Rehber : Maden ve Metal Sektörü : Sondaj Firmaları


Nevşehir Şehrindeki Sondaj Firmalarının Listesidir. Eğer sizinde Nevşehir Şehrindeki Sondaj kategorisinde firmanız varsa firmanızı ekleyerek Nevşehir Şehrindeki Sondaj ile ilgilenen müşterilerinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
* Sıralama Girilen şehir sayısının azlığına ve Google Pagerank Değerlerine Göre Yapılmaktadır. Aynı pagerankde olan iki sitenin birisi istanbul ve Nevşehir Şehrindeki Sondaj seçmişse, diğeri sadece Nevşehir Şehrindeki Sondaj seçmişse, sadece Nevşehir Şehrindeki Sondaj şehrini seçen üstte yer alır.


1 - PUSULA MAKİNA SAN.TİC.LTD.ŞTİ.     PR:0
ANKARA VE ÇEVRESİ MX DERİNLİKTE VE ÇAPTA SONDAJ YAPAN FİRMAMIZ GENİŞ MAKİNA PARKURU İLE SİZE HİZMET VER MEKTEN GURUR DUYAR. AYRIYETTEN AÇILAN KUYULAR RUHSAT VE DİĞER BELGELER TARAFIMIZDAN TAKİP VE İŞLEMLERİ ÖZENLE YAPILMAKTADIR. DALGIÇ PMPA VE HİDROFOR SİSTEMLERİ HER TÜRLÜ SULAMA EKİPMANLARI KURUM V E MONTAJI TARAFIMIZDAN YAPILMAKTADIR.
http://www.pusulamakina.com
Nevşehir Sondaj Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

2 - Doğan Su Sondaj Sanayi Ticaret Limited Şirketi     PR:-1
1964 YILINDA NİĞDE'DE KURULAN FİRMAMIZ TÜRKİYE'NİN HER YERİNDE SON TEKNOLOJİ EKİPMANLARIMIZ VE DENEYİMLİ PERSONELİMİZ İLE HİZMET VERMEKTEDİR. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
http://www.dogansusondaj.com
Nevşehir Sondaj Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

3 - jeodes Derin Yeraltı Araştırmacılık Ltd.Şti.     PR:-1
Şirketimiz yeraltı tatlı su arama , yeraltı sıcak su arama-jeotermal enerji aramaları-kömür , mermer rezerv tespiti konularında çalışmakta olup, jeotermal araştırmalarda 6000 metreye kadar derin yeraltı araştırmaları yapmaktadır. Prensibimiz doğruluk ve dürüstlük olup, arazi çalışmalarında sağlıklı ölçüler alıp, başarılı çalışmalar yapmaktır.
http://www.jeodes.com
Nevşehir Sondaj Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

4 - cihat sondajcılık boru iml.ith.ihr.san.tic.ltd.şti     PR:-1
SPİRAL ÇELİK BORU FİLTRELİ ÇELİK BORU HATAY ÇELİK BORU VE PLASTİK BORU CİHAT BORU CİHAT SONDAJ SPİRAL ÇELİK BORU FİLTRELİ ÇELİK BORU HATAY ÇELİK BORU VE PLASTİK BORU CİHAT BORU CİHAT SONDAJ 03264512454 03262251131 05324157115 Antakya OSB-HATAY
http://www.cihatboru.com
Nevşehir Sondaj Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

5 - GEOMEKANİK Mühendislik     PR:0
Hızlı, pratik, ekonomik, bilimsel ve kaliteli "Zemin Çözümleri" üreterek Jeoloji ve İnşaat sektöründe gelişen teknolojiyi kullanarak mevcut imkan ve kabiliyetler dahilinde en iyi hizmeti sunmak. Geoteknik etüt Katlı kavşak, Köprü, Tünel ve Yol Güzergah Etüdü Zemin ve Tmel etüdü Jeolojik - Jeoteknik Etüt Drenaj Projesi ve Raporu Yeraltı suyu araştırması Maden Araştırması Kazıklı temeller Fore Kazık Mini Kazık Jetgrout Sığ Temeller İksa Sistemleri Ankraj Zemin Çivisi İstinat Yapıları Enjeksiyon Taş kolon imalatı Kum kazıkları Köprü yaklaşım dolguları Donatılı zemin imalatı Kontrollü dolgu projelendirme ve uygulama Kompaksiyon Konsalidasyon Plaka Yükleme deneyi Kazık yükleme deneyi Sıkışma testleri Presiyometre deneyi Geomembran Geogrid Geotekstil
http://www.geomekanik.com
Nevşehir Sondaj Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

6 - FIKIR SONDAJ LTD.STI.     PR:0
TUM SONDAJ VE ETUD CALISMALARI YAPILMAKTADIR. IS MAKINALARI DIREK FIRMA VE SAHISLARDAN KIRALANIP AYLIK VE YILLIK OLARAK CALISILMAKTADIR, KIRALIK IS MAKINALARI ARANMAKTADIR, AYRICA ORJINAL TONERLER ARANMAKTADIR.
http://www.fikirsondaj.com
Nevşehir Sondaj Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

7 - KEVSER MÜHENDİSLİK SONDAJ & ZEMİN ARAŞTIRMA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.     PR:0
SU SONDAJIN DA FARKLI TEKNİKLERLE (HAVALI- ROTARY) HER TÜRLÜ ZEMİNDE, GELİŞEN TEKNOLOJİYİ TAKİP EDEREK UZMAN KADROSUYLA BİR GÜNDE KUYUNUZU TESLİM EDELİM. SONDAJ BİZİM İŞMİZ. !!
http://www.kevsermuhendislik.com
Nevşehir Sondaj Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

8 - GÜRTAN Madencilik Sondaj ve Mühendislik Hizmetleri Ltd. Şti.     PR:0
Firmamız deneyimli 1 Jeo. Yük. Müh. , 1 Hidrojeoloji Müh. , 3 Jeo. Müh, 1 Jeofizik Mühendisinden oluşan teknik kadrosu ile sıcak ve soğuksu sondajları, temel ve maden sondajları, jeolojik hidrojeolojik jeoteknik jeofizik araştırmalar, zemin etütleri, zemin mekaniği laboratuvar ve arazi deneyleri, danışmanlık, doğaltaşlar ve yapı taşları, madencilik alanlarında hizmet vermektedir.
http://www.gurtanmadencilik.com
Nevşehir Sondaj Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

9 - EMKO MADENCİLİK VE KİMYA SAN TİC LTD ŞTİ     PR:0
Şirketimiz; Çanakkale'de 30. 000m2 arazi üzerinde, 3. 500 m2 kapalı alana kurulu, maden işleme ve öğütme tesisidir. Fabrikaya 10 km mesafedeki maden sahamızdan sağladığımız ham bentonit cevherini, çeşitli endüstriyel amaçlar için mamül haline getirmekteyiz. Fabrika sahasına gelen hammadde güneş enerjisi ile kurutularak, doğal kedi kumu olarak işlenir. Ürün çeşitliliği ve üretim planlaması sayesinde sağlanan hammaddenin % 100 ü işlenerek, değerlendirilir. Emko Bentonit, kuruluş yeri olarak ana ihr
http://www.emkobentonit.com
Nevşehir Sondaj Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

10 - keska zemin yapı laboratuvarı ve mühendislik     PR:0
zemin sondajı, su sondajı, jeofizik çalışmalar, jeolojik çalışmalar, sismik kırılma, REZİSTİVİTE, su arama, mikrotremor, maden arama, imara esas jeolojik-jeoteknik etüd yapılması, jeofizik mühendisliği hizmetleri şirketimizin faaliyet alanları içindedir.
http://www.keska.org
Nevşehir Sondaj Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

11 - ADA-Z JEOTEKNİK LTD. ŞTİ.     PR:0
ADA-Z JEOTEKNİK LTD. ŞTİ. Zemin ve Kaya mekaniği laboratuvarı olarak, 15, 11, 2007 tarihinde Bayındırlık ve İskan Bakanlığından LABORATUVAR İZİN BELGESİ alarak hizmetinize girmiştir.
http://www.ada-z.com.tr
Nevşehir Sondaj Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.