Rehber : Eğlence Sektörü Firmaları


Artvin Şehrindeki Eğlence Sektörü Firmalarının Listesidir. Eğer sizinde Artvin Şehrindeki Eğlence Sektörü kategorisinde firmanız varsa firmanızı ekleyerek Artvin Şehrindeki Eğlence Sektörü ile ilgilenen müşterilerinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
* Sıralama Girilen şehir sayısının azlığına ve Google Pagerank Değerlerine Göre Yapılmaktadır. Aynı pagerankde olan iki sitenin birisi istanbul ve Artvin Şehrindeki Eğlence Sektörü seçmişse, diğeri sadece Artvin Şehrindeki Eğlence Sektörü seçmişse, sadece Artvin Şehrindeki Eğlence Sektörü şehrini seçen üstte yer alır.


1 - Podyum Kiralama     PR:-1
Podyum kiralama 8 yılı aşan sürede yaptığı podyum kiralama çadır kiralama ve organizasyon çalışmaları boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kuruluşundan günümüze kadar podyum kiralama ve organizasyon konusunda hatasız olarak çalışan uzman kadroya sahip olan şirketimiz; Podyum kiralama, çadır kiralama , sandalye ve masa kiralama, organizasyon, ses sistemleri kiralama ve kurulum işlemleri yapmaktayız . Hizmetlerimiz Tüm Türkiye ve yurt dışı organizasyonlarınıda kapsamaktadır. Hizmet sonrası müşteri memnuniyeti ilk önceliğimizdir.
http://www.podyumkiralama.web.tr
Artvin Eğlence Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

2 - procate açılış tanıtım düğün davet organizasyon ve catering hizmetleri     PR:3
Doğu Anadolu ve Karadeniz bölgesinde kurulan ilk organizasyon firmasıdır. Açılış tanıtım balon süsleme kumaş süsleme düğün davet nişan sünnet organizasyonları çadır havai fişek nikah şekeri nikah davetiyesi platform sahne trübin çadır sandalye masa temini sağlamaktadır.
http://www.procate.com
Artvin Eğlence Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

3 - FİKRET TORUN SAHNE GÖSTERİLERİ ORGANİZASYON     PR:0
FIKRET TORUN PRODUKSIYON Uluslararası Sahne Gösterileri Yapım & Yönetim Organizasyonu ÜLKEMiZ SHOW DÜNYASININ ÖNDE GELEN STARLARININ KATILIMIYLA *BELEDİYE YEREL FESTİVALLERİ ve ŞENLİKLERİ *SANATCI KONSERLERİ *AÇILIŞ/ KUTLAMA *YEMEKLİ-YEMEKSİZ DAVET ve DÜĞÜN ORGANİZASYONLARINDA TÜZEL veya ÖZEL KURUM VE ŞAHISLARIN HİZMETİNDEYİZ. BİZE BİR TELEFONUNUZ YETERLİ. . BİZ GELİR, SİZİ BULUR, TÜM SEÇENEKLERİ ÖNÜNÜZE SERERİZ FIKRET TORUN PRODUKSIYON +90. 532 352 80 07 +90. 542 632 92 56 +90. 555 582
http://www.fikrettorunproduksiyon.com
Artvin Eğlence Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

4 - AKADEMİ MÜZİK & ORGANİZASYON     PR:0
ŞİRKETİMİZ 1999 YILINDA KURULMUŞ OLUP BİR ÇOK MÜZİK VE ORGANİZASYON ALANINDA BAŞARILI ÇALIŞMALARA İMZA ATMIŞTIR. PROFOSYONEL MÜZİK EKİBLERİMİZ VE ORGANIİZASYON ADINA NE ARARSANIZ KENDİ BÜNYEMİZDE MEVCUT OLUP SİZ DEĞERLİ MÜZŞTERİLERİMİZE HİZMET ETMEKTEN ONUR DUYARIZ. BİLGİ İÇİN LÜTFEN BİZE ULAŞINIZ
http://www.akademiorganizasyon.com
Artvin Eğlence Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

5 - Açılış Organizasyon, Palyaço, Düğün Organizasyon     PR:0
Profesyonel organizasyon hizmeti rb organizasyonda, açılış organizasyon, piknik organizasyon, mağaza açılışı, süsleme organizasyonu, düğün organizasyonu, davet süsleme, açılış, fuar organizasyon, sünnet düğünü organizasyon, market açılışı, organizasyon, düğün, süsleme, müzik organizasyon hizmetleri… Palyaço, balon süsleme, balon, robot adam, festival organizasyon, alışveriş merkezi süsleme, konser organizasyon, şirket organizasyon, kostüm satış, broşür dağıtımı, doğum günü organizasyon, pa
http://www.rb-organizasyon.com
Artvin Eğlence Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

6 - Özay Elektronik Ltd. Şti.     PR:0
Firmamız Masa Topu (Langırt), Air Hockey, Basket, Boks ve Kepçe (Oyuncak kapma) oyun makinelerinin %100 yerli üretimini yapmaktadır. Ürünlerimiz 12 ay garanti kapsamında olup, Türkiye'nin her yerine satış yapmaktayız.
http://www.mrozzy.com
Artvin Eğlence Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

7 - hokkabazlar organizasyon     PR:0
organizasyon üzerine palyaço-doğum günü-sünnet düğünü-ses sistemi-kokteyl-açılış-sihirbaz-alevbaz-jonglör-tahta bacak-balon dekorasyon-lamera çekimi-fotoğraf çekimi-havai fişek-masa süsleme-sandalye süsleme ve aradığınız herşey bu adreste
http://www.hokkabazlar.com
Artvin Eğlence Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

8 - KINA ORGANİZASYON     PR:0
Türkiye'nin ilk ve tek kına gecesi organizasyonu firması. . Kına gecesi bize ninelerimizden kalma bir gelenektir. Özellikle Anadolu da genç kızların hepsine evlenmeden birkaç gün önce kına gecesi düzenlenir. Bu kına geceleri daha folklorik ve geleneksel geçer, ama sizin ki illa öyle olmak zorunda değil.
http://www.kinaorganizasyon.com
Artvin Eğlence Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.