Rehber : Tekstil Firmaları


Bilecik Şehrindeki Tekstil Firmalarının Listesidir. Eğer sizinde Bilecik Şehrindeki Tekstil kategorisinde firmanız varsa firmanızı ekleyerek Bilecik Şehrindeki Tekstil ile ilgilenen müşterilerinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
* Sıralama Girilen şehir sayısının azlığına ve Google Pagerank Değerlerine Göre Yapılmaktadır. Aynı pagerankde olan iki sitenin birisi istanbul ve Bilecik Şehrindeki Tekstil seçmişse, diğeri sadece Bilecik Şehrindeki Tekstil seçmişse, sadece Bilecik Şehrindeki Tekstil şehrini seçen üstte yer alır.


1 - DEMİRCİ TEKSTİL SAN VE TİC.LTD.ŞTİ     PR:-1
Demirci Tekstil. san. tic. ltd. şti olarak 17 yıllık çalışmamızla iç giyim sektöründe hizmet vermekteyiz. Demirci tekstil gerek yurt dışında gerek yurt içinde kaliteli hizmet anlayışı ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Demirci tekstil iç çamaşırı, gipür, tela, ip üretim ve satışıyla ilgili faaliyetler göstermektedir. Firmamız gelecekte kalitesinden ödün vermeden güvenle müşterilerine hizmet vermeye devam edecektir.
http://www.demircitekstil.com
Bilecik Tekstil Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

2 - ŞEREF TEKSTİL     PR:0
OKUL KIYAFETLERİ, ARMA-KRAVAT, POLAR MONT, MEZUNİYET KIYAFETLERİ, EXPORT ÇORAP, EŞOFMAN, OKUL TAKIMLARININ SPOR KIYAFETLERİ, LAKOST VE BADİ ÖZEL OKULLARA YÖNELİK KIYAFET KREASYONU HAZIRLAMAK, YURTDIŞI OKULLARA KIYAFET HAZIRLAMAK, MESLEK LİSESİ VE ÖĞRETMEN ÖNLÜĞÜ İMALAT SATIŞ VE PAZARLAMASINI YAPMAKTAYIZ.
http://www.sereftekstil.com
Bilecik Tekstil Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

3 - Erol Marketing Sistem     PR:-1
Erol Grup bünyesinde ve tamamı yerli sermaye ile oluşturduğumuz , Network sistemlerine yepyeni bir boyut kazandıran EMS , benzersiz kazanç sistemiyle sizlere mükemmel bir gelir imkanı sunmaktadır. Dünya'da ilk defa uyguladığı üyelik primiyle , haftalık ödemeleriyle , benzersiz liderlik primleriyle ve geniş ürün yelpazesiyle sizlere sıfır risk , minimum maliyet ile sınırsız bir gelir kapısı açıyor. . İnsanoğlu varoldukça giyim ihtiyacı yok olmayacaktır. Bundan yola çıkarak Tekstil sektöründe bir ilke imza atan sistemimiz , bu zorunluluğu kazanca dönüştürmüştür. Her üyenin sadece kendi ihtiyaçlarını almasıyla bile cok ciddi bir gelire kavuşabileceği bu sistemin sektördeki öncüsü bir türk şirketi ve %100 yerli sermaye. . .
http://www.erolmarketing.org/ref.aspx?rcn=88205
Bilecik Tekstil Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

4 - Data Servis Teknoloji Limited Şirketi     PR:1
Datacolor Servisi, Gretagmacbeth servisi, Minolta Servisi, Autolab Servisi, Ahiba Servisi, Copower servisi, Numune Boyama Makinası, Otomatik Boya Pipetleme Makinası, Solusyon Hazırlama Makinası, Laboratuvar Cihazları, Işık Kabinleri, Renk Ölçüm Sistemleri, Spectrofotmetreler, Danışmanlık Hizmetleri, Salvislab, Yetkili Servis ve Yetkili Satış Firmasıdır.
http://www.dataservis.com.tr
Bilecik Tekstil Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

5 - AYDIN ÖRME TEKSTİL TİCARET A.Ş.     PR:0
Us polo Assn. nın ev tekstili , bornoz , havlu ve havlu setleri , battaniye , yatak örtüsü , bayan ve erkek iç giyim , bayan ve erkek mayo
http://www.uspolohome.com
Bilecik Tekstil Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

6 - Cappansport     PR:2
spor malzemeleri imalatı
http://www.cappansport.com
Bilecik Tekstil Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

7 - SABY SOCKS     PR:1
We are one of the leading socks companies in Istanbul. We produce men, women, babies, military and kids socks and stockings as well as pantyhoses etc. The basic principles and ideals of our firm are to make quality socks in competitive prices and to be reliable because it is our belief that these are the most important factors that please the customers. We would like long term cooperation with you under warm and beneficial relations. We have a vast product range and a highly qualified and experienced staff.
http://www.sabysocks.com
Bilecik Tekstil Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

8 - apilgil     PR:0
deri ve suni deri kemer ve metal aksesuar üretimi. tasarımından aksesuarına, derisine kadar kendisi üreten tek firma
http://www.apilgil.com
Bilecik Tekstil Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

9 - LAZERTEC MARKALAMA     PR:0
Lazer markalama teknolojısını kullanarak logo, desen, yazı gibi dilediğiniz veriyi matal, plastik, folyo, plexsi glass, ahşap ve deri üzerine yüksek hızla istenilen hassasiyette , görselliğini asla kaybetmeyecek şekilde markala yapılmaktadır Makina parkımızda bulunan markalama sistemleri ile kalıp ve makina tanıtım etiketleri ve kalıplarınıza ıstenilen hassasiyette daha düşük maliyetle diğer yöntemlere nazaran çok daha kısa sürede oyma işlemleri yapılmaktadır
http://www.lazerciyiz.com
Bilecik Tekstil Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

10 - EVTEKSPERDE ANKARA     PR:0
ANKARADA TOPTAN VE PERAKENDE'DE LİDER OLAN FİRMAMIZ UZMANLIK ALANI PERDE, DİKEYPERDE, STORPERDE, AHŞAP JALUZİ, KATLAMPERDE, DERİ JALUZİ, MOTORLUPERDE, UZAKDAN KUMANDALIPERDE, TÜL, VE DÖŞEMELİK KUMAŞ BULA BİLİRSİNİZ VE AYRICA İTHAL DUVARKAGITLARIMIZ MEVCUTDUR
http://www.evteksperde.com
Bilecik Tekstil Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.