Rehber : Dekorasyon Firmaları


Diyarbakır Şehrindeki Dekorasyon Firmalarının Listesidir. Eğer sizinde Diyarbakır Şehrindeki Dekorasyon kategorisinde firmanız varsa firmanızı ekleyerek Diyarbakır Şehrindeki Dekorasyon ile ilgilenen müşterilerinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
* Sıralama Girilen şehir sayısının azlığına ve Google Pagerank Değerlerine Göre Yapılmaktadır. Aynı pagerankde olan iki sitenin birisi istanbul ve Diyarbakır Şehrindeki Dekorasyon seçmişse, diğeri sadece Diyarbakır Şehrindeki Dekorasyon seçmişse, sadece Diyarbakır Şehrindeki Dekorasyon şehrini seçen üstte yer alır.


1 - BAŞÇI Yapı Dekorasyon     PR:-1
BAŞÇI Yapı Dekorasyon, firmamızın temeleri 2005 yılında atılmıştır. Yapı, Dekorasyon ve Tahhüt sektöründe kalite, güven ve azami müşteri memnuniyetini sağlamayı hedeflemekte ve günümüzde de bu doğrultuda ilerlemektedir. Firmamız müteahhitliğin yanı sıra gayrimenkul yatırım geliştirme alanında kurumsallaşmış ve uzmanlaşmıştır. Şirketimiz bugüne kadar alışveriş ve iş merkezleri, endüstriyel yapılar, konut ve turizm sektörlerindeki yapılarda yer almıştır. Projelerinde kalite, maliyet ve süre hedeflerinden hiçbir zaman taviz vermeyen firmamız, çalışmanın büyüklüğüne ve projelerin gerçekleştirileceği bölgelerin konumlarına göre hızlı ve organize olabilecek bir yapıya sahiptir.
https://www.basciyapi.com
Diyarbakır Dekorasyon Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

2 - Life iç mimarlık     PR:-1
Siz hayal edin biz inşaa edelim. Her türlü iç ve dış mekan tasarımı, mimari proje konseptinize uygun çizimi yapılıp üç boyutlu çizimle bitmiş halini sizlere sunuyoruz. Profesyonel ekiplerimizle uygulamasını anahtar teslimi yapıp siz değerli müşterilerimize teslim ediyoruz.
http://www.lifeistanbulmimarlik.com
Diyarbakır Dekorasyon Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

3 - sarayca tavan armatürleri     PR:0
iç mekan dekorasyonu sektöründe faaliyet gösteren SARAYCA tüm iç mekanlar için klasik çizgilerden oluşan dekoratif seçenekler sunmaktadır. yüksek standartlarda uzun ömürlü ve farklı tasarım alternatiflere sahip seçenekler sunuyor.
http://www.sarayca.net
Diyarbakır Dekorasyon Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

4 - Yıkın Mimarlık ltd.şti.Mrstone.com.tr     PR:-1
YIKIN MİMARLIK İNŞ. LTD. ŞTİ FİRMAMIZ DEKORATİF/KÜLTÜR TAŞI İMALATI YAPMAKTA OLUP MODEL VE KALİTESİ İLE RAKİPLERİ ARASINDA EN ÖN SIRADA YER ALMAYI BAŞARMIŞTIR. SİZ DEGERLİ MÜŞTERİLERİMİZE HER ZAMAN DAHA İYİ HİZMET VERMEYE SÖZ VERİYORUZ.
http://www.mrstone.com.tr
Diyarbakır Dekorasyon Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

5 - AC GROUP     PR:0
PASPAS VE ZEMİN SİSTEMLERİ KONUSUNDA ÜRETİCİ VE İTHALATÇI OLARAK MÜŞTERİLERİMİZE HİZMET VERMEKTEYİZ. ALÜMİNYUM PASPAS, KIVIRCIK PASPAS, KAYDIRMAZ BANT, HİJYEN PASPAS, LOGOLU PASPAS, Z DOKULU PASPAS VB. GİBİ İŞLETMELER İÇİN TEMİZLİK VE KONFOR SAĞLAYICI ÜRÜNLERİMİZLE GEREK TOPTAN GEREK PROJE BAZINDA UYGULAMALI OLARAK HİZMET VERMEKTEYİZ.
http://www.acgrouptr.com
Diyarbakır Dekorasyon Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

6 - ÖZDEMİR ELEKTRİK ORMAN ÜRÜNLERİ SAN. VE TİC. LTD ŞTİ     PR:-1
VERSUS WALLPAPER İTHAL DUVAR KAĞIDI DİSTRİBÜTÖRÜ BOL ÇEŞİT VE SÜREKLİ YÜKSEK STOK MİKTARLARI İLE SADECE İSTANBUL'A DEĞİL TÜRKİYE GENELİNE HİZMET VERMEKTEYİZ. DEĞİŞİK KATEGORİ VE ÇEŞİT İTHAL DUVAR KAĞITLARI SÜREKLİ STOKLARIMIZDA MEVCUT OLUP BUNUN YANI SIRA İSTEYEN PROJE UYGULAMA HİZMETİNİ DE BÜYÜK BİR TİTİZLİKLE SUNMAKTAYIZ. BUNUN YANI SIRA VARİO CLİLC LAMİNANT PARKE VE VARİO DOR MDF KAPININ MARMARA BÖLGE BAYİLİĞİNİ VE TOPTAN ŞATIŞINI YAPMAKTAYIZ
http://www.versus.com.tr
Diyarbakır Dekorasyon Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

7 - ANATOLIA DIZAYN GROUP     PR:-1
ANATOLIA DIZAYN GROUP çağdaş ve seçkin inşaat projelerini uygulayan ve kendi çizgisini de bu projelere katabilen iyi bir “Tasarım, Proje ve Uygulama” firmasıdır. İdealimiz dünya standartlarına uygun kalite ile üretilmiş ara ürünlerden DREAMSWALLPAPERS&FABRIC , DORTEK KAPI –DORTEK ÇELİK KAPI , LANTANA PARKE ‘den yararlanarak en iyi mimarlık ve iç mimari çözümlerini bulmak ve bunları toplum yararı gözeterek yaşam ünitelerine dönüştürmektir. Bu uğurda attığımız her adım sevgi ve paylaşım ruhunu yansıtacaktır. Potansiyel müşterilerimiz, imaj ve vizyonun önemini bilen yatırımcı ve kişiler, Kaliteli ürün ve iyi hizmeti arayan tüm yatırımcı ve girişimcilerdir. Türkiye pazarın hak ettiği kalite ve uygun fiyat beklentisini karşılamakla kalmayıp, uzun tecrübelere oluşan montaj becerisiyle de müşterilerine güven vermektedir. Ayrıca firmamız evinizin ihtiyacı olan ahşap merdiven çeşitli ahşap dekorlar ve bordürler ile parkenize bütünlük sağlayan çözümleri hizmetleri arasında sunmaktadır. bunun yanında firmamız çeşitli genişlik ve boylarda merbau, dousie, jatoba gibi egzotik ağaçlardan akçaağaç, kayın, meşe gibi Avrupa ağaçlarına kadar geniş bir stok kapasitesine sahiptir. ağırlıklı olarak lamine ve masif parke ithalatı yapan firmamız bu konuda dünyada söz sahibi olan alman parador firmasınında temsilciliğini yürütmektedir. Ayrıca ürün yelpazesinin, makine parkını ve teknik ekip anlayışını sürekli geliştiren firmamız, konut müşterilerinin yanında büyük inşaat firmalarınında tercihi olmaktadır.
http://www.anatoliadizayngroup.com
Diyarbakır Dekorasyon Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

8 - modern dicle parke dekorasyon     PR:0
laminant parke, lamine parke, pvc zemein kaplama, halı, halıfleks, yolluk, dikey perde, jaluzi perde, stor perde, ıslak zemin yolluğu, homojen ve heterojen pvc, kıvırcık paspas vb satış ve uygulamaları itina ile yapılır
http://www.moderndicleparke.com
Diyarbakır Dekorasyon Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

9 - ASKOPAN METAL ASMATAVAN SAN.TİC.LTD.ŞTİ.     PR:2
ASKOPAN METAL ASMA TAVAN PANELLERİ 2007 yılında Konya’da ASKOPAN İNŞAAT VE YAPI SİSTEMLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ. adı altında faaliyete başlayan firmamız 2008 yılında alüminyum ve galvanizli saç tan metal asma tavan panelleri ve aksesuarlarını üretmeye başlamıştır. Tesisimiz tamamen yeni ve son teknolojinin kullanıldığı bilgisayar kontrollü PLC destekli makinelerden kurulmuştur. Hammadde ‘den en son prosese kadar elektro statik boyama dahil tüm işlemler firmamızda yapılmaktadır.
http://www.askopan.com
Diyarbakır Dekorasyon Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

10 - DENİZ YAPI DEKOR     PR:0
DUVAR KAGIDI LAMİNANT PARKE LAMİNE PARKE PWC PWC KARO HOMOJEN HETEROJEN JALUZİ DİKEY PERDE DUVARDAN DUVARA HALI BANYO KAPI DUŞAKABİN CELİK KAPI HASTANE OKUL SPOR SALONLARI YER DÖŞEMELERİ BOYA KARTONPİYER ASMA TAVAN FİRMAMIZ KALİTELİ ÜRÜN VE İTİNALI İŞÇİLİGİ VERMİŞ OLDUGU REFERANS MEMNUNİYETİYLE HİZMATLERİNE DEVAM ETMEKTEDİR
http://www.mersinserfloor.com
Diyarbakır Dekorasyon Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

11 - Kayıkçı Mimarlık     PR:-1
GERGI TAVAN NEDIR? Gergi tavan sistemi, sıra dışı yapısı ile ısıtılarak istenilen forma girebilen, çeşitli renk ve dokularda özel alüminyum profillerine gerilerek uygulanması tekniğidir. Düz, dairesel ve diğer geometrik formlu tavanların yanı sıra tonoz ve kubbe gibi radyuslu uygulamalara olanak sağlar. Bu esneklik sayesinde her projede kendine has, tavan ve duvarlarda özgün tasarım imkanı sunar. Temel özellikleri; Sudan ve nemden etkilenmez. Bakım ve boya gerektirmez. Temizlenebilir. Üzerine ankastre aydınlatma armatürleri konulabilir. Arkadan aydınlatma yaparak soft ışık kaynağı olarak kullanılailinir. Hafiftir. Yaklaşık 200gr/m² Yangında alev almaz. Hijyeniktir. Esnektir. Estetiktir. Ultraviyole ışınlardan etkilenmez. (X ışınları) Kısa sürede ve kolaylıkla montaj yapılır. Üzerine resim baskı yapılabilir. Çatlama ayrılma gibi sorunlar çıkatmaz. Gerektiğinde sökülüp tekrar monte edilebilir. KULLANILDIĞI YERLER Konferans salonu Dekorasyonu Kültür merkezi Sinema dekorasyonu Düğün salonu Restoran Dekorasyonu Sauna ve Hamam Yüzme Havuzu Mağazalar iç Dekorasyon Sanat Galerileri Teşhir Stantları Mağaza Dekorasyonu Hastahaneler Konut tavanları Villalar
http://ottova.com
Diyarbakır Dekorasyon Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

12 - plazma inşaat proje ltd.şti.     PR:-1
Pvc zemin kaplama, epoksi, alçıpan asma tavan, gergi tavan, akrilik ve poliüretan spor sahaları, tesviye şapı ve yapı kimyasalları üzerine yaklaşık 15 yıldan bu yana hizmet sunmakta olup zamanında iş teslimi ve profesyonel ekipmanlarımız ile müşteri memluniyeti ile birlikteyiz.
http://www.plazmaproje.com
Diyarbakır Dekorasyon Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

13 - alpin dekorasyon     PR:-1
ALPİN MAĞAZA DEKORASYONU VE RAF SİSTEMLERİ Alpin DEKORASYON Yurt içinde ve Yurt dışında magza dekorasyonu ve raf sistemlerinde çağdaş ve seçkin inşaat projelerini uygulayan ve kendi çizgisini de bu projelere katabilen iyi bir “Tasarım, Proje ve Uygulama” firmasıdır. İdealimiz dünya standartlarına uygun kalite ile üretilmiş ara ürünlerden yararlanarak en iyi dekorasyon çözümlerini bulmak ve bunları toplum yararı gözeterek yaşam ünitelerine dönüştürmektir. Bu uğurda attığımız her adım sevgi ve paylaşım ruhunu yansıtacaktır. Potansiyel müşterilerimiz, imaj ve vizyonun önemini bilen yatırımcı ve kişiler, Kaliteli ürün ve iyi hizmeti arayan tüm yatırımcı ve girişimcilerdir. Günümüz dünyasında bir işletmenin başarıya ulaşmasında sadece girişimcinin ileriyi düşünmesi, işletmenin geleceği ile ilgili plan ve stratejileri geliştirmesi, kararlar alması yeterli olmamaktadır.
http://www.alpindekorasyon.com
Diyarbakır Dekorasyon Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

14 - BAŞAK YAPI     PR:-1
BAŞAK YAPI DUŞAKABİN VE CAM BALKONDA ERZURUM VE CEVRE İLLERİNNE 2005 DEN BERİ KESİNTİSİZ OLARAK HİZMET VERMEKTEDİR. DUŞA KABİNDE KENDİNİ GELİŞTİREREK OVAL 2 MM ALAMİNYUM KULLANMAKTA OLUP YENİ TASARIMLARIMIZLA BANYOLARINIZI HEM KULLANIŞLI HEMDE ŞIKLAŞTIRIYORUZ.
http://www.Basakyapi.org
Diyarbakır Dekorasyon Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

15 - BEST YAPI İNŞ.DEK.MOB.GIDA PET TAŞ.SAN.VE TİC LTD ŞTİ     PR:-1
Firmamız 2002 Yılında Gaziantep'te kurulmuştur. Şirketimiz geleneksel inşaat şirketi imajını bir yana bırakıp tüm çalışmalarını özel bilgi, beceri ve teknik gelişmelere dayalı bir temele oturmayı yeğlemektedir.
http://best-yapi.com.tr
Diyarbakır Dekorasyon Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

16 - Krom Grup Metal Merdiven korkuluk sistemleri san tic ltd şti     PR:1
krom paslanmaz balkon merdiven korkulukları yat aksesuarları su depoları bayrak direkleri kolon kaplama
http://www.kromgrup.com
Diyarbakır Dekorasyon Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

17 - PEYAR SU JETİ     PR:0
Firmamız Ankara'da Su Jeti ( waterjet )ile mermer, granit, seramik, metal, cam, plastik, ahşap, kesim yapmaktadır.
http://www.peyar.com.tr
Diyarbakır Dekorasyon Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

18 - inşaat zemin kaplama     PR:2
spor sahaları zemin kaplaması, zemin kaplama, endüstriyel zemin kaplaması, tartan kaplama, epdm kaplama, boya badana, dekorasyon, ara duvar, alçıpan, alçı yapılması . . .
http://www.insaat-zemin.com
Diyarbakır Dekorasyon Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

19 - UZMAK Otomatik Garaj Kapıları & Otomasyon Sistemleri     PR:0
UZMAK Otomatik garaj kapısı & otomasyon sistemleri yatırımlarına devam etmektedir. Bu amaçla, Rampa, Körük ve sarmal kapı sistemleri, otomatik bariyer sistemleri, Bahçe kapısı sistemleri, Tormatik ve Dea motor ürünlerini de portföyüne katmış olan firmamız, Müşteri Memnuniyetini ve kaliteye verdiği önemi sergilemektedir. BİRLİKTE ÇALIŞMAK DİLEĞİYLE İsmail İĞDELİOĞLU
http://www.garaga.com
Diyarbakır Dekorasyon Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

20 - BAYSAL İNŞ.ELK.DEK.YAPI SİST.SAN.TİC.LTD.ŞTİ     PR:0
demontabıl çift cam arası bölme, taş yünü asma tavan, metal asma tavan, alçıpen çift yüzlü bölme duvar, alçıpen asma tavan, ofis ve mağaza dekorasyon elektrik aydınlatma fabrika elektrik tesisat ağır hizmet kanalları ve basbar sistemleri, alüminyum doğrama, laminat parke yer döşeme, mobilya dekorasyon, boya işleri ve tüm bina iç dekorasyon işlerinde deneyimli kadrolarıyla siz müşterilerimize hizmet veriyoruz.
http://www.baysaldekor.com
Diyarbakır Dekorasyon Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

21 - OĞUZHAN DOĞAL TAŞ     PR:0
Firmamız Afyonkarahisarda doğal taş üzerine faaileyet göstermektedir. Ürünlerimiz ülkemizin farklı yerlerinde çevre düzenlemesi ve park peyzaj uygulamalarında kullanılmaktadır.
http://www.oguzhandogaltas.com
Diyarbakır Dekorasyon Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

22 - ÖZVERLER RESİM ÇERÇEVE     PR:1
yağlıboya resim, çerçeve, varak ayna, tuval, çerçeve makinaları, turkuvaz, hazır ayna çerçeveleri, fotoğraf çerçevesi, ayna çerçevesi
http://www.ozverler.com.tr
Diyarbakır Dekorasyon Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

23 - Dersaadet Kültür ve Sanat ürünleri (Dekorasyon)     PR:1
Dersaadet Kültür ve Sanat Ürünleri, Gravür, Minyatür, Hat, Ebru gibi geleneksel sanatlardan çagdas resme ve oradan grafik sanatlara kadar uzanan genis bir yelpazede, özel tasarim promosyonlar, armaganlar, plaketler, dekorasyonda kullanilan boyutlu çalismalar Dersaadet Kültür ve Sanat Ürünleri tarafindan butik bir anlayisla tasarlanip, uygulaniyor. Dersaadet Kültür ve Sanat Ürünleri Dersaadet Kültür ve Sanat Ürünleri Dersaadet Kültür ve Sanat Ürünleri Dersaadet Kültür ve Sanat Ürünleri dekoratif
http://www.dersaadet.com.tr
Diyarbakır Dekorasyon Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

24 - MTMDEKORASYON     PR:0
Adana'da İthal Duvar Kağıtları Satışı, Asma Tavan Sistemleri, Alçısıva, Kartonpiyer, Mantolama, Dış Cephe Söve, Hafif Çelik Konstriksiyon, Villa ve Bina Çatıları, Şıngıl Kaplama, Kamelya Uygulamalaını uzman kadromuzla bütün Türkiyede hizmetinizdeyiz
http://www.mtmdekorasyon.net
Diyarbakır Dekorasyon Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

25 - ASTAV PANEL ASMA TAVAN     PR:0
ASTAV PANEL Avrupa norm ve standartlarına uygun olarak LAMEL, KAROLAJ ve CLIP-IN sistemlerde, değişik renk ve ebatlarda ALÜMİNYUM ve GALVANİZE ÇELİK Metallerinden DELİKLİ ve DELİKSİZ ASMA TAVAN ve aksesuarlarını ÜRETMEKTE’dir. Ürünlerimiz, hertürlü yapida kullanilmakta olup, dünyanin bircok ülkesine ihraç edilmektedir. Kullanim alanlari : Büro ve işyerleri Sanayi yapilari Hastaneler Spor salonlari Alişveriş merkezleri Bankalar Magazalar Konutlar ( banyo , wc,
http://www.astav.com.tr
Diyarbakır Dekorasyon Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

26 - akpanel aydınlatma dekorasyon inşaaat sanayi ve ticaret ltd.şti     PR:0
taşyünü asma tavan alçıpan bölme duvar alçıpan asma tavan saten alçı yağlı boya saten boya laminant parke kartonpier stropier boyana bilir ithal duvar kağıtları elektrik aydınlatma tadilat ve tamirat sektörlerinde hizmet vermekteyiz
http://www.akpanel.com
Diyarbakır Dekorasyon Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

27 - Ecem Grafik Karklas     PR:0
DAVUTPAŞA CADDESİ BESLER İŞ MERKEZİ NO: 68 TOPKAPI / ZEYTİNBURNU / İSTANBUL TEL: 0212-501 09 77 FAX: 0212-576 88 85 info@ecemgrafik. com
http://www.ecemgrafik.com
Diyarbakır Dekorasyon Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

28 - ARTI SANAT - ABDULLAH ÖZTAŞ     PR:0
Taş - mermer oyma heykel - rölyef, ytong oyma heykel - rölyef, gazete hamuru çalışmalar, mozaik, şömine, iç ve dış mekanlar için sanatsal dekoratif çalışmalar ve uygun fiyatlar ile hizmetinizdeyiz. Tüm Türkiye'ye teslimat ve yerine montaj yapılır. GSM: 0 533 638 24 84
http://www.abdullahoztas.com
Diyarbakır Dekorasyon Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

29 - ERSU MOBiLYA & AKSESUAR & AViZE     PR:0
Ersu Ticaret olarak 30 yıllık ticaret hayatındaki başarılarına son 3 yıldırda mağazacılık sektöründe Kayseri' de bulunan mağazamızda Rema Varak Mobilya ve Dekorasyon'un iÇ Anadolu bayiliğini yani varak kaplamalı mobilyalar, aynalar, telefonluklar, aksesuarlar ve salon takımları bulunmaktadır. Ayrıca Beyza Mobilya'nın satış noktası olarak oturma grupları, maksi takımla, yemek odaları, yatak odaları, baza ve yatak olarak çok sayıda ürün çeşitide mevcuttur. Zengin avize çeşitlerimizle Avonni Avize
http://www.ersuticaret.com
Diyarbakır Dekorasyon Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.