1. Bu sitenin ( www.kurumsal.web.tr ) amacı nedir?
  Kurumsal Web Tr türkiyedeki tüm firmaları, sektör ve alt sektörler şeklinde kataloglayarak bu şirketlerle çalışmak işteyen potansiyel müşterilerin sizi daha kolay bulmasını sağlayan bir firmalar rehberidir.

 2. Diğer Firma Rehber Sitelerinden Farkı Nedir?
  Bu sitenin temel amacı bir potansiyel müşterinin sizi en hızlı ve en iyi bilgilerle bulmasını sağlamaktır. Bunun için sitemizde sadece Firmalar Rehberi sistemi kuruludur, diğer ilişkili konulara yönelmeyerek nokta atışı yapıyoruz. Ayrıca firma listelerindeki sıralamamız diğer benzer sitelerden tamamen farklı olup Google Pagerank ve Kurumsal Web Sayaç'ının değerinin kullanıldığı bir formülle sıralama yapılmaktadır. Google Pagerank dünyada en çok kabul gören web sayfası değeridir. Pagerank hakkında wikipedia sitesini ziyaret etmek için tıklayınız.

  Buna ek olarak devreye aldığımız, faaliyet göstediğiniz şehirleri yazarak şehir bazlı listeleme sistemimiz ile çok daha kolay müşterilerinize ulaşabilirsiniz.

 3. Banner Sayaç Kodunu siteme koyma zorunluluğum var mı?
  Hayır, bu kodu kendi istediğiniz dahilinde sitenize koyabilirsiniz.

 4. Banner Sayaç Kodunun siteme ne gibi bir yarar sağlar?
  Öncelikle Kurumsal.Web.tr de firma listesi sıralamasında sizinle aynı Google Pagerank'e sahip siteler karşısında üst sıralara taşır. Örnek;
 5.   Site Pr Sayaç Değeri
  1 www.123.com 5 800
  2 www.xyz.com 4 900
  3 www.sizinsiteniz.com 4 850
  4 www.abc.com 4 770
  5 www.trtr.com 4 700
  6 www.mmm.com 3 888
  7 www.ooo.com 3 834

 6. Firma bilgilerimde eksik yada yanlış var bu bilgileri nasıl değiştireceğim?
  Firma listelerindeki firmanızın detay sayfasındayken aşağıdaki butona tıklayıp ya da Giriş sayfasını kullanarak bilgileri değiştirebilirsiniz..

 7. Siteme nasıl logo ekleyebilirim ?

  Maximum Ölçü (180*180) pixel ve 30Kbyte

  Dosyalarınız .jpg yada .gif uzantılı olmalıdır. Lütfen flash dosyası url'si girmeyiniz