Kilis Firmalarının Listesidir. Eğer sizinde Kilis şehrinde firmanız varsa, rehbere ekleyerek Kilis şehrindeki firmalarla ilgilenen müşterilerinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
* Sıralama Girilen şehir sayısının azlığına göre yapılmaktadır. Herhangi bir kategorideki iki sitenin birisi istanbul ve Kilis şehri firmalarını seçmişse, diğeri sadece Kilis firmalarını seçmişse, sadece Kilis seçen üstte yer alır.


1 - iklim alüminyum     PR:0
iklim alüminyum ve cepe sistemleri faruk öztürk alüminyum cepe gıydırme sılıkon cepe tıransbaran cepe kompozıt cepe kaplama vıtrın dusakabın sıneklık jaluzı perde alüminyum asma tavan alüminyum merdıven korkuluk kupeste panjur menfez alüminyum ıngot yalıtımlı profıller iklim alüminyum nemıka cad no 41)C KİLİS KİLİS 03488131958 05375846365
http://www.iklimaluminyum.com.tr
Kilis Alüminyum Doğrama Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

2 - HGB HAZIR BETON     PR:0
HGB Firmamız 2007 yılında Kilis - Merkezde kurulmuştur. Kilis Belediyesi Asfalt şantiyesi bitişiğinde olan santralimizin şehre yakınlığı avantajı sayesinde müşterilerimize hızlı ve ucuz beton hizmeti verebilmekteyiz. HGB Betonun Yüksek Kalite ve Fiyat uygunluğunun bir başka sebebi de işletmesi ve mülkiyeti bize ait olan ve Kilis-Musabeylide bulunan Kum ocağımızdan getirdiğimiz kumları kullanmamızdır. Dolayısı ile Firmamız Kumun betona dönüşmesi sürecinde hiçbir aracı firmaya ihtiyaç duymadan kendi ürettiği kumu; kendi kamyonlarıyla nakliye etmekte ve santralde işleyip yine kendi mikserleri ve pompası ile müşterilerine sunmaktadır. Şirketimiz bu zamana kadar başta Kilis ve çevre il ve ilçeler olmak üzere Birçok İhale ve Taahhüt İşlerini gerçekleştirmiştir. Şirketimiz Makina Techizat ve Taşıt ekipmanları olarak hiçbir sıkıntısı olmadan hizmet vermektedir.
http://www.hgbbeton.tr.gg
Kilis Çimento-Beton Alçı Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

3 - kilis çiçek     PR:0
kilis çiçek, kilis çiçekçi, kilis çiçek gönder, kilis çiçek siparişi, kilis çiçekçiler, çiçek kilis, çiçekçi kilis, çiçekçiler kilis, kilis alışveriş, alışveriş kilis, hediye kilis, kilis hediye
http://www.kiliscicekevi.com
Kilis Çiçekçiler Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

4 - polishavadis     PR:0
Polis, Asayiş-Adliye, Terör, Trafik, KOM-Bilişim ve Güncel Olaylar konularında bilgi sahibi olabileceğiniz, Polis haberleri, Polis okulları ve meslek içi online deneme sınavları ve Emniyet teşkilatını ilgilendiren mevzularda bilgi edinebileceginiz bir sitedir.
http://www.polishavadis.com
Kilis Alışveriş Merkezleri Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

5 - Discounts-warehouse discounts-Save as never before     PR:-1
Shop at the largest online whole sale store online. Select from thousands of electronic systems from the comfort of your home or office anytime you want. Discount prices, we accept trade-ins. , Appliances, jewerly, sporting goods, garden supplies, food
http://www.robertsdiscountelectronics.com
Kilis Telekom Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

6 - Diversified Accounting Solutions     PR:-1
www. daccts. com, Diversified Accounting Solutions. Small business and individual accounting. Bank and credit card Reconciliations, bookkeeping, budgeting, cash flow analysis, negotiating, collection asssitance, A/R, A/P.
http://daccts.com
Kilis Telekom Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

7 - NCR Yazılım     PR:-1
Kilis ilinde kurulmuş olan ve bu bölgede ki tüm şirketlere web site, seo, sosyal medya yönetimi, mobil uygulama ve benzeri yazılım desteği sağlayan yazılım firmasıdır. . . . 2016 yılında kurulan şirketimiz genel olarak alışveriş siteleri, haber siteleri, hastane yönetim sistemleri, blog siteler üzerine çalışmalar yapıp kolay kullanıcı arayüzleri geliştirerek müşteri odaklı çalışarak daha iyi ve daha kaliteli hizmeti uygun fiyatlarda yapmaktadır. . .
http://www.ncryazilim.com
Kilis Web Tasarım Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

8 - Kilis Tasarım     PR:0
Web tasarım, logo tasarım, banner tasarım, istanbul, kilis, gaziantep, 100 ytl ye uygun fiyatlarla şirketlere en ucuz tasarım imkanı sağlamak bizim işimiz. web sitemizi ziyaret etmenizi öneririz. teşekkürler ederiz.
http://www.kilistasarim.com
Kilis Web Tasarım Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

9 - mercançiçek&peyzaj     PR:0
çiçekcilik ve bahçe peyzajı uzerine 2004 yılından beri hizmet vermekteyiz. bagevleri site ortak kullanım bahceleri iç dış dekarasyon işleri memnun kalacağınız şekilde yapılır. mevsim çiçekleri ortama uygun ağaç çeşitleri çimlendirme kamelya ve havuz işleriniz itina ile yapılır.
http://www.mercancicekevi.com
Kilis Peyzaj Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

10 - ÇAĞLAR TİCARET     PR:0
KİLİS İLİNDE 1980 YILINDAN BU YANA BEYAZ EŞYA VE MOBİLYA TİCARETİ İLE KİLİS'e HİZMET VERMEKTE OLUP ŞU ANDA MONDİ MOBİLYA VE ARÇELİK BAYİLİĞİ İLE HİZMETE DEVAM ETMEKTEYİZ.
http://www.caglarticaret.com
Kilis Beyaz Eşya Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

11 - HAZEL TİCARET     PR:0
ARÇELİK KİLİS BAYİ kilis ilinde arçelik bayi olarak hizmet vermekteyiz firmamız kilis beşevler semtindedir. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
http://www.hazelticaret.com
Kilis Beyaz Eşya Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

12 - UZMAN APARTMAN VE SİTE YÖNETİCİLİĞİ     PR:-1
Apartman site ve iş merkezi gibi toplu yaşam alanlarının yöneticiliğinin üstlenilmesi veya mevcut yöneticilerinin sorumluluklarının azaltılması ve tüm bunların hukuka uygun, şeffaf, güvenilir bir ortamda gerçekleştirilmesi için oluşturduğumuz UZMAN APARTMAN VE SİTE YÖNETİCİLİĞİ ile sizin için çalışıyoruz
http://www.uzmanyonetim.net
Kilis Yönetim Danışmanlığı Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

13 - GÜNEYDOĞU MERKEZ REKLAM     PR:-1
Güneydoğu Merkez Reklam Yayıncılık Dağıtım Pazarlama Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, uzun yıllar basın-yayın sektöründe faaliyet gösteren şirket ortakları tarafından 2007 yılında kurulmuştur. Kuruluşundan bu yana istikrarlı büyümesini sürdüren Güneydoğu Merkez Reklam, Türkiye'nin en büyük gazetelerinden SABAH gazetesini de bünyesinde bulunduran Turkuvaz Yayın Grubu'nun Gaziantep temsilciliğini de yürütmekle birlikte aynı zamanda Turkuvaz Yayın Grubu'na bağlı tüm gazete ve dergilere ilan-reklam alımı konusunda faaliyet göstermektedir. Güneydoğu Merkez Reklam olarak temsilciliğini gerçekleştirdiğimiz yayınlar: ULUSAL GAZETELER: Sabah, Takvim, Fotomaç, Yeni Asır BÖLGESEL GAZETELER: Güney, Akdeniz, Egeli Sabah, Ankara DERGİLER: Forbes, Para, Aktüel, Sofra, Home Art, Cosmopolitan, Şamdan, Transport, Bebeğim, Esquire, Teknokulis, Auto Motor&Sport, Global Enerji, House Beautiful, Bazaar
http://gumerreklam.com/index
Kilis Reklam Ajansları Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

14 - HEREL ALÜMİNYUM CEPHE SİSTEMLERİ 2D VE 3D TASARIM     PR:-1
HEREL ALÜMİNYUM METAL KONSTRÜKSİYON CEPHE GİYDİRME SİSTEMLERİ 2D ve 3D ÇİZİM Adres : Konak Mah. 36 Nolu Sok. No. :7 Şahinbey / Gaziantep / TÜRKİYE GSM : 0 533 546 20 78 Fax : 0 342 230 40 63 E-mail : herel@rocketmail. com
http://www.herel.com
Kilis Alüminyum İmalatı Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

15 - NAZAR YEMEK     PR:-1
MİSYONUMUZ : 2010 Yılında yemekçilik sektörüne giren NAZAR YEMEK 2015 yılında günlük 5000 kişilik yemek kapasitesine ulaşmıştır. Mevcut kapasitesi ile resmi ve özel kuruluşlara, toplu organizasyonlarave özel günlere hitap etmektedir. Kalite ve hijyenden ödün vermeyen NAZAR YEMEK müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. VİZYONUMUZ : Kilis’te faaliyet gösteren NAZAR YEMEK , günlük 10. 000 kişilik kapasitesi ile çevre il ve ilçelere en kaliteli hizmeti vermeye devam etmektedir. Hedef olarak önümüzdeki 5 yıl içerisinde mevcut kapasitesini %100 arttırmayı hedeflemektedir. Nazar yemek 2010 yılında KİLİS’te kurulmuş olup, devlet kurumları özel kuruluşlar ve toplu organizasyonlar için (düğün, sünnet töreni, önemli toplantılar vb) yemek hizmeti vermektedir.
http://www.nazaryemekkilis.com
Kilis Yemek -Catering Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

16 - ANTİBÖCEK İLAÇLAMA HİZMETLERİ     PR:-1
Hertürlü haşere konusunda, fare, hamam böceği, kara sinek vb. uzman ziraat mühendisleri kontrolünde ilaçlama yapılmaktadır. Akrep, yılan, kene mücadelisinde son teknolojiler kullanılmaktadır. Fare mücadelesinde son teknolojik istasyon yöntemleri uygulanmaktadır. Sağlık Bakanlığından ruhsatlı olarak faliyet göstermekteyiz
http://www.antibocek.net
Kilis İlaç Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

17 - gaziantep beyza tur rent a car     PR:0
gaziantep beyza turızm. oto kiralamada guven ve konforun adresı. son suraat oto kiralama. bıze ugramadan arac kıralamayınız.
http://www.gazianteparackiralama.net
Kilis Oto Kiralama Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

18 - Arema muhendislik danışmanlık dış ticaret     PR:-1
Çin ithalat- ihracat işlemleri , danışmanlık, tercümanlık, numune temini, kısaca Çin ile ilgili tüm işlemlerinizde yardımcı olmaya talibiz. ithal ürünlerimizin toptan satışını yapmaktayız. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
http://www.sadecetoptan.com
Kilis Dış Ticaret Şirketleri Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

19 - Gaziantep Kilis Halep Şam Taksi İşletmesi Ekinciler Turizm     PR:-1
kilis 24 saat taksi taxi halep taksi işletmesi suriye hakkında suriye tarihi halep gezi tur rehberlik hizmetleri gaziantep kilis halep taksi acentası kilisteki güven kapınız halebe nasıl gidilir kilis suriye
http://www.ekincilerturizm.net
Kilis Seyahat Acentaları Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

20 - KARAASLAN MİMARLIK & TASARIM     PR:-1
Gaziantep'te bulunan firmamızda her türlü mimari proje , tasarım , görselleştirme, röleve faaliyetleri yapılmaktadır. Amacımız alışılmış yapılardan farklı tasarımlar oluşturmak. Yapılarda kullanışlılık ve güvenilirlik hedeflerimiz arasındadır.
http://www.mkaraaslan.com
Kilis Mimarlık Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

21 - PAK-SİL TEMİZLİK HİZMETLERİ     PR:0
Hizmetlerimiz 1-inşaat ve inşaat sonrası temizlik. 2-büro ve işyeri temizliği. 3-yüksek cephe ve vitrin temizliği 4-sert zemin temizliği ve bakımı (mermer ve pvc cilalaması) 5-hastahane, okul, market ve fabrika temizliği. 6-apartman yönetmenliği 7-yerinde veya fabrikada halı temizliği Hakkımızda Beş yıl yurt dışında iki yıl yurt içinde olmak üzere yedi yıllık bir tecrübeye sahib olan kuruluşumuz gün be gün daha iyiye doğru yol almaktadır.
http://www.paksil.net
Kilis Arıtma ve Temizlik Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

22 - YNCSOFT Yazılım & Bilişim Teknolojileri     PR:-1
YNCSOFT Yazılım & Bilişim Teknolojileri, endüstrinin temel otomasyon gereksinimlerini karşılamak için en son teknolojik gelişmeleri, stratejileri ve mühendisliğin en iyi pratiklerini kullanarak yazılım çözümleri geliştiren bir teknoloji şirketidir. Yazılım Geliştirme, Ticari Yazılımlar, B2B Yazılımları, B2C Yazılımları, Web Hizmetleri, Gaziantep Yazılım, Gaziantep Yazılım Firması.
http://www.yncsoft.com
Kilis Yazılım Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

23 - Tekofark Görüntüleme ve Ofis Sistemleri Paz. Tic. Ltd. Şti.,     PR:-1
Tekofark Görüntüleme ve Ofis Sistemleri Paz. Tic. Ltd. Şti. , 2012 yılında dünya pazarının en büyük markası CANON ile iş birliği yaparak Gaziantep, Kilis, Kahramanmaraş il ve ilçeleri Yetkili Bayii ve Yetkili Servisi olarak hizmet vermektedir. Hizmet vermiş olduğumuz ürünler aşağıdaki gibi olup garantili ve garanti süresi dolmuş olan ürünlerinize hizmet vermekteyiz. Canon Gaziantep Yetkili Servisi Canon Kilis Yetkili Servisi Canon Kahramanmaraş Yetkili Servisi Siyah/Beyaz Fotokopi Makinesi Renkli Fotokopi Makinesi Lazer Yazıcı İnkjet Yazıcı Lazer Faks Cihazı Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcılar Yüksek Hızlı Doküman Tarayıcılar Geniş Format Yazıcılar (plotter) Flatbed Tarayıcılar Projeksiyon cihazları
http://www.tekofark.com
Kilis Fotokopi Cihazı Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

24 - iltay makine     PR:-1
İltay makine dış cephe temizlik Dış cephe cam temizliklerinde şirketimiz tarafından kullanılan temizleme malzemeleri tamamiyle çevre dostu ve herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Dış cephe cam temizleme işlerimiz % 100 müşteri memnuniyeti esasına göre yapılmaktadır. Şirketimiz yaptığı her işin hakkını verme gayretinde ve işini son derece ciddiye alarak sorumluluğunu yerine getirmektedir.
http://www.iltaymakina.com
Kilis Temizlik Endüstrisi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

25 - Bir Artı İki Mimarlık     PR:-1
Gaziantep ili ve çevrelerinde yaptıracağınız ya da yaptırmayı düşündüğünüz bir yapı ile ilgili olarak , bir mimara ihtiyaç duyacağınız her nokta da danışabilir , fikir alabilir ve fiyat teklifi isteyebilirsiniz. .
http://1arti2mimarlik.tumblr.com/
Kilis Mimarlık Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

26 - ViA TRANSFERS ANTALYA TRANSFER HAVALİMANI ULAŞIM     PR:3
ViA TRANSFERS ANTALYA HAVALİMANI OTEL ULAŞIM 0532 692 82 71 web: www. viarentacar. com Rezervasyon yapabilirsiniz Via Tur 1989 yılından beri süregelen kongre taşımacılığı havaalanı transfer servisi ve rent a car işletmeciliği sunmaktadır
http://www.viarentacar.com
Kilis Araç Kiralama Servisleri Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

27 - KÖSEDAĞ TEL ÖRME KUMRU TEL ÇİT SİSTEMLERİ     PR:-1
ÇEVRE GÜVENLİĞİ SAĞLANMASI GEREKEN HER ALANDA: HEM STANDART HEMDE ÖZEL ÜRÜNLERİMİZLE YÜKSEK NİTELİKTE HİZMET SAĞLIYORUZ. BAŞLICA ÜRÜNLERİMİZ: BETONARME ÇİT DİREKLERİ, BETON DİREKLİ UYGULAMALAR, TENİS KORTU VE SPOR SAHALARI, DEKORATİF PANEL UYGULAMALAR, KAFES TELLERİ, DİKENLİ TELLER, JİLETLİ TEL BARİYERLER ÜRÜNLERİMİZ: BETON DİREK, ÖRGÜ TELİ, PVC KAPLI TEL, DİKENLİ TEL, DEKORATİF PANEL, JİLETLİ TEL, GALVANİZLİ BOYALI DİREKLER, TEL ÖRGÜ
http://www.kosedag.com.tr
Kilis Tel Örgü-Çit Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

28 - öncü elektronik     PR:0
öncü elektoronik güvenlik sistemleri multitek. er-te diafon sistemleri BFT otomatik kapı sistemleri seyhan adana
http://oncuelektronik.com.tr
Kilis Elektrik-Elektronik Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

29 - TEVHİD GIDA     PR:-1
Tarihçemiz. . . 1992 yılında yola çıktık. . . Gıda Pazarlama ve Dağıtım şirketi olan firmamız, önceden çok çeşit satan bir firma idi, şimdi ise sadece bayisi olduğu firmaların ürünlerin satmakla meşgul. . . Bayisi olduğumuz firmalar Türkiye'nin seçkin firmaları ve hepsi de uzun süreli çalıştığımız firmalar; 2009 yılında Kahramanmaraş'a şube açmış bulunmaktayız. Kahramanmaraş il ve ilçeler ile Adıyaman il ve ilçelerini de dahil ederek açtığımız yolda devam ediyoruz. "Aldatmayacaksın ve aldanmayacaksın. " ölçüsüyle hareket ediyoruz. Yeni bayiler alırken bizim ilkelerimize uyacak ve bizim çeşitlerimizi tamamlayacak bayilikler olmasına dikkat ediyoruz. "Herkesi bir defa, bazılarını ise her zaman aldatabilirsiniz ama herkesi her zaman aldatamazsınız. " Yolculuğumuz devam ediyor. . .
http://www.tevhidgida.com
Kilis Gıda Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

30 - akmodyapi     PR:-1
firmamız aksarayda prefabrik evler konteyner kabin su deposu imalat ve sayışını yapmaktadır firmamız sektöründe uzman kadro ve ekiple işini en iyi yapmaya gayret eder müşteri memmuniyetini önde tutar aksaray merkezde satış şovrum ve aksarayda imalat yabılmakadır
http://www.akmodyapi.com
Kilis Prefabrik Yapı Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.