Rehber : Bilişim Sektörü Firmaları


Artvin Şehrindeki Bilişim Sektörü Firmalarının Listesidir. Eğer sizinde Artvin Şehrindeki Bilişim Sektörü kategorisinde firmanız varsa firmanızı ekleyerek Artvin Şehrindeki Bilişim Sektörü ile ilgilenen müşterilerinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
* Sıralama Girilen şehir sayısının azlığına ve Google Pagerank Değerlerine Göre Yapılmaktadır. Aynı pagerankde olan iki sitenin birisi istanbul ve Artvin Şehrindeki Bilişim Sektörü seçmişse, diğeri sadece Artvin Şehrindeki Bilişim Sektörü seçmişse, sadece Artvin Şehrindeki Bilişim Sektörü şehrini seçen üstte yer alır.


1 - ALPCER BİLGİSAYAR     PR:-1
Alpcer Bilgisayar Faaliyetlerine 15 Şubat 2006 yılında Samsun'da, Bilgisayar ve Bilgisayar yan ürünlerinin satışı ve satış sonrası desteği, Ticari ve Paket programların Satış Eğitim ve Destek hizmetlerini hedefleyen bir Bilgisayar Şirketi olarak kuruldu. 2 yıl Samsun Merkezde faaliyetine devam eden şirket 05 Mayıs 2008 tarihinde mevcut müşteri pörtföyünü koruyarak Trabzon'a taşınmıştır. Şirket Pulathane iş Merkezi Akçaabat-Trabzon adresinde faaliyetlerine devam etmektedir. 2006 yılında Samsun’da bilgisayar ürünleri pazarlamak ve gerekli teknik servis desteğini, Paket Program Satış - Eğitim ve Destek hizmetlerini vermek amacıyla ALPCER Bilgisayar olarak kuruldu. Günümüze yaklaşırken sektörün nabzını tutan , hızla değişim gösteren parametreler müşteri hizmetlerinde mükemmeliyetçi noktasına getirdi. Misyonumuz ALPCER Bilgisayar’ın Misyonu; Teknolojik yenilikleri ve sektörel gelişmeleri takip ederek müşteri desteğini geliştirmek, Müşteri istek ve amaçlarına uygun mal ve hizmet sunarak verimlilik sağlamak ve uzman danışmanlık hizmetleri sunarak, yönetimi doğrudan destekleyen en ekonomik çözümler getirmektir. Ürün satış ve pazarlamasına paralel olarak ürünlerin eğitim-destek hizmetlerinin de arkasında bulunmaktır. Vizyonumuz ALPCER Bilgisayar’ın hedefi; müşteri sadakatine önem vererek iç ve dış pazarda müşterinin güncel yaşamında karşılaşabileceği sıkıntıları çözümleri ile eriten ve yarınlarını verebilen güvenilir bir dünya markası olmaktır. Hizmette A Kalite ve Sınırsız Müşteri Memnuniyetini ilke edinmiş olan firmamız müşterilerine bu anlayışla hizmet etmeye devam etmektedir.
http://www.alpcer.com.tr
Artvin Bilişim Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

2 - Online Otomasyon     PR:-1
YAZLILIM SİSTEMLERİ, STOK TAKİBİ, CARİ TAKİBİ GÜVENLİK KAMERA SİSTEMLERİ, ADİSYON TAKİP, RESTORANT TAKİP SİSTEMLERİNİ KURUP SERVİS HİZMETLERİNİ 24 SAAT VERMEKTEDİR. İŞLETMENİZE ÖZEL YAZILIMLAR KONUSUNDADA YARDIMCI OLMAKTADIR. FİRMAMIZIN AMACI ÜLKEMİZDE TİCARETİN GELİŞMESİNE KATKIDA BULUNMAK VE FİRMALARIN KURUMSALLAŞMALARINA KATKIDA BULUNMAKTIR.
http://www.onlineotomasyon.net
Artvin Bilişim Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

3 - Elektronik Bilgi Güvenliği A.Ş.     PR:5
E-imza, elektronik imza hizmeti. E-imza konusunda ilk adresiniz E-güven danışmanlıktan işletime tüm değer zinciri boyunca hizmet veriyor. Elektronik imza hizmeti ile Türkiye’nin heryerine ulaşan tek firma.
http://www.e-guven.com
Artvin Bilişim Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

4 - İngilizce Türkçe Teknik Çeviri.     PR:0
Mühendislik alanlarında, İngilizce Türkçe çeviri hizmetleri vermekteyiz. Otomotiv, makine, otomasyon, raylı taşıtlar ile ilgili teknik şartname, kılavuz gibi teknik yayınlar ile makale, tez ve konferans bildirisi gibi akademik yayınların çevirisini yapmaktayız.
http://www.abceviri.com
Artvin Bilişim Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

5 - Gentek Bilgi Teknolojileri     PR:0
Gentek Biligi Teknolojileri GENTEK Bilgi Teknolojileri, 2002 yılında bilişimdeki gözünüz olma ilkesi ile kurulmuş olup bilişim sektöründe çeşiti ürünlerin dağıtıcılığı ve bayiliğini yapmış. 2008 yılında dünyaca ünlü firmalardan Cososys uç nokta güvenlik çözümleri ve yine dünyaca ünlü güvenlik yazılım firması olan MicroWorld ile Türkiye Distribütörlüğü anlaşması yapmıştır. Cososys Endpoint Protector 2008 ile kurumsal uç nokta güvenline ve Secure it Easy ile bireysel uçnokta güvenliğine çözüm suna
http://www.escanturkiye.com
Artvin Bilişim Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

6 - lll WEB TASARIM lll DOMAİN TESCİL lll HOSTİNG HİZMETLERİ lll     PR:0
web tasarım, web site tasarımı ve programlama merkezi. Yazılım Hizmetleri, Manisa web tasarım merkezi, Tasarım, Laçin Tasarım, flash web site tasarım. E-Ticaret ve online ticaret uygulamaları. Doamin, Hosting Tescil, Web Alan ve Alan Adı Tescil hizmetleri.
http://www.lacintasarim.com
Artvin Bilişim Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

7 - DemirSoft Yazılım Bilgisayar Web Tasarım Teknolojileri     PR:4
DemirSoft olarak Profesyonel Web Tasarımı ve sektörel, kurumsal yazılım üretmekteyiz. Başlıca yazılımlarımız: Hastane Bilgi Yönetim Sistemi Otomasyonu, Sağlık Ocakları Otomasyonu, Belediye Otomasyonu, Otobüs bilet satış ve rezervasyon Sistemi, Barkodlu Mağaza Otomasyonu, Cari Hesap Takip Programı , Muhtarlık Programı , Senet Yazdırma Programı, Fatura Yazdırma Programı, Kimlik Bildirim Programı Ve Hayata geçirmeyi düşündüğünüz her türlü yazılım ve web projeleri için Web Sitemizi Ziyaret Edebilirs
http://www.demirsoft.com
Artvin Bilişim Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

8 - EVEREST BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ SAN.TİC.VE LTD.ŞTİ     PR:2
Bilişim sektöründe bilgisayar bağlantılı ürünlerin ( printer, monitör, fax , ups, scanner ve plotter)satış sonrası teknik destek alanında kaliteli hizmetin verilmediği tespit edilerek, uygun fiyat politikası ile kaliteli ve hızlı hizmet verilirse bu açığın kapatılacağı düşünülerek 2002 yılında EVEREST Bilgisayar’ın temelleri atılmıştır. Geçen süre içerisinde Türkiyede Printer Teknik servis hizmeti alanında sürekli ilklere imza atarak sektöre öncülük ederek lokomotif görevi üstl
http://www.printer.com.tr
Artvin Bilişim Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

9 - Türknet Bilgisayar Telekominikasyon ve Reklam Hizmetleri     PR:1
Bilgisayar, Notebook Satış bakım onarım, İnternet üzerinden online alışveriş, web sitesi tasarım ve herşey en ucuz fiyata bulabileceğiniz güvenli bir site
http://www.724marketim.com
Artvin Bilişim Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

10 - Demet İnternet Ve Bilişim Hizmetleri     PR:0
Demet Hosting Ön Bilgi Demet Hosting, 2007 yılında kurulmuş bir Webhosting&Internet Hizmetleri firmasıdır. Kısa bir süre içinde büyük başarı elde etmiş ve müşterilerine güven, kaliteli bir hizmet vermiştir. Demet Hosting'in kuruluş amacı günümüzde Tükiyede çok hızlı büyüyen ve çabuk bir yer kapan Internet dünyasında yer alan veya almayı düşünen firmaların tüm ürünlerini hizmetleri bu Internet dunyasında tanıtmak. . .
http://www.demethosting.com
Artvin Bilişim Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.