Bursa Firmalarının Listesidir. Eğer sizinde Bursa kategorisinde firmanız varsa firmanızı ekleyerek Bursa ile ilgilenen müşterilerinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
* Sıralama Girilen şehir sayısının azlığına ve Google Pagerank Değerlerine Göre Yapılmaktadır. Aynı pagerankde olan iki sitenin birisi istanbul ve Bursa seçmişse, diğeri sadece Bursa seçmişse, sadece Bursa şehrini seçen üstte yer alır.


1 - Yakamoz Yazılım     PR:5
Yakamoz Yazılım kurumlara özel yazılım geliştirme, web tabanlı programlar, portallar, kurumsal web siteleri hazırlama ve Linux çözümleri konularında faaliyet göstermektedir.
http://www.yakamoz.net
Bursa Yazılım Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

2 - aydaş ltd.şti.     PR:5
1997 de bursa da kurulup tamamen bir aile şirketidir 5 ortağı vardır. gıda imalat sektörünü düşünüyoruz.
http://
Bursa Beyaz Eşya Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

3 - KOÇTAŞ YAPI MARKETİ.A.Ş     PR:5
Bursada 2007 yılında açılanmağazamız ev yenileme inşaat, dekarasyon ve El aletleri, Hıradavat Nalburiye ve Daha birçok yapı malzeme ürünlerinde En uygun fiyatlar Ticari müşterilerimiz için özel avantajlar dahası aradığınız yapı , İnşaat ve dekarasyon konularınmda ne varsa rahatlıkla bulacağınız bir adres
http://www.koctas.com.tr
Bursa Yapı Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

4 - Koza Çiçek     PR:4
Merkezi Bursa da bulunan, Bursa ve diğer şehirlere çiçek siparişi verebileceğiniz online çiçekçilik sitesi.
http://www.eurocicek.com
Bursa Çiçekçiler Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

5 - Vakkorama     PR:4
DENEYİMLİ ŞÖFÖRÜM
http://www.vakkorama.com.tr/
Bursa İnsan Taşımacılığı Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

6 - Hedef Yapı Winser     PR:4
Plastik doğrama ve alüminyum doğrama sektöründe 10 yıldır faaliyetteyiz. Sizlere 25 yılın vermiş olduğu tecrübe ile daha iyiyi vermek için çalışıyoruz. Ayrıca alüminyum korkuluk sistemleri çelik çatı işleri ve kompozit panel giydirme hizmeti ile sizlerin yanındayız.
http://www.wins.net
Bursa Alüminyum Doğrama Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

7 - EKSEN LANGUAGE & COMPUTER SCHOOL     PR:4
Bursa'da Heykel ve Görükle'de olmak üzere 2 şubesinde ingilizce, ispanyolca, italyanca, fransızca, almanca ve rusça dillerinde türk ve yabancı eğitmenlerle bireysel ve kurumsal eğitimde lider. . .
http://www.eksenegitim.net
Bursa Dil Kursları Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

8 - progress bireysel kurumsal gelişim, İnsan Kaynakları ve Eğitim Hizmetleri     PR:4
Bursada İnsan Kaynakları eğitimi, Dış Ticaret Eğitimi, Satış Pazarlama Kursu, iso 9001 Kursu, iç tetkik eğitimleri, Finans kursu gibi iş hayatına yönelik eğitimleri istikrarlı, ilkeli ve etkili bir şekilde dokuz yıldır vermekteyiz. Eğitim anlayışımızın bir özeti olan 'Bilgi içinde eylem yoksa boşunadır' ifadesini tüm eğitimlerimizde uygulamaya çalışıyoruz. Bunun sonucu olarak yüzlerce kursiyeriyerimiz iş hayatında kendilerine önemli yerler edindiler.
http://www.dheprogress.com.tr
Bursa Kişisel Gelişim Kursları Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

9 - Optimum Eğiitim Akademisi     PR:4
2006 yılında Bursa'da hizmetlerine başlayan firmamız 2009 yılında faaliyetlerine son vermiştir. Diksiyon, Hızlı Okuma, Hafıza Geliştirme Teknikleri, Beden Dili, Profesyonel Yönetim Becerileri, Etkili İletişim, Öğrenci Koçluğu, Özel Ders Danışmanlığı, Kurumsal Danışmanlık, Takım Çalışması Eğitimi, Zaman Yönetimi, Stres Yönetimi, Satış Taktikleri, Pazarlama Stratejileri, Kurum Kültürü, Etkili Sunum Teknikleri, Yaratıcılık, Eğitimcinin Eğitimi, Motivasyon ve Olumlu Düşünce, Soru Çözme Teknikleri, Sunum Teknikleri.
http://www.salihsarikaya.com
Bursa Eğitim Danışmanlığı Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

10 - Komet Bilgisayar Eğitim Merkezi     PR:4
Komet Bilgisayar kurulduğu 1985 yılından beri Bilgisayar eğitimine ağırlık vermiş ve 18. 000 mezunu profesyonel iş hayatına kazandırmıştır. Her zaman yenilikçi ve detaylı eğitimi ile Bursa'nın ilk özel Bilgisayar Kursu olmanın haklı gururunu yaşayan Komet, sınıf ve VIP eğitimleri ile bilgisayar işletmenlik eğitimlerine devam etmektedir. Komet ve Yorktrade Foreign Trade Institu ile 2006 yılında yapılan franchise anlaşmasına göre profesyonel e-Dış Ticaret Uzmanı yetiştirme programı aktif olara
http://www.kometbilgisayar.com
Bursa Bilgisayar Eğitim Merkezleri Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

11 - Sevinç çeyiz     PR:3
dantel ve el işi çeyiz imalatımız la hizmetiniz deyiz. dantel çeyiz ceyiz nevresim pike mutfak takımları.
http://www.ceyizci.com
Bursa Ev Tekstili Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

12 - GRUP TASARIM     PR:3
Genç ve dinamik kadrosu ile Bilgisayar Destekli Tasarım ve İmalat () yazılımlarının Satış, Eğitim ve Teknik Destek hizmetlerini vermektedir. (Autocad, Topsolid CAD/CAM , Autodesk Inventor ) 3D MAX Eğitimlerimiz başlamıştır. . .
http://www.gruptasarim.com
Bursa Eğitim Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

13 - İltem Mühendislik ve Danışmanlık Eğitim     PR:3
Değerli üyeler; MART 2009 da başlayacak eğitimleriz aşağıdaki gibidir. İçerikler için lütfen web sayfamızı ziyaret ediniz ya da telefon ile irtibata geçiniz…. KALIP MALZEMELERI VE ISIL İŞLEM BİLGİSİ Bu eğitimde, kalıp tasarımında ve üretimde kullanılan malzeme seçiminin ve ısıl işleminin önemi, kullanım şartlarına uygun malzeme seçiminin yapılabilmesi için malzeme davranışlarının, piyasada sık kullanılan malzemeler, ısıl işlemi ve davranışları üzerinde durulmaktadır.
http://www.iltem.com.tr
Bursa Mesleki Eğitim Merkezleri Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

14 - Gözde Bilgi İşlem Sistemleri Ltd.Şti.     PR:3
Dell Kurumsal Çözüm Ortağı - Axis IP Kamera - Bullwark analog kamera - Voip teknolojileri - Netsis Stış ve Destek - Teknik Servis - Nod32 - Ca - Acronis - Linux Firewall - Linux Sunucu - Teknik Servis Hizmetleri - Dell Sunucu - Dell Notebook - Dell Blade Sunucu - Dell Depolama - Asterisk - Voip Gateway - Mobese - Wireless Çözümler
http://www.gozdebil.net
Bursa Bilişim Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

15 - Fimaks Agricultural Machinery Inc.     PR:3
Fimaks has been manufacturing quality agricultural machines since 1988. We have a large range of agricultural machines, from soil preparing to harvesting
http://www.fimaks.com
Bursa Tarım Makinaları ve Aletleri Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

16 - Akasya Gayrimenkul     PR:3
Akasya Gayrimenkul Web Sitesi
http://www.akasya.com.tr/
Bursa Emlak Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

17 - Beka-Mak Makina Sanayi ve Ticaret A.S     PR:3
Firma ünvanı: BEKA-MAK MAKİNA SANAYİ ve TİCARET A. Ş. Adresi : İzmir Yolu 25. Km. 16370 Başköy Bursa TÜRKİYE Tel:+ 90. 224. 4490361 (Pbx) Fax:+90. 224. 4490360 http://www. bekamak. com E-mail: info@bekamak. com ŞİRKET PROFİLİ :1984 Yılında aile şirketi olarak kurulan Beka-Mak Türkiyenin metal kesme makinaları (şerit ve hidrolik kollu Testere) üretiminin önder firmalarındandır. Yüksek kalitede genel amaçlı 37 çeşit testere makinası üretmektedir. Makinalarımıza müşterilerin iste
http://www.bekamak.com
Bursa Makine Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

18 - M-SÖNMEZ ÇELİK EŞYA     PR:2
SOYUNMA DOLABI, DOSYA DOLAPLARI, EMANET DOLAPLARI, KARTOTEKSLER, TAKIM DOLAPLARI, TAKIM ARABALARI, ÇALIŞMA MASALARI, TEMİZLİK VE MALZEME DOLAPLARI, PALET RAF SİSTEMİ, BİLGİSAYAR MASASI, MALZEME DOLAPLARI, BLOK DOLAPLARI, KÜTÜPHANE DOLAPLARI, HARİTA PLAN DOLABI, RANZALAR, ÇÖP KUTULARI VE ÖZEL ŞİPARİŞ İMALATI VE TAMİRİ
http://www.m-sonmez.com
Bursa Çelik Kasa ve Dolaplar Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

19 - ulus nakliyat     PR:2
Bursada ulus nakliyat ev taşımacılığında evden eve nakliyat firmaları arasında iyi bir yer edinmiş kadrosu güçlü firmadır. İyi bir filo ile şehirlerarası ve şehiriçi taşımacılığı en iyi şekilde yapmaktadır. Kaliteli uzman taşımacılık için bizi seçiniz.
http://www.ulusnakliyat.com
Bursa Ulaşım ve Taşımacılık Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

20 - Ezgi Bilgisayar     PR:2
Ezgi Bilgisayar İnegöl Mobilya Sektörüne 1989 yılından beri bilişim desteği veren, son yıllarda Mikro Halley ile ETA SQL ve ETA V8 programlarının sektörel hale getirilmesi konusunda geliştirdiği ek yazılımlarla B2B, MRPII, Digital Veri Toplama, El Terminali ile sevkiyat ve Depo Kontrolü uygulamalarını başarıyla yürütmektedir.
http://www.ezgibilgisayar.com
Bursa Yazılım Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

21 - Denge Arıtma Sis.İnşaat Müh.Ltd.Şti     PR:2
Arıtma sistemleri projelendirilmesi üretimi ve montajı ekipman temini ile metal yüzey işlemleri ekipman temini tesis üretimi, havalandırma sistemleri, proses suyu hazırlama, geri kazanım, müteahhitlik. . inşaat, polietilen PE , polipropilen PP, PVC tank üretimi montajı, borulama, kaplama ve arıtma sistemleri otomasyonu, proje tasarımı, santrifüj kurutma, kimyasal sistemler, paket arıtma.
http://www.dengecevre.com
Bursa Arıtma Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

22 - OSCAR EMLAK     PR:2
FİRMAMIZ BURSA VE GENELİNDE YILLARDIR EMLAK SEKTÖRÜ ÜZERİNE FAALİYET VERMEKTEDİR. YILLARIN VERDİĞİ TECRÜBE, BİLGİ VE UZMAN KADROMUZLA SİZLERİN HER TÜRLÜ GAYRİMENKULERİNİZİN EN İYİ BİR ŞEKİLDE ALINMASI, SATILMASI VE KİRALANMASINDA SİZLERE HİZMET VERMEKTEN ONUR VE GURUR DUYARIZ. BİZİ SEÇTİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ. HİZMET BİZDEN TERCİH SİZDEN
http://www.oscaremlak.com
Bursa Emlak Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

23 - GEMTRANS ULASTIRMA PAZARLAMA DENIZCILIK TIC.A.S     PR:2
Her turlu yuklerinizi gerek konteynerle gerekse acik (dokme) olarak Gemlik'ten tum Dunya limanlarina Deniz tasimaciligi ve Acentelik Hizmetleri yapmaktayiz.
http://www.gemtrans.com.tr
Bursa Denizcilik Acentaları Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

24 - Mataş Gıda Makinaları San ve Tic A.Ş.     PR:2
Firmamiz 1987 yilinda basladigi Firin ve Pastane Makinalari imalatinda bugün 1650 m2 kapali tesisi ve uzman kadrosuyla Firin ve Pastane sektörüne hizmet vermektedir. MATAS, üretmekte oldugu Hamur Yogurma, Ekmek Dilimleme, Un Eleme ve Planet Mikser makinalarinda yurt içi pazarinda kendisini kanitlamis ve yurtdisi pazar payinida devamli yükselten bir firmadir. Ürünlerde müsteri memnuniyetini esas alan kurulusumuz bu dogrultuda çalismalarini sürdürmektedir. MATAS Gida Makinalari Sanayi ve Tic. A. S.
http://www.matasgida.com.tr
Bursa Gıda Makinaları Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

25 - DEMİRHAN SU     PR:2
Bursa\'nın işlenmeyen ve katkı maddesi kullanılmayan %100 doğal, ozonsuz doğal kaynak suyunun esenevler, mimarsinan, güllük, eğitim, hacıvat, mesken, şirinevler, bağlaraltı, 75. yıl mahallelerinde dağıtımını yapmaktayız.
http://www.livkon.com
Bursa Su ve Maden Suları Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

26 - persanstand ve mağ.ekip.     PR:2
promosyon sepet ve havuz imalatı, katlanır havuz hareketli gondolve mağaza ekipmanları imalatı. özel firmalara standimalatıve özel tel imalatımızla himetinizdeyiz.
http://www.persanstand.com
Bursa Metal Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

27 - Kobix Toplu Konut ve Bina Yönetimi     PR:2
Profesyonel Toplu Konut ve Bina Yönetimi, Konut Yönetim Hizmetleri, KOBİX Yönetim apartman ve site yönetiminizi devredeceğiniz, apartmanınızda veya sitenizde ilgilenilmesi gereken tüm sorunlara çözüm getiren ve sizin yükünüzü hafifletip konforunuzu artıracak bir yönetim ve organizasyon şirketidir. Yaşam ve çalışma alanlarında, ihtiyaç duyulan her konuda şeffaf, güvenilir, hukuka uygun, kurumsal ve müşteri odaklı yönetim hizmeti sunmaktır.
http://www.kobix.com.tr
Bursa Konut Yönetim Hizmetleri Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

28 - gtmgroup     PR:2
Hizmet türlerimiz; * Eşyalı, eşyasız normal ve inşaat sonrası ev temizlik hizmetleri * Çevre temizliği * Temizlik ihaleleri teklifleri * Okul temizliği * Bina temizliği * Periyodik temizlik ve bakım * Dış cephe temizliği * İnşaat sonrası temizliği * Sanayi ve endüstriyel temizlik * Günlük temizlik işleri * Halı ve koltuk temizliği * Showroom temizliği * Eşya temizliği * Alışveriş merkezi temizliği * Yazlık temizliği * Villa temizliği * Banka temizliği * Kurum temizliği * Ofis temizliği * Büro temizliği Mekanınız ne olursa olsun ev, işyeri, bina, mağaza boş veya eşyalı (mobilyalı) size her durumda yardıma hazır ekibimiz mevcuttur. Bilgi alabilmeniz için bizi aramanız yeterlidir. Ev Temizlik Hizmeti Ev Temizlik hizmetimizde eşyalı - eşyasız, tadilat sonrası, su baskını sonrası, bahar temizliği, inşaat sonu, yeni alınmış veya eski daire temizlik hizmetleri ile her zaman yanınızdayız. İnşaat Sonu Temizlik İnşaat sonrası temizlik hizmetimiz tüm mekanlar için geçerlidir. Ev, bina, işyeri, plaza, otel, restoran, mağaza, banka, fabrika, ofis - büro, dükkan vs. gibi heryere inşaat sonrası temizlik hizmeti verilmektedir. İnşaat sonu ev temizliklerinde fiyatlandırma telefonda da yapılabilmektedir. Hizmet istenen yerin keşfi için uzman elemanlarımız gönderilir ve fiyatlandırma yerinizin durumuna göre yapılır. Tüm hizmet seçeneklerimizde, sizin herhangi bir kimyasal, ürün, malzeme almanıza gerek yoktur. Tümünü firmamız karşılamaktadır. Dış Cephe Temizlikleri
http://www.gtmgayrimenkul.com
Bursa Arıtma ve Temizlik Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

29 - END RAF SİSTEMLERİ LTD.ŞTİ.     PR:2
ISO KALİTE ÇALIŞMALARI YAPAN FİRMALAR İÇİN DOSYALAMA SİSTEMLERİ, ŞÖMİZLER, İNFO-LİNE, İNFOLİNE, ŞÖMİZLİK, PLASTİK DOSYA, TALİMATLAR, PROSESLER
http://www.endsystem.com.tr
Bursa Büro ve Kırtasiye Malzemeleri Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

30 - erer ticaret     PR:2
ısıtma soğutma beyaz eşya ve elektrikli ev aletleri konusunda faaliyet gösteren firmamız yetkili servis hizmetleri vermektedir. Firmamız konusunda çeşitli eğitim sertifikaların yanı sıra tse 10079 tse 12355 tse12850 ve tse12865 belgelerine haizdir.
http://www.ererticaret.com
Bursa Beyaz Eşya Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.