1 - Miss Whence      PR:-1
Kapalı giyim tercih eden hanımların da bir yıldız gibi parlamayı hakettiğini düşünerek çıktığımız bu yolda; İlkemiz; yurtiçi ve yurtdışından modanın yönünü tayin ederek tüm butiklerde yer almaktır.
http://www.misswhence.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 19.06.2018 03:03:36

2 - TALE Dil Okulu      PR:-1
Öğrenmek istediğiniz dili öğrenmeni en verimli yöntemi, eğitimlerinizi bu dili anadili olan eğitmenlerden almaktır. Tale Dil Okulu olarak yurt dışından birçok üniversite ile birlikte çalışmaktayız. Eğitmen kadromuzu bu üniversitelerin onayından geçen yabancı eğitmenlerden oluşturmaktayız. Eğitmenlerimiz ayrıca Tale Dil Okulu İngilizce ve Arapça Koordinatörlerinin belirli denetimlerinden geçerek siz değerli öğrencilerimizle buluşmaktadır. Eğitmenler kadar önemli bir diğer şey ise kullandığımız kaynaklardır. Kullandığımız kaynaklarımızın en temel özellikleri öğrencilerimizin anlayabileceği, kolay bir şekilde kavrayabileceği ve istenen seviyeye ulaşmakta en pratik çözümü sunabilecek olmalarıdır. Yalnızca bir kaynağa bağlı kalmadan birçok kaynaktan yardım alarak eğitimlerimizi sürdürmekteyiz. Modern eğitim araç ve gereçleri ile donatılmış sınıflarımızda alanlarında uzman ve “native” hocalar ile birlikte, güncel, birçok eğitim statüsünden yüksek puanlar alan kaynaklarımız yardımıyla eğitimlerimizi sürdürmekteyiz. 15 yıllık eğitim danışmanlığı geçmişimizde gerek birçok öğrencilerimizin taleplerine gerekse firmalarımızın ihtiyaçlarına en kolay ve pratik cevabı verdik ve vermeye devam etmekteyiz. Amacımız Türkiye’de ki İngilizce ve Arapça bilme ve konuşabilme oranlarını ileri seviyelere taşımaktır.
http://www.taledilokulu.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 18.06.2018 17:09:17

3 - Maksan Lift      PR:-1
Maksan Lift olarak sektörde Yüksek Güvenlikli ve Kaliteli Cephe Platformları üretmek için yola çıktık. Kullanıcı güvenliği sağlamanın en önemli unsurunun, kaliteli üretim yapmak olduğunun bilincindeyiz. Bu sebeple belirlenen standartlarla yetinmeyip kendi standartlarımızı oluşturuyoruz. Bu özelliğimizle sektörde yeni ufukları belirleyen, takip edilen, lider bir marka olacağımıza inanıyoruz. Ürün projelendirmesinden, teslimata kadar bütün üretim süreci, büyük bir titizlikle kontrol altında tutulur ve bilgisayarlı kalite kontrol testleri uygulanır. \r\n\r\nDetayların hayati önem taşıdığının bilince olarak, kullanılan en ufak vidadan seçilen redüktöre kadar hassas ve titiz davranıyor, birinci sınıf malzeme kullanıyoruz
http://www.maksanlift.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 18.06.2018 15:57:15

4 - Zenta Mühendislik Ltd. Şti.      PR:-1
Hakkımızda Zenta Mühendislik olarak biz müşterilerimizin iklimlendirme ve tesisat ihtiyaçlarına çözüm bulmalarına yardımcı olurken yapı ya en uygun sistemleri uygulamayı hedefleriz. Üretici ve ithalatçı firmaların satış sonrası departmanlarında uzmanlaşmış kadrosu ile kaliteden ödün vermeden VRF Klima sistemleri, Havalandırma, Yangın Tesisatı, Sıhhi Tesisat, Otomasyon sistemleri konusunda Mekanik tesisat mühendisliğinin tüm çözümlerini kullanarak yönetmeliklere uygun, uluslararası standartlar ve teknolojik gelişmeleri takip ederek, yüksek kalite ve verimlilikte hizmet vermektedir. Fabrika, bina toplu konut, hastane, Otel, okul, iş merkezi, alışveriş merkezi gibi birçok yapı için anahtar teslim projelendirme ve uygulamaları yerinde keşif ile veya mimari proje üzerinde çalışarak yatırım ve işletme maliyetlerine göre en uygun sistemlerin seçimi yapılarak proje üzerine çizimi ve uygulamaları yapılmaktadır. Satış ve uygulamalarını yaptığımız sistemlerin sonrasında da konusunda uzman ekibimizle takibini yaparak sistemlerin sürekliliğini garanti altına alarak müşterilerimize hizmetimizi sürdürmekteyiz.
http://www.zenta.com.tr Eklenme (onaylanma) Tarihi : 18.06.2018 13:53:58

5 - Mineral Forte Plus TURKEY      PR:-1
Türkiye’ye yeni giren meyve, sebze, üzümbağı, zeytin, çiçek vb. ürünler için kullanılan Mineral forte Plus isimli biyo-gübre(biofertilizer) üretimi bir yabancı şirket yapıyor. Doğrudan ürün ithali yapılabileceği gibi Türkiye genelinde bayilikler verilmesi hedeflenmektedir. Mineral forte Plus gri, toz şeklinde suda kolayca çözünen bir ekolojik maddedir. Her türlü tarla bitkileri, sebzei meyve, üzüm bağı, zeytin ve çiçek ekimi için, her türlü toprakta konvansiyonel ve organik tarımlarda kullanılır. Yaprak yüzeyine veya toprak üzerine püskürtülerek kullanılabilir. MİNERAL FORTE PLUS bitkilerin enerji kompozisyonunu değiştirir, organik maddenin oluşumu hızlandırır, bitkilerin doğal direncini arttırır ve olgunlaşmayı hızlandırır. Verim artar, bitkilerin bağışıklık sistemini güçlendirir, bitki büyüme süresini kısaltır, kurak sezonda su ihtiyacını azaltır, tamamen toksinsiz, sağlıklı gıda üretimine uygun ve çevreye zarar vermez. Bitkilerin kalıcı yaprakları oluştuğunda kullanılır. Bu madde bitki çeşidi ve hedeflenen amaca göre bir kez veya birkaç kez tekrarlayarak daha etkili sonuç için kullanılabilir. Tamamen doğal maddelerden üretilir. Bu ürünün kullanımı bitki çeşitlere göre 10 hektar için 2 ile 4 kg arasıdır. 3 yada 4 kez püskürtme yönlemiyle ürünün gelişiminden önce ve gelişim süresince kullanılır. Bu şekilde verim artar ve ürünün kalitesi daha iyi olur. MİNERAL FORTE PLUS bitkiler için doğal ilave elementleri içerir, biygübre (biofertilizer) her türlü tarla bitkileri, meyve, sebze, üzümbağı, zeytin, çiçek vb. için ilave üründür.
http://mineralforteplusturkey.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 18.06.2018 13:28:00

6 - ÖZ KROM SERT KROM KAPLAMA      PR:-1
HİDROLİK KROM KAPLAMA, DELİK İÇİ KROM KAPLAMA, TÜFEK(NAMLU)İÇİ KROM KAPLAMA, PERNO KROM KAPLAMA, KALIP KROM KAPLAMA, OTOMOTİV PARÇALARI KROM KAPLAMA, KONYA SERT KROM KAPLAMA, PİSTON KROM KAPLAMA, KALİPER PERNO KROM KAPLAMA, ENDÜSTRİYEL MUTFAK TEZGAHI KROM KAPLAMA
http://www.ozkromkaplama.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 18.06.2018 13:00:54

7 - Kültür Taşı Tuğla      PR:-1
2008 yılından bugüne kadar kültür taşı, kültür tuğlası ve dekoratif taşlar ile Stonewrap markası kültür taşı, yer taşı satışını yapmaktayız. Stonewrap markası ulusal ve uluslararası pazarda hizmet vermektedir. Bir çok tasarımcıya onlarca farklı dokuda ve renkte ürün sunarak tasarımcıların her türlü projesinde çözüm sunmaktadır. StoneWrap Kültür Taşı, Kültür Tuğlası Firmamız, Numan Kaleli güvencesi ile uzman satış ekibi Bursa ve çevresinde geniş bir coğrafyada StoneWrap Kültür Taşı olarak yaygın ve kaliteli bir hizmet vermeyi amaç edinmiştir. Showroom'umuzda bir çok örnek çalışmayı görme şansına sahipsiniz. Dekoratif taş, kültür taşı, kültür tuğlası çözümleriniz ile hizmetinizdeyiz.
https://www.kulturtasitugla.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 18.06.2018 12:24:48

8 - Goya Yapı İnşaat İth. İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti. - Gergi Tavan      PR:-1
Restoran, kafe, bar, disko, otel, okul, hastane, havaalanı, yüzme havuzu, spa ya da mağazalarda tavan ve duvar yüzeylerine uygulanan gergi tavan hem yüzeydeki hasarları bölgelerin görünmemesini sağlar hem de ortamında daha modern görünmesine yardımcı olur. Derinlik sağlayan baskılar sayesinde odanın geniş ve ferah görünmesini sağlayan çok sayıda gergi tavan modeller ve üzerine yapılacak görsel çeşitleri sunmaktayız.
https://www.poliger.com.tr Eklenme (onaylanma) Tarihi : 18.06.2018 10:48:53

9 - Naturel Su Arıtma Sistemleri      PR:-1
1998'de kurulan firmamız sektöründeki rekabetçi fiyatları ve satış sonrası teknik servis hizmetleriyle su arıtma sektörünün öncü firmaları arasında yer almakta, siz değerli müşterilerimizin hayatına ve sağlığına değer vermektedir.
http://www.naturelsuaritma.net Eklenme (onaylanma) Tarihi : 17.06.2018 16:15:47

10 - Ceylin yazılım& güvenlik      PR:-1
Restorant ve parakende sektöründe hizmet vermekteyiz Kırıkkale bölgesinde kurumsal firmalarla çalışmak tayiz ERP12 - advanrps-emex bölge bayisiyiz bölgemizde güvenlik işlerindede hizmet vermekteyiz geriye dönük hizmet konusunda müşteriyi asla uzmeyen saat politikası olmayan bir firmayiz
http://www.erp12.com.tr Eklenme (onaylanma) Tarihi : 17.06.2018 14:12:28

11 - AYVAZOĞLU İLAÇLAMA      PR:-1
Haşere İlaçlama, Kemirgen Mücadelesi ve Su Deposu Temizliği Hizmeti KARS ve ARDAHAN İlerinde Hizmet Vermekteyiz. Detaylı bilgi için bizleri arayabilirsiniz veya www. ayvazogluilaclama. com site adresimizi ziyaret ederek bizlere ulaşabilirsiniz.
http://www.ayvazogluilaclama.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 16.06.2018 23:56:42

12 - Hamsi vinç sepetli platform      PR:-1
İzmir kiralık vinç sepetli platform izmir çevresinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir kaliteli güvenilir güleryüzlü hizmet profesyonel ekibimizle siz değerli müşterilerimizin telefonlarını bekliyoruz hamsi vinç bizi Web sitemizden takip edebilirsiniz bizim için en önemli ticaret müşterilerimizin memnuniyetidir.
http://www.hamsivinc.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 15.06.2018 02:37:38

13 - EKA ALÜMİNYUM      PR:-1
VizyonrnEKA Alüminyum olarak eskiden gelen birikim ve aşağıda hedeflediğimiz değerler doğrultusunda hareket edeceğimizi taahhüt ederiz. rnrnÖncelikle Doğru ürün Doğru Montaj Bizim ana Prensibimizdir , güvenli, yarattığı eserlerle insanlar için erişilebilir yaşam alanları sunmayı hedefliyoruz dünya ve ülke ekonomisine hareket vermek adına gerçekleştirdiğimiz örnek proje ve yapılarımızla, istikrarlı büyüme sağlayan ve sektöründe parmakla gösterilen bir firma olmak için çalışıyoruz. rnrnMisyonrnGünümüz gereklerini uzmanlık alanlarında titizlikle uygulayarak, en değerli kaynağı olan emekçisinin gücüne, desteğine ve bilgisine değer vererek çalışmaktır. rnrnÇalıştığımız kurum ve kişilerle uyum içerisinde çevreye ve doğaya zarar vermeden çalışmak ve çevresel sürdürülebilirliğe katkıda bulunmak için çalışmak olacaktır.
http://www.aluminyumdogramaankara.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 14.06.2018 16:17:47

14 - Fiber Dedektiflik      PR:-1
Profesyonel kadromuzla es takiblerini fiziksel ve teknik araştırmalarla mahkeme öncesi delil toplama kanıt araştırmaları yapmak şirket analizleri cikarmaktayiz. Bayan müşteriye bayan personel görevlendirilir ve ücret iade ğarantimiz vardır. . .
http://www.fiberdedektiflik.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 13.06.2018 23:10:40

15 - ÖNAL taş toplama makinası buğday helezonu      PR:-1
ÖNAL Konyada taş toplama makinası, buğday helezonu, traktör römorgu imalatı, taş toplama makinaları, tarla taş toplama makinası, tarladan taş toplayan makina, tarlanın taşını toplama makinası, taş toplama makineları, taş toplama makinası fiyatları, satılık taş toplama makinası, taş toplama makinası konya, taş toplama makinesi fiyatı, taş toplama makinası fiyatı
http://www.onaltarim.com.tr Eklenme (onaylanma) Tarihi : 13.06.2018 04:07:16

16 - Has Prekast Yapı Elemanları      PR:-1
Eskişehir'de kurulan "HasPrekast" fabrikası, cam elyaf takviyeli beton ürünler üretmektedir. Şirketimiz çevre dostu, dayanıklı, ürünlerle pazardaki yerini almıştır ve nakliye, depo lojistiği konusunda ileri bilgi, hizmet sunumunda yüksek standartların oluşmasına dikkat etmektedir. Şirketimizin çalışanları, kalifiyeli ve sonuç odaklı çalışabilecek tecrübeli alanında uzmanlaşmış kişilerden oluşmaktadır. Cam Elyaf; karıştırılan beton ürünlerinin, mukavemetini ve istisnai performans özelliklerini büyük oranda belirlemektedir. Cam elyaflar yüksek çekme mukavemetine ve yapışkan elastikliğe sahip olduklarından dolayı beton ürünlerini takviye etmek için yaygın olarak kullanılmaktadır.
https://www.hasprekast.com.tr Eklenme (onaylanma) Tarihi : 13.06.2018 03:52:33

17 - sbt reklam ürünleri      PR:-1
REKLAM ÜRÜNLERİ ARAÇ KAPLAMA BANTLARI - CAST VE CARBON FOLYOLAR 04122337272 05079674441 - 05448615700 *ARAÇ KAPLAMA BANTLARI *PLEKSİGLASS *DEKOTA *POLİKARBON *BASKI FOLYOSU *LAMİNE VİNİL *DÖKME VİNİL *ONE WAY VISION * TÜM MÜREKKEP ÇEŞİTLERİ * BASKI KAĞITLARI *KOMPOZİT LEVHA *TÜM REKLAM MALZEMELERİ
http://www.sbtreklammalzemeleri.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 12.06.2018 23:48:52

18 - TEKTAŞ KENTSEL DÖNÜŞÜM      PR:-1
İmar Affı Kanunu kapsamında ruhsatsız, projesine ve imara uygun olmayan, iskansız, kaçak ev, işyerlerinizin İmar Affından yararlanması için TEKTAŞ KENTSEL DÖNÜŞÜM’ e başvuruda bulunmanız yeterlidir. Uzmanlarımız ev, işyeriniz ve binanız için gerekli çalışmaları yapıp; gerekli başvuruları sizin adınıza yürütüp İmar Affı sürecinizi en doğru, en hızlı şekilde sonuçlandıracaktır.
http://www.tektaskentseldonusum.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 12.06.2018 17:10:09

19 - İntergenç Yurtdışı Eğitim      PR:-1
Profesyonel iş yaşamı ve akademik eğitim hayatınız için size önemli bir artı sağlayan yabancı dil eğitiminizi İngiltere’de alabilirsiniz. Çok uygun fiyatlarla Dünyanın en iyi okullarında yabancı dil eğitimi almanızı sağlıyoruz. İstediğiniz dilde eğitim alabilir ve yabancıl dil yeterlilik sınavlarına hazırlık eğitimi alarak hedefinizdeki başarıya ulaşmanız için sizlere her türlü imkanı sunuyoruz.
https://www.intergenc.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 12.06.2018 11:45:20

20 - Dentaplus Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği      PR:-1
Konusunda uzman ekibimiz ve son model hijyenik ekipmanlarımız ile ağrısız, sızısız ve en önemlisi diş hekimi korkusuz, sağlıklı ve güzel gülüşlere sahip bir ağız yapısı için olanca gücümüz ve tüm konukseverliğimizle sizleri ağırlamaktan gurur duyacağız. DentAPlus Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği 2009 yılından itibaren diş hekimliğinin tüm branşlarında hizmet vermektedir. DentAPlus olarak amacımız bilim ışığında yeni ve modern teknolojiyi izleyerek, hasta haklarını dikkate alan, ağız ve diş sağlığı konusunda güler yüzlü profesyonel hizmet vermektir.
http://www.dentaplus.com.tr Eklenme (onaylanma) Tarihi : 12.06.2018 11:11:37

21 - Osmanlı Bahçesi Peyzaj İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi      PR:-1
2012 Yılında kurulan Osmanlı Bahçesi Yerli Sebze Tohumları, Antalya Kaş Ahatlı köyü'nde faaliyete başlamıştır. Üretim ve pazarlamasını yaptığı yerli standart sebze tohumu çeşitlerinin yanında daha sonra Ekosol Tarım'la yaptığı iş ortaklığıyla ürünlerine organik solucan gübresini eklemiştir. Osmanlı Bahçesi Sebze Tohumları şehir bahçeciliğinin gelişmesine katkıda bulunmak amacıyla hazırladığı "evde sebze yetiştirme seti" 26 çeşit yerli sebze tohumu ve organik solucan gübresini bir arada tüketiciye pratik ambalajında Migros ve Macrocenter başta olmak üzere seçkin marketler kanalıyla ulaştırmaktadır.
http://www.osmanlibahcesi.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 11.06.2018 19:04:19

22 - Dekorasyon Hane      PR:-1
Dekorasyon Hane, Ev Dekorasyonu Fikirleri, Banyo, Mutfak, Salon, Balkon, Bahçe, Cafe, Dekorasyonu, Önerileri, Firmaları Dekorasyon Hane, Ev Dekorasyonu Fikirleri, Banyo, Mutfak, Salon, Balkon, Bahçe, Cafe, Dekorasyonu, Önerileri, Firmaları dekorasyon hane, ev dekorasyonu fikirleri, banyo, mutfak, salon, balkon, bahçe, cafe, dekorasyonu, önerileri, firmaları
http://www.dekorasyonhane.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 11.06.2018 17:54:31

23 - Tesbih Var      PR:-1
Adana tesbih satış mağazamızda “Kehribar Tesbih, Oltu Taşı, ve Gümüş Tesbih çeşitlerimiz mevcuttur. Adana tesbih online satış için ürünlerimizi detaylı inceleyerek sitemizden güvenle satın alabilirsiniz. Adana ve Türkiye’nin her yerine tesbih satışı ve kargolama yapıyoruz.
https://www.tesbihvar.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 11.06.2018 15:38:33

24 - Organik Bahçesi      PR:-1
Organik Ürünler - Organik Market - %100 Doğal Ürünler Mağazası Organik Bahçesi. Organik Pazar - %100 organik sertifikalı ürünler. Organik ürün satışı, satın al. Organik Ürünler - Organik Market - %100 Doğal Ürünler Mağazası Organik Bahçesi. Organik Pazar - %100 organik sertifikalı ürünler. Organik ürün satışı, satın al.
http://www.organikbahcesi.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 11.06.2018 13:55:26

25 - Mocan Otogaz Makina Mühendislik Ltd. Şti.      PR:-1
Firmamız Prins Yetkili Servisi olup 12 yıldır Sektörde hizmet vermektedir. Bugüne kadar 15. 000'den fazla araca lpg dönüşümü gerçekleştirmiştir. Kaliteli hizmet ve satış sonrası hizmet konusunda firmamız lider konumdadır.
http://www.mocanotogaz.com.tr Eklenme (onaylanma) Tarihi : 10.06.2018 20:45:25

26 - Aktel Panel Çit ve Tel Örgü Sistemleri      PR:-1
Alanında uzman ve yaptığı işlerde deneyimli olan bir ekip ile yoluna devam eden Aktel Panel Çit, uzun ömürlü, montajı kolay, paslanmalara karşı dayanıklı ve her şeyden önemlisi kesin bir güvenlik sağlayan; bariyer sistemleri, ferforje korkuluk ve boru direk sistemleri imalatını müşterilerinin arzuları doğrultusunda büyük bir başarı ile gerçekleştirmektedir. Müşteri odaklı hizmet anlayışı ve kişiye özel çözüm üreten firma yapısı ile yeni nesil tel çit üretimi yapan firmamız; kaliteden ödün vermeden, ekonomik fiyatlara, taahhüt edilen zamanda teslim ilkesi ile yoluna devam etmektedir.
https://www.aktelpanelcit.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 10.06.2018 13:44:21

27 - Azam Mühendislik      PR:-1
Azam Muhendislik İç ve Dış Ticaret Şirketi, elektrik ve elektronik mühendisliği ürünleri, haberleşme teçhizatı, proses ekipmanları, tarım, tekstil, otomotiv ve gıda ürünleri ithalatçısı ve ihracatçısıdır. İşimizin ilk müdürü dürüst olmaktır. İhracat ve ithalat sektöründe dürüstlük ve güvenilirlik çerçevesinde, Azam Mühendislik İç ve Dış Ticaret Şirketleri, müşteri memnuniyeti ve karşılıklı kalite ilkelerine dayalı ihracat faaliyetleri ile büyümeyi hedeflemektedir.
http://www.azammuhendislik.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 10.06.2018 12:07:08

28 - Keratin Eczanesi - Liquid Keratin      PR:-1
Keratin Eczanesi Liquid Keratin ürünleri artık tüm eczaneler dedir. Keratin Serum Seti ve Keratin Sprey başta olmak üzere ürünlerimiz genel olarak eczanelere dağıtılmaya başlandı. Artık güvenle alabilir ve yanan, yıpranan, kopan ve kırılan saçlarınızı kestirmeden onara bilirsiniz.
https://www.keratinbakim.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 09.06.2018 16:16:01

29 - Anadolu Cam Balkon      PR:-1
Isıcamlı cam balkon izolasyonun en üst düzeyde tutulduğu hareketli cam sistemidir. Çift izolasyon kanallı 3 adet temperli camdan oluşan yapısı sayesinde mükemmel bir yalıtım tesiri göstererek %80 oranında yakıt tasarrufu sağlamaktadır.
http://www.anadolucambalkon.org Eklenme (onaylanma) Tarihi : 09.06.2018 15:54:17

30 - BAGWORLD SARACİYE      PR:-1
Firmalara yönelik, promosyon ve reklam için dağıtılmak üzere istenilen tasarım ve adetlerde çanta imalatı yapıyoruz. Satış amaçlı istenilen modellerde yüksek adetli çanta imalatı yapıp fşrmaya teslim ediyoruz.
http://www.bagworld.com.tr Eklenme (onaylanma) Tarihi : 09.06.2018 09:13:20

31 - Sunucuyeri İnternet Bilgisayar Turizm San. ve Dış. Tic. Ltd. Şti.      PR:-1
Biz Kimiz? SY, 2009 yılı itibari ile servis vermeye başlayan yeni nesil barındırma(hosting) servis operatörüdür. Katma değerli servisler Ülkemizdeki load balancer hizmeti, donanım kiralama hizmetleri, sanal datacenter alt yapısı gibi servisleri üreten ve müşterilerine sunan SY sektörü yakın takip eder, siz müşterileri için ihtiyaç olabilecek yenilikleri en hızlı şekilde uygulayarak teslim etmeyi amaçlar. Yönetilir servisler ile ülkemizde en büyük sorun olan profesyonel destek alanında da servis sunan SY, siz müşterilerinin teknolojik değişikliklere zaman harcamadan sadece kendi işlerine yoğunlaşmaları için destekler sunar. Donanım kiralama servisleri konusunda stok ve hazır ekipman SY tarafından sağlanmaktadır. Sürekli olarak DELL markasına ait giriş seviyesinden en üst düzeydeki sistemlere kadar geniş bir yelpazede çözümler sunmaktadır.
http://www.sunucuyeri.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 09.06.2018 00:03:26

32 - Tuha Mobilya      PR:-1
Tuha Mobilya Batman Mardin Siirt basta olmak üzere doğu ve güneydoğu çevresinde mobilya imalatı yatak odası takımı, yemek odası takımı, oturma odası takımı, evinize özel mobilya tasarımları imalatı yapmaktadır. Mobilya ustası Hamdullah Altunsöz usta özel projelerinizide çizerek evinize uygun birebir dizaynlar oluşturduktan sonra örneklerini müşterilerine sunmaktadır. Daha sonrasında siparişiniz yapılır ve montaj ekipleri kurulumlarını itina ile yapar.
http://www.tuhamobilya.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 08.06.2018 21:05:31

33 - Klasik Mobilya      PR:-1
Yılların tecrübesiyle içinde bulunduğumuz mobilya sektörü içinde gelen talepleri müşteri memnuniyeti ve ürün kalitesi bilinciyle karşılamaya çalışmaktayız. Çeşitli tasarım, üretim ve kurulum konusunda, kurulduğu günden bu yana edindiği tecrübeyle müşterilerine en isabetli mobilya kombinasyonu ve ahşap tasarımlarını seçme konusunda her türlü çalışmayı yapmaktayız.
https://www.klasikmobilya.com.tr Eklenme (onaylanma) Tarihi : 08.06.2018 16:43:35

34 - Kenet Çatı      PR:-1
Kenet Çatı, Kenet Çatı Ankara, Ankara Kenet Çatı, Kenet Cati, Kenet Çatı Sistemleri http://www. kenet-cati. net Uzun yıllardan beri Ankara’da faaliyet gösteren firmamızın uzmanlık alanı çatıdır. İnşaat sektöründe faaliyet gösteren diğer firmaların aksine biz sadece çatı alanında uzmanlaşmayı ve faaliyetlerimizi bununla sınırlandırmayı tercih ettik. İnşaat tanımı geniş bir yelpaze olmakla birlikte, tek bir konuda ihtisas sahibi olmanın yapılan işin hakkını vermeyi sağladığının bilincindeyiz. Bu yüzden faaliyet alanımızı çatı ve yardımcı yapı elemanları olarak belirleyerek bu konuda uzmanlaşmaya karar verdik. İLETİŞİM Adres: 1569 sk no 25 Atisan Ostim /Ankara 0 312 309 73 52 0 532 724 08 21 ankarakenet@gmail. com www. kenet-cati. net
http://www.kenet-cati.net Eklenme (onaylanma) Tarihi : 08.06.2018 14:17:02

35 - Flyex Kargo Uluslararası Taşımacılık Ltd. Şti      PR:-1
Flyex Kargo ailesi olarak iş ortaklarımızın havayolu karayolu ve denizyolu kargolarını organize etmekteyiz. 20 yılı aşkın sektör tecrübemizi genç ve dinamik çalışma arkadaşlarımızla tamamlayıp müşterilerimize avantajlı fiyat ve kaliteli hizmet sağlamaktayız. Geniş acente ağımızla 200'ün üzerinde ülkeye ihracat ithalat ve express kurye hizmeti vermekteyiz. Önceliğimiz müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmeti müşterilerimize sunabilmektir. Hedefimiz sadece özel müşterilere değil tüm müşterilerimize uygun maliyetler sunup portföyümüzü genişletmektir.
http://www.flyexkargo.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 07.06.2018 20:25:38

36 - ARI TEKNOLOJİ̇      PR:-1
46 yıllık tecrübemizle Tokat Amasya Çorum Ordu Yozgat Samsun genelinde GÜVENLİK KAMERASI, HIRSIZ ALARM, LED TABELA İMALATI, TURNİKE BARİYER, GÜVENLİ GEÇİŞ SİSTEMLERİ, MAĞAZA ÜRÜN KORUMA, AKILLI EV, NETWORK KABLOLAMA, OTOMASYON Sistemlerinde Kaliteli ürün Uygun Fiyatlı Profesyonel Çözümler ile hizmet vermekteyiz.
http://www.ariteknoloji.net Eklenme (onaylanma) Tarihi : 07.06.2018 18:45:52

37 - Raf Stand Manken      PR:-1
Firmamız mağaza dekorasyonu sektöründe 20 yılı aşkın süredir kendi bünyemizde ahşap ve metal ağırlıklı ürünler ile tasarım ve uygulama alanlarında hizmet vermekteyiz. Mağazaların mobilya ve metal aksamları ile ilgili tüm ihtiyaçlarını, kendi konseptleri doğrultusunda imalattan yerinde uygulanmasına kadar karşılamaktayız. Kurumsal şirketlerin tasarımlarına uygun çizgilerde özel imalatlarda yapabilmekteyiz. Planet Metal Raf Tasarım ve Mimarlık olarak mağaza dekorasyonu konusundaki tecrübesini daha geniş kitlelere ulaştırmak adına isteğiniz doğrultusunda birtakım ürünlerimizi demonte olarak sağlayabilmekteyiz. Portatif şık ve ekonomik Raf Stand ve Manken modellerinde kaliteyi sizlere en uygun fiyatlarda sunmaktayız. Planet Metal Raf Tasarım ve Mimarlık hizmetleri olarak tecrübeli kadromuzla özel projelerinizi 3 Boyutlu max tasarım kullanarak hazırlamaktayız. İç mimari ve Mağaza dekorasyonu alanında proje danışmanlığı ve yerinizde ücretsiz keşif hizmeti de vermekteyiz.
http://www.rafstandmanken.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 07.06.2018 11:42:56

38 - Biokent      PR:-1
Organik Ürünler - Organik Market - %100 Doğal Ürünler Mağazası Biokent. Organik Pazar - %100 organik sertifikalı ürünler. Organik ürün satışı, satın al. organik ürünler, organik market, doğal ürünler, doğal market, organik pazar, %100 organik, %100 doğal, sertifikalı, organik ürün satışı, organik ürün satınal, biokent
https://www.biokent.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 07.06.2018 10:30:46

39 - Efser Kimya      PR:-1
1998 yılından beri iç ve dış piyasaya kimya sektöründe hizmet vermekteyiz. Endüstriyel temizlik ürünleri , teknik kimyasallar, kozmetik ürünler, gıda hijyen ürünleri vb. imalat, satış ve satış sonrası hizmetleri, detaylı analiz ve ar-ge tecrübemiz ile çözüm odaklı bir anlayışa sahibiz.
http://www.efserkimya.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 07.06.2018 01:28:23

40 - Uğur Cephe Kaplama      PR:-1
Günümüzde dış cephe kaplamalarında ve iç cephe duvar dekorasyonlarında kültür taşı, kültür tuğlası, dekoratif taş gibi ürünlerin kullanılması oldukça yaygınlaştı. Konutlarda, villalarda, yazlıklarda, ofis, cafe, restoran, otel gibi her türlü mekânda kültür taşı, kültür tuğlası uygulamalarını sıkça görüyoruz. Yüzlerce çeşit renk ve doku seçenekleri olan bu dekoratif taşlarla mekânlar mükemmel bir estetik kazanıyor. Kültür taşları doğal taşların kopyalanması yöntemiyle, teknoloji desteği ve yoğun emek harcanarak üretilir. Firmamız Uğur Ticaret de Türkiye’nin kültür taşı, kültür tuğlası, dekoratif taş alanının en değerli markası olan Artpietra markasının bayiliğini yapmaktadır. Ayrıca yine çok değerli bir marka olan Işıklar markasının ürünlerini de satmaktadır.
http://www.ugurcephekaplama.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 06.06.2018 15:49:51

41 - Uğur Ticaret      PR:-1
Yeni binalarınızın ya da zaman içinde yıpranmış binalarınızın iç ve dış cephelerini kaplayarak, binalarınıza estetik ve prestij katıyoruz. Çeşitli malzemeler ile dilerseniz binalarınıza önce izolasyon sonrasında da portföyümüzden seçeceğiniz çeşitli malzemeler ile kaplama yapıyoruz. İç ve dış cephelerinizi kaplarken hem estetik değer katmayı hem de binalarınızın prestijini yükseltmeyi amaçlıyoruz. Kaplamalarda binalarınızın durumuna ve tercih ettiğiniz malzemeye göre yapıştırma yöntemi ile ya da mekanik montaj yöntemi ile cephelerinizi giydiriyoruz. Cephe kaplamalarında her müşteriye ve binanın durumuna özel proje hazırlamak sureti ile basmakalıp ya da sıradanlıktan uzak duruyoruz.
http://www.ugur-ticaret.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 06.06.2018 11:09:40

42 - Mars Global      PR:-1
Mars Global Turizm olarak müşterilerimize kaliteli hizmet sunabilmenin gayret içerisinde bulunmaktayız. ISO 9001 Kalite Standartları çerçevesinde kusursuz bir hizmet sunabilmenin amacını gütmekteyiz. Mars Global Turizm, Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TURSAB – 10203) üyesidir. Firmamız mutlu müşteriler kazanmak için yurt içi ve yurt dışı uçak bilet satış hizmetleri sunarak Yurt içi ve yurt dışında uygun konaklama seçeneklerini otel arama sayfamızda sizlere sunmaktadır
http://www.marsglobal.com.tr Eklenme (onaylanma) Tarihi : 06.06.2018 03:02:14

43 - Keratin Eczanesi & İntense Keratin      PR:-1
İntense Keratin – Miracle Of The Nature Keratin eczanesi muhteşem Anadolu topraklarının yetiştirdiği eşsiz bitkilerin, en özel harmanların dan oluşan organik kozmetik ürünlerinin güvenilir markasıdır. Doğallığın verdiği saflığı ve temizliği, güneyde toros dağlarında, kuzeyde yüksek yaylalardan derledik. Tüm Anadolu'nun coğrafyasında, asırlardır el değmemiş doğal ortamlarında yetişen bitki özleri ve yağlarını insan vücudunun yenilenmesine ve doğal güzelliğine adadık. Bol oksijen ve doğal kaynak suları ile kendi doğal ortamlarında yetişen organik bitkileri her aşamasını özenle takip ederek muhteşem ürünlere dönüştürdük. Doğal olmayan hiçbir katkı kullanmadan üretilen kozmetik saç bakım ürünlerimiz, zorlu şehir hayatına direnen saçlarınızı yeniden doğal güzelliğine kavuşturmayı hedeflemektedir.
http://www.keratineczanesi.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 06.06.2018 01:34:36

44 - Panelkon Konferans Koltukları      PR:-1
Sinema ve konferans koltuğu sektöründe var olan eksikliği gidermek için İstanbul da 16500 m2 kapalı alanda siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Ürettiği kaliteli, konforlu ve ergonomik sinema-konferans koltuk ürünleriyle sektörde kısa sürede yerini almış olup hedef büyüterek yoluna devam etmektedir. Sinema ve konferans koltuğu çeşitleri üretmekte olan Panelkon; müşterilerinin ihtiyaç ve taleplerini yakından takip eden geniş ürün yelpazesi ve sürekli yeniliklere imza atan uzman teknik ekibiyle sektörde öncü olma yolunda hızla ilerlemektedir. İmal ettiği sinema ve konferans koltuklarında öncelik olarak kalite, konfor ve ekonomikliliği ilke edinmiştir. Bu doğrultuda konferans koltuğu ve sinema koltuğu çeşitleri şu özellikleri taşımaktadır.
http://www.panelkon.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 05.06.2018 17:00:13

45 - Ceylan Çelik      PR:-1
CEYLAN ÇELİK 43 yılı aşkın süredir kendi sektöründe büro mobilyaları üreten lider bir kuruluştur. ISO 9001:2000, TSEK, HYB, TSE, imalata yeterlilik, satış sonrası hizmet yeterlilik, sanayi sicil, garanti ve marka tescil belgeleri kapsamında deneyimli kadrosu ile yüksek teknolojisini birleştirerek kendi çizgisini oluşturmuş müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı başarmıştır. 150 m2’ lik bir alanda üretime başlayan firmamız zaman içinde sürekli gelişme kaydederek toplam 4000 m2’ lik kapalı alanda üretim ve pazarlama hizmetini sürdürmektedir. Müşteri memnuniyetinin temel unsurlarından biri olan zamanında ürün teslimi politikasını kendisine şiar edinmiştir. Ürün yelpazesini sürekli genişleterek sektördeki uluslararası norm ve standartlarda modeller tasarlayarak iç ve dış piyasalarda tercih edilen bir markadır. CEYLAN ÇELİK doğru çizgisini bozmadan kalitenin adresi, hizmetin sokağı, müşterilerinin evi olarak sektörde varolmaya devam edecektir.
http://www.ceylancelik.com.tr Eklenme (onaylanma) Tarihi : 05.06.2018 14:35:38

46 - Oksijen Yazılım ve Medya Hizmetleri      PR:-1
Masaüstü uygulamaları, web uygulamaları, mobil uygulamalar, e-ticaret, barkod sistemleri, içerik yönetimi ve stok yönetimi alanlarında hizmet veren genç ve dinamik bir firmayız. Birçok farklı sektörden firmalarla ortak gerçekleştirdiğimiz projeler sonucunda edindiğimiz tecrübe ve olumlu geri dönüşler sayesinde en başta olduğu gibi şimdi de müşteri memnuniyetini esas alan tavrımız ve müşteri odaklı çalışmalarımızla iddialıyız.
http://www.oksijenyazilim.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 05.06.2018 10:00:49

47 - HÜLTES bi metal şerit testere satışı Konya      PR:-1
HÜLTES ; Konyada bi metal şerit testere satışı, konya çelik şerit testere, m42 bi metal şerit testere, çelik şerit testere, metal testere, çelik testeresi, çelik şerit testere, lama kesim testeresi, lama kesme testeresi, boru kesim testeresi, boru kesme testeresi, şerit testere bıçakları, metal testere fiyatları, şerit testere bıçakları, 30 luk şerit testere, ahşap şerit testere, metal şerit testere, şerit testere fiyatları
http://www.hultestestere.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 05.06.2018 02:07:10

48 - SM Stratejik Araştırmalar ve Danışmanlık Merkezi      PR:-1
lim ve teknolojideki hızlı gelişme, küreselleşmenin getirmiş olduğu etki ile birlikte; devletler, toplumlar ve şirketler hızlı bir şekilde değişim süreci içerisine girmiştir. Bu süreç içerisinde yeni dinamiklere uyum sağlamak ve bu dinamiklerin doğru bir şekilde analiz edilerek, doğru politikaların belirlenmesi büyük önem arz etmektedir. Bu bağlamda SM Strateji, küresel ve bölgesel sorunları analiz ederek ileriye dönük bir strateji belirlemenize yardımcı olmayı amaçlamaktadır.
http://www.smstrateji.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 04.06.2018 20:33:49

49 - Mega Yazılım      PR:-1
MEGA Yazılım, her işletmeye uyumlu geliştirilir yazılım ve teknoloji hizmetleri sunmaktadır. Muhasebe programı, Üretim Takip Programı, Erp Yazılımı, Ticari Yazılım Firmaları, E-Fatura Programı. .
http://megayaz.com.tr Eklenme (onaylanma) Tarihi : 04.06.2018 16:18:34

50 - Kocintok Medikal Malzemeler      PR:-1
1962 yılında Ankara'da kurulan firmamız, sağlık ve laboratuvar ortamlarında çalışan kişilere özel ürettiği ortopedik terlikler ve giyim konusunda ürün seçenekleri ile her alanda tercih edilen bir marka olmayı başarmıştır. Teknolojinin ilerlemesi ve ihtiyaçların artış göstermesi ile beraber daha uzun süre hizmet alanlarınız genişletmeyi hedeflemiş ve müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı temenni etmiştir. Rahat ve ortopedik yapısı nedeniyle birçok kişinin tercih ettiği ortopedik sabo terlikler konusunda orjinal deri malzemeden ürettiğimiz yeni nesil sistemleri ile uzun süre ayakta kalanların daha sağlıklı olmasını hedefliyoruz.
http://www.kocintokmedikal.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 04.06.2018 11:58:19

51 - Özelden Ders Bilgi Teknolojileri ve Pazarlama      PR:-1
Özelden Ders Bilgi Teknolojileri, www. ozeldenders. com Türkiye’nin her yerinden tüm branşlarda ders verenler ile ders almak isteyenleri bir araya getiren bir platformdur. Eksikliklerini özel ders ile tamamlamak isteyen fakat kriterlerine uygun özel ders öğretmeni bulmakta zorlanan öğrencilere, ders verenler hakkında tüm bilgileri sunarak tatmin edici çoklukta tercih imkanı sunar. Ders verenlere doğrudan ulaşabileceğiniz gibi üye olup ders talebi oluşturarak gelen teklifler arasından seçim yapabilirsiniz. Üye olmak ve ders talebi oluşturup ders verenlere ulaşmak tamamen ücretsizdir.
https://www.ozeldenders.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 03.06.2018 16:40:28

52 - Türk-Serv İnternet Bilişim Hizmetleri      PR:-1
Turk Serv 2015 yılında Türkiye'deki veri depolama alanının yetersizliği sorunun giderilmesinde rol oynayan firmalardandır. 2015 Yılında faaliyet vermeye başladığımızda bu yana %100 Müşteri Memnuniyeti için gece gündüz çalışmaktayız. Müşterilerimize özel olarak sunduğumuz çözüm projeleri ile daima yanlarındayız. Fiziksel(Dedicated) Sunucularımız ile Bursa DGN Veri Merkezi SELF alan katındaki özel kabinlerimizde verdiğimiz kaliteli ve kesintisiz hizmet sunuyoruz. Türkiye'deki bir çok oyun sistemlerine katkıda bulunarak en iyi kalitedeki sunucularımız ile hizmet veriyoruz. Sağladığımız hizmetler: Dedicated(Fiziksel) Sunucu, Sunucu Barındırma(Co-Location), IPv4 & IPv6 Proxy Hizmeti(Facebook, Youtube, Instagram için Uygun), Kabin Hizmeti, Firewall Hizmeti(Yurtiçi - Yurtdışı), Sanal Sunucu (VDS-VPS), Kesintisiz Cloud Web Hosting, Up/Down Sunucu, Veri Depolama Alanı, SSL Sertifikası, Veri Tabanı Hizmeti, Fast Download Alanı, Seedbox Alanı, Lisans Hizmeti(cPanel, SolusVM, WHMCS, . . . )
http://www.turk-serv.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 02.06.2018 18:36:26

53 - HEDEF Tel Örgü ve Panel Çit Sistemleri      PR:-1
Kaliteli ürünü uygun fiyatlara temin edebileceğiniz tek firma olma özelliğimiz, kuruluşumuzdan bu yana yenilikçi olma arayışımızdan gelmektedir. Tel örgü imalat, satış, montaj. . . Panel çit, jiletli tel, dikenli tel, kapı sistemleri, spor kompleksleri vb uygulamalarını yapmaktayız. İşimize duyduğumuz saygı, çalışmalarımızdaki titizlik, müşterilerimize en iyi hizmet verebilmek, yüksek malzeme kalitesiyle sağlam ve düşük maliyetli iş çıkarmak temel prensiplerimizdendir. • Dinamik bir ekip çalışması ile hızlı, rekabetçi ve müşterilerimizin beklentilerini karşılayan hizmetler sunmak; • İnsana odaklı çalışmayı temel almak, • Tüm kalite planlarını müşteri memnuniyetine dayandırmak, • Konusunda uzman personel kadrosu ile çalışmayı ilke edinmek, • Üretim süreçlerini kısaltmak için müşterilerimiz ile ilişkilerimizi sürekli hale getirmek. • Mevcut ve yeni hizmetlerimiz ile faaliyet bölgelerimizin gelişiminde önemli roller alarak, sürekli girişimci olmak, • Ülke ve bölge ekonomisine katkıda bulunmak…
http://www.hedeftelorgu.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 02.06.2018 18:06:22

54 - PEAK TOURS      PR:-1
PEAK TOURS SEYAHAT ACENTELİĞİ VE TUR OPERATÖRLÜĞÜ KONGRE TOPLANTI SEMİNER YURT İÇİ YURT DIŞI TURLARI UÇAK BİLETİ REHBERLİK HOS HOSTES ARAÇ KİRALAMA VE TRANSFER PASAPORT VİZE VİP HİZMETLERİ VERİLMEKTEDİR.
http://www.peaktours.com.tr Eklenme (onaylanma) Tarihi : 02.06.2018 15:54:58

55 - Çocuk Özel Gelişim Eğitim Merkezi      PR:-1
Merkezimizde otizmli ve gelişimsel problemleri olan çocuklar için özel eğitim ve floortime çalışmaları yapılmaktadır. Özel eğitim programları, özel çocuklarımıza ihtiyaç duydukları eğitimi, tamamen bireysel ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde oluşturulmuştur. Çocuklarımız, özel olmaları sebebiyle, çeşitli gelişim alanlarında (zihinsel, fiziksel, sosyal, duygusal, konuşma & dil, ince & kaba motor becerilerde vb. ), bireysel özellikleri dikkate alınarak bire bir eğitimlerle desteklenmektedir.
http://www.cocukozelgelisim.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 02.06.2018 00:40:15

56 - Furuncu Mensucat & Star Battaniye & Halı Örtüsü & Kilim ve Antik Kilim      PR:-1
Furuncu Pazarlama San. ve Tic. Ltd. Şti. mazisi 45 yıla dayanan köklü bir kuruluştur. Battaniye, halı örtüsü ve kilim üreticisi olarak Uşak' ta faaliyet göstermektedir. Günlük 1000 adet dokuma battaniye üretim kapasitesi bulunmaktadır. Müşterilerin beğenisine sunulan koleksiyonlar belirlenen temalar doğrultusunda hazırlanır. Tasarımlarını trendler doğrultusunda oluşturan tasarımcılar ve ürünleri en ince detayına kadar özenle hazırlayan çalışanlar marka bilincini en iyi şekilde yansıtırlar. Markalarımız arasında, Star, Baker, İnci gibi geçmişi güçlü olan isimler bulunan firmamız; yaptığı işte en güçlü olmayı, en önde olmayı hedef alan bir yapılanma anlayışı ile başarılı olmayı sürdürmektedir. Gelişen dünya pazarını sürekli takip ederek müşteri memnuniyetini ön planda tutacak ürün üretmek işletme hedefleri arasında en öncelikli hedeftir. Gerek kapasite gerekse kalite olarak Türkiye’nin en önemli battaniye üretim tesislerinden birisidir.
http://www.starbattaniye.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 01.06.2018 17:27:28

57 - Yücesan kepenk ve otomasyon sistemleri      PR:-1
2003 yılında kurulan Yücesan Otomatik Kepenk Sistemleri, organizasyon yapısını ve üretim tekniklerini hızla geliştirerek sağlıklı bir büyüme hızı ile bugün İzmir Gaziemir Sarnıç tesislerinde uzman kadrosu ile faaliyetine devam etmektedir. Firmamız kısa süre içinde uzman ve deneyimli kadrosu ile otomatik kepenk sistemleri, Endüstriyel Fabrika Kapılarını, üretimini de bünyesine katarak, kepenk sektörünün öncü ve aranılan firması olmuştur. Aktif hizmet Üstün kalite anlayışı, teknoloji konusundaki süreklilik gösteren yatırımları, modern ve dinamik yapısıyla sektörde kısa sürede saygın bir yer edinmiştir. Son teknolojinin hakim olduğu üretim tesisi, süreklilik kazanmış yeni teknoloji yatırımları ve tüketicisinin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik yeni arayışlar içinde olan Ar-Ge çalışmaları ile kepenk sektörünün ülkemizde önde gelen firmalar arasında yer alma yolundaki çalışmalarına devam etmektedir. En son üretim tekniklerinin uygulandığı firmamızda yaptığı üretimler ile sektörün önde gelen markaları arasında yer alırken, yaygın bayi teşkilatı ile de satış sonrası müşteri hizmetlerindeki yüksek kaliteye verdiği önem ile gurur duymaktadır. Biz Yücesan Ailesi Olarak En İyi Bildiğimiz İşi Yapıyor, Otomatik Kepenk Üretiyoruz…
http://www.yucesankepenk.com.tr Eklenme (onaylanma) Tarihi : 01.06.2018 16:53:29

58 - VRF Servis      PR:-1
VRF Klima sistemlerinde uzman kadromuz ile sizlerin hizmetindeyiz. Yetkili Servisi olduğumuz VRF Klima sistemlerinde oluşan her türlü arızayı çözüme kavuşturuyoruz. Birçok marka VRF Klima sistemleri konusunda deneyimli ve eğitimli uzman kadromuz ile Yetkili Servisi olduğumuz VRF Klima sistemlerinde oluşan her türlü arızayı çözüme kavuşturulmasını sağlıyoruz. Tamamı kendi personelimiz olan tecrübeli ve eğitimli ekiplerimiz ile Yetkili Servisi olduğumuz VRF Klima sistemlerinin çalışma şartlarına ve montaj kurallarına uygun şekilde montaj yapılmasını sağlıyoruz.
http://www.vrfservis.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 01.06.2018 16:26:42

59 - kima emlak inşaat turizm eğitim gayrimenkul danışmanlığı san. tic.ltd.şti      PR:-1
Kima Gayrimenkul olarak Sektörde Farklı Bir Bakış Açısı İle Her Türlü Gayrimenkulleri Gerçek Değerinde Ve Kısa Zamanda Gerçek alıcılara Ulaşırmak. Gayrimenkullerinizin expertizini yapmak, kat karşılığı arsa temin etmek ve var olan arsaları kat karşılığı pazarlamak, iş yerinize uygun ofis bulmak, iş alanınıza uygun konum belirlemek vs
http://www.kimagayrimenkul.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 01.06.2018 16:10:22

60 - EMEK YAPI ÇELİK KAPI      PR:-1
ERZİNCAN ÇELİK KAPI LİDERİ EMEK YAPI ÇELİK KAPI ' Türkiye, Erzincan ve Çevre İllere Laminat, Laminoks, Ultralam, Klasik, Bakır, Komple Metal Çelik kapı ürünlerini Stoktan Teslim veya Özel Spariş olarak üreterek Satış, Servis, Montaj hizmetileri vermektedir. Sağlamlığını ıspatlamış, ISO, TSE, YANGINA DAYANIKLILIK BELGELİ Çelik Kapılar Ucuz, Kaliteli, Garantili, En iyi Fiyat, Hizmet garantisi ile Erzincan ve Cevre İllerimize Hizmet Vermekteyiz. ERZİNCAN da ve çevre illerimiz olan: BAYBURT, GÜMÜŞHANE, GİRESUN, ERZURUM, BİNGÖL, ELAZIĞ, MALATYA, SİVAS, ADIYAMAN, ŞANLIURFA, BATMAN, MARDİN, ŞIRNAK, SİİRT, VAN, AĞRI, IĞDIR, KARS, ARDAHAN, ARTVİN 'e Stoktan Anında Sevkiyat Yapma Gücüne Sahip, Üç yüz den fazla Modeli Stoğunda barındıran, EMEK YAPI ÇELİK KAPI Özgün Tasarımlı Modeler ile hizmet vermektedir. ERZİNCAN İÇ ODA KAPILARI EMEK YAPI ERZİNCAN DA!. Erzincan da ve tüm Türkiye'de İÇ ODA KAPI çeşitlerimiz ve Sınırsız Kaliteli Modellerimiz ile hizmet vermekteyiz. Erzincan da "Kapınız Kapınızda" Sloganıyla: Ücretsiz Keşif, Servis, Montaj. ERZİNCAN İÇ ODA KAPILARI ile hizmet vermekteyiz.
http://www.eremek.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 31.05.2018 18:20:51

61 - Bursa Burak Nakliyat      PR:-1
nakliyat kargo ambar evden eve nakliyat şehir içi şehirlerarası nakliyat kıbrısa ve kıbrıstan nakliyat kamyon kamyonet tır servissileri değerli eşya nakli parça eşya nakli sökme kurma monte demonte ambalalama dizayn etme işleri
http://www.bursaburaknakliyat.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 31.05.2018 17:39:00

62 - Bermoda Bebek & Çocuk Kuaförü      PR:-1
KIZ ÇOCUK SAÇ KESİMİ Kız çocukları saç kesimi, kırık alma, kat verme, modelleme teknikleri ile çocuklarınızın mutlu gülüşlerini sağlamaktayız. ERKEK ÇOCUK SAÇ KESİMİ Ebeveynlerimize katalog gösterilerek, birlikte istenilen saç kesimi konuşma olanağı sağlanır. Böylece çocuk ve kuaför, ebeveyn üçgeninde karar verilen saç modeli uygulanarak beğenilen hale getirilir. FÖN, ŞEKİL, GEÇİCİ BOYA Dilerseniz çocuklarınıza saç şekillendirme hizmeti alabilirsiniz, Özel günleri için önceden randevu ile fön, geçici boya hizmetleri de sunmaktayız. BEBEK İLK SAÇ KESİMİ Her yaş grubu için çocukların bebeklerin hassasiyetini içeren ‘’Dikkatli İtinalı Yumuşak Çalışma Davranışı ile’ çocuklarınızın bebeklerinizin önemi paylaşılmaktadır.
http://www.bebekkuaforu.net Eklenme (onaylanma) Tarihi : 31.05.2018 16:17:00

63 - ESSE ZEMİN METAL LTD.ŞTİ      PR:-1
PRESLE İMAL EDİLEN ÜRÜNLER , HER TÜRLÜ PRESLEME İŞLEMİ HIZLI VE SERİ BİR ŞEKİLDE ÜRETİLEBİLİRLER. BAŞLICA PRESLEME İŞLEMLERİ KESME DELME, BÜKME, KIVIRMA , SIVAMA, DÖVME, ŞEKİL VERME SEKLİNDE YAPILMAKTADIR.
http://www.essezemin.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 31.05.2018 15:50:29

64 - güveniş anahtar      PR:-1
konyada eski bugday pazarında anahtarcılar carsısı 46/8 adresinde 1980 yılında bu işe basladım ve bu güne kadar anahtar ve çilingir meslegini getirmiş kişilerden biriyim konya Selçuklu Karatay Meram ilçelerinde anahtar Çilingir ve Kapı Hidrolikleri Satış Ve Montajı Manyetik Kilit Göstergecli Monwwel Cihazları MONTAJ Tamiri Kopyalama Ayrıca OTO Çilingiri Kasa Açma Anahtar Kopyalama Kale Kilitleri silindir BAREL çeşitleri Çelik Kapı KİLİTLERİ T SATIŞI ve MONTAJI Tamiratı Garaj Kapı Kumanda Çeşitleri kilit üzerine bilumum acma ve tamirat işleri yapmaktayız sadece bir Tel Etmeniz Yeterlidir 05552978386
http://www.konyacilingirci.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 31.05.2018 15:05:40

65 - Led Tabela Merkezi      PR:-1
Reklam verirken yazıları daha dikkat çekici hale getirmek amacıyla kullanılan led tabelalar etrafı aydınlatan yüksek parlaklıktaki ışıklardan yapılır. Yarı iletken olan bu tabelaları en kaliteli malzemeleri kullanarak üretiyoruz. Kullanmak istediğiniz yere göre belirttiğiniz ölçülerde ve istediğiniz renklerde sizin için hazırlıyoruz. Kısa sürede adresinize kargo ile gönderdiğimiz bu tabelaların hazır tasarım olanlarını da tercih edebilirsiniz.
https://www.ledtabelamerkezi.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 31.05.2018 12:23:57

66 - Promer Böcek ve Haşere İlaçlama Servisi      PR:-1
İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasındaki tüm ilçelerde 1999 yılından bu yana hizmet vermekte olan Promer Böcek ve Haşere İlaçlama Servisi profesyonel ekibi ile garantili ve uygun fiyatlara böcek(fare, pire, akrep, hamam böceği, tahta kurusu, kene, karınca, sinek, bit, karafatma, yılan vb. ) haşere ilaçlama hizmeti vermektedir. İlaçlama hizmeti verdiği alanlar başlıca; ev, apartman, bina, işyeri, fabrika, şantiye, otel, restaurant, bahçe, okul, şirket, ofis, gemi, tekne, yat, villa, toplu konut vb. alanlardır. Sizde profesyonel ilaçlama hizmeti almak ve sürekli bir ilaçlama şirketi ile çalışmak istiyorsanız promer böcek ve haşere ilaçlama servisi ile iletişime geçebilirsiniz.
http://www.promerilaclama.com.tr Eklenme (onaylanma) Tarihi : 31.05.2018 03:09:33

67 - ‎ PAKSAN yer altı yerüstü çöp konteyneri Konya      PR:-1
PAKSAN Konya’da yeraltı çöp konteyneri, galvanizli çöp konteyneri, yer üstü çöp konteymneri, 3. 500 lt. tam yeraltı vinçli çöp konteyner sistemi, belediye yer altı yer üstü çöp konteyneri, belediye galvanizli çöp konteyneri, yeraltı çöp konteynerleri, yeraltı ve yerüstü çöp konteynerleri, geri dönüşüm konteynerleri ve tıbbi atık konteynerleri, modern yeraltı çöp konteyneri, yeraltı çöp konteynerı üreticisi, yerüstü çöp konteyneri, yeraltı çöp konteyner sistemi faydaları, sıcak daldırma galvanizli çöp konteyneri, 400 litre ve 770 litre sıcak daldırma çöp konteyner
http://www.paksankonteyner.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 30.05.2018 22:01:37

68 - Sincan Oto Kiralama      PR:-1
ACAR Rent A Car Ankaradaki araç kiralama sektöründe alternatif çözümler üretmek üzere kurulan ACAR RENT A CAR, bir araç kiralama şirketidir. Merkez ofis Ankara' da bulunmaktadır. Firmamız ofisimizin bulunmadığı illerde lokal araç kiralama firmalarıyla anlaşmalar yaparak müşterilerine tüm Türkiye'de hizmet vermektedir.
http://www.sincanotokiralama.com.tr Eklenme (onaylanma) Tarihi : 30.05.2018 16:36:19

69 - 2k financial consulting      PR:-1
dünyada global ekonomik kriz lere herzaman çağre olmuş bir grup olarak yurt dışı kaynaklı hem teminat mektubu hemde uzun soluklu sendikasyon kredilerinde 2006 yılından bu yana komisyon esası ile çaalışan uzman kadrosu ve yine ingiltere italya ve amerika birleşik devletlerinde temsilciliklerimiz vardır ortak çalışma içerisinde türkiye ekonomisine az da olsa bir rahatlama getirmekteyiz
http://www.krediservisi.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 30.05.2018 15:02:41

70 - akva enerji      PR:-1
AKVA ENERJİ Kurumsal ve Özel sektör müşterilerine kesintisiz enerji sistemleri ve güç elektroniği konusunda çalışmalar yapmak ve destek vermek üzere kurulmuş olan AKVA ENERJİ; 15 yılı aşkın tecrübe birikimi ve bu konuda yetişmiş personeli, Satış ve Teknik Servis desteği ile müşteri memnuniyetini her zaman en iyi seviyede tutmayı amaç edinmiş bir firmadır. Kuruluşundan itibaren ürün satışı ve hizmet alanında en yüksek kaliteyi ilke edinen AKVA ENERJİ kesintisiz enerji sistemleri ve çözümlerinden güçlü ve kaliteli ürün anlayış ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Firmamız sektörde ürün satış ve servis hizmetleri konusunda yer almakta, kalite standartları ve kurumsal yapılaşması tamamlamış sektörel deneyimi, teknik bilgi birikimi, araştırmacı ve çözüme odaklı yaklaşımı ile müşterilerinin güç elektroniğine yönelik özel ihtiyaçlarına çözüm üretmektedir. Firmamız ürün ve hizmet yelpazesi içerisinde; Statik Kesintisiz Güç Kaynakları, Redresör, İnvertör Konverter, Servo-Statik-Mikroelektronik Regülatörler, Statik Anahtar Ürünleri, Bakımsız Kuru Tip Akümülatöler, Arıza Tespiti Ve Müdahalesi, Devreye Alma, Yük Tespiti, Alt Yapı Ve Montaj, Sistemlerin Yer Değiştirilmesi, Bakım Onarım Sözleşmeleri yer almaktadır. Bu konudaki ürün ve hizmetlerimizi sürekli geliştirmeye devam etmekteyiz. Yenilikçi yapısı, geniş Pazar payı, satış ve servis olanakları, kalite politikaları ve iş hacmi ile sektöründe yerini daha da sağlamlaştıran AKVA ENERJİ ulusal pazarda da sesini duyurmaktadır. Teknolojiyi taşımanın bilinciyle, hep beraber aydınlık yarınlara! … Kurum/kuruluşunuzun ihtiyacı doğrultusunda teknik ve ticari konularda görüşmeye hazır olduğumuzu bildirir, çalışmalarınızda başarılar dileriz.
http://www.akvaenerji.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 30.05.2018 13:49:23

71 - Tes Teknik Turbo      PR:-1
Tes Teknik Turbo Servisi 25 yıllık ustalık tecrübesiyle kurulduğu ilk günden itibaren servis hizmetlerinin kalitesini arttırmak amacıyla Turbonun orjinal, yedek parça ile Turbo tamirinde Türkiyede bir ilk yaratıp garantili Turbo revizyon işlemini gerçekleştiren ilk firmadır. Tes Teknik Turbo Servisi olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutup zaman içinde yaptığı atılımlar ve yatırımlarla turbo servisi hizmetleri konusunda da liderliğe ulaşarak Türkiye'de Turbo konusunda ön sıralarda liderliğe ulaşmıştır. 15 yıldır kendi işletmemiz olan TES TEKNİK TURBO SERVİSİ kaliteli hizmetiyle liderliğe devam edecektir. Son teknoloji makinelerimiz, Orjinal turbo yedek parça depomuz ve yetişmiş uzman personeliyle hiç bir başarının tesadüf olmadığını Türkiye'ye kanıtlayan tek firma ünvanına sahiptir. TES TEKNİK TURBO SERVİSİ VE HASTANESİ
http://www.tessteknik.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 30.05.2018 11:09:04

72 - şah ştd.ltd.      PR:-1
YAPAY HAVUZ, SÜS HAVUZLARI, FISKİYE HAVUZ, YAPAY ŞELALE, KURU HAVUZ, SÜS HAVUZLARI HAKKINDA HERŞEY, SÜS HAVUZU TASARIMI, HAVUZ MALZEMELERİ, GÖLET HAVUZ, KÖPÜK HAVUZ, SÜS HAVUZU TASARIMI, HAVUZ EKİPMANLARI VB. HİZMET VERMEKTEYİZ
http://www.antalyafiskiye.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 30.05.2018 10:29:43

73 - AMES Panjur Tamir Servisi      PR:-1
İstanbul Panjur tamir servisi olarak panjur tamir hizmetini, uzman ekibimizle 7/24 en kısa sürede, en uygun fiyatlarla garantili olarak sunmaktayız. Panjur imalatı, panjur motorları, panjur kumandası, panjur çeşitleri ve panjurla ilgili tüm soru ve sorunlarda yanınızdayız.
http://www.panjurservisi.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 30.05.2018 02:06:22

74 - ATILIM TaktikEğitim & SavunmaSanatları- Türkiye      PR:-1
ATILIM, merkezi Virginia, ABD'de çok uluslu bir firmadır. Kolluk kuvvetleirne ATILIM TaktikEğitim, sivillere yönelik olarak da ATILIM WingTsun ve ATILIM Escrima eğitimi vermekle başlamıştır. Zaman içerisinde diğer savunma sporları ve wellness konseptini de ürün yelpazesine ekleyen ATILIM TaktikEğitim &SavunmaSanatları organizasyonu, kurumsal spor ve wellness hizmetleri de sunmaktadır.
http://www.atilimglobal.org Eklenme (onaylanma) Tarihi : 29.05.2018 18:25:23

75 - ATILIM GYM      PR:-1
ATILIM GYM, ATILIM TaktikEğitim& SavunmaSanatları Organizasyonu'nun franchise okullarıdır. Ana branş olarak ATILIM WingTsun ve ATILIM Escrima'ya ilaveten, Fucntional fitness ve combat fitness yüksük yoğunluklu çalışmalar yapılmaktadır. ATILIM GYM'de ayrıca, Pilates, Zumba, yoga gibi branşlarda da dersler yapılmaktadır. Çocuklar için ATILIM Kids WİngTsun dersleriyle kadınlara özel savunmsa sanatları grupları bulunmaktadır.
http://www.atilimgym.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 29.05.2018 18:19:07

76 - Yalıtım Merkezi      PR:-1
YALMER BALIKESİR YALITIM MERKEZİ Balıkesir’de yalıtım sektörüne mühendislik güvencesi getiriyoruz. İnşaat Mühendisi olarak yapınızdaki problemlerin doğru tespitini sağlıyor ve probleminize uygun işlemlerle sizlere KESİN çözüm sunuyoruz. Kaliteli ürünler kullanarak ( CELLUBOR, KÖSTER, ISONEM, THERMONEM) işimizin arkasındayız. İŞİMİZ GÜCÜMÜZ YALITIM.
http://www.yalmer.com.tr Eklenme (onaylanma) Tarihi : 29.05.2018 12:16:41

77 - HOOYO      PR:-1
Anne adaylarının hamilelik sürecinde ve sonrasında kendilerini güzel hissetmesini ve hayatlarını kolaylaştırmak için kendimizi sürekli yeniliyoruz. Emzirme giysilerinin anahtarı pratikliktir. Hooyo’nun kattığı zarif ve ince detaylarla Hooyo’nun emzirme özellikli giysileri, hamilelikten anneliğe geçişinizi kolaylaştırır. Gizli açıklıklar, esnek yumuşak paneller emzirmeyi kolay hale getirir. Giysi formları değişen bedeninize uyan bir siluet oluştururlar. Hamile giysilerindeki emzirme özellikleri sayesinde Hooyo elbiselerinizi dokuz ayla sınırlamadan keyifle kullanabilirsiniz.
http://www.hooyo.com.tr Eklenme (onaylanma) Tarihi : 29.05.2018 02:12:56

78 - Net Dünyası      PR:-1
Uzun yıllar bilişim sektöründe çalışan uzman bir ekibin bir araya gelmesi ile kurulan Net Dünyası en temel amacı kaliteli internet bilişim hizmetleri sunmaktır. Web tasarım, Web Yazılım, Google Seo, E-Ticaret gibi her türlü bilişim hizmetleri ihtiyaçları için, konusunda sertifikalı uzman ekiplerimiz destek vermektedir.
https://www.netdunyasi.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 28.05.2018 15:31:09

79 - RKS OTOMASYON&YAZILIM      PR:-1
RKS, otomasyon alanlarında faaliyet gösteren bir firmadır. Şirketimiz otomasyon alanında geniş çözümler sunmak, maliyet azaltma bazlı çalışmaları ile anahtar çözümü projeler üretmektedir. Bunları gerçekleştirmek için öncelikle müşterilerimizin özel ihtiyaçlarını belirleme yolu izlenmektedir. Şirket deneyimli çalışan kadrosu ile proje yürütme ve proje sonrası bakım hizmetlerin de kaliteli bir hizmet politikası benimsemiştir. Üretim sistemleri ile bilgi sistemleri entegre edilerek istenilen çalışma ve bilgilere her noktadan ulaşabilme ve mesafeleri ortadan kaldırma üzerine kurulu projeler sayesinde müşterilerimizin istekleri karşılanmaktadır. Bizler doğru yazılım ve donanım bileşenleri bir araya getirerek, özel yazılım projeleri ile gerçek zamanlı bilgiye her zaman ulaşabilme hedefini gerçekleştiriyoruz. Büyümemiz, müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarını karşılamak için ortaya çıkmıştır.
http://www.rksotomasyon.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 28.05.2018 15:30:44

80 - Manetho      PR:-1
Roman, şiir gibi edebi kitaplar, ders kitapları ya da sınavlara hazırlık kitapları olmak üzere her türlü kitabı gönül rahatlığı içinde hem satabilmenizi hem de satın alabilmenizi sağlıyoruz. Güvenilir ticaret anlayışı hizmet veren firmamızın tüm imkanlarından hiçbir ücret ödemeden yararlanabilirsiniz. Ücretsiz üyelik sağlayan firmamız sayesinde kendi mağazanızı açabilirsiniz.
https://manetho.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 28.05.2018 11:15:11

81 - Psikolog İlker KÜÇÜK | ANKARA      PR:-1
Bugün sizi kendinizi daha iyi hissedeceğiniz bir ortamla tanıştırıyoruz. Huzurlu ve sağlıklı bir geleceğe bir adım daha yaklaşıyorsunuz. Başarılı ve nitelikli bir yaşam için sizleri seanslarımıza bekliyoruz. Ankara'da en iyi hizmet anlayışıyla size en yakın psikolog olarak; psikolojik danışmanlık, psikoterapi, pedagojik danışmanlık, çocuk ve ergen psikolojisi, aile danışmanlığı, cinsel terapi, hipnoz terapisi alanlarında hizmet vermekteyiz.
http://www.psikologum.net Eklenme (onaylanma) Tarihi : 27.05.2018 23:59:23

82 - ROMEKS      PR:-1
Robot Otomasyon Mikro Elektronik Kontrol Sistemleri Mühendislik Tasarım ve Uygulama Merkezi olarak başta Endüstriyel 3D Printer imalat ve 3D Baskı Hizmetleri ile Endüstriyel Elektronik otomasyon sistemleri tasarım, yazılım, kurulum ve devreye alma hizmetleri vermektedir. Robotik sistemleri ile Mikro fabrikalar ve imalathanelerin, proses mühendislik hizmetleri, sıfırdan kurulumları ile proses iyileştirme çalışmaları yapmaktadır.
http://www.romeks.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 27.05.2018 06:31:41

83 - Safran Nakliyat      PR:-1
Safran Nakliyat; genç, dinamik ve profesyonel elemanları ile faaliyet gösterdiği taşımacılık sektöründe yepyeni bir boyut ile evden eve nakliyat, şehir içi nakliyat, şehirler arası nakliyat, ofis ve fuar taşımacılığı, depolama hizmetleri, ambalajlama işlemi, asansörlü nakliyat olmak üzere geniş hizmet yelpazesine sahip bir öncü firmadır. Kuruluşumuzdan bugüne kadar sizlere en iyi hizmeti verebilmek amacıyla özellikle evden eve nakliyat işlemlerinizde sektördeki yenilikleri takip ederek profesyonel bir taşıma hizmeti sunarak aklınızdaki tüm soru işaretlerini ortadan kaldırıyoruz. Amacımız nakliye işlemlerinizde sizlere en ekonomik, aracısız, profesyonel bir şekilde verdiğimiz hizmeti sürekli geliştirmektir.
http://www.safrannakliyat.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 26.05.2018 23:10:14

84 - özkoç asansör      PR:-1
Faaliyetlerine 1995 yılında başlayan Özkoç Asansör Sanayi Tic Ltd Şti , kurulduğu günden itibaren Kaliteyi ve kalıcılığı kendine ilke edinmiş , müşteri mumnuniyetini ise hep ön planda tutmuştur. Özkoç Asansör bugün değişmeyen kuruluş ilkelerinin önderliğinde faaliyetlerine aynı titizlikle devam etmektedir. Kaliteden taviz vermeyen faaliyet yapısıyla , üstün teknolojisi , donanımlı teknik personeli , en iyi kalite üretim montaj standardı ve zamanında teslimat özelliği ile bir adım öne sahasında çalışmalarına yön veren Özkoç Asansör , sektörün yenilikçi talepleri doğrultusunda kalite yönetim sistemlerinin sürekliliğini sağlama esaslarına öncelik vermektedir. Özkoç Asansör , yurtiçi ve yurtdışı platformlarda faaliyet gösteren siz değerli müşterileriyle birlikte ğeleceğe güvenle bakarak azimli bir şekilde hizmet sunmaya devam edecektir.
http://www.ozkocasansor.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 26.05.2018 08:55:14

85 - EFEKTİF BARTER A.Ş.      PR:-1
Dünyada ilk ve tek Kredi kartı ve banka havalesi dışındaki ödeme araçları ile Garantili e-ticaret yapma imkanı tanıyan e-ticaret sitesi. Bu sitede Banka çeki, Nakit, Senet, Barter ve takas ile istediğiniz oranlarda tahsilat ve teslimat garantili ticaret yapabilirsiniz. Kontrol ve takibin sizde olduğu tüm işlemler şeffaf gerçekleşmektedir.
http://www.efektifbarter.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 26.05.2018 07:20:12

86 - ŞEMS ELEKTRİK      PR:-1
İnşaat sektörünün yapı taşlarından olan elektrik tesisatı, su tesisatı, doğalgaz tesisatı, alanında bölgenin her türlü tesisat taahhüt satış ve montaj Hizmet alnında kurumsal firma dusturu ile profesyonel ekibimizle istikrarlı dinamik ve güleryüzlülüğümüzle müşterilemizin memnuniyetini sağlamak için çalışmaktayız
http://www.semselektriktesisat.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 25.05.2018 21:49:13

87 - Bingöl Üniversitesi      PR:-1
Bingöl Üniversitesinin varlık sebebi; • Bölge ve ülkenin ihtiyaç duyduğu nitelikte bireyler yetiştirmek, • Akademik faaliyetlerini il ve bölge halkının yaşam boyu öğrenme anlayışı doğrultusunda genişletmek, • Yerel sorunların çözümü için yapılan araştırma faaliyetlerini, aynı zamanda evrensel bilgi birikimine katkıda bulunacak şekilde gerçekleştirmek, • Eğitim, öğretim ve araştırma faaliyetlerini Tarım ve Havza Bazlı Kalkınma modelinde öncü olacak şekilde tasarlayarak ilin ve bölgenin sosyal, ekonomik ve kültürel gelişimine katkıda bulunmak, • Akademik ve idari personeli için teşvik edici ve verimli bir eğitim, öğretim ve çalışma ortamı sağlamaktır. Bulunduğu bölgenin Tarım ve Havza Bazlı kalkınmasına öncü olacak şekilde maddi ve beşeri kaynaklarını etkin kullanarak ilin ve bölgenin sosyal, ekonomik, kültürel varlıklarına değer katma konusunda diğer üniversitelere örnek olan; başta kendi coğrafyasında olmak üzere ulusal ve uluslararası alanda tercih edilen bir üniversite olmak.
http://www.bingol.edu.tr Eklenme (onaylanma) Tarihi : 25.05.2018 19:11:08

88 - AYDIN MEDİKAL VE TEMİZLİK ÜRÜNLERİ      PR:-1
FİRMAMIZ 2012 YILINDA ERZURUM DA KURULMUŞTUR KAMU KURUMLARI OKUL HASTANE İÇİN TEMİZLİK VE HİJYEN ÜRÜNLERİ TOPTAN SATIŞINI YAPMAKTADIR ÜRÜN TEKLİFLERİNİZ DEĞERLENDİRİLİP TARAFINIZA ULAŞTIRILIR.
http://www.aydinmedikal.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 25.05.2018 14:52:27

89 - TT ARITMA SİSTEMLERİ      PR:-1
TT Arıtma Sistemleri ; Evsel ve Endüstriyel Atıksu Arıtma Tesisleri Üzerine Pojelendirme ve Anahtar Teslim Uygulamalı Faaliyet Göstermektedir… Hizmetlerimiz Arasında ; Tesis İşletme, Periyodik Bakım, Onarım & Revizyon, Proje Onay İşlemleri de Yer Almaktadır. . .
http://www.ttaritma.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 25.05.2018 14:20:19

90 - Fra Luca Mali Müşavirlik      PR:-1
LUCA MALİ MÜŞAVİRLİK VE MUHASEBE HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. 2005 yılında kurulmuş ve kısa sürede müşterilerine geniş bir hizmet çeşitliliği sunarak en büyük yerel mali müşavirlik firmalarından biri olmuştur. Şirketimiz bünyesinde 4 Mali Müşavir ve SGK, vergi, devlet teşvikleri, yönetim danışmanlığı, eğitim gibi konularda uzmanlaşmış birçok profesyonel yer almaktadır. Aylık olarak müşterilerden alınan faturalar, dekontlar ve ekstreler sisteme kayıt uzmanları tarafından girildikten sonra mali müşavirlerce kontrol edilmekte ve buna göre vergi politikaları belirlenmektedir. Müşterilerinin eğitimine önem veren, ofisinde bulunan eğitim salonunda ve dışarıdan kiraladığı eğitim salonlarında müşterilerine sürekli eğitim ve seminerler düzenleyen LUCA MALİ MÜŞAVİRLİK bünyesinde birçok eğitmen ve danışman da yer almaktadır. Akıllı telefonlarda kullanılmak üzere kurumsal yazılım firmaları tarafından LUCA MALİ MÜŞAVİRLİK için özel olarak geliştirilen uygulama ile günlük olarak mevzuatlarda yapılan değişiklikleri cep telefonunuzdan takip edebilirsiniz. Güncel mevzuatları takip edilen ekip arkadaşımız, mükelleflerimizi ilgilendiren konularda ki değişiklikleri sisteme girerek mükelleflerimizin değişiklikleri cep telefonlarından takip etmelerini sağlamaktadır. Bugün LUCA MALİ MÜŞAVİRLİK İstanbul Mecidiyeköy’de bulunan ofisi ile İstanbul’un tüm ilçelerinde bulunan müşterilerinin yanı sıra, başta Ankara olmak üzere Türkiye’nin birçok ilinde bulunan müşterilerine de aynı kalitede profesyonel hizmet sunmaktadır. Tüm sektörlerde profesyonelleşmiş uzman ekibimizle müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda özel çözümler üretiyoruz.
http://www.lucamalimusavirlik.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 25.05.2018 10:38:46

91 - makropa toptan gıda ve meşrubat      PR:-1
Makrotoptan. com’u daha çok sizin gıda pazarınız olarak düşünün. Ekonomik ve kalitede bir numara ürünlerimizin, siz müşterilerimizin işyerlerine istikrarlı, güvenilir ve zamanında teslim edilmesini önceliğimiz biliriz. Hedefimiz size online alışveriş ile ekonomik ve hızlı alışveriş yapmanızı sağlamak. \r\n\r\nBir Makropa Gıda markası olan makrotoptan. com, gıda ürünlerinin tüketildiği tüm işyerlerine hizmet vermektedir. 2010 yılından bu yana kaliteli ve güvenilir hizmeti sayesinde hızlı bir gelişme gösteren Makropa Gıda, 2018 yılı itibari ile online pazara makrotoptan. com adı ile açılmış ve online toptan satışın da öncülerinden olmuştur. Inovatif ve çözüm odaklı çalışma prensibi sayesinde hızla gelişen firmamız İzmir’deki tüm işyerleri için karlı alışverişin ilk adresi olmayı amaçlamaktadır.
http://www.makrotoptan.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 25.05.2018 10:31:36

92 - CANDAN DANIŞMANLIK      PR:-1
Candan Danışmanlık Ve Eğitim Hizmetleri KOSGEB projeleri Kalkınma Ajansı projelendirmeleri* Kırsal Kalkınma * AB Hibe Fonu * Hayvancılık Kredi Ve Hibeleri İş Sağlığı Ve Güvenliği Eğitimleri Personel Eğitimleri ve diğer tüm proje danışmanlık hizmetleri şirketimiz hizmetleri sunmaktayız.
http://www.candandanismanlik.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 25.05.2018 00:07:29

93 - Med Sağlık Medikal Otomasyon Sistemeleri      PR:-1
Firmamız temiz oda sistemleri, iklim odası, otomasyon anahtar teslimi sunmakta ayrıca medikal teknik servis hizmeti uzman ekibimiz tarafından müşteri memnuniyeti esas alınarak hizmet vermektedir
http://medsaglik.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 24.05.2018 23:25:15

94 - Konya Aksu Temizlik      PR:-1
Konya merkezde faaliyet göstermekte olan firmamız, ev temizliği, mobil kapıcılık, koltuk yıkama, ofis temizliği, vb temizlik işlerini tecrübeli ekibimizle itina ile yerine getirmekteyiz. http://www. aksutemizlikkonya. com
http://www.aksutemizlikkonya.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 24.05.2018 13:53:54

95 - Ege Vizyon Elektronik & Makina Denizli      PR:-1
Ege Vizyon Elektronik ve Makine 2005 yılında Denizli’ de iş hayatına başlamıştır. Kurulduğu tarihten bu yana elektronik, tekstil makinalarının bakım ve onarımı ile otomasyon hizmeti veren ve bu alanlarda çalışmalarını sürdüren firmamızın teknik kadrosu, gazlı soğutma sistemlerindeki enerji maliyetlerinin yüksek olmasını dikkate alarak, fizibilite çalışmaları yaptı. 2008 yılında da evaporatif soğutucuları konusunda çalışmalara hız verdi. Firmamız başta sanayi kuruluşları olmak üzere, küçük ve orta ölçekli işletmelerde enerji maliyetlerinde %90 oranında tasarruf yapılmasını sağladı. 2011 yılında da ‘Springday’ markamızı oluşturarak, ulusal ve uluslararası piyasalarda boy göstermeye başladı. Springday markası olarak bugün evaporatif sulu klima sistemleri ile hem endüstriyel kullanım için hemde ev ve ofis kullanımları (sulu mobil klimalar) için soğutma cihazlarımız mevcuttur. Firmamız başta İstanbul, İzmir , Denizli , Ankara, Antalya, Adana, Hatay , Gaziantep , Batman, Diyarbakır, Muğla (Bodrum, Marmaris, Fethiye) olmak üzere Türkiye'nin her iline satış yapmakta aynı zamanda komşu ülkelerimize ihracat yapmaktadır. ( Suriye, Irak, İran ) Evaporatif soğutma sistemleri fiyatları almak isterseniz siz değerli müşterilerimize hem fiyat hemde danışmanlık anlamında yardımcı olmaktan gurur duyarız. Daha fazla bilgi için Lütfen bize ulaşınız (0258) 264 71 03 www. springday. com. tr info@springday. com. tr
http://springday.com.tr Eklenme (onaylanma) Tarihi : 24.05.2018 02:02:49

96 - Ata Translation Agency      PR:-1
2005 yılında kurulan firmamız sektöre getirdiği yenilikçi bakış açısıyla fark yaratmaya çalışıyor. Tercüme ile ilgili tüm faaliyetlerde her zaman daha kaliteli hizmet vermek için çalışmaktayız. Hızlı, kaliteli ve hesaplı bir tercüme hizmeti sunmayı kendine ilke edinmiş firmamız. Bildiği dillerde uzman tercümanlar ve proje koordinatörlerinin yanı sıra doktor, mühendis, avukat gibi alanlarında uzman kişilerle de çalışmaktadır. Aynı zamanda yerelleştirme uzmanlarımız ve editörlerimizle beraber en iyi hizmeti verebilmek için kocaman bir ekibe sahibiz. Simultane ardıl gibi sözlü tercüme türünün yanı sıra, noter yeminli, tıbbi, akademik, hukuki, finansal, teknik, web sitesi tercüme gibi yazılı tercüme türlerinde de isteklerinize cevap verebiliyoruz. Tüm dillerde kalite, hız ve uygun fiyatlandırma stratejimiz ile 11 yılı aşkın süredir sizlere hizmet veriyor olmaktan gurur duyuyoruz.
http://www.hedeftercume.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 23.05.2018 14:49:54

97 - İnkumu Lodos Pansiyon      PR:-1
İnkum Lodos Aile Pansiyonu - Bartın İnkumu Günlük Haftalık Tatil Pansiyonlar - İletişim: 0542 745 15 06 - 0378 505 00 30 İnkum Lodos Aile Pansiyonu - Bartın İnkumu Günlük Haftalık Tatil Pansiyonlar - İletişim: 0542 745 15 06 - 0378 505 00 30
http://www.lodospansiyon.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 23.05.2018 14:04:56

98 - Pasa reklam      PR:-1
Paşa reklam dijital baskı totem tabela Işıklı ışıksız tabela imalatı yapmaktadır Türkiye'nin dört bir yanına ücretsiz montaj hizmetimiz bulunmaktadır Bunların başında memleketimiz Elazığ gelmektedir. Paşa reklam Tekirdağ'ında Elazığ'a uzanan bir Açık Hava Reklam tabela imalat firması
http://www.pasareklam.net Eklenme (onaylanma) Tarihi : 23.05.2018 10:27:06

99 - Reksan Enerji Regülatör Pano İnş San Ve Tic Ltd Şti      PR:-1
Reksan Regülatör Uygun Regülatör fiyatları Kalite ve yenilikleri ile Güvenilir hale gelen Reksan Regülatör, 35Yılı Aşkın Bilgi ve Birikimini Teknoloji ile buluşturarak en yeni regülatör Teknolojisini, Hızlı Sınırsız Hizmet Anlayışını 7/24 Servis Garantisi ve Ağı ile Güven Testini Tamamlayarak siz değerli müşterilerine özenle hizmet veren Regulatör Firmasıdır.
http://www.reksanregulator.com.tr Eklenme (onaylanma) Tarihi : 23.05.2018 08:51:19

100 - Galvo Lazer      PR:-1
Firmamız 1999’dan bu yana Profesyonel İtalyan Giotto GALVO LAZER sistemleri satış ve servis hizmeti vermektedir. Değişik sektörlerde 500 adetin üzerinde çalışır referanslarımız ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Kaliteli Avrupa Galvo Lazer Markalama & Kesim Makina Çözümleri 0533 713 34 44 Tüm Türkiye’de hemen arayınız…. .
https://www.giottolaser.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 23.05.2018 02:34:14