Rehber : Makine Sanayi Firmaları


Bilecik Şehrindeki Makine Sanayi Firmalarının Listesidir. Eğer sizinde Bilecik Şehrindeki Makine Sanayi kategorisinde firmanız varsa firmanızı ekleyerek Bilecik Şehrindeki Makine Sanayi ile ilgilenen müşterilerinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
* Sıralama Girilen şehir sayısının azlığına ve Google Pagerank Değerlerine Göre Yapılmaktadır. Aynı pagerankde olan iki sitenin birisi istanbul ve Bilecik Şehrindeki Makine Sanayi seçmişse, diğeri sadece Bilecik Şehrindeki Makine Sanayi seçmişse, sadece Bilecik Şehrindeki Makine Sanayi şehrini seçen üstte yer alır.


1 - Enigma Makine Ticaret Limited Şirketi     PR:-1
İhtiyaca özel amaçlı makine tasarımı ve imalatı yapılmaktadır. Hidrolik, pnömatik, otomasyon projelendirme ve uygulama. Eğitim setleri imalatı. Şeffaf pnömatik silindir imalatı. Test cihaz ve makineleri tasarım ve imalatı.
http://www.enigmamakine.com
Bilecik Makine Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

2 - Körfez Redüktör Pompa Motor San. ve Tic. Ltd. Şti.     PR:-1
Firmamız İzmit Kocaeli'de her türlü redüktörler ( sonsuz vidalı redüktörler, helisel dişli redüktörler, delik milli redüktörler, paralel milli şanzımanlar) pompalar ( su pompaları, yağ pompaları, kimyasal pompaları, gıda pompaları, boryağ pompaları) elektrik motorları, sanayi aspiratörleri hız kontrol cihazları, yön değiştirici redüktörler, kasnak ve kaplinler gibi güç aktarma sistemlerinin Türkiyenin en güçlü markalarında satşını yapmaktadır. Başlıca markalarımız, Yılmaz redüktör, İmak redüktör, Bonfiglioli redüktör, As dişli redüktör, Motovario redüktör, Siti redüktör, Özdemir redüktör gibi markaların satışını yapmaktadır.
http://www.korfezreduktor.com
Bilecik Makine Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

3 - YÖRPA CİVATA HIRDAVAT A.Ş.     PR:-1
KESİCİ TAKIMLAR, MATKAP UÇLARI, BİTS UÇLAR, KOMPRESÖRLER, KAYNAK MAKİNALARI, YIKAMA MAKİNALARI, JENARATÖRLER, YAĞLAMA MAKİNALARI, SÜTUNLU MATKAP TEZGAHLARI, HAVALI EL ALETLERİ ve TÜM MAKİNA GRUBU SATIŞI VE SERVİSİ İLE HİZMETİNİZDEYİZ
http://www.yorpa.com.tr
Bilecik Makine Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

4 - DENGE ENDÜSTRİYEL MAKİNE HİDROLİK PNÖMATİK TRANSFER POMPALARI     PR:-1
HİDROLİK, PNÖMATİK, LİNER HAREKET VİDALI MİLLER RAYLI KIZAKLAR DİYAFRAMLI POMPALAR. VE REDÜKTÖR SATIŞI YAPILMAKTADIR. PROJELENDİRME VE OTOMASYON FİRMAMIZ TARAFINDAN YAPILMAKTADIR. SİSTEM . İHTİYACLARINA GÖRE ÇÖZÜMLER SUNULUR.
http://www.dengeendustriyel.com
Bilecik Makine Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

5 - DUYGU MAKİNA     PR:-1
Yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübe ile iş makinelerinin bom, şasi, kompartıman, kabin, kovan, yürüyüş şasilerinin oklit şasilerinin düzeltme işlerini, hasarlı iş makinelerinin komple hasar onarımlarını kule vinç elemanlarının onarımı ve imalini, beton pompalarının bomlarının onarımını ve imalatını yaparak sektöre büyük hizmetlerde bulunmaktayız. Ayrıca 1000, 600, 400 tonluk hidrolik preslerimizle her tür baskı pres işleriniz yapılır. Özel sipariş makine imalatı yapılır.
http://www.duygu.com.tr
Bilecik Makine Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

6 - As polip/As hidrolik iş makineleri san.tic.ltd.şti.     PR:-1
sultangazi/istanbul adresinde kurulu firmamız, polip kepçe imalatı faaliyet alanı. hurda sektorunde kaliteli urunler ile hizmet vermekteyiiz. hurda polip kepçelerimiz, tasarımı kullanıcıya buyuk kolaylık saglamaktadır. vinçlere, eskavatorlere monte edilir.
http://www.aspolip.com
Bilecik Makine Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

7 - Tomris Makina Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi     PR:0
Tomris Makina 1965 yılında kurulmuş olup; 800 m2’lik atölyesinden, 2010 yılında Eskişehir Kobi Organize Sanayi Bölgesine taşınmıştır. 2000 m2’lik kapalı, toplam 6000 m2’lik alana sahip olan Tomris Makina; talaşlı imalat ve çelik konstrüksiyon konularında Havacılık ve Savunma, Otomotiv, Beyaz Eşya, Gıda, Demir Çelik, Döküm, Seramik, Madencilik ve Çimento Sanayi gibi sektörlere hizmet vermektedir. TOMRİS MAKİNA MAKİNA PARKI CNC Freze ( 1450 x 700 x 700 ) CNC Torna ( 350 x 500 ) Torna Tezgahı ( 1550 x 5000 ) Torna Tezgahı ( 1250 x 3000 ) Torna Tezgahı ( 800 x 3000 ) Torna Tezgahı ( 450 x 200 ) Freze Tezgahı Digital ( 1400 x 700 x 700 ) Freze Tezgahı ( 800 x 400 x 400 ) Borwerk Tezgahı Digital ( 1000 x 1000 x 1000 ) Bed Freze Tezgahı Digital (2000 x 1000 x 1000 ) Planya Tezgahı Dik Planya Tezgahı Radial Matkap Şanzımanlı Matkap Kaynak Makinaları Hidrolik Pres 40 Ton 10 Ton Vinç ( 3 adet ) Forklift
http://www.tomrismakina.com
Bilecik Makine Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

8 - Ziligen Kayış Paz.SAn.Tic. A.Ş.     PR:3
1968 yılında faaliyete geçen ZİLİGEN sektörün ilk firması olarak hizmet vermeye başlamıştır. Özellikle tekstil sektöründe kullanılan ve tamamen yurt dışına bağlı kalınan kayışların üretimine başlanmasıyla beraber çok kısa sürede teslimat ve büyük fiyat avantajıyla sektörde majör firma konumuna gelmiştir. Gıda, otomotiv, tütün, çay, mermer, ağaç gibi sektörlerin gelişmesine paralel olarak iki adet laminasyon fırınıyla yatırım genişletilerek ürün yelpazesi çoğaltılmıştır. ZİLİGEN sektörde ilk olmanın g
http://www.ziligen.com
Bilecik Makine Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

9 - GKS MAKİNE A.Ş.     PR:-1
Forklift ve istif makinaları konusunda yılların deneyimini siz müşterilerimizle paylaşmak, yaşamak isteyen bir firmayız. Zamanında servisi en iyi, en uygun, en kısa zamanda kaliteli olarak vermek ilk hedefimizdir. Yedek parçayı orjinal kullanmayı ve uygun fiyatlara vermeyi, ikinci el makina alıp satmayı, tek tek veya filo kiralamalar yapmak bu alanda forklift ve istifleyicilerle ilgili çözüm ortağınız olmayı istemekteyiz. Özellikle marka olarak Amerikan CLARK forkliftlerin ve istifleyiclerinin bölge yetkili bayi ve servisi olmak ayrı gurur kaynağımızdır. Diğer markalar olan öncelikle Linde, Jungheinrich, Mic, Boss, Daewoo, Komatsu, Still, TCM, Yale, Caterpillar vs. özel servisini vermek yedek parçalarını bulundurmak asli görevlerimizdendir. Forklift ve istifleyicilerle ilgili lastik, ataşman, akü gibi ana parça satışlarımız mevcut olup montaj ve bakım hizmetlerini vermekteyiz. GKS Makina A. Ş. olarak hizmet ve satış yelpazemiz geniş olup Amerikan malı COMPAIR marka seyyar kompresörlerin satışı, servisi, kiralanması hizmetini de vermekteyiz. Ayrıca inşaat, tünel, madencilik ve tüm endüstri dallarında kullanılan ağır hizmet tipi dalgıç tip drenaj ve çamur pompaları olan GRINDEX markayı satmak diğer hizmet alanlarımızdandır. GKS Makina A. Ş. olarak forklift ve istif makinaları, hava kompresörleri ve ekipmanları, ağır hizmet pompaları dahil birçok alanda hizmet vermeye hazırız.
http://www.gks.com.tr
Bilecik Makine Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

10 - termak endüstriyel ürünler makine ve yedek parça san.tic.ltd.şti.     PR:-1
TAMBUR, MİL İMALATI, FLANŞ, KANCA, VİNÇ EKİPMANLARI, DİŞLİ, KOVAN ŞEKİRDEGİ, SIVAMA TOPU, SIVAMA KALIBI, PRES KALIBI, PRES GÖVDESİ, RULMAN YATAKLARI, IŞIL İŞLEM, GERİLİM GİDERME, VİNÇ BAŞLIK, NORMALİZASYON, TALAŞLI İMALAT yapan firmamıs yazmış oldugumuz tüm parçaları yapmaktadır 7000 boy 2500 yüksekli işleye bilen makinalarımızla 1990dan beri faliyet göstermekdeyiz detaylı bilgi için lütfen arayın
http://www.termak.com
Bilecik Makine Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

11 - Mega Sızdırmazlık Elemanları San. Ltd. Şti.     PR:-1
Firmamız, sızdırmazlık elemanları konusundaki 27 senelik engin tecrübeli yönetim kadrosu ve konusunda uzman personeli ile "Mekanik Salmastralar, Yumuşak Salmastralar, Reaktör Salmastra Grupları, Kartuş Salmastralar, Su-Buhar-Kızgın yağ ve Hava Başlıkları, Yataklama Elemanları, Özel Tip Contalar, Ringler, Burçlar, Buhar Türbin Karbonları, Vakum Palet Karbonları, PTFE (Teflon) Cam Kumaşlar, PTFE (Teflon), Delrin, Poliamid, PVC, PE, PP, Fiber, Pertinaks, Epoxy vb. (levha, takoz ve şerit olarak) tüm mühendislik plastikleri" gibi malzemelerin imalat, ithalat ve satışını yapmaktayız. Ürün çeşitlerini her geçen gün arttıran MEGASEAL® yapmış olduğu girişimler ile İtalyan CARRARA ® firmasının tüm ürünlerini siz değerli sanayicilerimizin hizmetine sunmaktadır. Yerli imalatçı kimliğimiz ile çalışmakta olduğumuz "tekstil, gıda, kimya, otomotiv, ağır sanayi, gemicilik" ve diğer sektörlerdeki firmalarımıza hizmet vermenin gururu ve onuru ile tecrübelerimizi tüm sanayicilerimiz ile paylaşmayı borç bilmekteyiz
http://www.megaseal.com.tr
Bilecik Makine Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

12 - ÇELEBİ MAKİNA MÜHENDİSLİK     PR:-1
1998 yılında Makine Mühendisi Sayın Süleyman Çelebi tarafından kurulan ÇELEBİ Makine Mühendislik on yılı aşkın süredir, talaşlı imalatta kullanılan kılavuz, rayba, freze ve diğer kesici takımları sanayimize sunmaktadır. Güçlü dağıtım ağıyla, tüm müşterilerimizin beklentilerine doğrudan, en hızlı şekilde hizmet vermektedir. HPMT (Malezya) : Çelebi Makina 2003 yılından bu yana karbür freze, karbür rayba, karbür matkap gibi ürünlerin Türkiye temsilciliğini, JMC(İspanyol) : HSS kılavuz, HSS-E kılavuz, HSS rayba, HSS-E rayba, HSS pafta gibi ürünlerin Türkiye temsilciliğini, Kennametal firmasının Marmara Bölgesi Anadolu Yakası bayiliğini yapmaktadır. Çelebi Makina Mühendislik, HPMT, JMC ve KENNAMETAL markalarının Türkiye genelinde tanınmasını sağlayarak, kendi sektöründe güçlü bir firma olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.
http://www.celebimakina.com
Bilecik Makine Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

13 - EKAMAK Makina Otomasyon San. ve Tic. Ltd. Şti.     PR:-1
Mekanik montaj ve makine imalatı Kadrosunda barındırdığı deneyimli, konusunda uzman personeli ve mühendisleri ile daima uluslar arası standartlarda ürün ve hizmet üretmeyi kendine amaç edinmiştir. Kalite, projeleri zamanında teslim, teknik hizmet ve müşteri isteklerini karşılamak temel prensibimizdir. Hizmet vermiş olduğumuz sektörler gıda, tekstil, kimya ve otomotivdir.
http://www.ekamak.com
Bilecik Makine Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

14 - HER MAKINA KALIP SAN ve TİC LTD ŞTİ     PR:-1
EPDM  Enjeksiyon Kalıpları TPV Enjeksiyon Kalıpları Sac Kesme, Bükme, Form kalıpları Sac Progresif Kalıplar Özel ihtiyaca uygun makina tasarımı, imalatı, montaj ve danışmanlık hizmetleri Şirketimizin yetenek ve kapasitesi doğrultusunda, müşterilerimizin tüm ürün ve hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılamak. Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyetlerini artırmak.   Sektörümüzde , kalite ve hizmette farklılaşmak.   Çevreye saygılı , sağlık ve emniyeti ön planda tutan, çalışanları ve içinde bulunduğu toplumla sosyal sorumluluk ilkelerinde bir değer ortaya koyacak şekilde çalışmak. Amaçlarımızı çevreye ve doğaya zarar vermeden, ilişkide olduğumuz kurum ve kişilerle uyum içerisinde gerçekleştirmek.   Dünya, ülke ve bölge ekonomisine katkıda bulunmak.   Mevcut ve yeni hizmetlerimiz ile faaliyet bölgelerimizin gelişiminde önemli roller alarak, sürekli girişimci olmak. Otomotiv ve beyaz eşya sektöründeki global gelişmelere katkıda bulunmak.
http://www.her.com.tr
Bilecik Makine Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

15 - GÜLSAN TORNA GÜRSU BURSA     PR:-1
gülsan torna 2007 yılında kurulmuş bu işin alt yapısından gelen ve tecrübeli bi firmadır. tekstil makineleri yedek parçalarıu makine yedek parçaları özel aparat ve makine imalatı yapmaktadır ayrıca üretiler için torna freze işleri ve ortak kesin çözümler bulmaktadır.
http://www.gulsantorna.com
Bilecik Makine Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

16 - GÜNCANLAR MAKİNA SANAYİ     PR:0
KAUÇUK MAKİNALARI İMALATI VE HER TÜR KAUÇUK MAKİNALARI TAKIM TEZGAHLARI VE SANAYİ MAKİNALARI ALIMI SATIMI VE REVİZYONLARI YAPILIR
http://www.guncanlarmakina.com
Bilecik Makine Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

17 - serplastmakine ve kalıp san. tic. ltd.şti.     PR:0
SERPLAST MAKİNE OLARAK 30 YILLIK TECRÜBEMİZLE SİZLERE DAHA İYİ HİZMETVERMEK AMACI İLE TÜRKİYE İLK OLARAK ÜRETİĞİMİZ SPİRAL ( CORRUGATED )BORU HATTTI VE DİĞER BORU HATLARIYLA HİZMETİNİZDEYİZ İLGİLENİRSENİZ LÜTFEN BİZİMLE İRTİBATA GEÇİNİZ SERPLAST MAKİNE TEL : 0212 - 567 32 98 TEL : 0212 - 567 94 91 - 92 FAX : 0212 - 567 32 52
http://www.serplastmakine.com
Bilecik Makine Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

18 - Kardeşler Kepçe | Kardesler Grab     PR:0
Her türlü yük tahmil ve tahliyesinde kullanılan mekanik ve hidrolik kepçe imalatı yapmaktayız. Başlıca ürünlermizi: *Elektrikli Hidrolik Polip Kepçe *Elektrikli Hidrolik Mekanik Kepçe *Mekanik Tek Telli Kepçe *Mekanik Polip Kepçe *Mobil Vinç Ataşmanları
http://www.kardeslerkepce.com
Bilecik Makine Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

19 - UNC MAKİNA     PR:2
UNC Makina, Talaşlı imalatta çevre kirliliğini önlemek amaçlı atık boryağı arıtma & geri dönüşüm ve Briketleme sistemleri kurmaktadır. Firmamızca kurulan sistemlerde bor yağlı talaşlar Kırıcı Ünitelerden geçirilerek küçük parçalara bölünür ve Santrifüj ile üzerindeki yağdan arındırılır ~ %98 oranda yağdan arındırılmış hale gelir. Talaştan ayrılan yağlar filtre edilerek sisteme geri kazandırılır. Briketlenen talaş ise normal talaşa oranla ergitme fırınlarında ~ %95 fazla verim sağlar. Bunlara par
http://www.uncmakina.com
Bilecik Makine Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

20 - Yaşık Makina san. tic. ltd şti     PR:1
FAALİYETLERİMİZ : * İsteğe uygun özel Makina tasarım, Proje ve imalatı * Seramik Sanayi * Granit ve Mermer Sanayi * Kompozit ürünler, İmalat Makinaları, Pultruzyon makakinası, Silikon (Kompozit) izolotör kalıbı kapama Presi. * İnşaat Sektörü. (Dış Cepe Kaplamaları, Kesme ve Kırlangıç Kuyruğu Profili açma Makinaları). * Gıda Sanayi. (Paslanmaz Makinalar) * Porselen ve Silikon (Kompozit) İzolatör ima
http://www.yasikmakina.com
Bilecik Makine Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

21 - Borşen Boru     PR:2
Paslanmaz boru, paslanmazmalzeme, Paslanmaz malzeme, Paslanmaz, paslanmaz çelik profil, paslanmaz nipel, paslanmaz flanş, paslanmaz tee, profil, Lider, alfalaval, ham-let, fittingsler, paslanmaz Vana, Stainless steel, heat transfers, steel products, stainless steel, radiators, copper, processing metal, Outokumpu, nickel, metallurgy, metal smelting, metal refining, metal production, metal processing, metal industry, heat exchangers, fabrication, tube, filters, Boliden
http://www.borsenboru.com
Bilecik Makine Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

22 - ATEM MAKİNE OTOMASYON SAN TİC.LTD.ŞTİ.     PR:2
ATEM makine olarak 2005 yılından buyana eurocnc markasıyla CNC Router kesim makineleri üretiyoruz. 2005 yılından bu zamana kadar Türkiye’nin farklı bir çok şehrinde 50’ye yakın firma bizim makinelerimizi kullanmaktadır. CNC Router kesim makinesi ile detaylı bilgi için internet sitemizden yararlanabilirsiniz. . .
http://www.eurocnc.com
Bilecik Makine Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

23 - polger makina ısı.sis.taah.tic.td.şti     PR:2
polger makina modüler su deposu galvaniz su deposu paslanmaz su deposu kaynaklı su deposu ve doğalgaz altyapı reglaj istas yonları alnında çalışmaktadır bunlarla ilgili ihtiyaçlarınızda sizinle çalışmaktan gurur duyarız.
http://www.polger.com.tr
Bilecik Makine Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

24 - DERBY KONVEYÖR BANT-DERBY V KAYIŞLARI KONVEYÖR BANT PAZ. TİC. LTD. ŞTİ.     PR:1
derby, konveyör bant, konveyor, elevatör bant, v kayış, zaman kayışları, transmisyon kayışları, silgilik lastik levha, sıyırıcı lastikler, bandobarlı konveyör bantlar, pvc-pu bantla, değirmen kayışları, taşıyıcı bantlar, konveyör rulo ve aksamları, tambur lastikleri tambur, konveyör bany ek yapım sistemleri, metel ek yapım aparatları, tambur kaplama, yerinde sıcak ve soğuk ek yapımı (sıcak vulkanize), elastomer köprü mesnetleri, takoz ve tüm kauçuk parça ve aksamları imalat ve montajı.
http://www.konveyorbant.com.tr
Bilecik Makine Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

25 - karasufırca     PR:1
irmiksasör vals elek tapaten ayarlı vals tapaten sılındır fırca özel fırca liso un tekstıl seramık fabrıka fırcaları ımalatı ve satıs
http://www.karasufirca.com
Bilecik Makine Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

26 - Çetsan Hidrolik     PR:0
Çekirge ve Teleskopik Damper Silindirleri Damper – İş Makinası ve Tarım Aletleri Silindirleri Hidrolik Silindir Kep ve Piston İmalatı
http://www.cetsanhidrolik.com
Bilecik Makine Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

27 - yaman makina     PR:0
kırıcılar, elekler, paketleme tesisleri, endüstrüyel tesislerin yapımı ve kurulumu , taşıyıcı konveyör bantlar. . . .
http://www.yamanmakina.com
Bilecik Makine Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

28 - RNV Vinç Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi     PR:0
Yurtiçi ve yurtdışı vinç imalat ve satışı yapmaktayız. İmalatını gerçekleştirdiğimiz ürünler; gezer köprülü vinç, portal vinç, pergel vinç, monoray vinç, vinç ekipmanları
http://www.rnv.com.tr
Bilecik Makine Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

29 - SER HİDROLİK PNÖMATİK MAK MÜH ELK SAN VE TİC LTD ŞTİ     PR:0
firmamız hidrolik-pnömatik sektöründe mühendislik çerçevesinde proje, üretim ve satış yapmaktadır. Kısa sürede çok hızlı büyümr gösteren firmamız hidrolik-pnömatik makina sektöründe büyük işlere imza atmıştır. Hidrolik-pnömatik malzeme ekipmanları satışında siz müşterilerimize hiz vermekteyiz.
http://www.serhidrolik.com
Bilecik Makine Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

30 - genç paslanmaz san tiç     PR:0
süt soğutma tankı 1 5ton pişirme tanklarıtaşıma tankları vakumlu pişiriciler çokokrem imalatı ileilgili makina ve ekipmanlar özel peynir tekneleri tabandan süzgeçli soğutma tüneli hurdayıkama makinası konveyörband
http://www.gencpaslanmaz.com
Bilecik Makine Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

31 - LİDER HİDROLİK PNÖMATİK LTD.ŞTİ.ŞTİ.     PR:0
1997 yılında hidrolik pnömatik ve imalat (Transmikser ve diğer imalat) sektöründe, deneyimli teknik kadro tarafından kurulan LİDER HİDROLİK İTH. İHR. LTD. ŞTİ. , kısa zaman içerisinde yaptığı atılımlarla, kurumsallaşmasını tamamlamıştır. Bünyemizde Dişli ve Hidrolik silindir İmalatı Müşteri ihtiyacına göre her ebatta silindir ve dişli İmalatı yapılmaktadır. Mühendislik hesaplar dahilinde Hidrolik Güç Ünitesi Endüstriden gelen talebe göre özel güç üniteleri ve makinelerin projelendirilm
http://www.liderhidrolik.com
Bilecik Makine Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

32 - Elitpack     PR:0
2000 yılında faliyete geçen firmamızda yatay ambalaj, kolonyalı mendil, stick dolum, meybuz, karton kutu dolum ve kapama makinelerini standart olarak imalat yapmaktadır. Talebe göre özel tasarım makinalar ve parkur dizaynı yapılmaktadır. yatay ambalaj, toz dolum, stıck, meybuz, kolonyalı mendil, karton kutu açma dolum ve kapama, köşe kesim ve dikey dolum makinaları
http://www.elitpack.com.tr
Bilecik Makine Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

33 - YİĞİTLER İNŞAAT MALZEMELERİ İMALAT PAZ.LTD.ŞTİ.     PR:0
flans , patent dirsek , te , kep , redüksiyon , manson , sürgülü vana , küresel vana , basınc kırıcı valfler , kelebek vana , demontaj , sulama hidranti
http://www.yigitlerltd.com.tr
Bilecik Makine Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

34 - detay kalıp makina san.ltd.şti     PR:0
DETAY KALIP MAKİNA HAKKIMIZDA Kalite ve müşteri memnuniyetini hedefleyen çalışmalarımızın giderek artan talep ve kapasite ihtiyacına cevap verebilmesi amacıyla, teknolojimizi de yenileyerek, 4000 m2 kapalı alana sahip yeni iş yerimizle mobilya aksesuarları üretimine başladık. Şu an toplam 4000 m2 üzerine kurulu toplam üç tesisimizde hizmet vermeye devam ediyoruz. Toplam kalite anlayışının mihenk taşı olan ISO 9000 kalite yönetim sistemi ile çalışarak üzerimize düşe
http://www.kalendertac.com
Bilecik Makine Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.