Rehber : Makine Sanayi Firmaları


Antalya Şehrindeki Makine Sanayi Firmalarının Listesidir. Eğer sizinde Antalya Şehrindeki Makine Sanayi kategorisinde firmanız varsa firmanızı ekleyerek Antalya Şehrindeki Makine Sanayi ile ilgilenen müşterilerinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
* Sıralama Girilen şehir sayısının azlığına ve Google Pagerank Değerlerine Göre Yapılmaktadır. Aynı pagerankde olan iki sitenin birisi istanbul ve Antalya Şehrindeki Makine Sanayi seçmişse, diğeri sadece Antalya Şehrindeki Makine Sanayi seçmişse, sadece Antalya Şehrindeki Makine Sanayi şehrini seçen üstte yer alır.


1 - HUNTERTEKNO LTD.     PR:-1
"HUNTERTEKNO LTD. 1977 yılında TREND Elektronik olarak faaliyete başlamıştır. Gelişen para ekipmanları (sayıcılar, sınıflandırıcılar, paketleyiciler, test cihazları) sektöründe kendini yenilemeyi ve kazancını yatırıma dönüştürmeyi hep hedef olarak benimsemiş olan HUNTERTEKNO LTD, şuan sektöründe lider firmalardan biri olma gurunu yaşıyor. Bünyesinde banknot sayma makineleri, para sayma makinesi, metal para sayma makineleri, sahte para dedektörü, para paketleme makineleri, evrak imha makinesi konularında uzman mühendis ve teknisyenler çalışmaktadır. HUNTERTEKNO “HUNTER” markası ile beraber kurulduğu yıldan itibaren 70 bine yakın müşteri referansına ulaşmıştır. Genel anlamda Türkiye’nin her vilayetinde, her ilçesinde referansa ve müşteri memnuniyetine sahiptir. "
http://www.fuhlermakina.com
Antalya Makine Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

2 - CANLİFT TEKNİK SERVİS     PR:-1
Firmamız kamyon ve kamyonet arkalarında bulunan yük kaldırıcı liftlerin tamir bakım montajını yapmaktadır 7/24 servis mevcuttur yapılan işler liftbakım liftmontaj lift tamir hidrolikliftler alümünyumlift çelik lift platformlar yük kaldırıcı araç arkası yük kaldırıcı hidrolik lift vb
http://www.canlift.net
Antalya Makine Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

3 - ANKARA HİDROLİK PNOMATİK HİDROLİK POMPA     PR:0
ANKARA HİDROLİK founded by an experienced technical staff in the hydraulic sector since 1997. We continue to work in the hydraulic-pneumatic sector considering the satisfaction of the customers to be the most important thing. We have been continually developing our service and products with a contemporary outlook by following the technological progress. Lider Hidrolik aims to satisfy the requests and needs of the customers completely and as soon as possible; and from the first day of it
http://www.ankarahidrolik.com
Antalya Makine Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

4 - FURKAN Makine San.İmlt.Tic.Pazarlama     PR:-1
OTOMOTİV SERVİS EKİPMANLARI , KAYNAK MAKİNALARI, EL ALETLERİ, EGSOZ TAHLİYE SİSTEMLERİ , MERKEZİ YAĞLAMA SİSTEMLERİ ÖNDÜZEN AYAR CİHAZI , SABİT BALANS MAKİNELERİ , LASTİK SÖKME TAKMA MAKİNESİ , LİFTLER , KRİKOLAR , HAVALI EL ALETLERİ , YIKAMA MAKİNELERİ , KAPORTA EKİPMANLARI , SARF MALZEMELERİ , BALANS KUŞUNLARI TAKIM ARABALARI VE TEZGAHLARI , İKİNCİ EL MAKİNE VE MALZEME ALIM SATIMI FREN TEST, FAR AYAR, KLİMA GAZ DOLUMCİHAZI, EGSOZ GAZ ANALİZCİHAZIı, ROT AYARI, ENJEKTÖR TEST VE TEMİZLEME, ŞASE DÜZELTME TEZGAHLARI, JENERATÖRLER, LİFTLER gibi cihazların satış ve servis hizmetlerini yürütmekteyiz.
http://www.furkanmakinahirdavat.com
Antalya Makine Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

5 - Ar Havalandırma Makinaları San. Tic. Ltd. Şti.     PR:-1
Firmamız , havalandırma ve mekanik tesisat sektörü başta olmak üzere sac ve metal ürünleri ile çalışan firmalar için ; Kenet makinesi, sac işleme makinesi, Flanş makinesi ve diğer sac kesim ve büküm makinelerini üretmektedir. .
http://www.arhavalandirmamakineleri.com.tr
Antalya Makine Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

6 - Mersan Metal Sanayi     PR:-1
MERSAN METAL SANAYİ VE TİCARET Firmamız 2004 yılında temizlik ve çevre konusunda çalışmak üzere kurulmuştur. Çöp konteynerleri, tıbbi atık ve geri dönüşüm konteynerleri, iç ve dış mekan çöp kovaları, atık üniteleri ve oturma bankları üretimi yapmakta olan firmamız ve fitnes aletleri konusunda uzmanlaşmıştır. ayrıca firmamız metal konusunda uzman olup bayrak direklerinden yol levhalarına, yol çizgilerine, hayvan barınakları, belde temizliği ve güvenliği konusunda çalışmaktadır. Bir kısmını aşağıda göreceksiniz; Faaliyet Alanlarımız * Çöp Konteyneri * İç Mekan - Dış Mekan Çöp Kovaları * Geri Dönüşüm Çöp Konteynerleri * Pedallı Çöp Konteynerleri * Oturma Bankları * Spor Aletleri * Doğalgaz Ürünleri * Küllükler * Çocuk Oyun Parkları * Aqua Parklar * Doğa Parkları * Zemin Kaplama ( Poliüretan Malzeme İle) * Süs Havuzları * Çevre Düzenleme ve Peyzaj Çalışmaları * İthal Fidan ( Yetişmiş Ağaç 4 ile 6 metre Arası) * İnşaat Kalıp Kasetleri ( Fiberglass) Firmamız ürettiği ürünlerin kalitesini TSE belgeleri ile, üretici olduğunu sanayicilik ve kapasite raporlarıyla belgelendirmiştir.
http://www.copkonteynir.com
Antalya Makine Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

7 - AKRASİS MAKİNE     PR:-1
Firmamızın, ana imalat konusu Hafif ve Ağır tonajlı Akıllı raf sistemleri , Sac, Profil, boru , kalıp İstifleme Rafı, Hafif/ ağır seri konveyör , paslanmaz konveyör imalatı yanında Yük asansörü ve Hidrolik/Mekanik Lift, Vinç ve Özel Makine imalatıdır.
http://www.akrasis.com.tr
Antalya Makine Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

8 - Çakırtaş Rulman     PR:-1
Rulman çeşitleri fag, zkl. skf, urb, gpz timken butun rulman ceşitleri yurt dısından rulman getırlerek ihtıyaclar karsılanmaktadır. sizde uygun fıyat kaliteli urunlerı bır arada bulmak için bızımle , irtibat kurunuz.
http://www.cakirtas.com
Antalya Makine Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

9 - METAL MAKİNA     PR:-1
Firma faaliyet alanları detaylı bilgi Ürün ve hizmet çeşitleri Firmamız tekstil makinaları sera makinaları ve TÇDD vagon kaldırma vagon taşıma ve vagon ters cevirme makinaları imalatı yapmaktadır. imalatlarımız arasında. Levent. levent stok. vidalı kıriko. vagon kaldırma kırikosu. vagon taşıma. vagonters cevirme. halı çözgü. halı. cözgü. halat açma. tanburolik. kültürel işlem arabası. sera ilaçlama arabası. iplik sarma. çözgü. tıraktölü capa. bag bahce capa. dandil saban. tarım. sera. fılat yıkama. ağac dibi capa. döner tip levent sıtok. TÇDD Kıriko. vidalı vagon kaldırma kırikosu. döner tip levent sıtok. raf tifi levent sıtok. sıtok. stok. çözğü. halı. halı çözgü makinası. halat açma. tanburolik. kalite konturol makinası. sera iç ekipmanları. sera. kültürel işlem arabası. iplik sarma. sera iplik sarma. sera makinaları. çapa. bağbahce capa. ağaç dibi capalama. makaslı platform. çekiçimuni akülü. akülü çekiçi tıraktör. ürün askı teli. hasat arabası. seraymak. metalmak. metal makina. makina. makina imalat. sera. tekstil. tcdd. denizli. denizli makina. denizli sera. levent birleştirme. çağlık. sera makinaları.
http://www.metalmak.com
Antalya Makine Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

10 - Artı Makine     PR:-1
2009 yılında istanbulda faaliyete başlayan ARTI Makina özellikle uzmanlığımız olan plakalı ısı eşanjörlerinde imalat, satış, montaj, bakım ve her marka eşanjör için yedek parça conta ve plaka hizmeti vermektedir. Her marka plakalı eşanjör için temin ettiğimiz ürünler hijyenik Türk Gıda Kodeksine ve (FDA) U. S. A Food and Drug Administration onaylı, sertifikalı Avrupa menşeili ürünlerdir. Ekibimiz Gıda, Enerji, Denizcilik, İnşaat/HVAC, Şeker, Kağıt, Kimya ve Ağır Endüstri sektörlerine satış, servis ve yedek parça hizmeti sunmaktadır. Artı makine için servis, en küçük yedek parçayı sağlamaktan yaşam boyu performans ortağı olmaya kadar her şeyi bir bütün olarak düşünen bir gruptur.
http://www.plakaliesanjorler.com
Antalya Makine Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

11 - YAKUT MAKİNA VE ZİNCİR SAN. LTD. ŞTİ.     PR:0
1969 Yılında Sayın Erdoğan Yakutlu tarafından kurulan Yakut Makina, günümüzde Tekirdağ/Çorlu’ da 11000 m² alanda kurulu 3200 m² lik modern fabrikasında gerçekleştirdiği askılı konveyör sistemleri üretimi ile ülkemizin önde gelen sanayi kuruluşları arasındaki yerini almıştır. Başta metal boyama sektörü olmak üzere, tekstilden emayeye, otomotivden beyaz eşyaya, farklı birçok endüstride kullanılan askılı konveyör sistemlerinde, Türkiye ihtiyacının %70 ‘den fazlasını Yakut Makin
http://www.yakutmakina.com
Antalya Makine Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

12 - DÜNYA REZİSTANS     PR:-1
Sektörünün ilk firmaları arasında yer alan DÜNYA REZİSTANS SANAYİ; 1994 yılında ticari faaliyetine başlamış ve hızla gelişen ve büyüyen sanayiye ayak uydurmak, çalıştığı firmalara daha iyi hizmet sunmak için 2012 yılında izmir 1. Sanayi sitesindeki kendi yerine taşınmıştır. Bugün gelinen noktada, endüstriyel ısıtma ve soğutma, ambalaj makine sanayi, plastik-kauçuk ve kimya sanayi gibi sektörlerin ihtiyaç duyduğu her türlü Rezistans’ın yanı sıra, sıcak seramik yolluk, fişek ve serpantinli rezistans üretimini de yapan firmamız, Rezistans ile ilgili aranılan her şeyin bulunduğu nadir firmalardan biridir. DÜNYA REZİSTANS SANAYİ, gücünü yetişmiş kadrosu ve yılların deneyiminden alırken, almış olduğu yeni binası ile üretimini ve pazar payındaki yerini artırmayı hedeflemektedir. Firmamızın yapmış olduğu ürünler ise; -Fişek rez. , -Hava üflemeli ve serpantinli rez. -Soğuk hava(defroz) rez. -Plaka ve kelepçe rez. -Her ölçüye uygun manifolt rez. -Döküm rez. -Firitöz, kimyasal banyo rez. -Seramik yolluk rez. -Termokupll(ısı ölçer)rez. -Spiral rezistans, gibi birçok alanda rezistans imalatı yapmaktayız. Kalite anlayışı çerçevesinde ISO 9001:2008 kalite sistem belgesi, İş güvenliği uzmanlığı belgesi, CE belgesi ve marka tescil belgesine sahip ürünlerini satışa sunan firmamız, ürün kalitesini kanıtlamış ve müşteri isteklerini kendi tesislerinde en üst düzeyde karşılamayı ilke edinmiştir. Sizlerle çalışmaktan mutluluk duyacağız… Saygılarımızla, SALİH ÜNAL DÜNYA REZİSTANS SANAYİ İMALAT VE SATIŞ Tel: +90 232 4575649 Fax: +90 232 4570239 Cep: 0532 588 9098 www. dunyarezistans. com bilgi@dunyarezistans. com
http://www.dunyarezistans.com
Antalya Makine Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

13 - ARTI MAKİNA KİMYA İTHALAT İHRACAAT SAN.T     PR:-1
Firmamız; halı sıkma makinaları, halı yıkama makinaları, sıcak soğuk basınçlı oto yıkama makinaları, halı ve koltuk yıkama makinaları, 3 motorlu oto temizlik makinası, kompresörler, rottest yıkama makinaları jetonlu köpük makinası, jetonlu oto süpürge, jetonlu oto yıkama makinası satış servisi ve yedek parça ile hizmet vermektedir. ayrıca avrupa dan ithal ettigimiz endüstriyel kimyasallar ve boya koruma ve araç bakım ürünleri genel dagıtımını yapar. . . . Ürünlerimiz, endüstriyel temizlik ve servis ekipmanlarımız, havuz, mandıra, marina temizliğinde, mermer yıkama ve dış cephe temizleme makinası olarak, tavuk çiftliği, büyükbaş hayvan çiftliği, tuğla fabrikası, oto kuaför, süt ürünleri et ve entegre tesisleri temizliği, tanker, gemi, tekne, uçak, otobüs vb. araçlarda temizlik ve yıkama makinası olarak kullanılabilir.
http://www.artimakinekimya.com
Antalya Makine Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

14 - Avrasya Mühendislik & Makina     PR:0
CNC Router Ahşap Plastik Mermer Aluminyum Kesme ve işleme makinaları imalatı yapan firma , aynı zamanda CNC makinalarda ve diğer endüstriyel makinalarda kullanılan parçaların satışını yapmaktadır. Satışı yapılan parçalar : Bilyalı kızak indüksiyonlu mil kromlu mil Alt destekli mil delikli mil Doğrusal rulman Vidalı bilyalı mil kremayer triger kayışı kaplin servo ve step motorlar servo sürücüleri Karbür elmas matkap ve frezeler Digital cetveller CNC Router 3 Eksen İşleme 5 Eksen İşleme
http://www.avrasyamuhendislik.com.tr
Antalya Makine Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

15 - ATILIM MÜHENDİSLİK İNŞAAT SAN.İÇ ve DIŞ TİC.LTD.ŞTİ     PR:0
1996 yılından itibaren iş makineleri konusunda faaliyet gösteren firmamız ağırlıklı olarak Hidrolik kırıcı ithalat, ihracat, imalat, servis, yedek, parça hizmetleri, vermektedir. Güney Kore’den ithal edilen FINE marka hidrolik kırıcıların distribitörlüğü, Hidrolik kırıcı imalatı her marka ve model 2. el hidrolik kırıcı temini ve satışı ana kalemleridir. Yurt içinde 12 bölgede yetkili servis satış ağı ile müşterilerin yanında olan firmamızın hedefi kalitesiyle hizmetiyle deneyimli kadrosu ile ger
http://www.atilimmuh.com
Antalya Makine Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

16 - Rotosis Robots & Otomasyon Sistemleri     PR:-1
Rotosis Robotlu Otomasyon Sistemleri faaliyetlerine 2008 yılında, Yeşil Makina Ltd. Şti. bünyesinde Konya'da başlamıştır. Ana meşguliyet alanı robotlu otomasyon sistemleri olan bir mühendislik firması olmakla birlikte, diğer üretime yönelik tüm otomasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. CNC, PLC yada CD (Custom Device) içeren işleride de başarı ile icra etmektedir. Elle kontrol edilen tezgahların Bilgisayar destekli çalışır hale getirilmesi, özel amaçlı tezgah otomasyon panoları imalatı, özel amaçlı elektrik-elektronik kontrol sistemlerinin tasarım ve imali, Elle üretime yönelik imalat (kaynak, kontrol, montaj) fikstür ve aparatları tasarım ve imalatı, Özel amaçlı talaşlı ve talaşsız üretime yöenlik tezgah tasarım ve imali alanlarında da hizmet vermektedir.
http://www.rotosis.com
Antalya Makine Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

17 - TEOMETAL İMALAT SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ     PR:-1
KARE PETEK LAZER KESİM TABLASI üretimini yapmaktadır. Ürünlerimiz sizlerin talep ettiği ebatlarda, 12 x12 mm ve 6 x 6 mm göz aralığında 0, 50 mm kalınlıkta GALVANİZLİ SAC dan imal edilmektedir. Çerçeveler ise makinenizin özelliklerine göre alüminyumdan yapılır. 300 X 400 İla 1580 X 3300 ebatları arasında halen kullanılan lazer kesim tablaları ürettik. .
http://www.teo-metal.com
Antalya Makine Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

18 - ALCEY MÜHENDİSLİK ASMA İSKELE ve DIŞ CEPHE ASANSÖRLERİ LTD. ŞTİ.     PR:-1
Firmamızın uzmanlık alanları; Elektrikli asma iskele, manuel asma iskele, tam güvenlikli çelik iskele, bina bakım üniteleri, dış cephe temizlik makineleri, skylight ve tonoz üstü ve altı temizlik platformları (gantry), yükselen platformlar, makaslı platformlar, araç asansörleri, orkestra çukurları v. b. ve özel tasarımlardır.
http://www.alceymuhendislik.com
Antalya Makine Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

19 - Tekno Ultrasonik     PR:-1
Ultrasonik teknolojisini Türkiyede bilinçli bir şekilde yaymaya çalışan Tekno Ultrasonik, üretim yapan firmalara uygulama alanlarına göre ultrasonik kaynak ve ultrasonik Horn imalatı alanında hizmet vermektedir. Düşük Maliyet & Yüksek Kalite Plastik, tekstil, medikal, otomotiv gibi sektörlerde kullanılan Ultrasonic makine tasarımlarımız ile sektörün ihtiyaçlarına karşılık vermeyi, bunu yaparken de düşük maliyeti ve yüksek kaliteyi sunmayı kendimize ilke edinmiş bir kuruluşuz. Standart makinelerin yerine size özel ve ihtiyacınıza yönelik özgün tasarımlarımızla da iddialıyız. Kuruma özel ihtiyaçların belirlenmesi aşamasından, tasarım, üretim, montaj ve satış sonrası servis süreçlerinin tamamını kapsayan hizmetlerimiz ile hizmetinizdeyiz. Ayrıca kurum içinde kullanılmakta olan standart makinelerin yetersiz kaldığı noktalarda, ürüne özel makine ek tasarımları ile var olan sistemin geliştirilmesi yönünde de desteğimiz ve hizmetimiz bulunmaktadır. Vizyonumuz Komple çözüm sistemleri ve yüksek kalite standartları ile kurum ihtiyaçlarını hedef odaklı analiz ederek, ihtiyacı çalışan ve karlı bir sisteme dönüştürmek. Misyonumuz * Standart bir sistem değil, özgün bir tasarım ve hizmet sunmak, * Satış sonrası servis hizmetlerinde en kaliteli hizmeti sunmak, * Çözüm odaklı olmak, * En düşük maliyet ve en yüksek kalitede ürün ve hizmet sunmak, Standart makinelerin yetersiz kaldığı durumlarda ürüne özel makine tasarlanmakta ve üretilmektedir. Her makine ve teçhizata uygun yedek parça stoğumuzda sürekli mevcuttur.
http://www.teknoultrasonik.com
Antalya Makine Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

20 - DESİTA MÜHENDİSLİK VE DANIŞMANLIK     PR:-1
Desita Mühendislik günümüz sanayicisinin bilgi ve becerisini, CAD / CAM/ CAE programlari ve teknolojik gelismeler ile verimli hale getirmeyi hedeflemektedir. Bu çizgide ilerleyen firmamiz, endüstriyel tasarim, CAD/CAM/CAE egitimleri, meslek edindirme egitimleri ve danismanlik hizmetleri vermektedir. Firmamizin Faaliyet Alanlari : * Danismanlik Hizmetleri. * SpaceClaim CAD / CAM Satisi. * SolidWorks, SpaceClaim ve Cimatron CAD / CAM Egitim. * Endüstriyel Ürün Tasarimi * Endüstriyel Sistem ve Makine Tasarimi * Plastik ve Metal Enjeksiyon, Sac Metal Kalibi Tasarimlari * Komple Proje Üretim Takibi * AR-GE ve ÜR-GE Hizmetleri * Profesyonel CAD / CAM / CAE Egitimleri * Profesyonel Meslek Egitimleri ( Enjeksiyon Kalipçiligi, Sac Metal Kalipçiligi) * Tersine Mühendislik hizmetleri (Optik Tarama, Hizli Prototip)
http://www.desitamuhendislik.com
Antalya Makine Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

21 - AKDAŞ GRUP MAKİNA     PR:-1
Akdaş grup makina türkiyede yıkama makinası sektöründe lider bir markadır. kullanılan bertolini italyan pompaları ve ateşleme üniteleri ve diğer ekipmanları ile kusursuz bir makina sunar. 10 yıl yedek parça garantisi verir. tüm türkiyede yaygın bayi ve servis hizmeti sunar kampanya bilgisi için lütfen arayınız 0 232 462 55 30 yada satis@nobili2000. com dan mail gönderebilir www. nobili2000. com adresinden sitemizi ziyaret edebilirsiniz
http://www.nobili2000.com
Antalya Makine Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

22 - VVENZİYY TURNİKE VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ MAKİNA SAN.TİC.     PR:0
FİRMAMIZ BÜNYESİNDE MARKET MAĞAZALARA GEÇİŞ KONTROL SİSTEMLERİ VE TURNİKE İMALATI YAPILMAKTADIR. AYRICA FİRMAMIZ BÜNYESİNDE FERFORJE İŞLERİ, DEMİR DOĞRAMA, OTOMATİK BSHÇE KAPILARI, KEPENK, ÖZEL ÜRETİM İMALAT MAKİNELERİ YAPILMAKTADIR. KALİTEYİ UCUZA ALMAK İSTEYENLER SİZİ BEKLİYORUZ. SAYGILARIMIZLA
http://www.wenziyyturnike.tr.gg
Antalya Makine Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

23 - mutlu oto servis ekipmanları     PR:0
MUTLU Oto Servis ekipmanları oto Boya kabini satış ve boya kabinleriniz için gerekli her türlü yedek parçayı gününde temin edebileceğiniz geniş bir malzeme stoğuna sahiptir. Öncelikli olarak İtalyan menşeli her türlü filtre ve farklı kapasitelerde brülörler , aydınlatma ekipmanları , sık kanat fanlar , fan motorları , kapı ve kapı aksesuarları v. b
http://www.ponyboyakabini.com
Antalya Makine Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

24 - Ömür kalıp makina     PR:-1
Firmamız punta makinasi uzerine kurulmus olup tablali punta sabit punta alin kaynagi cok pistonlu punta ve ise ozel punta makinalari yapmakdayiz ayrica torna freze fason isleri itinayla uygun fiyata kaliteli musteri memnuniyeti esas alinarak uretim yapilmaktadir 7/ 24 teknik servis imkanimizla mekanik bakim ve onarim hizmetlerimizden dir uygun fiyat yuksek kalite hayal edin gerceklestirelim omurkalipmakina
http://www.omurkalipmakina.com
Antalya Makine Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

25 - ZÜMRÜT ISI katı-sıvı-gaz yakıtlı kalorifer kazanları imalatı     PR:0
Zümrüt ısı 2001 yılında Konya 'da üretime başlamıştır ve müşterilerine geniş ürün çeşitleriyle hizmet verir. Zümrüt ısı teknoloji ile paralel olarak çalışır ve son teknoloji, makine ve ekipmanlarını kullanır. Zümrüt ısı kalite sistemi ürün pazarlamayı hedef alır. Ayrıca katı ve gaz yakıtlı kalorifer kazanlarını müşteri memnuniyeti için geliştirir. Firmamız daima yeni ürün çeşitleri ekleyip bununla birlikte tüketici sağlığını, alım gücü konusundaki çalışmaları ile müşterilerimizin yanında oluruz. Zümrüt ısı, en kaliteliyi üretmesi, toplam kalite sistemine olan bağlılığı ve ürünlerimizde en iyi kaliteyi müşterilerimize sunarak, 8 senedir çalışmalarına devam etmektedir. sektöründe yeni çalışmaları ile ön plana gelen ZÜMRÜT ISI yapmış olduğu dökme dilimli doğalgaz kazanı ile TÜRKİYE'de 3'cü imalatcı firma olmuştur
http://www.zumrutisi.com.tr
Antalya Makine Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

26 - SML MAKİNA TAKIM TEZGAHLARI SAN. TİC. LTD. ŞTİ.     PR:0
YENİ VE 2. EL CNC TAKIM TEZGAHLARI, REGÜLATÖR, PANTOGRAF SATIŞI
http://www.smlmakina.com
Antalya Makine Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

27 - KESİT MAKİNE     PR:0
Cnc router ve laser engraving imalat-satış. Saç kalıp imalatı
http://www.kesitmakine.com
Antalya Makine Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

28 - gmt cam makinaları ltd şti     PR:2
Insulating Glass Machinery, Glass Machine, Glazing Machine, Double Glass Machine, DG Machine, IG Machine, Glass Washing Machine, Butyl Extruder, Polysulphide Extruder, Thiokol Extruder, Hotmelt Extruder, Rotating Table, Roller Press, Vertical Press, Flat Press, Automatic Press, Isıcam Makinaları, Cam Makinesi, Çiftcam Makinaları, Cam Yıkama Makinesi, Butil Makinası, Thiokol Makinesi, Döner Tabla, Rulo Pres, Dikey Pres, Merdane Pres, Kapalı Pres, Otomatik Pres
http://www.gmtmachine.com
Antalya Makine Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

29 - GÜNCANLAR MAKİNA SANAYİ     PR:0
KAUÇUK MAKİNALARI İMALATI VE HER TÜR KAUÇUK MAKİNALARI TAKIM TEZGAHLARI VE SANAYİ MAKİNALARI ALIMI SATIMI VE REVİZYONLARI YAPILIR
http://www.guncanlarmakina.com
Antalya Makine Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

30 - Güven Otomat Makina Sanayi ve Ticaret     PR:0
YAĞDAN TASARRUF Güven Otomat firması olarak İmalatını yapmakta olduğumuz Talaş Süzme ve Kurutma Makineleri ; santrifüj yöntemi (yüksek devirde dönme hareketi yaparak özgül ağırlıkları farklı olan homojen ve heterojen karışımları birbirinden ayırmak) ile index, rovelver, cnc gibi makine imalatlarında üretimi sağlanan malın talaş ve yağının tekrarlı kullanımı için geri dönüşümünün sağlanmasını ve aynı zamanda kurutma işlemini de yapmaktadır. Standart tip makinalarımız talaştan yağın süzme iş
http://www.guvenotomatsan.com
Antalya Makine Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

31 - Kardeşler Kepçe | Kardesler Grab     PR:0
Her türlü yük tahmil ve tahliyesinde kullanılan mekanik ve hidrolik kepçe imalatı yapmaktayız. Başlıca ürünlermizi: *Elektrikli Hidrolik Polip Kepçe *Elektrikli Hidrolik Mekanik Kepçe *Mekanik Tek Telli Kepçe *Mekanik Polip Kepçe *Mobil Vinç Ataşmanları
http://www.kardeslerkepce.com
Antalya Makine Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

32 - UNC MAKİNA     PR:2
UNC Makina, Talaşlı imalatta çevre kirliliğini önlemek amaçlı atık boryağı arıtma & geri dönüşüm ve Briketleme sistemleri kurmaktadır. Firmamızca kurulan sistemlerde bor yağlı talaşlar Kırıcı Ünitelerden geçirilerek küçük parçalara bölünür ve Santrifüj ile üzerindeki yağdan arındırılır ~ %98 oranda yağdan arındırılmış hale gelir. Talaştan ayrılan yağlar filtre edilerek sisteme geri kazandırılır. Briketlenen talaş ise normal talaşa oranla ergitme fırınlarında ~ %95 fazla verim sağlar. Bunlara par
http://www.uncmakina.com
Antalya Makine Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

33 - Yaşık Makina san. tic. ltd şti     PR:1
FAALİYETLERİMİZ : * İsteğe uygun özel Makina tasarım, Proje ve imalatı * Seramik Sanayi * Granit ve Mermer Sanayi * Kompozit ürünler, İmalat Makinaları, Pultruzyon makakinası, Silikon (Kompozit) izolotör kalıbı kapama Presi. * İnşaat Sektörü. (Dış Cepe Kaplamaları, Kesme ve Kırlangıç Kuyruğu Profili açma Makinaları). * Gıda Sanayi. (Paslanmaz Makinalar) * Porselen ve Silikon (Kompozit) İzolatör ima
http://www.yasikmakina.com
Antalya Makine Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

34 - PREYNER PREFABRİK ve KONTEYNER,MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ     PR:0
PREFABRİK EVLER PREFABRİK VİLLALAR KONTEYNER ÜRETİMİ CEPHE GİYDİRME VE KOMPOZİT KAPLAMA SİST. BARİYER ve KEPENK SİST. ALARM ve KAMERA SİST
http://www.kaizendanismanlik.com
Antalya Makine Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

35 - Borşen Boru     PR:2
Paslanmaz boru, paslanmazmalzeme, Paslanmaz malzeme, Paslanmaz, paslanmaz çelik profil, paslanmaz nipel, paslanmaz flanş, paslanmaz tee, profil, Lider, alfalaval, ham-let, fittingsler, paslanmaz Vana, Stainless steel, heat transfers, steel products, stainless steel, radiators, copper, processing metal, Outokumpu, nickel, metallurgy, metal smelting, metal refining, metal production, metal processing, metal industry, heat exchangers, fabrication, tube, filters, Boliden
http://www.borsenboru.com
Antalya Makine Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

36 - ATEM MAKİNE OTOMASYON SAN TİC.LTD.ŞTİ.     PR:2
ATEM makine olarak 2005 yılından buyana eurocnc markasıyla CNC Router kesim makineleri üretiyoruz. 2005 yılından bu zamana kadar Türkiye’nin farklı bir çok şehrinde 50’ye yakın firma bizim makinelerimizi kullanmaktadır. CNC Router kesim makinesi ile detaylı bilgi için internet sitemizden yararlanabilirsiniz. . .
http://www.eurocnc.com
Antalya Makine Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

37 - polger makina ısı.sis.taah.tic.td.şti     PR:2
polger makina modüler su deposu galvaniz su deposu paslanmaz su deposu kaynaklı su deposu ve doğalgaz altyapı reglaj istas yonları alnında çalışmaktadır bunlarla ilgili ihtiyaçlarınızda sizinle çalışmaktan gurur duyarız.
http://www.polger.com.tr
Antalya Makine Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

38 - DERBY KONVEYÖR BANT-DERBY V KAYIŞLARI KONVEYÖR BANT PAZ. TİC. LTD. ŞTİ.     PR:1
derby, konveyör bant, konveyor, elevatör bant, v kayış, zaman kayışları, transmisyon kayışları, silgilik lastik levha, sıyırıcı lastikler, bandobarlı konveyör bantlar, pvc-pu bantla, değirmen kayışları, taşıyıcı bantlar, konveyör rulo ve aksamları, tambur lastikleri tambur, konveyör bany ek yapım sistemleri, metel ek yapım aparatları, tambur kaplama, yerinde sıcak ve soğuk ek yapımı (sıcak vulkanize), elastomer köprü mesnetleri, takoz ve tüm kauçuk parça ve aksamları imalat ve montajı.
http://www.konveyorbant.com.tr
Antalya Makine Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

39 - karasufırca     PR:1
irmiksasör vals elek tapaten ayarlı vals tapaten sılındır fırca özel fırca liso un tekstıl seramık fabrıka fırcaları ımalatı ve satıs
http://www.karasufirca.com
Antalya Makine Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

40 - Çetsan Hidrolik     PR:0
Çekirge ve Teleskopik Damper Silindirleri Damper – İş Makinası ve Tarım Aletleri Silindirleri Hidrolik Silindir Kep ve Piston İmalatı
http://www.cetsanhidrolik.com
Antalya Makine Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

41 - yaman makina     PR:0
kırıcılar, elekler, paketleme tesisleri, endüstrüyel tesislerin yapımı ve kurulumu , taşıyıcı konveyör bantlar. . . .
http://www.yamanmakina.com
Antalya Makine Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

42 - RNV Vinç Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi     PR:0
Yurtiçi ve yurtdışı vinç imalat ve satışı yapmaktayız. İmalatını gerçekleştirdiğimiz ürünler; gezer köprülü vinç, portal vinç, pergel vinç, monoray vinç, vinç ekipmanları
http://www.rnv.com.tr
Antalya Makine Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

43 - SER HİDROLİK PNÖMATİK MAK MÜH ELK SAN VE TİC LTD ŞTİ     PR:0
firmamız hidrolik-pnömatik sektöründe mühendislik çerçevesinde proje, üretim ve satış yapmaktadır. Kısa sürede çok hızlı büyümr gösteren firmamız hidrolik-pnömatik makina sektöründe büyük işlere imza atmıştır. Hidrolik-pnömatik malzeme ekipmanları satışında siz müşterilerimize hiz vermekteyiz.
http://www.serhidrolik.com
Antalya Makine Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

44 - genç paslanmaz san tiç     PR:0
süt soğutma tankı 1 5ton pişirme tanklarıtaşıma tankları vakumlu pişiriciler çokokrem imalatı ileilgili makina ve ekipmanlar özel peynir tekneleri tabandan süzgeçli soğutma tüneli hurdayıkama makinası konveyörband
http://www.gencpaslanmaz.com
Antalya Makine Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

45 - LİDER HİDROLİK PNÖMATİK LTD.ŞTİ.ŞTİ.     PR:0
1997 yılında hidrolik pnömatik ve imalat (Transmikser ve diğer imalat) sektöründe, deneyimli teknik kadro tarafından kurulan LİDER HİDROLİK İTH. İHR. LTD. ŞTİ. , kısa zaman içerisinde yaptığı atılımlarla, kurumsallaşmasını tamamlamıştır. Bünyemizde Dişli ve Hidrolik silindir İmalatı Müşteri ihtiyacına göre her ebatta silindir ve dişli İmalatı yapılmaktadır. Mühendislik hesaplar dahilinde Hidrolik Güç Ünitesi Endüstriden gelen talebe göre özel güç üniteleri ve makinelerin projelendirilm
http://www.liderhidrolik.com
Antalya Makine Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

46 - Elitpack     PR:0
2000 yılında faliyete geçen firmamızda yatay ambalaj, kolonyalı mendil, stick dolum, meybuz, karton kutu dolum ve kapama makinelerini standart olarak imalat yapmaktadır. Talebe göre özel tasarım makinalar ve parkur dizaynı yapılmaktadır. yatay ambalaj, toz dolum, stıck, meybuz, kolonyalı mendil, karton kutu açma dolum ve kapama, köşe kesim ve dikey dolum makinaları
http://www.elitpack.com.tr
Antalya Makine Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

47 - YİĞİTLER İNŞAAT MALZEMELERİ İMALAT PAZ.LTD.ŞTİ.     PR:0
flans , patent dirsek , te , kep , redüksiyon , manson , sürgülü vana , küresel vana , basınc kırıcı valfler , kelebek vana , demontaj , sulama hidranti
http://www.yigitlerltd.com.tr
Antalya Makine Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

48 - detay kalıp makina san.ltd.şti     PR:0
DETAY KALIP MAKİNA HAKKIMIZDA Kalite ve müşteri memnuniyetini hedefleyen çalışmalarımızın giderek artan talep ve kapasite ihtiyacına cevap verebilmesi amacıyla, teknolojimizi de yenileyerek, 4000 m2 kapalı alana sahip yeni iş yerimizle mobilya aksesuarları üretimine başladık. Şu an toplam 4000 m2 üzerine kurulu toplam üç tesisimizde hizmet vermeye devam ediyoruz. Toplam kalite anlayışının mihenk taşı olan ISO 9000 kalite yönetim sistemi ile çalışarak üzerimize düşe
http://www.kalendertac.com
Antalya Makine Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.