Rehber : Hizmet Sektörü : Mankenlik Ajansları : Manken Ajansları Firmaları


Kayseri Şehrindeki Manken Ajansları Firmalarının Listesidir. Eğer sizinde Kayseri Şehrindeki Manken Ajansları kategorisinde firmanız varsa firmanızı ekleyerek Kayseri Şehrindeki Manken Ajansları ile ilgilenen müşterilerinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
* Sıralama Girilen şehir sayısının azlığına ve Google Pagerank Değerlerine Göre Yapılmaktadır. Aynı pagerankde olan iki sitenin birisi istanbul ve Kayseri Şehrindeki Manken Ajansları seçmişse, diğeri sadece Kayseri Şehrindeki Manken Ajansları seçmişse, sadece Kayseri Şehrindeki Manken Ajansları şehrini seçen üstte yer alır.


1 - HB Ajans Artistik     PR:2
Dansçı ve müzisyenlerden oluşan Cast ekibimizle Dans Organizasyonları, Açılışlar, Tanıtım, Reklam, Klipler için hizmet vermekteyiz. H. B. Dans Stüdyo'da Profesyonel eğitmenler eşliğinde Flamenco, Oryantal, Latin dansları, Tango, Hip Hop, Modern Dans, Klasik Bale, Yoga dersleri ve Evlenecek Çiftlere Düğün Dansı dersleri verilmektedir. Dans Stüdyomuzu uygun olduğu saatlerde özel çalışmalar için kiralıyoruz. Dansçı ve müzisyenlerden oluşan Cast ekibimizle Dans Organizasyonları, Açılışlar, Tanıtım
http://www.hbajans.com
Kayseri Manken Ajansları Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.