1 - Dekton Ankara - Mutfak Tezgahı Üretim & Uygulama ve Satış Mağazası      PR:-1
Firmamız dünya çapında kalitesini kanıtlamış granit tezgah modelleri , çimstone mutfak tezgahları ve belenco mutfak tezgahı gibi mutfak tezgah markalarıyla çalışıp en iyi işçilik ve başarılı hizmet ile sunmaktadır.
https://www.dektonankara.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 17.01.2018 18:42:42

2 - LOTUS GİRİŞİM      PR:-1
İSO BELGELENDİRME; iso belgeleri kosgeb destekleri, girişimcilik destekleri, hibe programları, tubitak destekleri, kobi destekleri, proje desteği Lotus Girişim, üretimci ve girişimcilerin ar-ge maliyetlerini düşürmek için Kosgeb destekleri, Tübitak destekleri ve hibe programları konularında profesyonel danışmanlık hizmeti veren bir kuruluştur.
http://www.lotusgirisim.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 17.01.2018 17:05:50

3 - BİRHAN KORUMA VE GÜVENLİK HİZ.TİC.LTD.ŞTİ      PR:-1
5188 YASA KAPSAMINDA GÖSTERİLEN FAALİYETLER. GEBZE MERKEZLİ OLAN FİRMAMIZ ÖZEL GÜVENLİK HİZMETLERİ ALANINDA MÜŞTERİ İHTİYAÇLARI DOĞRULTUSUNDA HİZMET VERMEKTEDİR. MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ İLKESİNİ VE MUTLU ÇALIŞAN PERSONEL ANLAYIŞINI BENİMSEYEN BİRHAN GÜVENLİK BU DOĞRULTUDA ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRMEKTEDİR.
http://www.birhanguvenlik.com.tr Eklenme (onaylanma) Tarihi : 17.01.2018 10:49:55

4 - Avrupa TMGD - Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı      PR:-1
Avrupa TMGD olarak Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı, ADR, IMGD, hizmetleri, Tehlikeli Madde Faaliyet Belgesi ve TMGDK Hizmetleri sağlıyoruz. Tehlikeli Madde alan, boşaltan, yükleyen, gönderen, paketleyen, dolduran veya taşıyan bir işletmeyseniz bu hizmetleri kolaylıkla alabilirsiniz. TMGDK işlemlerini sizi adınıza yürütüyoruz. Doğru hizmeti alabilmek için tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı hakkında yeterli bilgiye sahip olmak için bizlerden ücretsiz bilgi alabilirsiniz. Ambalaj, Akaryakıt, Gemi, Hastane, İlaç, Kimya, Kozmetik, Akaryakıt, Tekstil gibi birçok sektörden firma idari cezalar ile karşılaşmamak için bu TMGD hizmeti alırlar.
https://www.avrupatmgd.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 16.01.2018 11:41:05

5 - Özgür Fidancılık      PR:-1
Aşılı ceviz fidanı üretimi yapan Özgür Fidancılık Ayhan Taka yönetiminde 2001 yılında Bandırma'nın Sahil Yenice Köyü'nde faaliyete girmiştir. S. S. Yenice Köyü Tarımsal Kalkınma Koop. üyesi olarak faaliyet gösteren firmamız sektörümüzün zorunlu kıldığı iş etiklerini sonuna kadar benimsemiş olup siz ceviz fidanı yetiştirmek ve chandler ceviz fidanı bahçesi kurmak isteyen kişi ve kuruluşlara dürüst bir şekilde hizmet vermeyi misyon edinmiştir.
http://www.chandlercevizfidanim.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 16.01.2018 10:50:47

6 - AVON AYŞE Avon temsilcisi satış lideri Antalya      PR:-1
AVON AYŞE Antalya Avon temsilcisi, avon üyelik, avona üye ol, Antalya avon satış temsilcisi, avon sipariş, avon temsilcileri, avon takım lideri, avon üyelik, avona üye olma, avon ürünleri satışı, avon ürünleri sipariş, avon temsilcisi, avon sipariş verme, Antalya avon temsilcisi, takım lideri, avon üyelik, avon satış temsilcisi, Antalya avon sipariş, avon Antalya temsilcisi, avon üyelik, avona üye olma, avon ürünleri satışı, avon ürünleri sipariş, kepez muratpaşa avon temsilcisi, alanya manavgat avon temsilcisi, konyaaltı serik avon temsilcisi, aksu kumluca avon temsilcisi, döşemealtı kaş avon temsilcisi, korkuteli gazipaşa avon temsilcisi, finike kemer avon temsilcisi, elmalı demre avon temsilcisi, akseki gündoğmuş avon temsilcisi, antalya ibradı avon temsilcisi, antalya avon temsilcisi, avon temsilcileri ne kadar kazanıyor, avon temsilci hediyeleri nelerdir, avon temsilci ol, avon temsilci hediyeleri,
http://www.avonayseteam.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 16.01.2018 09:49:20

7 - BAYOU plywood      PR:-1
Bayou 2006’da İstanbul’da kuruldu. Ülkemizin önemli bir ihtiyacını ifade eden Plywood ve Kontrplak tedarikini sağlamaktadır. En iyi üretim standartlarına sahip şirketlerin ürünlerini, Türkiye’deki ve ihraç ettiği ülkelerdeki müşterilerine istenilen ebat ve ölçülerde sunmaktadır. Hadımköy ve İkitelli’deki depolarında sürekli stok bulunduran Bayou, müşteri siparişlerinin zamanında ve hızlı şekilde teslim edilmesini amaçlamaktadır. Başta inşaat ve mobilya sektörü olmak üzere çok farklı sektörlerin özel taleplerini etkin şekilde karşılamaktadır. Vizyon Plywood ve Kontrplak ihtiyaçlarını karşılayan birincil tedarikçi olmak. Marka değerini ve bilinirliliğini Türkiye’de ve müşterimiz olan ülkelerde artırmak. Misyon Sahadan gelen talepleri hızlı ve verimli şekilde çözmek. Müşteri memnuniyetini sağlamaya yönelik ilişkileri geliştirmek.
https://www.eplywood.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 15.01.2018 18:13:10

8 - MEGA hayvan Yatağı inek yatağı imalatı Konya      PR:-1
MEGA; Konyada Hayvan yatağı, hayvan yatakları, Konya hayvan yatağı fiyatları, hayvan yatağı imalatı, hayvan altlığı, hayvan altlıkları, hayvan altlık fiyatları, hayvan altlığı imalatı, kauçuk hayvan yatağı, kauçuk hayvan yatakları, kauçuk hayvan yatağı fiyatları, kauçuk inek yatağı, kauçuk inek yatakları, kauçuk inek yatağı fiyatları, kauçuk inek yatağı imalatı, inek yatağı, inek yatakları, inek yatağı fiyatları, inek yatağı imalatı, inek altlığı, inek altlıkları, inek altlığı fiyatları, inek altlığı imalatı, büyükbaş hayvan yatağı, büyükbaş hayvan yatakları, büyükbaş hayvan fiyatları, büyükbaş hayvan yatağı imalatı, kauçuk buzağı dana altlığı, kauçuk buzağı dana yatağı, kauçuk buzağı dana altlığı imalatı, kauçuk buzağı dana altlığı fiyatları, buzağı dana yatağı, buzağı dana altlığı, kauçuk buzağı dana yatağı, kauçuk buzağı dana altlığı, hayvan yatakları, inek yatağı, rulo hayvan yatağı, inek yatağı, hayvan yatağı
http://www.hayvanyatagi.name.tr Eklenme (onaylanma) Tarihi : 15.01.2018 15:29:43

9 - DRT TASARIM      PR:-1
Butikler için %100 el örgüsü ürünler ve tekstil bazlı aksesuar koleksiyonları tasarlayan üretim ve toptan satış atölyesi. Ürünlerinin tamamı %100 el işçiliğidir. Bu sebeple her ürünü benzersizdir ve türünün tek örneği olarak üretilir. Modern, şık, rahat, dikkat çekici bir moda çizgisi vardır. Bohem, tutkulu, bilinçli, sosyal ve fark yaratan hanımlar için el işi ürünler tasarlar ve üretir. Örgü ve tekstil ürünlerinden benzersiz giyim ve aksesuarlar yaratır.
http://www.drttasarim.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 15.01.2018 13:04:23

10 - HANEDAN KINA ORGANİZASYON      PR:-1
Haneden organizasyon firması olarak müşterilerimize nişan, sünnet, söz ve kına gecelerinde istedikleri kusursuz organizasyonu vermek için profesyonel bir ekiple çalışıyoruz. Bir organizasyonda talep ve hayal ettiğiniz her şeyi gerçekleştirebilecek bir tecrübeye sahip olan firmamız Türkiye’nin her yerinde organizasyon taleplerine cevap veriyor. Artık özel günlerinizde detaylarla uğraşmak zorunda değilsiniz.
http://www.hanedanorganizasyon.net Eklenme (onaylanma) Tarihi : 15.01.2018 12:24:04

11 - Etimer Madencilik Tic. ve San. A.Ş.      PR:-1
Bazı renkler vardır ki her ortam ve alana şıklık, gösteriş ve zariflik katmaktadır. Bunlardan bir tanesi olan bu ürünler renklerinde daveti ve misafirperverliği içeren büyük ya da küçük alanları sıcacık mekanlara çeviren eşsiz ve konforlu bir mermer ürünü olmaktadır. Detaylı bilgileri profesyonel kişilerden almak için bizlere web sitesi adresimizden ulaşabilirsiniz.
http://www.etimer.com.tr Eklenme (onaylanma) Tarihi : 15.01.2018 11:38:52

12 - TST Otomotiv ve Produksiyon Hizmetleri Ltd. Şti.      PR:-1
Siparişlerini verdiğiniz ürünleri yaklaşık olarak 7 gün içerisinde bazı şartlar kapsamında iade edebilirsiniz. Bunlar ise; iadeler mutlaka orijinal kutu ya da ambalajlı şekilde gönderilmelidir ve ürünler kullanılmış, montaj yapılırken zedelenmiş ve her ne sebeple olursa olsun tekrar satılabilirlik özelliklerini kaybetmiş olan ürünler iade alınamaz. Diğer merak ettiğiniz bilgileri bizlere ulaşarak kısa sürede alabilirsiniz.
https://www.farbul.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 15.01.2018 11:27:50

13 - Kresendo Sanat      PR:-1
Günümüzde sanat her geçen gün gelişirken bu sektöre ilgi de fazlasıyla artmıştır. İnsanlar gerek oyunculuğa, yazarlığa, gerek müziğe, gerekse de sanatın diğer dallarına büyük ilgi göstermektedir. İşte sektöre duyulan bu ilgi sektördeki rekabeti gün geçtikçe arttırmış ve sektördeki insanları direkt olarak gelişmeye zorunlu kılmıştır. Bu yüzden alaylı oyunculuk ya da müzisyenlik devri kapanmış her şey eğitime ve profesyonelliğe dayalı bir hale gelmiştir. İşte tam burada biz Kreşendo Sanat Akademisi olarak devreye giriyor ve bu konuda sizlere güler yüzlü, eğlenceli ve keyifli bir eğitim vadediyoruz.
http://www.kresendosanat.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 14.01.2018 19:54:00

14 - Kahraman Perde Showroom      PR:-1
Bursa merkezli Doğu Avrupa ve Balkan ülkelerinde faaliyet gösteren KAHRAMAN TEKSTİL bünyesinde yer alan KAHRAMAN PERDE SHOWROOM ile birçok çeşit ürün ve sayısız model imkânı sunmaktayız. Bursa'nın her yerini kapsayan mobil araç hizmet ağımızın yanı sıra Türkiye'nin diğer şehirlerinden müşterilerine de güler yüzlü ve sonsuz güvence ile hizmet vermektedir.
http://www.kahramanperde.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 14.01.2018 18:20:48

15 - Gardenia Çiçekçilik & Organizasyon      PR:-1
Karamanda Uzun Yıllardır Çiçek Sektöründe Hizmet Vermekteyiz Buket Arajman Çelenk Gelin Eli Gelin Arabası Çeşitli Canlı ve Yapay Çiçek Çeşitleri Saksı Vazo Ve Bitki Bakım Ürünleri Terrarium Evlilik Teklifi Doğum Günü Düğün ve Sünnet Organizasyonları Kalite ve Sanatın Buluşma Noktası
http://www.gardenia-cicekcilik.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 14.01.2018 15:29:55

16 - LİVA & OBJE İç giyim      PR:-1
Türkiye İç Giyim sektörünün köklü firmalarından biri olan Armada Tekstil 2000 yılından bu yana bay, bayan, çocuk iç giyimi üretimi yapmaktadır. Firmamız teknolojik gelişmeleri takip ederek üretimdeki kalitesini hergün yükseltip markalaşma yolundaki atılımlarını başarıyla sürdürmektedir. Tasarım ve model ekibimizin geliştirdiği özgün konsept ve ürün gruplarıyla, iç pazarlarda, iç giyim sektöründe saygın markalar arasında yer almaktadır. Armada Tekstil; bilinçli tüketici profiline hitap eden bir marka olmaya herzaman aday olacaktır. Şıklık kadar kaliteyi, kalite kadar ekonomik olmayı prensip kabul etmekteyiz. Bu nedenle her ürününün, tüketici tercihinin kalıcılaşmasında aktif rol üstlendiğini bilinci ile üretim yakmaktayız. Üretirken birinci önceliğimiz insan sağlığı. Bu prensipten hareketle üretirken imalatı oluşturan her basamağı özenle takip ederiz.
http://www.armadatekstil.com.tr Eklenme (onaylanma) Tarihi : 14.01.2018 15:02:01

17 - SOYLU GRUP YAPI      PR:-1
SOYLU GRUP YAPI, olarak dış cephe mantolama hizmeti başta olmak üzere; su yalıtımı, yangın yalıtımı, çatı ve ses yalıtım hizmeti verilmektedir. Bunların yanında çatı onarımı ve tadilatı, çatı aktarma, yağmur olukları ve yağmur iniş borularının değişimi ve tadilatı, drenaj, mermer uygulama, dış cephe boyama, seramik, fayans, kalebodur uygulamaları gibi birçok faliyetimiz var. Dekorasyon ihtiyacınıza göre farklı olarak da bina veya daire tadilat gibi uygulamalara da yer vermektedir.
http://www.soylugrupyapi.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 14.01.2018 03:22:46

18 - gezegen solar      PR:-1
Yenilenebilir enerji kaynaklarının En önemlilerinden olanlar şüphesiz Güneş Enerjisi ve Rüzgar enerjisidir. Evlerde, çiftliklerde, karavanlarda, çadırlarda, devlet dairelerinde, soğuk hava depolarında, ve elektrik ihtiyacının olduğu her yerde rahatlıkla kullanılabilir. güneş paneli dizileri çoğaltılarak ges güneş enerjisi satralleri kurulur.
http://www.gezegensolar.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 14.01.2018 00:37:25

19 - Güven Emlak      PR:-1
Emlak\'ta Güven\'in Adresi: Gayri menkul sektörünü güvene en çok ihtiyaç duyulan sektör olarak gördük bilgi ve birikimlerimizi doğru yerde ve doğru alanda kullanarak halka hizmetin hakka hizmet olduğu anlayışıyla hareket ederek güvenli alış verişi tercih ettik gayret bizden tevfil Allah\'tandır.
http://www.guvenliemlak.com/tr Eklenme (onaylanma) Tarihi : 13.01.2018 22:38:45

20 - Akademik Batı Dilleri      PR:-1
Yarım asıra yakın tecrübesiyle sadece üniversite ve yüksek okul öğrencileri ve bu kurumlardan mezun olanlara yönelik İNGİLİZCE KURSLARIYLA ülke çapında yetiştirmiş olduğu öğrencileriyle doğal olarak ÜNİVERSİTELER ARASI bir kuruluş haline gelmiş olan kurum, deneyimli, alanlarında uzman eğitmen kadrosuyla, kendi yöntem ve kitaplarıyla, hedefinizi kendi hedefi olarak kabul edip, değerli siz değerli öğrencilerimizi hedeflerine en mükemmel şekilde ulaştırmaktadir.
http://www.akademik.com.tr Eklenme (onaylanma) Tarihi : 13.01.2018 05:20:28

21 - Sancak A.Ş. Çekvalf, Kompansatör, Küresel Vana Üreticisi      PR:-1
Türk Savunma Sanayii MİLGEM (milli gemi) projesinin, Kompansatör tedariğini yapan Sancak A. Ş. dünya standartlarında üretim yapmaktadır. Denge Kabı, Hava Seperatörü, Küresel Vana, Sürgülü Vana, Kompansatör, Çekvalf, Seviye Göstergesi, Hava Ayırıcı, Üreticisi çekvalf, kompansatör, küresel vana, kelebek vana, denge kabı, pislik tutucu, hava ayırıcı, seperatör, buffer tank
http://www.sancakendustri.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 13.01.2018 02:25:12

22 - ISF ELEVATOR      PR:-1
ABOUT US ISF, was founded to supply elevator equipments for use in the modernization of existing elevators and in new elevator design. Our first company has been established in 1973 as Uzay Teknik Cooperation in province of İstanbul. After having experiences nearly 44 years in especially in manufacturing and construction industry, we decided become an entrepreneur, our company name was changed to ISF Elevator and Engineering Company, with Uzay Teknik removed, to make even greater strides as a global company. Our experiences involve the design elevator systems and supply all components and spare parts for lifts. Our main target is to dedicate our experiences to industry as engineering design and customer support. We set up a marketing team including qualified staffs. Our company, registered officially was ready to meet the demand of the existing lift industry and to contribute to the development of new cities. We expanded our operations outside Turkey as part of our aim to be a global company. We are sure that we will continue to be appreciated by our customers and look forward to continuing our partnership well into the future. We’re able to meet the diverse needs of the most demanding customers and also have the ability to offer a unique solution to our clients. Our central aim is to offer flexibility, innovation, and respect to our customers.
https://www.isfelevator.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 12.01.2018 16:57:57

23 - INTEGRAL Suni Çim Üreticisi Ltd.      PR:-1
Integral is a company that makes sports and multi purposes grounds according to International standards. Our company is making turnkey projects locally and internationally. It is producing solutions for the customers. Our main principles are trust, quality products & workmanship and customer satisfaction. We believe that in order to have a quality life We must do quality fields & grounds for everyone by using quality products and offering competitive prices. We as INTEGRAL family will keep developing Ourselves and growing without stopping a while.
https://www.integralturf.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 12.01.2018 16:54:38

24 - Dab Mobil      PR:-1
3 nokta emniyet kemeri uygulaması koltuk işgal sistemleri her koltuğun altına rahatlıkla konulara Sensörler sayesinde yolcu koltuklara oturduğunda şoför mahallinde ki elektronik panele gerekli bilgileri aktarmaktadır. Işık yanar ve şoför koltukta oturan var mı yok mu anlar. Ayrıca şoförün aracı kapatması halinde de koltuklardan bir tanesi doluysa da cihaz alarm verisi siren çalar bu sayede koltukta yolcu olduğu anlaşılır. Cihazlar hakkında detaylı bilgileri bizlere ulaşarak kısa sürede alabilirsiniz.
http://www.dabmobil.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 12.01.2018 11:20:02

25 - Zorhane Özel Spor Salonu      PR:-1
Zorhane, Oluşturduğu 4 Element Sistemi Sayesinde Sizi Sıradan Antrenmanlardan Kurtaran, Size Özel Spor Salonu. Crossfit, Aletli Pilates, Personal Trainer, Kişisel Antrenör, Mücadele Sporları, Yoga, Brazillian Jiu Jitsu, Kick Box
http://www.zorhane.net Eklenme (onaylanma) Tarihi : 12.01.2018 00:54:28

26 - Tmindeks Marka ve Patent Hizmetleri      PR:-1
Marka Tescil, Patent Tescil ve Tasarım Tescil için yurtiçi ve yurtdışı tüm koruma seçenekleri, son gelişmeler ve haberler, Türkiye ve Global ölçekte değişen mevzuatlar ve getirdikleri, hukuki yorum ve görüşler.
https://www.tmindeks.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 12.01.2018 00:10:32

27 - İş Makineleri Yedek Parçaları San. Tic. Ltd. Şti.      PR:-1
İş-Mak-Par İş Makinaları Yedek Parçaları. Volvo, Cat, Komatsu, Jcb, Hitachi, Hyundai Yedek Parçaları volvo yedek parça, cat kepçe, iş makinası yedek parça, palet zincir, caterpillar yedek parça yapılmaktadır.
http://www.ismakpar.com.tr Eklenme (onaylanma) Tarihi : 11.01.2018 23:48:14

28 - Karabay Orman Ürünleri İnş San Ve Tic Ltd Şti      PR:-1
Laminat Parke Toptan ucuz spot ithal laminate flooring istanbul ankara bursa izmir ağrı erzurum malatya adana gaziantep koceli konya izmit van sessiz parke su geçirmez parke mantar şiye kapron 5 milim 3 milim moonloc floorpan parkelam çamsan sunfloor istanbul parke parke turkey 8 milim 10 milim parkeler
http://www.parketurk.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 11.01.2018 19:34:24

29 - isgisbul İş Güvenliği Kariyer PLATFORMU      PR:-1
İSG İŞ BUL Kariyer Akademi, İş Sağlığı ve Güvenliği sektörüne özel ilk ve tek kariyer platformudur. İş Güvenliği Uzmanı, İş Güvenliği Teknikeri, İşyeri Hekimi, Sağlık Personeli, Kişisel Koruyucu Donanım Uzmanı ve benzer alanlarda iş arayan ile işvereni bir araya getirir. Sektörel etkinlikler ve eğitimler organize eder.
http://www.isgisbul.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 11.01.2018 15:24:53

30 - TELSAN TELEFON HABERLEŞME SİSTEMLERİ LTD ŞTİ      PR:-1
1995 YILINDA KURULAN FİRMAMIZ KAYSERİ VE ÇEVRESİNE; TELEFON SANTRALLARI, KAMERA SİSTEMLERİ, HIRSIZ VE YANGIN ALARM SİSTEMLERİ SATIŞ VE SERVİSi ALANLARINDA UZMAN EKİP KADROSUYLA HİZMET VERMEKTEDİR. FORTEL, TELESİS, KAREL, YEALİNK, BULUT SANTRAL SİSTEMLERİ, 0 850 NOLU HATLAR, KİRALIK SANAL SANTRAL SİSTEMLERİ
http://www.kayseritelefon.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 11.01.2018 15:16:13

31 - Maserto Giyim      PR:-1
İstabul da Erkek Takım Elbise gömlek imalatı yapmaktayız. Yıllardan beri süren Faso'n üretme maceramız artık yerini markalaşma ve katma değeri yüksek alanlarda ürün vermeye bırakıyor. Firmamızın kendi markasını oluşturmasının bir nedeni ise "Türk" markalarının dünya sektöründe hak ettiği konuma gelmesini istememizdir. Kaliteli ürün üretmeye, yıllardan beri kendine "düstur" edinen firmamız artık dünyaya açılıyor. Yıllardır süren çalışmalar ve tekstil sektöründeki bilgi birikimi ile birlikte Türk markamızı Dünya'nın en büyük alışveriş merkezlerinde ve en ünlü caddelerinde göreceksiniz. Umarız bu alandaki markalarımız katlanarak artar.
http://www.maserto.com.tr Eklenme (onaylanma) Tarihi : 11.01.2018 10:53:44

32 - Uls turizm oto kiralama serv hız san tic ltd sti      PR:-1
Ana merkezimiz kayseri olamak üzere tüm türkiyede turizm taşımacılığı alanında bus midibus minibus ve vip araç filomuzla deneyimli ve disiplinli kaptanlarimizla 7/24 hizmetinizdeyiz. kayseri şehir otelleri kayseri erciyes transferleri kayseri kapadokya transferleri
http://www.ulsturizm.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 10.01.2018 23:31:39

33 - Göknur Turizm      PR:-1
Dürüstlüğün meziyet değil iş zorunluluğu olduğuna inanarak iş hayatımızda ve sektörümüzdeki 32 yıllık iş tecrübemizi çalışkan, yepyeni, dinamik, deneyimli arkadaşlarımızla Göknur Turizm çatısı altında buluşup ulaşılabilir hedeflere işimizin ölçülerinde profesyonel çözüm ortağınız olarak yola çıktık. Şirketimizin ana iştigal konusu personel, öğrenci taşımacılığı, vip transfer, gezi ve tur organizasyon hizmetleri olup zamanın ve teknolojinin sunduğu güvenli, kaliteli ve konforlu yasal gereksinimlere uygun araç ve sürücüleri ile hizmet vermektir.
http://www.goknurturizm.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 10.01.2018 17:22:22

34 - 360 Sanal Tur      PR:-1
Üç boyutlu gezinti, kobinizin ürün tanıtımlarının ve iç ve dış mekan tanıtımlarının internet ve toplumsal ortamda ileri düzey görsel seçenekler ile ve profesyonel fotoğraf makineleri sayesinde özel programlar aracılığı ile aslına uygun gezilebilir şekilde dijital ortama aktarılmasıdır.
http://www.360sanaltur.org Eklenme (onaylanma) Tarihi : 10.01.2018 17:02:33

35 - İyetkili Servis      PR:-1
İyetkili Servis İzmirin Her Semtine, Her İlçesine Teknik Servis Hizmeti Sunuyor. Buzdolabı Çamaşır Makinesi Bulaşık Makinesi Kombi / Klima Televizyon Doğalgaz ve daha fazlası için arayın gelelim. .
http://www.iyetkiliservis.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 10.01.2018 16:29:52

36 - ACS TEKNOLOJİ SİSTEMLERİ      PR:-1
partable terminals, uydu telefon görüşme ücretleri, btk, aselsan 3700, aselsan 4713 telsiz BTK, telsiz kiralama, telsiz alt yapı, bakım onarım, role sabit telsiz, el telsizi, araç telsizi satışı, Btk 5809 sayılı haberleşme kanunu telsiz kullanım ücreti, ruhsat, telsiz ücret tarifesi lisansı, telsiz kiralama, 2813 sayılı telsiz kanunu, özel telsiz sistemleri yönetmeliği, spectrum yönetmeliği, radyolink , aselsan, motorola, yedek parça, aselsan, aselnet Uydu haberleşmesi, sistemleri, uydu telefonu, GMPCS nereden alınır, thuraya, iridyum, global star, ınmarsat, inmarsat, uydu telefon hattı fiyatları, türksat, turksat taşınabilir uydu terminali, ku bant, ka band, l band, gemi uçak yer kara uydu terminali, hava deniz, kara, marine, hughes, mobil uydu haberleşmesi, global mobile personal commanications by, satallite, satellite commani cations, teknombil, truya xt lite, xt-pra, satsleve, satsleeve, satallite network, telecominications, extreme, 9555, mc-08, ofis kiti, araç kiti, uydu anteni, ısat phone 2, ısat phone pro bgan, explore 510, 710, ısat hub, ltac, gx, safaridata terminal, uydu işletmeciliği operratörlüğü
http://www.acsteknoloji.com.tr Eklenme (onaylanma) Tarihi : 10.01.2018 16:27:44

37 - Kaplanlar Nakliyat      PR:-1
Kaplanlar Nakliyat, istanbul beylikdüzü evden eve taşımacılık, ofis%fuar taşımacılığı, firma yük nakliyesi gibi konularda profesyonel hizmet sunmaktadır. rnÖzel nakliye araçlarımız, uzman personelimiz ile birlikte beylikdüzü evden eve nakliyat firmaları arasında en uygun fiyat garantisi vermekteyiz. Beylikdüzü nakliyecileri arasında kusursuz hizmetimiz, en iyi fiyat garantimiz bizi Gürpınar nakliyat firmaları arasında en iyisi olma yolunda ilerletmiştir. Sizde Gürpınar ucuz nakliyat hizmetinden yararlanmak istiyorsanız bizi 7 gün 24 saat arayabilirsiniz.
http://www.kaplanlarnakliyat.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 10.01.2018 15:54:06

38 - Çantalya Çanta      PR:-1
Çantalya Çanta, 17 Temmuz 2017 yılında Antalya Muratpaşa'da 2 mağaza ile sektöre girdi. Antalya'da yüzlerce çanta mağazasının arasında ismini duyurmayı başardı. Şuanda Antalya'da yüzlerce müşteri portföyüne sahip olmaktadır. Bununla yetinmeyip instagram, facebook, twitter ve web sitesinden Türkiye'nin her yerine çanta göndermeye başlamıştır. Yeni sezon çanta listesi, En uygun fiyatlarla en kaliteli çantalara sahip, Trend ve tarz modelleri yakalamak. Kadın çantasında bir öncü olup Spor çantası da önceliğidir. Sürekli gelişime ve iyileştirmeye açık kalite anlayışı, Koşulsuz müşteri destek hizmeti ile hayata geçirdiği gerçek müşteri memnuniyeti bütününde çalışmalarını sürdürür. Çantalya Çanta, çözüm odaklı ve etkin çevre politikaları ile zorunluluktan öte sorumluluk düşüncesiyle yaptığı kampanyalar ve hediyelerle ilimiz ve ülkemizin bu sektöre bakış açısını bir adım ileri taşımıştır.
http://www.cantalyacanta.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 09.01.2018 19:45:02

39 - Modvay Elektronik Hizmetler Ticaret Limited Şirketi      PR:-1
Yaz, kış ve bahar aylarında en özel gün ve gecelerde en şık kıyafetlerle giyilen topuklu ayakkabılar en yeni modelleri ile bayanları hayran bırakıyor. Platform topuktan stilettoya, dolgu topuktan abiye ayakkabı modelleri ve tren tasarımlara en farklı tasarımları www. modvay. com da bulabilirsiniz. Üstelik kredi kartı veya kapıda ödeme olanakları ile adrese teslim alabilirsiniz.
https://www.modvay.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 09.01.2018 11:49:12

40 - MİSEM KİMYA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ      PR:-1
MİSEM KİMYA SAN VE TİC. LTD. ŞTİ. 2009 yılında kurulmuş uluslar arası standartlara uygun kalitede temizlik kimyasalları üreticisidir\r\nMİSEM KİMYA Başta gaziantep olmak üzere temizlik ürünleri ile servis hizmetlerini doğu ve güneydoğuda hızlı ve başarılı bir şekilde sürdürmektedir. \r\nServis ekibi ve kalite anlayışına yönelik ihtiyaçlarına sürdürülebilir çözümler sunmaktadır. \r\nTemizlik ve dezenfeksiyon ürünlerinin en uygun şartlarda kullanılabilmesine yönelik tüm makina - ekipman çeşitleride ürün paletlerinde yeralmakta olup yurt dışında yeni geliştirilen sistemleri de takip eden yetkin bir teknik ekibe sahiptir. \r\nMİSEM KİMYA olarak hedefimiz SABEX marka olan ürünlerimiz ile kalite standartları doğrultusunda firmamızın ürün portföyünde yer almaktır. \r\nKontrol edilebilir ve geliştirilebilir uygulama yöntemleri ile size hizmet vermekten mutluluk duyarız. . .
http://www.sabex.com.tr Eklenme (onaylanma) Tarihi : 09.01.2018 09:24:46

41 - CUNEYT YAPİ DEKOR&TASARIM      PR:-1
CÜNEYT YAPI DEKOR 29 YILLIK BAŞARI VE DENEYİMİ İLE HATAY DA GERRMAX GERGİ TAVAN SİSTEMLERİ HATAY ANA BAYİ HATAY 1. YAPI İNŞAT FUARI KATILIMCISI GERGİ TAVAN 3D, 5D, TRANSPARAN, LAKE, IŞIKLI DOKU 3D, 5D DEKORATİF DUVAR KAĞIDI ASMA TAVAN, ALÇI SANATI, BÖLME DUVAR, VE KONSEPT TASARIMLARI. . . . .
http://www.cuneytyapidekor.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 09.01.2018 02:48:27

42 - Kinacim      PR:-1
Şov, dans, eğlence ve organizasyon… Tüm bu doğrultuda TOLGAHAN DANS OKULU’nda yıllardır edinilen tecrübelerin içerisine bir de evlilik eklenince düğün telaşından kına gecesine hazırlanmanın ne kadar zor olduğunu farkettim. Ancak o gün geldiğinde tüm süreçte olmasını istediğimiz gibi o gecenin de mükemmel geçmesini istiyoruz elbet. Bu doğrultuda siz gelinliğiniz, çeyiziniz, bohçanız derken günler hızla akıp gittiğinde biz sizin yerinize kına gecenizle ilgili tüm detayları ve şovlarımızı hazır ediyoruz. Farklı koşturmacaların arasına sıkışan bu eşsiz geleneğimizi, tüm davetlilerinizin akıllarına kazınacak, muhteşem bir şölene çevirmek için KINACIM KINA ORGANİZASYONU ve ben KINA NEDİMENİZ hizmetinizdeyiz
http://www.kinacim.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 08.01.2018 21:01:17

43 - İMAJ İKAZ YELEĞİ      PR:-1
İMAJ İKAZ YELEĞİ, HER SEKTÖR İÇİN HER MODELDEN REFLEKTÖRLÜ YELEK ÜRETİMİ VE SATIŞI YAPMAKTADIR. İmaj İkaz Yeleği, bir BURAK TEKSTİL markası olup, Burak Tekstil, 1998 yılında tekstil sektörüne girmiş, bu süre zarfında Hastane Otel tekstili üretim ve satışı yapmıştır. 2012 yılında ise iş kıyafetleri ile ilgili olarak ikaz yeleği üretimi başlamıştır. Zaman içerinde ürün geliştirme ve müşteri talepleri doğrultusunda bir çok sektör için farklı model ürünler üreten firmamız, tüm özel ve kamu kuruluşlarının ihtiyaçları ve istekleri doğrultusunda hizmet sunmaya devam etmektedir.
http://www.imajikazyelegi.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 08.01.2018 15:26:12

44 - VSC ELEKTRİK      PR:-1
VSC Elektrik sahip olduğu sektör tecrübesi ile sürekli kendini yenilemekte, Güç elektroniği, Elektrikli aydınlatma çözümleri ile beraber nitelikli çalışma arkadaşınız olmayı sürdürmektedir. Firmamız enerji kalitesinin yükseltilmesi ve kritik uygulamaların sorunsuz çalışmaları için kendi teknolojisi ve gücü ile 600 VA’dan 4, 8 MVA’ya kadar UPS sistemlerini sizlere sunmaktadır. Kamuda ve özel sektörde birçok referansa sahip olan firmamız Aydınlatma sektöründe de faaliyet gösteren firmamız; geleceğin aydınlatma teknolojisi olan LED ’li aydınlatma çözümleri, iç ve dış mekân aydınlatma ürün grupları ile geleceğimizi aydınlatmaya devam ediyor. VSC Elektrik; Kamu, askeriye, tıp ve özel sektörde pek çok kurum ve kuruluşlarda referansa sahiptir. Satış sonrası teknik servis hizmetlerine de önem veren firmamızın merkezi (Visco Electric) Ankara’da olmak üzere, İstanbul ve İzmir’de şubeleri vardır. Firmamızın Türkiye çapında 21 bayisi ve teknik servis noktası aktif olarak hizmet vermektedir.
http://www.vscelektrik.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 08.01.2018 14:07:05

45 - DAKİK Portal vinç gezer vinç monoray Pergel vinç Konya      PR:-1
DAKİK VİNÇ;Konyada portal vinç imalatı, tavan vinci, arabalı vinç, atölye vinci, gezer vinç, monoray vinç, Pergel vinç monoray vinç, gezer vinç, arabalı vinç ve gezer köprülü vinç imalatı, tavan vinci ve crane vinç imalatı, pergel vinç, küt portal vinç ve çift çıkıntılı portal vinç, yarı portal vinç imalatı, zincirli vinç ve zincirli caraskal vinç imalatı, kedi vinci, atölye vinci, kancalı vinç, liman vinci, mermer vinci ve asansör vinci, köprülü vinç, çift kiriş monoray vinç, arabalı kedi vinç, monoray arabalı vinç, halatlı vinç, çift kiriş portal vinç ile tek kiriş portal vinç, topal portal vinç, tek kiriş topal portal vinç, çift kiriş topal portal vinç imalatı yapmaktadır.
http://www.portalvinc.name.tr Eklenme (onaylanma) Tarihi : 08.01.2018 13:31:22

46 - ecom inşaat      PR:-1
İSKELE KİRALAMA ve 2'İNCİ EL İSKELE ALIM SATIMI VE KALIP İNŞAAT MALZEMESİ ALIM SATIMI YAPILIR. Zeminden kurulu sabit iskele, Asma iskele, Cephe iskelesi, Tekerlekli mobil iskele, Köprü, yürüme yolu, geçit, Merdiven kulesi, Ağır yük iskelesi, Ekipman koruyucu iskele, Kalıp iskelesi
http://www.ecominsaat.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 08.01.2018 11:46:12

47 - Nonwoven Tekstil      PR:-1
Firmamız 1996 yılından bu yana Ankara'da faaliyetlerini sürdürmektedir. Nonwoven tekstil, bütün firmalara yönelik, baskılı çanta, resim baskılı çanta, büzgülü torba, fermuarlı çanta, pc çantası, bez çanta, ahşap kulplu çanta, halı çantası, körüklü çanta ve baskılı ambalaj ürünleri imalatı yapmaktadır. Çalışmalarımızda dikiş ve baskı kalitesine verdiğimiz önem ve zamanında teslimatla, müşterilerimizin fimamıza olan güvenini kazanmakla, tercih ve tavsiye edilen bir marka olmanın gururunu yaşıyoruz. Nonweven çanta, renk ve ebatları standart ölçülerin yanı sıra, sizlerin belirleyeceği ebatlarda da yapılmaktadır. Kaliteli, sağlam ve estetik baskılı Nonwoven çanta modellerimizi sitemizden inceleyebilirsiniz. Ürünlerimizi daha detaylı incelemek isterseniz, karşı ödemeli kargo ile bizden numune talebinde bulunabilirsiniz. Resim görselleriniz Nonwoven çanta üzerine ofset kalitesinde baskı yapılır.
https://www.nonwoventekstil.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 08.01.2018 09:57:00

48 - NİLAY AJANS      PR:-1
NİLAY AJANS- Cast Reklam Organizasyon Türkiyenin en seçkin ajanslarındandır. Manken Model Oyuncu ve Ses sanatçısı kayıtlarımız devam etmektedir. Aday Kaydınızı yaptırın ve kendinize bir şans verin. Hayallerinizi gerçeğe çevirin
http://www.nilayajans.org Eklenme (onaylanma) Tarihi : 08.01.2018 03:14:26

49 - firmapark jeneratör      PR:-1
Kısa ve Uzun Süreli Projelerinizde Yanınızdayız, Enerji İhtiyacınızı Karşılıyoruz. Karadeniz Bölgesinde Elektriğin Olmadığı Her Yerden Bize Ulaşabilirsiniz. Başta Samsun olmak üzere Amasya, Çorum, Tokat ve Sinop'ta hizmet veriyoruz.
http://www.firmapark.biz Eklenme (onaylanma) Tarihi : 08.01.2018 01:05:06

50 - ATF Hafriyat      PR:-1
Firmamız ATF Hafriyat, Beylikdüzü başta olmak üzere İstanbul'un tüm ilçelerinde yılların verdiği tecrübe ile hafriyat, iş makinası kıralama, kepçe kiralama hizmetlerini sıfır hata ile sağlamaktadır. Günümüzde kiralık iş makinaları hayatımız kolaylaştırmaya devam etmektedir. Bunların içinde en zor olanı en kısa sürede yapan ve tamamlayan iş makinası hiç şüphesiz kepçe dir. Kepçelerimiz aylık kiralama gunluk kiralama saatlık kıralamalara uygundur. Beylikdüzü Kiralık jcb kepçelerle, Kiralık Ekskavatörler ile her sektörde ihtiyacınız dahilinde hizmet vermekteyiz. Kiralık kepçe ve ekskavatörler ile hafriyat , ev temeli, yol yapımı ve kanal kazmalarda kırıcı ile yıkımlarda, Tomruk ataşmanımızla ağaç sanayi ürünlerinlerinin istif ve yüklenmesinde bütçenize uygun ve kaliteli hizmetleri sizlere buluşturuyoruz . Yapılan konut projelerinde hizmet vermeye devam ediyoruz. Konut projelerinizde kentsel dönüşüm yıkımlarında kiralık iş makinalarımızla en zor çalışmaları üstün deneyim ve tecrübelerimizle en kolay hale getiriyoruz. Kepçe kiralama hizmetlerimizde saatlik gunluk aylık kıralamalarda uygun fiyatla hizmet veriyoruz .
http://www.atfhafriyat.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 07.01.2018 20:41:32

51 - AVAS Lojistik San. ve Tic. Ltd. Şti.      PR:-1
Dış ticaret ve lojistik hizmeti alanında konusunda uzman olan Avas Grup dünyanın her yerine kapıdan kapıya hızlı, güvenilir ve kaliteli servis teminini esas alarak 20 yıllık sektör tecrübesinin yanı sıra alanında bilgi, birikim ve donanımıyla uzmanlaşan kadrosu ile sıfır hata mantığını benimseyerek siz değerli müşterilerimize bu anlayışla hizmet vermektedir.
http://www.avaslojistik.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 07.01.2018 01:57:47

52 - Ekap.com      PR:-1
ekap. com, EKAP – Elektronik Kamu Alımları Platformu ve yüzlerce kamu kurumunun web sayfalarında yayınlanan ihaleleri ve doğrudan temin satın alım ilanlarını tek bir yerde bulmanızı mümkün kılan bir kamu ihale takip platformudur. Giriş yaparak, her gün KİK – Kamu İhale Kurumu tarafından EKAP ile yayınlamış yüzlerce ihale ilanının yanı sıra sadece kurumların kendi sayfalarında yayınlanan binlerce doğrudan temin ihale ilanına da kolayca erişirsiniz. Ekap. com ile her an ihale arama yapabileceğiniz gibi, ihale metninde yer alan bir kelime, ihalenin yapılacağı şehir, iş veren idare, işin sektörü, benzer iş grubu, sınır değer katsayısı, yaklaşık bedel gibi seçeneklerin biri veya tamamı ile ihale alarmları oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz ihale alarmlarına göre size özel oluşturulan günlük ihale raporu ile her gün yayınlanan binlerce ihale içinden aradığınız ihaleyi bulmak birkaç dakikanızı alır. Ekap. com, Kamu İhale Kurumu ve EKAP kamu ihale portalından bağımsız olarak, ihale bulmak, takip etmek isteyen, EKAP ihale sonuçları ve yüklenici firmalarla ilgilenenlere hizmet vermektedir.
https://www.ekap.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 06.01.2018 19:08:48

53 - GNY SANAYİ BIÇAKLARI      PR:-1
FİRMAMIZ 2014 YILINDA GNY BIÇAK OLARAK HİZMET VERMEKTE OLUP 20 YILI AŞKIN SÜREDİR TAŞLAMA SEKTÖRÜNDE YER ALMAKTADIR. ENDÜSTRİYEL SEKTÖRLERİN TAMAMINDA KULLANILAN KAGIT KARTON , OLUKLU MUKAVVA , PLASTİK ALIMUNYUM, PVC KENARBANT, YAPIŞKANLI BANT, KUMAŞ GİBİ İMALATINDA KULLANILAN SANAYİ BIÇAKLARININ İMALATINI, VE SANAYİ BIÇAKLARI İÇİN GEREKLİ TUTUCU APARATLARINI ÜRETMEKTE OLUP BUNUN YANI SIRA TAMİRİNİ VE BİLEMESİNİ YAPIP SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ İÇİN EN İYİ HİZMETİ SUNMAKTAYIZ. \r\n \r\n
http://www.gnybicak.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 06.01.2018 11:32:01

54 - dönmez yapı      PR:-1
Dönmez Yapı İzolasyon\r\n\r\n\r\nDÖNMEZ YAPI 2012 yılında Nazım Dönmez tarafında kurulmuştur. izolasyon ve saç kaplama uygulamaları konusunda yıllardır, alanında çok tecrübeli firmalarla çalışmaktadır. dönmez yapı izolasyon ve saç kaplama olarak branşlarına vana ceketi, kumlama-boyama, cepe çatı kaplama, poliüretan köpük, ısı yalıtım uygulamaları, çelik konstrüksiyonuda çalışmalarınıda ekleyerek büyümektedir birikimimiz ve tecrübemizle müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti sunmayı, işlerimizdede her türlü çözümü sağlamayı taahhüt ediyor ve bundan mutluluk duyuyoruz. \r\nKalite Politikamız;\r\n* \"Dürüstlük\" ve \"Müşteri Memnuniyeti\" politikasından ödün vermemek. \r\n* İşinin uzmanı deneyimli personelle çalışmak.
http://www.donmezyapiizolasyon.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 06.01.2018 07:40:20

55 - Vlanderon Sanat ve Teknolji Merkezi      PR:-1
VLANDERON, markaların izleyicilerine yeni ve benzersiz yollarla bağlanmasını sağlayan, kendisini unutulmaz deneyimler yaratmaya adamış Sinematik Sanal Gerçeklik deneyimleri tasarlayan, 360 Derece Video, 3D Video, CGI (bilgisayarlı grafik efektler), VR Uygulama ve 360 Derece Canlı Yayın üretmeye odaklı dijital bir ajansdır. .
http://vlanderon.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 06.01.2018 04:55:08

56 - Van Solucan Gübresi - ÇevSol      PR:-1
- Solucan Satışı\r\n- Solucan Gübresi Satışı\r\n- Solucan Maması Satışı\r\n- Ücretsiz Danışmanlık Hizmeti\r\n- Araştırma - Geliştirme Çalışmaları\r\n- Anahtar Teslim Solucan Üretim Tesisi
http://www.cevsol.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 06.01.2018 02:36:03

57 - ELİBOL TURİZM      PR:-1
Personel taşımacılığı Öğrenci taşımacılığı Araç kiralama 22 yıllık deneyim profesyonel hizmet bir telefon kadar yakın size 0212-445-89-89 Kendimizi tanıtmamıza gerek yok Adımız marka Sizleride hizmet vermekten onur duyarız
http://www.elibolturizm.com.tr Eklenme (onaylanma) Tarihi : 06.01.2018 00:39:07

58 - Evbumin      PR:-1
Boyalar ve dekor seçenekleri hem daha maliyetli hem de daha uzun sürede uygulanır. Koku ve diğer olumsuz seçenekleri de bulunur. Ancak duvar kağıtları hemen uygulanır ve aynı gün kuruyarak zaman kaybı yaşamanızı engeller. Duvar kağıdı kaplama zor bir iştir ve ustalık gerektirir. Çok çeşitli duvar kağıdı seçenekleri bulunur. Düz duvar kağıtları, üç boyutlu duvar kağıtları, desenli duvar kağıtları, ithal duvar kağıtları gibi bir çok seçeneği bulunur. Aynı zamanda çocuk odası duvar kağıtları, salon duvar kağıtları, mutfak duvar kağıtları, oturma odası duvar kağıtları, misafir odası duvar kağıtları, yatak odası duvar kağıtları gibi çeşitli özel hazırlanmış koleksiyonlar ile de değişik seçenekler sunmaktadır.
https://www.evbumin.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 05.01.2018 23:48:15

59 - Sine Haber      PR:-1
Web sitemiz sayesinde artık gündeme dair tüm bilgileri daha yakından temine edebileceksiniz. İnternet sitemiz sayesin de televizyon dünyasın da olan tüm gelişmeleri anlık olarak sayfamızdan takip edebilecek ve magazinden kültür sanata, modadan film ve dizi haberlerine kadar birçok bilgileri gözlemleyebileceksiniz. Sinehaber. com sizlere uzun zamandır bu anlamda gelişmeler sergilemektedir ve uzman yazar kadromuz ile doğru bir magazin dünyasının içinde olmak için tek yapmanız gereken sitemiz sık ziyaret edilenler alanına kaydetmenizdir. Böylelikle de tüm güncel haberlerden ilk sizin haberiniz olacak ve ilk olarak magazine dair tüm gelişmeleri de siz öğrenmiş olacaksınız. Aynı zamanda da sosyal medya sayfalarımızın da takipçisi olarak bizleri daha yakından takip edebileceksiniz.
http://www.sinehaber.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 05.01.2018 19:17:03

60 - diyar dekorasyon      PR:-1
diyar dekorasyon firması olarak 1975 ten beri iç dekorasyon alanında ithal ve yerli duvar kağıtları, duvar manzaraları, boya badana, parke ve danışmanlık hizmetleri vermeye devam etmekteyiz öncelikli hedefimiz süreklilik ve müşteri memnuniyetidir
http://www.diyardekorasyon.com.tr Eklenme (onaylanma) Tarihi : 05.01.2018 18:57:09

61 - msd depo      PR:-1
FİRMAMIZ SU DEPOLARI YAPMAKTADIR. DEPOLARIN MONTAJI, BAKIM VE TEMİZLENMESİ GİBİ HİZMETLERİMİZ VARDIR. TÜRKİYE SINIRLARI İÇERİSİNDE SU DEPOSU BAKIMI VE MONTAJI İÇİN BİZİ TERCİH EDEBİLİRSİNİZ. MODÜLER SU DEPOLARININ MONTAJI VE KULLANIMI OLDUKÇA KOLAYDIR.
http://www.modulersistemsudeposu.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 05.01.2018 18:12:52

62 - Peluş Oyuncak      PR:-1
Halley Hediyelik Eşya ve Oyuncak Sanayi 1993 yılında bir alışveriş merkezinde perakende satışı ile başlayan serüvenimiz, oyuncak sektöründe AVM lerde ilk olarak öncülük yapmıştır. İlk başlarda sadece kendi ürün tedariki için üretim yapan firmamız ürünlerimizin yoğun beğeni toplaması üzerine üretim ve geliştirme kulvarlarını hızla genişletmiş ve bugünkü konumuna gelmiştir. Pelus Oyuncak imalatı konusunda 2000 yılından bu yana “Halley” markası adı altında üretimlerimiz devam etmektedir. her geçen gün artan yenilikçi ve insan sağlığını önemseyen kalitemiz ile peluş imalatı konusunda Adım adım yukarılara doğru tırmanmaktayız.
http://www.pelus-oyuncak.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 05.01.2018 17:15:24

63 - NETSA SU ARITMA SISTEMLERI SATIS DAGITIM PAZARLAMA ve TIC. LTD ŞTİ      PR:-1
WaterStation Ailesi olarak hedefimiz ev ve işyerlerindeki içme suyu ihtiyacınızı herhangi bir aracı olmaksızın en sağlıklı, en güvenli, en ekonomik ve en yüksek kalitede sizlere sunmaktır. Waterstation su arıtma cihazlarını tercih ederek sadece optimum performans sağlayan bir cihaz almış bulunmuyor, ülke çapında 81 ilde geniş servis ağımız sayesinde mükemmel bir satış sonrası hizmet de elde etmiş bulunuyorsunuz. Her ürünü almadan önce ücretsiz tanıtım ve kullanım şansınız olsa nasıl olurdu ? bu imkanı ürünlerimize güvenerek biz veriyoruz. Ücretsiz olarak ürün tanıtım ve kurulum hizmetimiz ile WaterStation Su Arıtma Cihazımızı test edebilirsiniz. Su arıtma Ürünleri Yedek Parçe ve Aksesuar ile ilgili tüm ihtiyaçlarınız WaterStation tarafından karşılanabilmektedir, Tüm yedek parça ve aksesuarlarımız garantimiz altında olup dilerseniz servis ve montaj seçeneğimizden de yararlanabilirsiniz. Su arıtma servisinin müşterilere sağladığı en önemli avantaj periyodik olarak cihazların bakımını yapmaları ve olması gerektiği gibi filtrelerin değişimini sağlamalarıdır.
http://www.waterstation.com.tr Eklenme (onaylanma) Tarihi : 05.01.2018 14:59:40

64 - DİRİLİŞ KANGAL      PR:-1
SİVAS ALTINYAYLA DİRİLİŞ KANGAL YAVRUSU ÜRETİM VE YETİŞDİRME ÇİFTLİGİ ÇİFTLİGİMİZ VETERİNER DENETİMİNDE OLUP SAGLIKLI 9 HAFTALIK KANGAL YAVRU SATIŞIMIZ YAPILMAKTADIR. s-9 kangal yavru almak için bir ve iki ay öncesinden üretim çiftligimize rezerve yapılmalıdır
https://www.kangalyavrusu.net Eklenme (onaylanma) Tarihi : 05.01.2018 14:49:33

65 - amasya konteyner prefabrik      PR:-1
amasya konteyner prefabrik yapı Amasya Tasovada kurulmuştur firmamızı arayın ziyaret edin . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . amasya konteyner prefabrik yapı
http://www.amasyakonteyner.com.tr Eklenme (onaylanma) Tarihi : 05.01.2018 14:34:14

66 - GREENLIGHT ELEKTRIK TAAHHUT SAN. VE TİC. LTD. STİ      PR:-1
Elektrik taahhüt sektöründe hizmet veren firmamız bu sektörde geçmiş 10 yıl içinde kazanmış olduğu saha, teknik değerlendirme ve ofis işlerinde ki tecrübelerine değerli müşterilerine aktarmayı ve memnuniyetlerini kazanmayı hedef belirlemiştir. Firma, elektrik tesisat, orta gerilim, alçak gerilim, zayıf akım işlerinde tecrübelere sahip bulunmakta. Bina tesisatı, konut, rezidans anahtar teslim iş yapımları, aydınlatma, priz, kablolama, kamera, yangın, ses, tv, internet, network, ıp işler, busbar, og kablolama, güvenlik sistemleri, kartlı geçiş, parmak izi okuma, alarm, otomasyon, bina kontrol sistemleri, bms, scada, intercom, programlama, yazılım işleri ile ilgilenmektedir. Yenilenebilir enerji sektöründe de faaliyetlerine 2017 yılında başlamıştır. Güneş enerjisi panel montajları, güneş panelleri kablolaması, saha güvenlik sistemleri kurulumu, geçiçi kabul, iş teslimatı vs yapmaktadır.
http://www.greenlightelektrik.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 05.01.2018 14:13:52

67 - AY BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ VE BİLGİSAYAR HİZMETLERİ      PR:-1
BİLGİSAYAR VE BİLGİSAYAR PARÇALARI SATIŞI, KURULUM, FORMAT, TEKNİK ARIZA, İSTEĞE BAĞLI HAFTALIK YA DA AYLIK RUTİN BİLGİSAYAR BAKIMI, UZAKTAN MASAÜSTÜ BAĞLANTISI İLE TEKNİK DESTEK, GÜVENLİK KAMERASI KURULUMU, CEP TELEFONU VE TABLET PARÇALARI VE TAMİRİ, NEBİM V3 PROGRAMI DESTEĞİ VE TEKNOLOJİYE DAİR ARADIĞINIZ HERŞEY. . .
http://www.aybilisim.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 05.01.2018 13:26:51

68 - NURDAMLA PLASTİK      PR:-1
1976yılından günümeze hizmet veren firmamız sonmodel teknoloji makina sistemiyle siz müşterilerimize 18000Metre kare fabrikamızda aylık 1400 ton geri dönüşüm p. e hmammadde imalatı yapmaktayız inşaat sektörü aliminyum otomotin poşet enjeksiyon sektörlerine hizmet vermekteyiz
http://www.nurdamlaplastik.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 05.01.2018 12:53:42

69 - KTMİMARLIK      PR:-1
KT Mimarlık marka kavramını ve bunu tasarımlarına yansıtmasını iyi bilen, yaratıcı bireylerden oluşan bir ekiptir. Amacımız İstanbul’un merkezindeki ofisimizden dünyanın her noktasındaki müşterilerimiz ve projeler için beklentilerine uygun çözümler getirmektir. Kuruluşumuzdan bu yana geçen 10 yıla yakın süre, uygulanmış 600’ü aşkın proje bunda ne kadar başarılı olduğumuzu göstermektedir. Çalışma şeklimiz son derece yalın ve etkilidir. Sizi dinliyoruz, vizyonunuzu öğrendikten sonra isteklerinize ve hedef kitlenizde en uygun yaratıcı çözümlerle size geri dönüyoruz. Bünyemizde bulunan ekip arkadaşlarımız, sizin istekleriniz doğrultusunda size en kaliteli ve en güvenilir hizmeti sunmaktadır.
http://www.ktmimarlik.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 04.01.2018 23:28:36

70 - BSA BİLİŞİM VE GÜVENLİK TEKNOLOJİLERİ SAN VE TİC LTD.ŞTİ      PR:-1
Kapalı Devre Kamera , Soygun ve Yangın İhbar Sistemleri , 365 gün 24 Saat alarm Haberalma Merkez İstasyonu hizmetleri , Bekçi Tur , Personel Takip , Mağaza Ürün Güvenlik , Bilişim ve Anons Sistemleri montaj, Kurulum ve servisi
http://www.bsateknoloji.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 04.01.2018 22:31:15

71 - Seoliz      PR:-1
Kurumsal firmalar ve e-ticaret siteleri için SEO çalışmaları yapıyoruz. İleri düzey SEO Analiz, rakip analizleri ve yol haritanızı çıkarıyor ve düzenli olarak raporluyoruz. Arama motorlarının sitenizi daha iyi taraması ve anlaması adına çalışmalar yapıyoruz.
https://seoliz.net Eklenme (onaylanma) Tarihi : 04.01.2018 21:54:07

72 - Pisi Film Prodüksiyon      PR:-1
2017 yılında ticari hayatına başlayan Pisi Film, Yıllarca ulusal televizyonlarda önemli mevkilerde çalışan, ödüllü film yapımlarında görev almış, farklı prodüksiyon şirketlerinde uzun süre çalışmış, deneyimli, dinamik ve yaratıcı bir kadroya sahiptir. Firmaların marka bilinirliğini arttırmak, ürün ve hizmetlerinizi tanıtmak için yaratıcı çözümler sunmaktayız. Tanıtım filmleri reklam filmleri, viral reklam çalışmaları ve medya danışmanlığı konusunda güvenilir iş ortağınızız. Bize güvenin gelin markanızı uçuşa geçirelim. Emeğinizin karşılığı olan prestiji hak ediyorsunuz.
https://www.pisifilm.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 04.01.2018 19:00:00

73 - Omedya Bilişim Yazılım Tasarım Rek. Mat. Org. Dan. Tur. ve Tic. A.Ş.      PR:-1
Farkonda. com 1996 yılından bu yana tanıtım medya bilişim ve organizasyon alanında faaliyet gösteren Omedya Bilişim A. Ş. ’nin elektronik mağazacılık girişim projesi olarak başlatılmıştır. Kurulduğu günden bu yana sürekli artan ziyaretçi sayısı ve marka-imajıyla güçlü bir görünüm sergileyen www. farkonda. com portalı kaliteli-ekonomik ve güvenli ürünleri temin edip kullanıcılarına en uygun şartlarda sunmayı misyon edinmiştir. "Alışverişte fark onda" sloganıyla öne çıkmayı başaran farkonda. com arkasında güçlü bir yazılım-bilişim-medya ve tanıtım grubunun desteğiyle yoluna istikrarlı adımlarla devam etmektedir. Elektronik mağazacılık alanında pek çok girişimin ortaya çıktığı bu dönemde iddialı bir projeyi hayata geçirmenin zorluğunu da çok iyi bilen bir grup olarak yatırımcılarımızla birlikte başkent Ankara'nın online alışveriş sektöründe güçlü bir markası olma hedefiyle hereket etmekteyiz. Omedya Bilişim A. Ş. 'nin tescilli markası Farkonda. com, binlerce çantayı ekonomik fiyatlar ve yüzde yüz güvenli e-ticaret araçlarıyla müşterilerine sunmaktadır. farkonda. com müşteriler tarafında güven ve kolaylık, tedarikçiler tarafında ise işbirliği ve e-ticareti geliştirme odaklı bir yaklaşım izlemektedir. Tüm ziyaretçilerimize portalımıza gösterdikleri yoğun ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Mağazaya ilişkin ticari işlemler aşağıda belirtilen tüzel kişilik üzerinden yürütülmektedir.
http://www.farkonda.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 04.01.2018 16:52:02

74 - Pimapen Ustam      PR:-1
Ev, ofis ve benzeri yapılarınızdaki pencere, pimapen, panjur, kepenk, cam balkon ve sineklik sistemlerinizdeki problemleri onarmak ve tamir etmek için hizmet vermekteyiz. pimapen tamiri, panjur tamiri, sineklik
http://www.pimapenusta.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 03.01.2018 21:05:55

75 - Güven Fidancılık      PR:-1
Amacımız firmamız garantisiyle %100 ismine doğru, kaliteli, sağlıklı sertifikalı aşılı ceviz fidanlarıyla bahçe kurmak isteyen müşterilerimize karlı bir yatırım yapmalarına ve kazançlarına kazanç katmalarına katkıda bulunmak
http://www.guvenfidancilik.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 03.01.2018 11:30:26

76 - Bahçense      PR:-1
Ankara'da tarım danışmanlığı ve peyzaj şirketi. İnstagram : @bahcense Yeşile can, hayata anlam katar. Bahçe tesisi ( Çim ekimi , süs bitkileri ekim ve dikimi , meyve ağacı dikimi ) Bahçe bakımı ( budama , gübreleme , ilaçlama )
http://www.bahcense.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 03.01.2018 01:18:06

77 - gencaygrup (mimarlık-yapı denetim-inşaat-hafriyat)      PR:-1
deneyimli (mimar-inşaat mühendisi-tekniker) ekibimizle hem inşaatlarınızın proje işlerini çözerken hemde yapı denetim firmamız ile denetim hizmetinizi yapmakta ve hafriyat iş makinaları ve kamyonlarımız ile de hafriyat işlerinizi yapabiliriz.
http://www.gencaymimarlik.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 02.01.2018 23:10:52

78 - ASAF NAKLİYAT      PR:-1
Nakliye ve Ambar Hizmetlerimiz içinde İstanbul Şehirler arası nakliyat, ambar taşımacılığı, parça eşya nakliyesi, parsiyel yük taşıma, ağır yük taşımacılığı, evden eve nakliyat, fabrika taşımacılığı, ofis büro taşımacılığı, ev eşyası nakliyesi, fuar taşımacılığı, paletli malzeme sevkiyatı, tır, kamyon, kırkayak, on tekerli kamyon, ısuzu, kamyonet gibi üzeri açık veya kapalı olan araçlarla tüm TÜRKİYE’ye komple yük taşımacılığı bulunmaktadır. Nakliye ve ambar organizasyonlarınız için 7/24 ulaşabileceğiniz nakliye telefonlarımızdan bizleri arayın.
http://www.asafnakliyat.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 02.01.2018 22:36:03

79 - sa-ha nakliyat      PR:-1
Sa-Ha nakliyat olarak İstanbul dan Türkiye nin 81 iline nakliyat ambarı olarak hizmet vermekteyiz. \r\nSa-Ha nakliyat İstanbul Avrupa yakasında Zeytinburnun da Anadolu yakasında ise Orhanlı Bölgesinde konuşlu olarak hizmet vermektedir. \r\nSa-Ha nakliyat gün içerisinde şehir içinde bulunan şehiriçi küçük nakliyat araçları sayesinde siz değerli müsterilerimizin parsiyel ve kopmle gönderilerilerinizi Sa-Ha nakliyat şubelerimize ulaşımını sağlamaktadır. \r\nFirmamız öncelikli olarak müsteri memnuyetini benimsemiştir. Bizler malzemelerinizi en kısa yollar kullanarak süratli emniyetli şekilde ulaştırmaktayız. \r\nSektöründe öncülük etmeyi bilen firmamız, 2000 yılında kurulmuş ve kuruluşu öncelikli olarak zeytinburnunda küçük bir işletme olarak yaşamına adım atmıştır. \r\nÖncelikli olarak İstanbul Ankara Ambarı olarak kurulmuştur. Daha sonra İstanbul Eskişehir ambarı kurulmuştur. Dolayısıyla zamanla öz sermaye ile kurulmuş diğer subelerimizde hizmete açıklmıştır.
http://istanbulambari.info Eklenme (onaylanma) Tarihi : 02.01.2018 22:30:19

80 - avan gıda      PR:-1
avan gıda istanbulun tüm semtlerine 7/24 her çeşit meyve ve sebze toptan satışı yapmaktadır ürün yelpazemizi internet sitemizden inceliyebirsiniz satışını yapmış olduğumuz meyve ve sebzeler ürünün en iyi olduğu bölge ve şehrinden hasatı yapılıp siz müşterilerimizn işletmelerine mutfaklarına avan gıda güvencesiyle sunmaktayız avan gıda sağlılklı güvenli alış verişler diler
http://www.avangida.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 02.01.2018 16:25:23

81 - Gülçehre      PR:-1
Tesettür giyimde onlarca model ve geniş ürün yelpazesi ile hizmet veren Gülçehre; Armine, Nihan, Kayra, Tuğba Venn gibi köklü ve seçkin markaları barındırmaktadır. Gülçehre, Türkiye’nin her yerine uzanan ulaşım ağıyla sipariş edilen ürünü hızlı teslimat ile ulaştırmaktadır. İç giyim ürünlerinden tesettür tunik, gömlek, bluz, yelek, etek gibi; dış giyim ürünlerinde ise özellikle kış aylarında panço ve kaban ile birlikte kap, pardesü, ferace gibi ürünler bulunmaktadır. Tesettür giyim adına Gülçehre’de aradığınız, zevkinize ve modaya uygun, klasik tarzı yeni stiller ile buluşturmuş, sportif ya da zarif, gösterişli veya sade, en yeni ve trend ürünleri bulabilirsiniz. Mezuniyet, düğün, kına gibi özel günlerinizi taçlandıracak çok sayıda ve farklı modellerde tesettür abiyeleri, sezona uygun stil ve fiyattan bulma ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Hem şıklığınızı hem de konforunuzu en üst düzeyde sergileyecek en yeni abiyeler arasından dilediğinizi sipariş edebilirsiniz. Sezonun en canlı ve göz alıcı renkleri, en beğenilen desen ve kullanım şekilleri ile yüzlerce çeşit arasından dilediğinizi bulabileceğiniz başörtüler ve boneler yine Gülçehre farkı ile sizlerle buluşuyor.
http://www.gulcehre.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 02.01.2018 13:44:25

82 - Basher Pompa İmalatı Endüstri Ekipmanları Basınç Teknolojileri ve Dış Ticaret Sanayii Limited Şirketi      PR:-1
Basher pompa, hertürlü viskoz, yarı viskoz ve viskoz olmayan sıvıların transferinde güvenli, yüksek verim sağlayan konvansiyonel içten eksantrik dişli pompa, helisel dişli pompa, paletli pompa, santrifüj pompa, ağır şartlarda çalışabilecek yüksek basınçlı dişli pompa, vereceğiniz kalori değerine göre santrifüj kızgın yağ pompalarının imalatını hergün, tecrübelerine bir yenisini ekleyerek; uzman kadrosuyla yarım asıra yakın süredir siz sanayicilerimizin hizmetine sunmaktadır. Siz sanayicilerimizin problemlerinin çözümünde kendimizi sizin yerinize koyarak çözüm projeleri üretmekteyiz.
https://www.turkpompa.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 02.01.2018 13:09:58

83 - ECE BAŞKENT GIDA LTD.ŞTİ      PR:-1
1976 yılında Yeniçağ Pazarlama ve Dağıtım olarak Ankara'da faaliyete başlayan firmamız 1985 yılında Yeniçağ Gıda Sanayi ve Ticaret A. Ş. ’ye dönüşerek hizmetlerine devam etmiştir. Firmamız, 1993 yılında Akhisar'da, 8. 000 ton/yıl kapasiteli özel sektöre ait ilk modern zeytin işletmesini kurarak yurt içi ve yurtdışında zeytin pazarlamaya başlamıştır. Bugün ise fabrikamız 32. 000 m2 alan üzerinde 13. 000 m2 kapalı alana sahip olarak 15. 000 ton/yıl kapasiteye ulaşmıştır. Kendi markamız olan Ece, Orient, İspanyola, Sofa ve Ecem markalarıyla siyah zeytin, yeşil zeytin, biberli yeşil zeytin, dolgulu yeşil zeytin, dilimli zeytin, soslu zeytin, zeytin ezmesi gibi ürünlerimizi müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız. Üretimimizin %50 'si yurtiçinde tüketilmekte, %50 'si ise 32 ülkeye ihraç edilmektedir. Uluslararası geçerliliğe sahip ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi belgesine sahip olan firmamız kaliteli ürünler sunmayı kendisine ilke edinmiş ve yatırımlarını buna göre yönlendirmiştir. Firmamız zeytin sektörünün gelişmesi ve dünyada hakettiği yeri alabilmesi için üreticilerle, sanayici ve ihracatçılarla her konuda işbirliği yapmaktadır. Zeytin sektörünün ulusal bir politika haline gelebilmesi için her türlü çalışmanın içerisinde olmaktadır. ECE BAŞKENT GİMAT Toptancılar sitesi 9 blok 235 numarada hizmet vermektedir.
http://www.e-ece.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 02.01.2018 11:14:20

84 - YAKIN DANIŞMANLIK      PR:-1
İnsan Kaynakları Seçme Yerleştirme alanında profesyonel kadromuzla, güncel mülakat tekniklerini ve kişilik envanterlerini uygulayarak, firmalarımızın talep ettiği tüm mavi yaka ve beyaz yaka pozisyonlarıyla birlikte, dönemsel ve/veya proje bazlı iş gücünün istihdam edilmesine yönelik hizmet vermekteyiz. Bakıcı, Dadı, Çocuk Bakıcı, Bebek Bakıcısı, Yatılı Dadı, Yabancı Dadı, Yabancı Bakıcı, Güvenilir Bakıcı, Yaşlı Bakıcı, Ev işlerine yardımcı bayan elememan, Gündelikçi bayan eleman temin etmekteyiz.
http://www.yakindanismanlik.net Eklenme (onaylanma) Tarihi : 02.01.2018 10:59:38

85 - Hamal İstanbul      PR:-1
Hamal İstanbul Aslında Bizim Tarihimizi Anlatan İki Kelimedir Ve Firmamızın İsmidir. Yirmi Sender Aynı İsmi Kullanmakta Olan Aile Şirketidir. Google Tanıştıktan Sonra İsmimiz Duyulur Ve Marka Oldu. Taşımacılık Genel Bir İsimdir İçinde Çok Fazla Kategori Barındırmakta, Nakliye, Nakliyat, Lojistlik Gibi Kategorilerde Taşımacılık Kapsamına Girer. Yani Bir Şeyi Taşımak Ama Araçlı Ama Araçsız Genelinin İsmi Taşıma, dır. hamalistcanbul. com Firmasıda Taşımacılık Firmasıdır Fakat Beden Gücü İle Taşıma Yapan Hamal Ve Eleman Firmasıdır. Daha Çok Ağırlıklı Olarak İnsan Gücü Gerektiren Ürün Ve Meteryalleri Taşırız. Taşıma Alanlarımız Ve Hizmet Verdiğimiz Sektörler Şudur Denilemez Çünki İnsan Gücüyle Taşınacak Her Taşıma Yapılmaktadır. Tabi Bu İşte Her İş Gibi Profesyonellik İsteyen Bir Zanaattır, Her Kişi Hangi Eşyayı Nasıl Kendine Ve Taşıdığı Meteryale Zarar Vermeden Taşıyamaz. Ev Taşırken Buz Dolabı Nasıl Taşınır? Bunun Videosunu Çekip Youtop Kanalımızdan Yayınladık Oradan İzleye Bilirsiniz. Koltuk Olsun Kanepe Olsun Her Eşyanın Taşıma Ve Demonte İşlemi Farklıdır Kaldıki Bu Eşyalar Ağır Ve Taşınırken İnsan Gücüyle Taşınıyor. Hal Böyle Olunca Taşıma Elemanları, nın Kalifiye Eleman Olmaları Zorunluluğu Doğuyor. Kısaca Hamal İstanbul Firmamızın Ne İş Yaptığını Ve Bizim Kim Olduğumuzu Siz Değerli Müşterilerimize Anlatmış Olduk. Hamal İstanbul Firması Güvenilirmi? Evet Hamal İstanbul Güvenilir Bir Firmadır. Ulaştırma Bakanlığından Ve Bir Çok Nakliye Platform Gibi Kurumsal Yapılardan Belge Ve Teşekkür Belgesi Almış Resmi Sitatüye Sahip Hamal Eve Eleman Firmasıdır. İstanbul Ve Tüm Türkiyede Kalifiye Eleman Yetiştirip Kurum Ve Kuruluşların Hizmetine Sunan Hamal İstanbul Firmamız Tarihinde Kimsenin Düşünmediğini Düşünüp Hizmet Sektörüne Yeni Bir zanaat Dalı Oluşturmuştur.
http://www.hamalistanbul.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 01.01.2018 21:12:53

86 - Adanacar.com | Adana oto kirama      PR:-1
Adanacar. com | Adana oto kiralama sektörünün 10 yılı aşan deneyim ve profesyonelliği ışığında Adana Havalimanı, Adana şehir merkezi ve çevre il ve ilçelere yönelik bireysel ve kurumsal araç kiralama, şoförlü vip araç kiralama, havaalanı transfer, filo kiralama ve vip transfer taleplerini en hızlı çözüm sunan ve operasyon süreçlerini yöneten, müşteri memnuniyeti odaklı online rent a car firmasıdır.
https://www.adanacar.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 31.12.2017 23:23:38

87 - Fulmine Aksesuar      PR:-1
Fulmine Aksesuar 1982 yılında faliyetine geçmiştir sizlere hizmet için kurulan fulmine ilk olarak Torna tesviye üzerine kurulmuş daha sonra el sanatı takı tasarım ve imalatına başlayan firmamız müşteri talebi üzerine kaliteli kabartmalı MADALYA imalatına başlamıştır bu güne kadar sizlere hizmet veren firmamız gecen zaman içerisinde günün Teknolojisine uyarak dahada kaliteli üretim yapmaya başlamış sizlere daha hızlı , kaliteli, uygun fiyat, ile kalıbını yaptığımız metal MADALYA ile piyasada yerini dahada sağlamlaştırmıştır
http://www.fullmadalya.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 31.12.2017 18:00:58

88 - Has Ambalaj Çember Makinaları      PR:-1
Has Ambalaj Çember Makinaları, Tüm Ambalaj Çemberleri, Çember Makinaları, çember makinesi, çember makinası, plastik çember makinası, otomatik çember makinası, manuel çember makineleri, çember makine, strapping machine
http://www.hasambalaj.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 31.12.2017 15:11:42

89 - ACAR YEMEK FABRİKASI      PR:-1
Diyarbakır Merkezde 2010 yılında açtığımız ACAR Yemek Salonu ile tabldot usulü yemek veren öncü firmalardan biri olduk. Bir aile işletmesi olarak kısa sürede sektörde tercih edilen firmalar arasında yer aldıktan sonra, gelen talepler üzerine ACAR Yemek Fabrikasını faaliyete geçirdik ve toplu yemek hizmeti de vermeye başladık. Evinizdeki Lezzet Tadında sloganımızla yemek salonumuzda her gün ev yemeği tadında 30 çeşit yemek çıkarırken, yemek fabrikamızda da toplu yemek hizmeti kapasitemizi her geçen gün arttırdık. Günlük 2. 000 kişi kapasiteli yemek fabrikamızla Diyarbakır İlinin yanı sıra yakın ilçelerde personel sayısı fazla olan fabrika ve firmaların personel yemeği ihtiyacını karşılıyoruz. Yerinde yemek üretimi ve taşımalı yemek üretiminde hizmet veren ACAR Yemek Fabrikası olarak, kalite ve lezzetten ödün vermeden, hijyenik üretim ilkesiyle talepleri deneyimli kadromuzla sorunsuz bir şekilde karşılamaya çalışıyoruz.
http://www.acaryemekfabrikasi.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 31.12.2017 05:18:23

90 - Teknovia dijital medya ve reklamcılık ltd. şti.      PR:-1
Teknovia Dijital medya ve reklamcılık ltd. şti. dijital dünyada bir çok alanda kendisine yer edinmiş ve bir çok alanda büyük firmalar ile çalışan bir şirkettir. Şİrket güvencesi ile yaptığımız dijital pazarlama ajansı çalışmaları ve reklam ajansı çalışmalarımız sayesinde müşterilerimize güven veriyoruz. Kurumsal web tasarım ve seo danışmanlık hizmetleri konularında da alanında enlerin içerisinde yer almaktadır.
http://www.teknovia.com.tr Eklenme (onaylanma) Tarihi : 31.12.2017 01:33:46

91 - Emlak Dream      PR:-1
Emlakdream. com; güncel ve bağımsız bir emlak haber portalıdır. Sizlere; Güncel haberler, Konut Projesi Haberleri, bilgi dolu galerilere; iş hayatından, ekonomideki gelişmelere, teknolojiden, yaşama ve dünyadan popüler haberlere kadar uzanan geniş bir yelpazede içerik sunmaktadır. Bu sektördeki saygınlığını yitirmemek için daimî bir çaba sarf eden emlakdream. com, okuyucularını yanıltmadan, doğru ve güvenilir paylaşımlarla yayın hayatına devam edecektir
http://www.emlakdream.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 30.12.2017 16:56:12

92 - ULUFERTRANS ULUSLARARASI NAKLIYE LTD STI      PR:-1
2008 yılında İstanbul Ataşehir’de kurulan firmamız, IRAN-AFGANISTAN-AVRUPA ülkelerine her hafta düzenli çıkışlarımızla parsiyel ve komple Kara yolu servisi Hava kargo servisi ile siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz . Çalışma Şeklimizle Fark Yaratıyoruz, Öncelikle sizi dinliyor ihtiyacınız doğrultusunda maliyetlerinizi düşürmeye endeksli fiyat çalışmasını Satış uzmanlarımız tarafından en kısa sürede belirleniyor. Zamanınızın değerli olduğununun farkındayız ve söz verdiğimiz zamanda işlerimize başlıyor çalışmamız için gerekli doneleri siz değerli müşterimizden temin ettikten sonra gereksiz zaman kayıplarını önlüyoruz . Siparişlerimizi büyük küçük diye ayırt etmeden güler yüzlü kadromuz ile yapıyoruz . Biliyoruz ki başarı yapılan iş sayısı değil hakkıyla yapılan iş sonucu memnun müşterilerimizin bizi tavsiye etmesidir. Bizi Arayın; Yabancı plakalı 82 adet aracımız ve Türk plakalı araçlarımızla , İstanbul ve Iran ofisimizle tam kadro sizlere en iyi şekilde hizmet verebilmek için taleplerinizi heyecanla bekliyoruz. • Her hafta iran’a istanbul’dan ihracat ve transit parsiyel araç çıkışı • İstanbul depomuzdan Avrupanın her noktasına parsiye karayolu l taşimacılık • Avrupa’dan Türkiye aktarmalı iran ve komşu ülkelerine in-transit taşıma • Hava Kargo hizmeti
http://www.ulufertrans.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 29.12.2017 23:19:20

93 - DESA REKLAM      PR:-1
DESA REKLAM ; indoor&outdoor reklam hizmetleri. Tabela, Kutu Harf, Işıklı Tabela, Dijital Baskı, Mimari Proje, Görsel, Totem, Pleksi Tabela, Pleksi Broşürlük, Pleksi Panolar, Alüminyum Tabela konusunda üretim yapan uzman kadroya sahiptir.
http://www.desareklam.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 29.12.2017 15:31:02

94 - arslan çadır      PR:-1
​ Kurumsal Etkili İletişim Müşterileri memnuniyeti Hedeflerle Yönetim Hakkımızda Hakkımızda Her müşteri bizim için özeldir ve müşteri memnuniyeti, herşeyden önceliklidir. Müşterilerimizin çözüm ortağı ve doğal danışmanı olarak, onları daha yüksek düzeyde memnun etmek için, beklentilerini en ekonomik ve hızlı biçimde karşılayarak mükemmel ürün ve hizmet sunmak birincil görevimizdir. Kalite, kişisel ve kurumsal gelişimimiz için yaşamımızın vazgeçilmez bir unsuru ve şirket kültürümüzün en önemli değeridir. Kalitemiz hakkındaki ölçütü müşterilerimiz saptamaktadır. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili müşteri görüş ve önerileri bağlayıcıdır. Uygun fiyat ve dürüst çalışmayı kendine ilke edinmiş olan firmamız, sorun ve taleplerinize en kolay, en doğru ve hızlı çözümler üreterek satış ve satış sonrası hizmette de sizleri zor durumda bırakmayacak şekilde çalışmaktadır. Ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak yegane hedefimizdir.
http://www.arslancadir123.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 29.12.2017 11:55:54

95 - Enerjika Elektromekanik İnşaat Mühendislik      PR:-1
Trafo Merkezleri ve Enerji Nakil Hattı Projeleri, \r\nTarımsal Sulama Trafo Tesisi Projeleri, \r\nOtel, AVM, Fabrika, İş Merkezi, Hastane, Toplu Konut vb. Ruhsat Projeleri, \r\nHobi Bahçesi ve Tarımsal Sulama Elektrik Tesisatı Projeleri, \r\nGüç Arttırım Projeleri, \r\nŞantiye Projeleri, \r\nAkaryakıt İstasyonları Elektrik Projeleri, \r\nBaz İstasyonu Elektrik Projeleri, \r\nTopraklama Tesisatı Projeleri, \r\nParatoner Tesisatı Projeleri, \r\nLPG Tankları Katodik Koruma Projeleri, \r\nTelefon Tesisatı Projeleri, \r\nYalgın Algılama ve İhbar Tesisatı Projeleri, \r\nAcil Anons Sistemi Projeleri, \r\nCCTV Projeleri, \r\nKonut, İşyeri vb. aydınlatma ve kuvvet projeleri olmak üzere Tüm Yüksek Gerilim, Orta Gerilim, Alçak Gerilim ve Zayıf Akım Projeleri kapsamında uzman kadromuz ile hizmetinizdeyiz.
http://www.enerjika.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 29.12.2017 01:17:28

96 - tunatek otomotiv san tic ldt şti      PR:-1
Firmamız gazlı amortisör sektöründe faliyet göstermektedir otomotiv gruplarına makine gruplarına müşteri teknik resim veya numuneya göre özel üretim blok lift grupları üretim yapmaktayız
http://www.tunalift.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 28.12.2017 17:22:47

97 - UNCUOĞLU TURİZM      PR:-1
HAKKIMIZDA 1999 yılında Sayın Kurucumuz Ahmet UNCUOĞLU tarafından Uncuoğlu Turizm Adıyla Temelini oluşturduğumuz firmamız, öğrenci ve personel taşımacılığı hizmetiyle başladığı 17 yıl içerisinde geniş araç filosu ile bu günlere gelmiştir. Hizmet sektöründe kalite bilinci ile koşulsuz müşteri memnuiyetinin artık bir gereklilik olduğunu düşünmekteyiz. Bu güne kadar vermiş olduğumuz hizmetlerde kalite bilincini ilke edinerek, öğrenci ve personel hizmet anlayışı ile ülkemizin örnek şirketlerden biri olmayı hedeflemekteyiz. Mükemmel, hizmetin, işinde uzman bir kadronun uyum içerisinde çalışmasının bir sonucu olduğunun bilincinde olarak ve bu bilinçle oluşturduğumuz hedef, müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmeyi, isteklerinizi zamanında karşılamayı kendimize ilke edinmişiz. Uncuoğlu Turizm hizmetlerinde yeni bir soluk, yeni bir atılım, yeni bir güç olarak devam edecektir.
http://www.uncuogluturizm.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 28.12.2017 16:11:14

98 - gökçece güzellik ve bakım      PR:-1
güzellik ve bakım alanında kalıcı makyaj; micropigmentasyon-microblading, cilt bakımı, lazer epilasyon işlemleri yapılmaktadır Kalıcı makya ; kaş, dudak, saç ve göz bölgelerine uygulanmaktadır. tamamen hijyenik koşullarda tek kullanımlık materyallerle uygulamalar yapılır. Cilt bakımı ve yenileme tedavilerinde cildin üst tabakası baz alınarak temizleme ve arındırma işlemleri gerçekleştirilir. Epilasyon uygulamalarında ise hem lazerli hem deiğneli yöntemler kullanılarak istenmeyen tüyler yok edilmektedir.
http://www.gokcece.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 28.12.2017 15:48:16

99 - Elif Peyzaj      PR:-1
Bahçe ve Peyzaj Alanında Uzman Kadro | 0533 336 63 36 Konut ölçeğinden başlayarak, kentsel mekanlar, spor alanları, kent parkları, toplu konutlar, oteller, tatil köyleri, marinalar, sanayi bölgeleri, fabrikalar, hastane ve okul bahçeleri, alışveriş merkezleri, enerji santralleri, barajlar, devlet yolları, demiryolları, otoyollarda yapısal ve bitkisel peyzaj uygulamalarının yanı sıra hydroseeding yöntemiyle çimlendirme, bitkilendirme, erozyon kontrolü ve doğa onarım sistemleri, periyodik bahçe bakımı, teras bahçeleri, dikey bahçeler, teknik danışmanlık, bitkisel materyalin üretimi ve temini konularında hizmet vermekteyiz.
http://www.elifpeyzaj.com Eklenme (onaylanma) Tarihi : 28.12.2017 15:06:17

100 - Stonepanel - Dekoratif Tavan ve Duvar Panelleri      PR:-1
Stone Panel | Dekoratif Tavan ve Duvar Panelleri Noktalardan, çizgilere… STONE PANEL; içinde bir fikir olan, özenerek hazırlanmış, farklı ve yaratıcı, doğa ile özdeşleşmiş ürünlere sahip bir “tasarım markası”dır. İç ve dış mekanlarda kolayca uygulanabilir yapısı, geniş ürün yelpazesi ve seçenekleri ile dekoratif duvar panelleri sektöründe öncü ve yenilikçi bir firmayız. “Stone Panel® Dekoratif Duvar Panelleri”, uzmanlaşmış alt yapısı ile 1993 yılında kurulmuş ve bu tarihten itibaren inşaat, taahhüt, tadilat, restorasyon vb. birçok alanda faaliyet göstermeye devam etmektedir. Kültür yapımızı çağlardan çağlara aktarmayı sağlayacak, müşterilerimizin memnuniyetini üst seviyeye taşıyacak, estetik ve ergonomik inovatif ürünler tasarlayıp; çağımızın sorunlarından biri olan görüntü kirliliğini ortadan kaldırmaya ve geçmiş kültür yapısının verdiği hissi yaşatmaya uygun, mühendislik harikası dekoratif duvar kaplamaları, duvar panelleri üretiyoruz. STONE PANEL; %100 yerli sermaye ve tamamı ülkemizde üretilen ürünlerini bugün Dünya’da 43 ülkede müşterileri ile buluşturmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Müşterilerinin taleplerine daha kısa sürede cevap verebilmek için, anlık 20. 000 metrekare stok deposu ve yıllık 270. 000 metrekare imalat kapasitesi ile sektördeki öncü firmalardan biridir. Gereken tüm yanmazlık, dayanıklılık, su geçirmezlik testlerinden en iyi sonuçları almayı başarmış ürünlerimizi TÜV SÜD standartlarına uygun olarak üretiyoruz.
http://www.stonepanel.com.tr Eklenme (onaylanma) Tarihi : 28.12.2017 14:05:51