Rehber : Gıda Sektörü : Hayvansal Gıdalar : Süt ve Süt Ürünleri Firmaları


Niğde Şehrindeki Süt ve Süt Ürünleri Firmalarının Listesidir. Eğer sizinde Niğde Şehrindeki Süt ve Süt Ürünleri kategorisinde firmanız varsa firmanızı ekleyerek Niğde Şehrindeki Süt ve Süt Ürünleri ile ilgilenen müşterilerinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
* Sıralama Girilen şehir sayısının azlığına ve Google Pagerank Değerlerine Göre Yapılmaktadır. Aynı pagerankde olan iki sitenin birisi istanbul ve Niğde Şehrindeki Süt ve Süt Ürünleri seçmişse, diğeri sadece Niğde Şehrindeki Süt ve Süt Ürünleri seçmişse, sadece Niğde Şehrindeki Süt ve Süt Ürünleri şehrini seçen üstte yer alır.


1 - FURKAN SÜT ÜRÜNLERİ İMALAT DIŞ TİCARET VE PAZARLAMA LTD.ŞTİ     PR:-1
FURKAN SÜT BEYAZ PEYNİR VE ÇEŞİTLERİ KAŞAR PEYNİR TEREYAĞI YOĞURT AYRAN LOR PEYNİİR TULUM PEYNİR VE BENZERİ ÜRETİM YAPAN 20 YILLIK GEÇMİŞE SAHİP BİR FİRMADIR. GIDA HİJYENİNE ÖNEM VEREN FİRMAMIZ BÜTÜN KALİTE BELGELERİNİ ALMIŞ BULUNMAKTADIR. 2750 M2 KAPALI ALAN VE ÜRÜN YELPAZESİ ÇOKLUĞU İLE HİZMET VERMEKTEN MUTLULUK DUYAR.
http://www.furkansut.com
Niğde Süt ve Süt Ürünleri Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

2 - Rumeli Maya İmalat Tic.Ltd.Şti     PR:0
1963'den günümüze naturel şirden mayası imalatına devam etmekteyiz. Rumeli Peynir Mayası, islami şartlara göre kesilmiş itinayla seçilen süt danası, süt kuzusu, süt oğlağı şirdenlerinden, proseslerle ekstrakte (özel işlemlerle saflaştırılarak) edilerek, dünya standartlarına göre (gıda laboratuvarlarının denetimi altında) hazırlanmaktadır. Aktif enzimler; doğal kimozin, dana, kuzu ve oğlak pepsinidir. Tamamıyla naturel şirdenlerden organik olarak hazırlanan Rumeli Peynir Mayası, üretiminde h
http://www.rumelimaya.com.tr
Niğde Süt ve Süt Ürünleri Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.