Ş.Urfa Firmalarının Listesidir. Eğer sizinde Ş.Urfa kategorisinde firmanız varsa firmanızı ekleyerek Ş.Urfa ile ilgilenen müşterilerinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
* Sıralama Girilen şehir sayısının azlığına ve Google Pagerank Değerlerine Göre Yapılmaktadır. Aynı pagerankde olan iki sitenin birisi istanbul ve Ş.Urfa seçmişse, diğeri sadece Ş.Urfa seçmişse, sadece Ş.Urfa şehrini seçen üstte yer alır.


1 - AKADEMİ MÜZİK MERKEZİ     PR:3
MÜZİK ALETLERİ SATIŞI MÜZİK ALETLERİ EĞİTİMİ PROVA STÜDYOSU GİBİ HİZMET ALANLARIYLA ŞANLIURFADA İLİNDE HİZMETTEDİR.
http://www.academimusic.com
Ş.Urfa Müzik Aletleri Satış Merkezleri Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

2 - AGS ELEKTRONİK GÜVENLİK KAMERA SİSTEMLERİ     PR:2
ALARM, BEKÇİ TUR KONTROL SİSTEMLERİ, GÜVENLİK KAMERA SİSTEMLERİ, KARTLI GEÇİŞ SİSTEMLERİ, YANGIN PÜR DEDKTÖRLERİ, DİAFONLU KAPI SİSTEMLERİ, OTOMOTİK KAPI SİSTEMLERİ, BİLGİSAYAR, VE BİLGİSAYAR SARF MALZEMELERİ , TELEKOMİNAKASYON HİZMETLERİ , KISACASI GÜVENLİK VE ELEKTRONİK ANLAMINDA ARADIĞINIZ HER ŞEY DENEYİMLİ UZMAN KADROMUZLA \\\'\\\'BİZE GÜVENİN\\\'\\\'SLOGANI İLE YOLA ÇIKTIK . . .
http://www.akincilarguvenlik.com
Ş.Urfa Güvenlik Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

3 - Tunçkaşiık Müteahitlik-Mimarlık6Mühendislik Ltd.Şti     PR:2
Tunçkaşiık Müteahitlik-Mimarlık6Mühendislik San. Tic. Ltd. Şti her türlü mimari proje ve müteahitlik hizmeti vermektedir.
http://www.tunckasik.com
Ş.Urfa Mimarlık Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

4 - Urfa Araç Kiralama     PR:2
Firmamamız Urfa merkez, havaalanı ve civar illereson model araçlarla, şöförlü, şöförsüz araç kiralama hizmeti sunmaktadır. ayrıca hertürlü transfer ve rezervasyon hizmeti vermektedir
http://urfaotokiralama.com
Ş.Urfa Oto Kiralama Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

5 - harran inşaat malzemeleri     PR:2
seramik, granit, vitrifiye, armatür, kombi, panel radyatör, jakuzi, duşakabin vb. inşaat malzemelerinin pazarlamasında önemli markalar ( kütahya seramik, seramiksan, eca, seranit, atlantis) markalarıyla hizmet vermekdedir.
http://www.harraninsaat.com
Ş.Urfa İnşaat Malzemeleri Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

6 - Urfa Socrates Oto, Araç Kiiralama     PR:2
Şirketimiz Ş. Urfa merkez , havalaanı, mardin, adıyaman da son model araçlarla, şöförlü, şöförsüz araç kiralama hizmeti sunmaktadır , ayrıca hertürlü transfer ve rezervasyon hizmeti vermektedir.
http://www.socratesturizm.com
Ş.Urfa Ulaşım ve Taşımacılık Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

7 - Urfa Araba Kiralama     PR:2
Şirketimiz uzun yılların tecrübesi ve insana saygısı ile yıllardır Şanlıurfa merkez, havaalanı ve civar illere şöförlü, şöförsüz, son model araçlarla araba kiralama , transfer vrezervasyon hizmeti sunmaktadır.
http://www.sanliurfaarackiralama.net
Ş.Urfa Ulaşım ve Taşımacılık Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

8 - TOPALOĞLU EMLAK     PR:0
FİRMAMIZ EMLAK SEKTÖRÜ ÜZERİNE ÇALIŞMAKTADIR ŞANLIURFANIN BİLİNEN EN İYİ EMLAKLARININ BAŞINDA GELMEKTEDİR MÜŞTERİLERİMİZE VERDİĞİMİZ HİZMET VE DEĞER PAHA BİÇİLMEZDİR. . İŞİNİ EN GÜVENİLİR EN SAGLIKLI YAPAN EMLAKTIR
http://www.topalogluemlak.com.tr
Ş.Urfa Emlak Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

9 - Sunay Gayrimenkul     PR:0
Gayrimenkul danışmanlık, emlak alımı satışı, kiralanması ve kalite yönetimi egitimi, iso 9001-2000 belgesi eğitim ve belge hazırlıkları
http://www.sunaygayrimenkul.com
Ş.Urfa Emlak Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

10 - YARDİMCİ MERMER FABRİKASI MADEN SAN TİC LTD ŞTİ     PR:0
TÜRKİYENİN VE GÜNEYDOGUNUN MERMER SEKTÖRÜNDE DÜNYA İHRACATIN, DA LİDER OLMA YOLUNDA İLERLİYEN YARDIMCI MERMER ATTIGI KARARLI ADIMLARIYLA DİYER RAKİPLERİNE GÖZ AÇTIRMAYAN BİR, LİDER KAVRAMINI TAŞIYAN VE MERMER SEKTÖRÜN, DE BAŞARISINI TECRÜBELİ ELAMNLARI ADIYAN TEK ADRES YARDIMCI MERMER Fabrikamız 8 dönüm üzerinde olup yüklememiz forklifle yapılıp 24 saatte 400 m² mermer biçebilen, son sistem silim makinesi ile günde 300 m² silim yapabilen tecrübeli elemanlar sayesinde müşterilerimize gününde cevap veren tesis biçiminde çalışmaktadır. TAŞA ATILACAK TEK İMZA
http://www.yardimcimermer.net
Ş.Urfa Mermer İşleme Makineleri Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

11 - ŞANLI VİZYON DERSHANELERİ     PR:0
Şanlı Vizyon Dershaneleri Şanlıurfa da şoförler derneğinin üstünde hizmet vermektedir. TLF NO:(0414)3135800 ÖSS, SBS, KPSS dallarında hizmet vermektedir.
http://www.sanlivizyon.tr.gg
Ş.Urfa Eğitim Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

12 - çiftçimotorsiklet     PR:0
monero yetkili bayii motorsiklet ve bisiklet yedek parça . monero yetkili bayii motorsiklet ve bisiklet yedek parça . monero yetkili bayii motorsiklet ve bisiklet yedek parça . monero yetkili bayii motorsiklet ve bisiklet yedek parça . monero yetkili bayii motorsiklet ve bisiklet yedek parça .
http://www.almila54.com
Ş.Urfa Bisiklet Motosiklet Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

13 - EBRAR KURESEL DIS TICARET DANISMANLIK     PR:0
Uzun ticari tecrübeler ve çok uluslu yabancı şirket deneyimlerinden sonra, 2007 basinda buyuk hedefler ile yola cikan aktif firmamiz, global tedarik ve pazarlama basta olmak uzere bircok sahada aracilik ve danismanlik hizmeti verebilmektedir. Merkez ofisimiz, Hong Kong`daki şirketimiz ve farklı kıtalardaki ortaklarimiz ile kısa zamanda doğru bilgilere, kaliteli sonuçlara ve karşılıklı ve devamlı kazanimlara ulaşmak için yaninizda olacaktir.
http://www.globalofisim.com
Ş.Urfa Dış Ticaret Şirketleri Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

14 - STAR BAYAN KUAFÖRÜ     PR:0
HER TÜRLÜ SAÇ MODELİ, GELİN BAŞI GÜZELLİK BAKIMI VB. YAPILIR. FİYATLARIMIZ ÇOK UYGUNDUR. KOLAY ULAŞIM İMKANI MEVCUTTUR. HERKESİ BEKLERİZ
http://www.starbayankuaforu.tr.gg
Ş.Urfa Kuaför Salonları Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

15 - Euro rentacar     PR:0
Sanlıurfa havaalanı ve cevre illerde 24 saat kesintisiz hizmet vermekteyiz. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
http://www.eurorentacar.org
Ş.Urfa Oto Kiralama Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

16 - arda computer     PR:0
Toner Kartuş dolumu -Bilgisayar satışı -Bakım-Onarım-Teknik servis-Web tasarım-yazıcı kiralama ş. urfada ilk toner dolumuna garanti veren ilk şirketiz. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
http://www.ardatoner.com
Ş.Urfa Bilgisayar Tüketim Malzemeleri Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

17 - MİRAY REKLAM     PR:0
HER TÜRLÜ TAKVİM, İMSAKİYE, KARTVİZİT, EL İLANI, AFİŞ, DAVETİYE VB. BASIM İŞLERİ YAPILMAKTADIR
http://www.miray-reklam.tr.gg
Ş.Urfa Matbaa/Yayın Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

18 - İFŞAAT İNŞAAT MÜHENDİSLİK TARIM GIDA SANAYİ VE TİC.ŞTİ.LTD.     PR:0
Her türlü inşaat imalat tadilat rests. bakım onarım, yol asfalt, stabilize, temel kazı ve güçlendirme, irsale hattı, içme suyu şebekesi, köprü yapımı, alt yapı, özel kesimhane inşaatı, kanalizsiyon hattı yapımı v. b işler yapılır
http://www.ifsatmuhendislik.com
Ş.Urfa İnşaat Taahhüt Hizmetleri Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

19 - HARRAN UNLU İNŞ.TUR.SAN.TİÇ.LTD.ŞTİ.     PR:0
ŞİTKETİMİZ EKMEK VEUNLU MAMULLERİ ÜZERİNE KURULMUŞ 17 YILLIK ŞİRKETTİ. ŞİRKETİMİZİN DİĞERKOLLARI UNCULUK , MAYACILIK , İNŞŞATCILIK DA YAPMAKTADIR AK FITAT UN VE UGS UN İSİMLERİDE ŞİRKET ADINA PATENTLİDİR. . .
http://www.harranekmek.com
Ş.Urfa Gıda Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

20 - Şanlıurfa Mavi PC Bilgisayar ve Uydu Sistemleri     PR:0
Teknik Servis , Güvenlik Sistemleri , Ağ Sistemleri ve Web Tasarımla Şanlıurfadaki Bilgisayar Sistemlerinin En Gözdesi Mavi BİLGİSAYAR
http://www.mavipc.com
Ş.Urfa Bilgisayar Tüketim Malzemeleri Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

21 - ArtSOFT BİLİŞİM BİLGİ TEKNOLOJİLERİ     PR:-1
ArtSOFT BİLİŞİM BİLGİ TEKNOLOJİLERİ şanlıurfada 2007 den beri kurulmuştur. Hem magaza hemde sanal magaza olarak hizmet vermektedir. Hizmetlerimiz ürün satışı, teknik servis , donanım, web tasarımı , hosting , yazıcı ve forotgraf makineleri grubu. tv vb.
http://www.onlinesatisturkiye.com
Ş.Urfa Bilişim Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

22 - aypel yapı dekorasyon     PR:-1
BİRİNCİ SINIF MALZEME VE İÇİLİK İLE ENGÜZELİ SİZİNKİ OLSUN ***** ASMA TAVAN ***** ***** DUVAR KAĞIDI ***** ***** PARKE ***** ***** GERGİ TAVAN ***** * 3D Tezgah arası * * İç Dış oda kapıları * * Bölme Duvar * * Alçı-boya * PVC Zemin kaplama Kartonpiyer Ses ve ısı yalıtımının satış ve uygulamasını yapan firma olma statüsünde sizlere hizmet vermekteyiz . . . .
http://www.aypelyapidekorasyon.com
Ş.Urfa Dekorasyon Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

23 - YURTSA PREFABRİK     PR:-1
PREFABRİK EV VİLLA, BAĞ EVLERİ ŞANTİYE, KONTEYNIRİ, YAŞAM KONTEYNİRİ, GÜVENLİK KULÜBELERİ, ÇATI KATI TAVAN KAPLAMASI KOMPOZİT, E ALTERNATİF DOĞAL GÖRÜNÜMLÜ KAPLAMA, DEKORATİF SİTE, BİNA, GİRİŞLERİ, DÜKKAN ÖNCEPHE KAPLAMASI, ARA BÖLMELER, ASMA TAVAN İŞLERİ.
http://www.yurtsaprefabrik.com
Ş.Urfa Prefabrik Yapı Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

24 - Sıla Güzellik ve Estetik     PR:-1
Sıla Güzellik Merkezinin amacı ve hedefi Lazer Epilasyonun çok pahalı ve lüks bir uygulama olmadığını kanıtlamak ve aynı paralelde üyelerimize en yüksek kalitede hizmet vermektir. Faaliyete başladığımız günden bugüne tüm üyelerimiz bizim referansımız olmuştur. Hizmet kalitesinden ödün vermeden ve sektör fiyatlarının yarısı gibi bir fiyata hizmet vermeye devam edeceğiz. Bu doğrultuda, tüm sesimizi duyurabildiğimiz siz sayın müşterilerimizi merkezimize bekleriz
http://www.silaguzellik.com
Ş.Urfa Güzellik Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

25 - ŞANLIURFA EMLAK SATILIK KİRALIK EMLAK İLAN SİTESİ     PR:-1
www. sanliurfaemlak. net şanlıurfanın en buyuk satılık kiralık emlak ilan sitesi şanlıurfada satılık, şanlıurfada kiralık, şanlıurfa arsa, şanlıurfa dukkan, şanlıurfa satılık kiralık emlak.
http://www.sanliurfaemlak.net
Ş.Urfa Emlak Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

26 - Gelişim Enerji & jeneratör     PR:-1
GELİŞİM ENERJİ&JENERATÖR SİSTEMLERİ BÜTÜN JENERATÖR MARKALARININ BAKIM VE ONARIMI YAPILMAKTADIR. ÇUKUROVA-MİTSUBISHİ-EURO ENERJY YETKİLİ SERVİS VE SATIŞ GSM: 05354014677-05442499621 İPEKYOLU MAHALLESİ ABİDE SOKAK ENES APARTMANI NO/6 ŞANLIURFA
http://www.egelisim.net
Ş.Urfa Jeneratör Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

27 - idilsoft güvenlik ve bilisim sistemleri     PR:-1
şanlıurfa güvenlik, şanlıurfa telefon santralleri, şanlıurfa otomatik kapı sistemleri, şanlıurfa personel takip sistemleri, şanlıurfa magaza güvenlik, web tasarim, diyafon sistemleri, telefon makinaları, network çözümleri, araç takip sistemleri,
http://www.idilsoft.com
Ş.Urfa Güvenlik Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

28 - BAB-EL EMİR ORGANİZASYON     PR:-1
Günümüzde tecrübenin görselliğin ve sunumun önemli olduğu kadar, her hizmet alanında atılan adımların sürekliliği ve çarpıcı fikirler sunumunun gün geçtikçe önemini hissettirmekte olduğuna inanmaktayız. Kurumsal organizasyonlarda, ürün tanıtımlarında , defile, açılış, gala yemeklerinde ve toplantılarda profesyonel bakış açısıyla ama amatör bir ruhla hizmet veren ve çalışmalarını yürüten şirketimiz özel günlerinizi unutulmaz kılmak için tüm ayrıntıları titiz bir şekilde ele alarak davet bitimine kadar hizmetini sürdürmektedir. Sizler kendi davetinize konuk olurken, biz tüm detaylarla ilgilenerek, deneyimli ekibimizle hizmet sunmaktayız.
http://www.babelemir.com
Ş.Urfa Organizasyon Firmaları Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

29 - AKASSONDAJ     PR:-1
Her zaman en uygun fiyat ve en kaliteli ürün politikasıyla AKASSONDAJ olarak siz değerli müşterilerimizle daha iyi iletişime geçebilmek için web sitemizi oluşturduk. Web sitemiz üzerindne bizle temansa geçebilir, firmamız ile ilgili yorum ve eleştirilerinizi bize iletebilirsiniz. AKASSONDAJ sondaj sektörüne 1990 yılında başladı. İlk etapta Şanlıurfa da faliyet gösteren firmamız yakın zaman Türkiye ve ardından tüm Türkiye'ye yayıldı. Şuan Türkiye'nin en büyük firmalarından biri olan AKASSONDAJ dünyanın en iyi firmaları arasına girmek için çalışıyor. Bu uzun serüvenimizde yanımızda olduğunuz ve bize güvendiğiniz için sonsuz teşekkürler. Web sitemizde siz değerli müşterilerimiz için ürün resimlerini tanıtacağız. Web sitemizin blog alanından sizlere sektörümüzle ilgili son güncel konuları paylaşacak, alacağınız ürünler hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmanızı sağlayacağız. İletişim bölümünden sizle kontak kuracak eleştirilerinizi ve yorumlarınızı dinleyecek ve sorununuz varsa çözüm bulacağız. Her işin dijital ortamda yürüdüğü günlerde bizim gibi yenilikçi bir firmanın web sitesi olmaması gerçekten çok yanlış olurdu. Bu sebeple daha fazla geç kalmadan web sitemizi yayın hayatı soktuk. İlerleyen süreçlerden AKASSONDAJ olarak web sitemizi daha fazla geliştireceğiz. Bir dükkanın nasıl sürekli kendini yenilemesi gerekiyorsa, örnek olarak yeni tabele, yeni kapılar ve yeni bilgisayarlar v. b web siteleride online bir işletme olduğu için yenilenmesi gerekiyor. Bu sebeple web sitemizi sizlere daha hizmet vermek için sürekli yenileyecek ve geliştireceğiz. Bu etapta web sitemizde kesintiler yaşanmayacak ve yayın hayatına devam edecektir
http://www.akassondaj.com
Ş.Urfa Sondaj Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

30 - UMUT HALI YIKAMA FABRİKASI     PR:-1
HALI , KİLİM , BATTANİYE , YORGAN , PERDE , NEVRESİM , KOLTUK YIKAMA HİZMETİ VERİYORUZ. YIKAMA VE KURUTMA İŞLEMLERİ SON SİSTEM MAKİNALAR İLE YAPILMAKTADIR UMUT HALI YIKAMA ve KURUTMA sektöründe en iyi hizmeti vermeyi amaç edinmiş ve parolası kalite olan, sektöründeki her türlü gelişmeyi yakından takip eden Şanlıurfa'nın bir numaralı ve kalitesinden asla ödün vermeyen halı yıkama şirketidir. Son sistem makine ve ekipmanlarla donatılmış fabrikamızda özel olarak hazırlanmış şampuan ve ilaçlarla hijyenik temizlik sağlanmaktadır. Konusunda uzman elemanlarımız halılarınızı ilk günkü temizlik ve hijyene ulaştırır.
http://www.umuthali.com
Ş.Urfa Temizlik Hizmetleri Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.