Rehber : Bilişim Sektörü Firmaları


Antalya Şehrindeki Bilişim Sektörü Firmalarının Listesidir. Eğer sizinde Antalya Şehrindeki Bilişim Sektörü kategorisinde firmanız varsa firmanızı ekleyerek Antalya Şehrindeki Bilişim Sektörü ile ilgilenen müşterilerinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
* Sıralama Girilen şehir sayısının azlığına ve Google Pagerank Değerlerine Göre Yapılmaktadır. Aynı pagerankde olan iki sitenin birisi istanbul ve Antalya Şehrindeki Bilişim Sektörü seçmişse, diğeri sadece Antalya Şehrindeki Bilişim Sektörü seçmişse, sadece Antalya Şehrindeki Bilişim Sektörü şehrini seçen üstte yer alır.


1 - Promisk Bilişim Teknolojileri     PR:1
Bilişim sektöründe sadece hizmet ve çözüme dayalı faaliyet gösteren firmamız, doküman arşivleme ve özel yazılım çözümleri ile Antalya'da hizmet vermektedir.
http://www.promisk.com
Antalya Bilişim Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

2 - Lider Bilişim Ltd. Şti.     PR:1
LİDER BİLİŞİM 1999 yılından bu yana İletişim Sistemleri, Güvenli Sistemleri, Acil Anons Sistemleri, Görüntülü Diafon Sistemleri, Act fax(faks sunucu sistemi) konusunda, “bizim en büyük mutluluğumuz müşterilerimizin memnuniyetini dile getirmesidir” misyonuyla hizmet vermeye devam etmektedir.
http://www.liderbilisim.net
Antalya Bilişim Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

3 - print-m     PR:0
kartus toner dolumu, muadil kartus ve tonerlerının satısı yapılır. ayrıca hp, cannon, xeros, panasonic, epson, gıbı fırmaların orjınal ve muadil urunlerını temın edebılırsınız
http://www.print-m.net
Antalya Bilişim Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

4 - 3e Bilgisayar Donanım ve Danışmanlık Hizmetleri     PR:-1
Antalya Notebook Servisi Antalya Kamera Güvenlik Sistemleri Antalya Web Tasarım Antalya’da Firma Tanıtım antalya bilgisayar antalya notebook antalya servis antalya bilgisayar servisi antalya notebook onarım servisi bakım onarım kurumsal bakım anlaşma 2. el alım
http://www.3ebilgisayar.com
Antalya Bilişim Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

5 - Antalya Bilişim A.ş.     PR:-1
Ünvan : Antalya Bilişim A. ş. Adres : Elmalı Mah. 15. Sk. Güçlühan No:5 Kat:1 ANTALYA Tel : 0. 242. 325 74 66 Antalya - TÜRKİYE Kuruluş:15 Mayıs 2008 Genel Müdür:Orhan Deniz Kaplan Müdür:Emre Irmak Sahibi:Orhan Deniz KAPLAN Personel Sayısı: Bağlantılar:Penta\AK-BİM/Toshıba\Carly Video Site Yapım Şirketi:Antalya07 İnternet Teknolojileri Grubu Reklam:Antalya Reklam07 Grubu Telefon : 0242 325 74 66 E-posta : Kuruluş Tarihi : 2008 Sermaye :16. 000. 000 TL Özkaynaklar :12. 500. 000 TL
http://www.penta.com.tr/index.asp
Antalya Bilişim Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

6 - EGE BİLŞİM / FAİK GÜREM     PR:-1
Bilgisayar, Notebook satış kurulum ve servis bakım hizmetleri, Virüs temizleme, Güvenlik kamera kurulumu, web sitesi yapımı konularında hizmet vermekteyiz. Otel ve restaurant'lar için program kurulumu ve network sistem kurulumları yapmaktayız.
http://www.konyaaltibilgisayarservisi.com
Antalya Bilişim Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

7 - Prowell Güvenlik Sistemleri Telefon Santrali Cctv Kamera Alarm Sistemleri Antalya     PR:-1
Prowell Ltd. Şti. Kuruluşunu gerçekleştirdiği 1999 Yılından itibaren , Telefon santral sistemleri , Kapalı devre (CCTV) Kamera Sistemleri, Yangın İhbar Sistemleri, Görüntülü Diafon sistemleri, Fax Server yazılımları, Hırsız ihbar Sistemleri, Seslendirme Acil Anons Sistemleri , Kartlı Geçiş Sistemleri El ve Kapı tipi dedektörler , Çevre Güvenlik Sistemleri, Netwoork sistemleri konusunda satış ve satış sonrası hizmetleri ile kurumsal firmalara çözümler sunan bir teknoloji firmasıdır. Şirket yetkilisi:Zekeriya Önal Tel:444 1 972 www. prowell. com. tr PROWELL BİLİŞİM VE GÜVENLİK TEKNOLOJİLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ
http://www.prowell.com.tr
Antalya Bilişim Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

8 - MSN BİLGİSAYAR     PR:-1
Çözemediğiniz Donanımsal veya Yazılımsal bir probleminiz varsa İşletim sistemi artık sizin verdiğiniz komutları dinlemiyorsa. Bilgisayarınız yeniden başlıyorsa, kendiliğinden kapanıyorsa. Oluşturduğunuz dökümanlarınız, sunumlarınız, resimleriniz silindiyse. Bilgilerinizi başka bir ortamda kimsenin erişemeyeceği bir yöntemle saklamak veya yedeklemek istiyorsanız Sistem Kurulumu ve Sorun Giderme Ofis ve Evinizde kullanığınız bilgisayarlarınızda Virüs bulaşması, zamanla işletim sisteminizin ağırlaşması ve kullanıcı hatalarından meydana gelebilecek sebeplerle işletim sisteminin yeniden kurulumu gerekebilir. Kurulum sürecinde ; • Bilgisayarınızda donanım arızası olup olmadığı kontrol edilir. • Verilerinizin tamamı yedeklenir. • Bilgisayarınızda zamanla oluşan kir ve tozlar temizlenir. • Bilgisayarınızın yeterlilik ve performans testleri yapılır. • Yedeklenen verileriniz virüs taramasından geçirilir. • Kullanmak istediğiniz işletim sistemi tekrardan yüklenir. • Genel kullanım için gerekli olan programlar yüklenir. • Gerek görülmesi durumunda müşteri onayı ile gerekli donanım yükseltmesi yapılır. • Bilgisayar donanımıza ait en güncel sürücüler yüklenir. • Varsa virüs programınız yeniden yüklenir ve güncellemeleri yapılır. (lisanslı bir virus programız yoksa ev kullanıcıları için AvastHome programı yüklenir. ) Bu işlemlerin toplam ücreti 30TL'dir. İletişim:liman mahallesi barış manco caddesi 7. sokak köşem apartmanı no:22/3-4 Konyaaltı-antalya tel:2422595683 cep:5352119373 web: www. msnbilgisayar. com e-mail:info@ msnbilgisayar. com
http://www.msnbilgisayar.com
Antalya Bilişim Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

9 - Anadolu Teknoloji     PR:-1
Firmamız 2003 yılından bu güne teknoloji sektöründe yer alarak, yaptığı tüm hizmetlerde son kullanıcı memnuniyetini esas almıştır. Bilgi birikimi ve deneyimi ile emsali olmayan firmamız, alanındaki tüm ihtiyaçlarınıza legal çerçevede çözümler üretmekte olup konusunda başarılı teknik cihazlar ile destek vermekteyiz. Anadolu Teknoloji Yazılım Araştırma ve Geliştirme yönünde yılların deneyimi ile herzaman yanınızdadır. Anadolu Teknoloji Yazılım Ekibinde bulunan konusunda uzman çalışma arkadaşlarıyla projelerinize ve firmanızın kurumsal kimliğine yakışır profesyonel hizmetler üretmektedir. . . Ürünlerimizi kullanan kişi ve kuruluşlar sadece müşterilerimiz değil, aynı zamanda dostlarımız olmuşlardır. Bunun tek nedeni ise sattığımız her cihazın arkasında olmamız, esas satış sonrasında müşterilerimizle sürekli irtibat halinde olup, memnuniyetlerini takip etmemizdir.
http://www.antekno.com
Antalya Bilişim Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

10 - Şapkalı Çocuk Web & Reklam Hizmetleri     PR:-1
Biz Kimiz 2010 yılında antalya da dinamik, genç, yaratıcı bir ekip ile Şapkalı Çocuk kurulmuştur. Şapkalı Çocuk olarak internet ve bilişim hizmetleri vermekteyiz. Kuruluş amacımız piyasa ve müşterilerinin ihtiyaçlarını doğru şekilde karşılamaktır. Misyonumuz Şapkalı Çocuk olarak misyonumuz kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetidir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru işlevsel şekilde karşılamaktayız. Yaptığımız her işin sonunda müşterinin memnuniyetini analiz etmek ve danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Kalite Politikamız Yurtiçi ve Yurtdışı genel bilişim ve internet hizmetleri alanında, müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde, Avrupa düzeyinde kaliteli hizmet sunmaktadır.
http://www.sapkalicocuk.com
Antalya Bilişim Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

11 - www.obimbilisim.com     PR:0
2007 yılında kurulan şirketimiz dinamik ve uzman kadrosu, geçmişe dayalı tecrübesi, profesyonelliği ve eğitimci anlayışıyla kısa süre içerisinde bir çok projeyi hayata geçirmiştir. Bilişim sektöründe her geçen gün kendini yenileyerek sizlere en iyi hizmeti vermeyi ilke edinmiş bulunmaktayız. Firmamız : PC Satış ve Teknik Destek Kurumsal Teknik Servis Elektrik ve Elektronik ev aletleri Satışı İnternet Hizmetleri Network Sistemleri Kartuş & Toner Dolumu Yazılım Eğitim
http://www.obimbilisim.com
Antalya Bilişim Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

12 - AYZ Bilişim Antalya     PR:-1
Firmamız Bilişim, yazılım, ağ yapılandırması, danışmanlık, Kablosuz internet, web tasarım, dijital signage yani bizim deyişimizle dijital ekranlar konusunda ve firmaların ihtiyaçları doğrultusunda satışı, müşteri memnuniyetini üst seviyelere çıkaran özel yazılımlar üretmektedir. AYZ Hotspot ve Internet sistemi, Guest Portal Guestrelations yazılımı, Dijital Ekran yazılımımız ile bu amaçlar hedeflenmiştir.
http://www.ayzbilisim.com.tr
Antalya Bilişim Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

13 - TzN Bilişim teknolojileri     PR:-1
Tzn Bilişim Teknolojileri | Kurumsal Kimlik | Web Tasarım |Grafik Tasarım | Logo Tasarım | Web Hosting | Domain Tescil Internet sayfası günümüzde en yaygın, en ucuz iletişim aracıdır. Bu sayede olası müşterileriniz, internet kullanıcıları size dünyanın her yerinden ulaşabilir, firmanızın kurumsal yapısı, ilgi alanınız, ürünleriniz hakkında detaylı bilgiye sahip olabilir, sitenizde bulunan e-mail yada formlar aracılığı ile sizinle kolayca iletişim kurabilir.
http://www.tznbilisim.com
Antalya Bilişim Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

14 - ctr grup yazılım ve elektronik san. tic. ltd. şti.     PR:-1
Ekonomik araç takip sistemi , filo takip, Mobil DVR, İnterfleet CTR Grup, İnterfleet Web tabanlı yazılım, 3 Boyutlu araç takip yazlımı, Google harita, arac takibi, BİREYSEL ve KURUMSAL ARAÇ TAKİP SİSTEMİ Bireysel ve Kurumsal Araç takip sistemlerinde en son talepleri son teknoloji ile yerine getiren ve işlemsel maliyetleri azaltan interfleet çözümü hizmetinize sunulmuştur. İnterfleet araç ve filo takip yönetim sistemi, Dünya’daki en son modern teknoloji ile donatılmış izleme cihazıdır. Bireysel ve kurumsal yapıya uygun tüm araçlarda takip ve pozisyonları raporlar. Bu raporlar ağır iş yükü ve filo izlemelerinde, en düşük maliyetle maximum fayda alabilecek interfleet web tabanlı yazılım paketi içinde sunulmaktadır.
http://www.arac-takibi.com
Antalya Bilişim Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

15 - Veritel ANTALYA     PR:1
Antalya Bölgesinde telefon santralları, Netaş satış servis, fiber optik işleri, Antalya Nortel satış servis, meridian santral bakımı, ip telefon santralları, antalya metro ethernet hizmeti,
http://veritel.com.tr
Antalya Bilişim Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

16 - ARTEK GÜVENLİK VE BİLİŞİM SİSTEMLERİ     PR:-1
Artek Güvenlik SİST. Bilgisayar MLZ. Bilişim SİST. 2013 yılında Isparta’da Güvenlik Ve Bilişim Sektörüne yeni bir ekol getirmek amacı ile kurulmuştur. Kuruluşumuzdan bu yana kazandığımız tecrübeyi, Isparta’yı kalite ve uygun fiyatla tanıştırmak için kullanacağız. Ürünlerimizin en büyük özelliği dünya çapında bilinen tüm markaların kalitesinde olmasıdır. Kurulduğumuz günden bugüne kadar amacımız müşterilerimize dayanıklı, kaliteli ve sağlam ürünleri en uygun fiyatlarla sunmaktır. Firmamız müşterilerimizi fiyat ve performans ile birlikte teknik anlamda da her şartta desteklemektedir. Sizlere sunduğumuz tüm ürünler firmamız garantisi altında olup, 7/24 teknik destek ve hizmet sunmaktayız. www. artekbilisim. com elektronik güvenlik, personel geçiş sistemleri, hırsızlık alarm sistemleri, yangın erken uyarı sistemleri ve daha birçok ürün gurubunda güçlü firmanız olmaya adaydır. Bizimle çalışarak, güvenilir teknolojik ürünlere kolayca ulaşın, kaygılarınıza karşı zamanla yarışarak öne geçin.
http://www.artekbilisim.com
Antalya Bilişim Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

17 - Sedef Grup     PR:0
Bilgisayar Yazılımı, Web Tasarımı, Domain ve Hosting Hizmetleri, İnteraktif Cd Tasarımı, İnternet Reklamcılığı, İnternet Yazılımı konusunda uzman kodromuz ile faaliyet göstermekteyiz.
http://www.sedefyazilim.com
Antalya Bilişim Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

18 - EBG E-tugra elektronik sertifika sağlayıcısı     PR:5
Telekominikasyon Kurumu tarafından Nitelikli elektronik imza satmaya yetkili üç firmadan biri. Herturlu e-imza hizmetleri için başvurabileceğiniz bir firmadır. web uygulamarına e-imzayı entegre etmek isterseniz burayı tıklayın
http://www.e-tugra.com.tr
Antalya Bilişim Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

19 - Tufan Bilgisayar     PR:-1
Burdur'un en saygın ve güvenilir bilgi işlem kuruluşlarından Tufan Bilgisayar, faaliyete geçmiş bulunmaktadır. Bilgi işlem alanında, özellikle kurumsal kullanıcılara, geniş bir yelpazede çözümler sunmayı hedefleyen Tufan Bilgisayar, çağdaş, normlara uygun çalışma yapısı ve yüksek teknoloji kullanımıyla hizmet kalitesini, her geçen gün yükseltmektedir. PC Satış - PC Teknik Servis - PC Sarf Malzeme Satışı - Güvenlik Sistemleri - Mobil El Terminalleri - Ticari Yazılımlar - Web Tasarımı - Hosting & Domain hizmetlerimizle siz müşterilerimizin hizmetinizdeyiz. . . Meslekteki bilgi, birikim ve tecrübemiz siz müşterilerimiz için bir teminattır. . .
http://www.tufanbilgisayar.com
Antalya Bilişim Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

20 - WebMarkam     PR:-1
Marka kimliği oluşturma ve büyütme üzerine çalışan WebMarkam, internet sitesi kurulumundan sosyal medya pazarlamasına, kurumsal kimlik kurulumundan dış ticaret konularına kadar konularında uzmanlaşmış ekibi ile çözüm ortağınız olmaya hazır. Kurumsal kimlikler ve küçük ölçekli işletmelerin projelerine imza atan firmamız, inovatif ve sıradışı fikirleri ile markanızın/firmanızın benzerleri arasından sıyrılmasına yardımcı oluyor. Daha fazlası için www. webmarkam. com üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz. WebMarkam Team
http://www.webmarkam.com
Antalya Bilişim Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

21 - DMS Elektronik Bilgisayar Dis Ticaret Ltd.Sti.     PR:-1
CD-R, DVD-R, DVD+R, CD baski, CD uretim, CD paketleme, DVD baski, DVD uretim, Blu-ray, BD-R ve BD-RE, CD kutusu, DVD kutusu, CD cantasi ve rafi, CD-DVD ve Blu-ray cogaltim sistemi (duplicator), CD etiketi, CD etiketleme aparati, egitim CD'leri, USB Bellek, Sekilli USB bellek ithalati ve satisi yapan bir firmadir. Princo, Verbatim, JVC, Taiyo Yuden, Sumdex, Ritek, MDA, Halloa, Smart Buy markalarinin Turkiye dagiticisidir.
http://www.cd.com.tr
Antalya Bilişim Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

22 - SadeceWEB     PR:0
“SadeceWEB®” Nokta Bilişim Bilgisayar ve İnternet Hizmetlerinin WEB hizmetlerinde kullandığı ticari tescilli markasıdır. Şirketimiz 2001 yılından bu yana uzman kadrosu ile çeşitli faaliyet alanlarına sahip şirketler için kaliteli ve kişilere özgün WEB siteleri hazırlamıştır. Ayrıca Nokta Bilişim Bilgisayar ve İnternet Hizmetleri çeşitli iş kollarında da kendini göstermiş olup bu alanlar aşağıda belirtildiği gibidir: Sadece WEB / İnternet ağı üzerindeki tüm işlemler S
http://www.sadeceweb.net
Antalya Bilişim Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

23 - SERMAK BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ     PR:0
BİLGİSAYAR VE ÇEVRE BİRİMLERİ SATIŞI, LAPTOP/NOTEBOOK SATIŞI, GÖRÜNTÜLÜ GÜVENLİK SİSTEMLERİ SATIŞI, PROFESYONEL TEKNİK SERVİS HİZMETLERİ, WEB TASARIM VE HOSTING HİZMETLERİ. KURUMSAL BİLGİ İŞLEM VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ. BİREYSEL MÜŞTERİ SATIŞINI HEDEFLEYEN ONLİNE MAĞAZACILIK SİSTEMLERİ. OEM VE GÜVENLİK ÜRÜNLERİNDE TOPTAN SATIŞ.
http://www.sermaknet.com
Antalya Bilişim Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

24 - TAFT Telekomünikasyon ve Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti.     PR:2
Aras Kargo Dosya Gönderimi Fatura Ödeme Su Elektrik Doğalgaz Digiturk Sabit Telefon Cep Telefonu OGS Kablolu TV ADSL Faturaları Bağkur Kredi Kartı Borcu Ödeme SSK Primi Ödeme Vergi Borcu MTV Ödeme Trafik Cezası Kontor Yükleme Türk Telekom Adsl Başvuru Noktası Parça Kontör Yükleme Callshop (VOIP Hizmeti)
http://www.taft.com.tr
Antalya Bilişim Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

25 - MR Multimedya     PR:0
MR Multimedya İnternet ve Bilişim Hizmetleri, ev ve ofis kullanıcıları için Windows ve Web tabanlı yazılım ürünleri geliştirir. PC kullanıcılarının, bilgisayarlarına herhangi bir yük getirmeyen, özel kurulum ayarları gerektirmeyen, kullanımı kolay, profesyonelce dizayn edilmiş, gereksiz parametreler ve gereksiz teknolojiler içermeyen yazılım ürünlerini tercih ettiğini biliyoruz. Profesyonelliği karmaşık görünümlü ve kullanımlı ürün geliştirme olarak algılamıyoruz. Yazılım ürünü kullanmanın asıl amacınız olmadığını biliyoruz. Zamanınızın önemli bir bölümünü yazılım desteği alarak geçirmek istemediğinizin farkındayız. Windows kullanmayı bilen herkesin rahatlıkla kullanabileceği ürünler hazırlıyoruz. Yazılım geliştirmenin, müşteri memnuniyeti en zor işlerden biri olduğunu biliyoruz. Ürünlerimizin ait oldukları sektörleri tanımamıza rağmen gerçek tecrübenin kullanıcılarda olduğunun farkındayız. Sizlerden aldığımız görüş, öneri ve güç ile birlikte her zaman daha yenilikçi, daha güçlü, daha hızlı, daha ekonomik ürünler geliştirmeye çalışıyoruz. . .
http://www.mrmultimedya.com
Antalya Bilişim Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

26 - Webman Bc ajans     PR:-1
299 tl'ye web sitesi! Bc Ajans 2007 yılından bu yana olan tecrübesiyle Antakya'da web tasarım, web yazılım, grafik tasarım, seo, mobil uygulama ve e-ticaret himetlerinde, sektöründe öncü kurulışlardan birirsidir. Firmaların güvenini kazanmayı , kalite ve hizmet anlayışını kusursuz bir yapıda sağlaamyı en büyük hedef olarak görmüş, istikrarlı ve prensipli cir çalışma sistemi geliştirmiştir.
http://www.webman.com.tr
Antalya Bilişim Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

27 - High Tech Web Tasarım Ve Bilişim Hizmetleri     PR:-1
Bize Güvenebilirsiniz. 2050 Bireysel, 640 Kurumsal müşteriye hizmet veriyoruz. 32 Sunucuda toplam 7200 web sitesi güvencemiz altında. Güçlü altyapı Güvenli Türkiye içi network altyapısı ile hızlı , sorunsuz ve kesintisiz bir hizmet veriyoruz. Geri Ödeme Garantisi Almış olduğunuz paketden memnun kalmadığınız takdirde 15 gün içerisinde paranızı iade ediyoruz. 7/24 Online Destek 7/24 Destek hattimizla soru ve sorunlariniza çözüm üretiyoruz. , Web Tasarım'ın Önemi Firmanızın web'de görünen yüzü olan web siteniz, firmanızı en iyi ve uygun biçimde temsil edebilmelidir. Web sitelerinin, ziyaret eden kullanıcıların akıllarında kalmasını sağlayan en önemli etken; bir web sitesinin tasarımıdır. Web Tasarım'da Amaç & Yapı Belirlemek Web tasarımı çeşitli varyasyonlara göre hazırlanmaktadır. Beklentiler ve hedef kitle en önemli iki kriter olarak gösterilebilir. Sizin istekleriniz ve firmamızın analizlerine göre yoğun görsel çalışmalar için Flash tabanlı, Sade ve kullanılabilirliği ön planda tutmak için HTML tabanlı tasarımlar uygulanabilmektedir. Genel geçer olarak amaç; hızlı yüklenen, zahmetsiz, hatalara yer vermeyen ve karışık olmayan web siteleri yaratmaktır. . High Tech Bilişim ve Reklam Hizmetleri
http://www.htwebtasarim.com
Antalya Bilişim Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

28 - EGE-KOD & EGE-RULO ELEKTRONİK BARKOD BASKI ÇÖZÜMLERİ     PR:-1
FİRMAMIZ 2009 YILINDA ELEKTRONİK VE SARF MALZEME SEKTÖRÜNE GİRMİŞ VE KISA ZAMANDA KENDİNDEN SÖZ ETTİRİR KONUMA GELMİŞTİR EGE-KOD VE EGE-RULO OLARAK HİZMET VEREN FİRMALARIMIZ ELEKTRONİK ÜRÜNLERİN SATIŞI , BARKOD SİSTEMLERİ KURULUM VE TİCARİ YAZILIM HİZMETLERİNİ EGE-KOD OLARAK YÜRÜTÜRKEN SARF MALZEMELERİ TERMAL YAZARKASA VB RULOLARI , BASKILI BASKISIZ KENDİNDEN YAPIŞKANLI ETİKET VE HER TÜRLÜ RULO VE BOBİN İHTİYACINI İSE EGE-RULO OLARAK SÜRDÜRMEKTEDİR FİRMAMIZ BİR İŞLETMENİN HER ZAMAN İHTİYAC DUYABİLECEĞİ SARF MALZEME VE TEKNOLOJİNİN PERAKENDE SÖKTÖRÜNE SUNDUĞU ÇOK BÜYÜK BİR KOLAYLIK OLAN BARKOD SİSTEMLERİ İLE HER DAİM İŞLETMEİNİZİN YANINDADIR AMACIMIZ BİZİM OLDUĞU GİBİ SİZİNDE MÜŞTERİLERİNİZE KUSURSUZ BİR HİZMET SUNMANIZDIR FİRMAMIZIN BENİMSEDİĞİ EN ÖNEMLİ DEĞER MÜŞTERİLERİMİZİN MEMNUNİYETİ İLE GÜCÜMÜZE GÜÇ KATMASIDIR. .
http://www.ege-kod.com
Antalya Bilişim Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

29 - Boluweb İnternet ve Bilişim Hizmetleri     PR:3
Bolu Firma Rehberi , Bolu Yemek , Bolu Haber , Bolu İlan, Bolu Sinema Bolu Web Sitesi İlk ve Tek Firma Rehberi |Aradığın Herşey Burada bolu, firma, kayıt, emlak, şirket, eğlence, boluweb, sinema, yemek, reklam, canlı müzik, web tasarımı, web sitesi, bolu, bolu tarım, bolu tünel, bolu radyo, bolu anadolu öğretmen, bolu dağları, bolu kardelen, bolu koru, bolu dağ evi, bolu ticaret odası, bolu arçelik, bolu kıbrıscık, bolu hakkında, bolu nüfus, bolu il sağlık müdürlüğü, bolu il sağlık, bolu kapl
http://www.boluweb.com
Antalya Bilişim Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

30 - Media Bilgisayar , Yazılım Ve Büro Malzemeleri Ltd Şti     PR:0
Media Yazılım 1996 yılında şahıs firmasından Ltd. statüsüne yükselmiştir. 2007 itibariyle 16 yıldır bilişim projeleri sonuçlandırmaktadır. Genel olarak fabrika ve çok katlı mağaza üzerine otomasyon çözümleri sunmakta olup kendi kadrosunda yazılım ve network uzmanları bulundurmaktadır. İstanbul ve Mersin'de kendi ofislerinde faaliyet göstermekte olup 6 ilde ise temsilcilikleri ile müşterilerine hizmetlerini sunmaktadır. Media Bilir, Media Satış Destek, Media Stok Destek, Media Mağaza Online, server kurulumu, teknik servis,
http://www.mediabil.com.tr
Antalya Bilişim Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

31 - goldsepetcom     PR:0
www. goldsepet. com; Altınoluk Bil. Tekn. Ltd. Şti. kuruluşudur. Sizlere daha GÜVENLİ ve EKNOMİK bir hizmet için kurduğumuz sitemizde her türlü elektronik malzeme, altın-mücevher, sağlık, spor, oto aksesuar, outdoor ürünleri ile 40. 000 den fazla çeşitle ister peşin ister taksitli yapacağınız alışverişi kapınıza kadar uygun kargo ücreti ile teslim ediyoruz.
http://www.goldsepet.com
Antalya Bilişim Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

32 - Artun Bilgisayar Müh. Hiz. Ltd. Şti.     PR:-1
Tarim ve perakende sektöründe yazılım geliştiren bir firmadır. Antalya merkezli olup FastCom adı altında çıkardığı ürünlerle bir çok sektöre hizmet vermektedir. Güçlü yazılım kadrosuyla sektörel yazılımlarda söz sahibi olmuştur. Antalyada 500 ün üzerinde müşteriye ulaşmıştır. Fide Üretim Sektörü, Deri mağzaları, Butik, tekstil, Market, Plasiyer hesabı, dövizli çalışma, Barkodlu çalışma, Seri ve lot takibi, Sınırsız fiyat, sınırsız dövizli fiyat, Aynı ürün için birden fazla barkod girişi, Hal otomasyonu, Hal ortakçı hesabı, hızlı raporlama ve excele atma, uzaktan program kullanımı, Fide komisyoncuların fidelik takibi,
http://www.artunbilgisayar.com
Antalya Bilişim Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

33 - Epar Bilgisayar ve Elektronik     PR:2
Bilgisayar Satış ve Servis, Yazıcı Faks Tamiri, Kamera Sistemi Kurulumu, Kartuş Toner Dolumu, Notebook Tamiri, Monitör Tamiri, Muhasebe Programı, Web Site Tasarımı, Persoenel Geçiş Sistemi Kurulumu
http://www.eparbilgisayar.com.tr
Antalya Bilişim Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

34 - Softpark Bilişim Teknolojileri     PR:0
Restoran Otomasyon Çözümleri, Ticari Programlar, Mağazacılık ve Otelcilik Yazılımları, Web Projeleri hizmetleri.
http://www.softparkbilisim.com
Antalya Bilişim Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

35 - Çağlayan Bilişim Teknolojileri     PR:0
2004 yılında yazılım sektörüne giren ve birçok başarılı projelere imza atmış bir yazılım firmasıdır. Genellikle WEB tabanlı yazılımlar yapmaktadır. Web Tasarım, Yazılım, Web Hosting, Biri Biri Adls Bayi, Koç. Net Çözüm Ortağı, CMS, İçerik Yönetim Sistemi, Haber Scriptleri,
http://www.caglayanbilisim.com
Antalya Bilişim Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

36 - NOCOM BİLGİSAYAR     PR:-1
Firmamız Türkiye Genelinde 81 İlde 124 Bayisi ile hizmet ve bayilikleri vermektedir, yine aynı şekilde Takip Sistemleri, Navigasyon Cihazları, Restaurant-Bar-Cafe-Pastane-Fastfood Otomasyon Sistemleri, ön muhasebe programları, güvenlik kamera kurulumu, personel takip programları satışı eğitimi ve desteiği vermektedir.
http://www.nocombilgisayar.com
Antalya Bilişim Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

37 - NT BİLİŞİM DANIŞMANLIĞI     PR:-1
Nt Bilişim Danışmanlığı, 2008 yılında, ileri teknoloji araçlarını kullanarak, yatay ve dikey sektörlere uluslar arası kalite standartlarında yazılım donanım hizmeri vermek amacıyla kuruldu. Müşterilerine en kaliteli ve hızlı çözümleri, en uygun fiyat ile sunmayı kendine her zaman bir görev bildi. Bir kurumun gelişmesindeki en önemli unsurun Sürekli Değişim olduğuna inanarak, uluslar arası gelişimin çok üst düzeyde olduğu BT sektöründe müşteri ve çalışanları ile yüksek standartlarda ürün ve hizmetler üretmeyi başarmıştır. Nt Bilişim Danışmanlığı bünyesinde Sentez Yazılım ÇÖZÜM ORTAĞI, ETA Yazılım Satış ve eğitim noktası, NetSafe Çözüm Ortaklığı, Kaspersky Ürünleri Satış ve Satış Sonrası Destek Casper Bilgisayar, Exper Bilgisayar satış ve satış sonrası destek, Güvenlik Sistemleri, Web tasarımı, Santral Sistemleri, İleri düzey network çözümleri Sunmaktadır.
http://ntbilisimdanismanlik.com
Antalya Bilişim Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

38 - Reklamology Google Adwords Reklam Ajansı     PR:-1
Google Adwords Sertifikalı Reklam Ajansı. MSN Yahoo Adcenter Reklamları. Facebook Reklamları. Yandex Direct Reklamları. google reklamları , google reklam , adwords reklamları , sertifikalı adwords uzmanı , internette reklam vermek , google sponsor baglantı , google adwords reklamları , adwords reklam ajansı , adwords danışmanlığı , adwords reklam merkezi, adwords yetkili reklam ajansı, google reklam antalya, google reklam alanya, google reklam ankara, google reklam istanbul, google reklam izmir, google reklam bursa
http://reklamology.com
Antalya Bilişim Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

39 - AXE FATURA     PR:-1
FİRMAMIZ: AXE FATURA, Türkiye’de online fatura tahsilat sistemleri uygulamalarını geliştirmek, gerçekleştirmek, ve yaygınlaştırmak amacıyla kurulmuştur. Fatura tahsilat sistemlerinde anahtar teslim çözümler üzerine faaliyet gösteren AXE FATURA, yazılım, kodlama, web tasarım, e-ticaret ve hosting gibi konularda projeler gerçekleştirmektedir. Fatura tahsilat sistemlerimiz kavram aşamasından başlayan Elektrik, Su, Doğalgaz, Türk Telekom , Avea , Türkcell , Vodafone , Kablolu , Dijitürk, Sigorta İşlemleri, Online Bilet Satışı, SSK_BAGKUR, Vergi, Trafik Cezası, Parça kontör ve kart kontör, Cep Hat Açılış İşlemleri ve Adsl Açılış İşlemleri olarak sistemin tüm yaşamını kapsamaktadır. AXE FATURA online fatura tahsilat sistemleri alanında geliştirdiği projelerde hem fatura tahsilatında hem de kurumların değer yaratma yönetimi perspektifini taşıma çabasındadır. Böylece fatura tahsilat projemizin kurum amaçlarına hizmet eden ve kurumun değer yaratan sistemlerine entegrasyonu sağlanmaktadır. AXE FATURA, yaklaşımının disiplinler arası iklimi içinde hizmet, finans, halkla ilişkiler disiplinlerinin en uygun birleşiminden oluşan bir değerler bütünü olarak sunulmaktadır
http://www.axebank.com.tr
Antalya Bilişim Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

40 - TAYLANWEB BİLİŞİM VE İNTERNET HİZMETLERİ     PR:-1
© 2009 Taylan Web Bilişim Ve İnternet Hizmetleri -Hosting - Domain - Reseller - IRCD - VPS - Game Server - Radyo Server satısları, Site tasarım işlemleri yapılır. . Yapılan tüm çaba ve harcanan emek siz değerli müşterilerime daha güvenli ve kaliteli hizmet suna bilmek içindir . . .
http://www.taylanweb.com
Antalya Bilişim Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

41 - GÖKSİM NAVİGASYON     PR:0
Firmamız Türkiye Genelinde 49 İlde 124 Bayisi ile TTNET ADSL-SMİLE ADSL-SUPERONLİNE ADSL kampanyaları başvuru merkezidir ve Türkiye genelinde TTNET ADSL-SMİLE ADSL-SUPERONLİNE ADSL bayilikleri vermektedir, İnternet üzerinden ucuz telefon görüşmesi Voip Hizmetleri, Callshop kurulumları, Araç Takip ve Filo Takip Sistemleri Exper, Ramar, , Magelelan-Logic Gear-GpsTürk-Remco-Bulbul-Piranha-Next Next Star-Mio-Harward-Navitech-Xetec-Navia-MyGuide-TomTom-Garmin marka Navigasyon Cihazları Bayi ve Son Kull
http://www.navigasyonsatismerkezi.com
Antalya Bilişim Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

42 - GÖKSİM CALLSHOP     PR:0
Firmamız Türkiye Genelinde 49 İlde 124 Bayisi ile TTNET ADSL-SMİLE ADSL-SUPERONLİNE ADSL kampanyaları başvuru merkezidir ve Türkiye genelinde TTNET ADSL-SMİLE ADSL-SUPERONLİNE ADSL bayilikleri vermektedir, İnternet üzerinden ucuz telefon görüşmesi Voip Hizmetleri, Callshop kurulumları, Araç Takip ve Filo Takip Sistemleri Exper, Ramar, , Magelelan-Logic Gear-GpsTürk-Remco-Bulbul-Piranha-Next Next Star-Mio-Harward-Navitech-Xetec-Navia-MyGuide-TomTom-Garmin marka Navigasyon Cihazları Bayi ve Son Kull
http://www.callshopmatik.com
Antalya Bilişim Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

43 - ege iletisim     PR:0
Fiber, optik, bakır, kabloekipmanları. CAT5. CAT6, CAT7. RJ11. RJ45. sıkma ve sıyırma penseleri . organizer. 1U-2U Patch panel. network sistem ekipmanları. Switch. Pig Tail türkiyenin neresinde olurasanız olun her türlü ekip man kargo ile teslimatı yapılır
http://www.egebt.net
Antalya Bilişim Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

44 - Emit Bilişim ve İletişim Teknolojileri LTD. ŞTİ.     PR:-1
"Bütün şirketlerin israflardan arındırılmış, ölçülebilir, kontrol edilebilir MÜKEMMEL SÜREÇLER yaratmaya ihtiyacı vardır. " anlayışını tüm çalışanlarının benimsediği EMİT Bilişim ve İletişim Teknolojileri'nin, yapmış olduğu ve geliştirmekte olduğu tüm projelerin temelinde de bu anlayış vardır.
http://www.emitbilisim.com
Antalya Bilişim Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

45 - KATRE SOFT     PR:-1
KATRE SOFT WEB TASARIM. bilişim alanında yazılım tasarım bilgisayar donanım servis tamir onarım katre 2005 yılda kurulan Katresoft, bu yıldan itibaren "E-ticaret ", "Online Türkçee Kontrol Panelli Web Programları, "Sanal Tur", "PC Satış ve Teknik Servis" gibi başlıklı hizmetlerimizle bililişim sektörüne adımm attık. 2001 yılında Denizli'nin ilk online alışveriş yazılımı yapan işletme olmanın gururunu yaşıyoruz.
http://www.katresoft.com
Antalya Bilişim Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

46 - Bodrum Bilisim Web Tasarim Site Yapimi Ve Kodlamasi Interaktif Cd Hazirlama     PR:-1
Bodrum Bilişim Hizmetleri 2008 yılında kuruldu. Çalışmalarında kalite, güvenilirlik ve müşteri memnuniyetini esas alan Bodrum Bilişim, pek cok basarili calismayi gerceklestirdi. Genis bir yelpazede sunmus olduğu cozumleriyle, musterilerinin sorunlarina efektif cozumler sunmayi hedeflemektedir. Projeleri en kısa sürede bitirmek ve müşteri memnuniyetini en yüksek noktada tutmak Bodrum Bilişim'in felsefesini oluşturmaktadır. Bodrum Bilişim, konusunda uzman kadrosuyla Size ve firmanıza en uygun çözümü bulmaya ve sizi teknolojiyle buluşturmaya devam edecektir. Bizim felsefemiz de "%99 memnuniyet, başarı değildir. . . " Bizim için %100 Memnun müşteriler ve gülen yüzler önemlidir. Web Tasarim Site Yapimi Ve Kodlamasi Interaktif Cd Hazirlama bizim işimiz. . .
http://www.bodrumbilisim.com
Antalya Bilişim Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

47 - EMTPORT BİLGİ TEKNOLOJİLERİ VE BİLİŞİM A.Ş.     PR:-1
eMarketTurkey. com; ticaret, sanayi ve hizmet sektörlerine yönelik dizin servisleri, insan kaynakları, online tercüme, uluslararası ticaret ve yatırım danışmanlığı alanlarında bir çok servisi tek bir platformda barındıran yeni nesil ticaret portalıdır. Hedefimiz, Türkiye’nin en kapsamlı ticaret veritabanını hazırlayarak uluslararası pazarlarda Türk firmalarının bilinebilirliğini arttırmak, rekabet gücünü geliştirmek, ulusal ve uluslararası ticaretin yeni buluşma noktası olmaktır. eMarketTurkey tüm ekonomik kesimleri kucaklayan, global bir anlayışa sahip, insan odaklı ve iş-alışveriş süreçlerinin hemen hepsinin internet üzerinden yapıldığı bir ekonomik platformdur. eMarketTurkey, beş ana kısımdan oluşmaktadır. B2B Servisleri, İnsan Kaynakları, Akademi, Topluluk, Tercüme eMarketTurkey B2B : Firmaların birbirleriyle etkin diyalog kurabilecekleri ürün ve hizmetlerini yayınlayabilecekleri dizin hizmetleri topluluğudur. B2B hizmetleri, Dış Ticaret Uzmanları Desteği, Taşımacılık Dizini, Anadilde Yazışma, Yatırım ve İş Fırsatları Dizini gibi bir çok katma değerli hizmetleri kapsamaktadır. eMarketTurkey İK : Bireyler özgeçmişlerini oluşturup, iş ilanlarını ve ilgi duydukları firmaları takip edebilmekte, iş fırsatları arasından kendilerine uyacak en iyi pozisyonları sorgulayabilmektedirler. Bununla birlikte iş verenler ve İK alanında danışmanlık yapan firmalar ise ilan yayınlayabilmekte, adayların başvurularını incelemekte, doğru adaylara ulaşabilmek için veritabanımızı ayrıntılı şekilde sorgulayabilmektedirler. eMarketTurkey Tercüme : eMarketTurkey, üzerindeki tüm bilgilerin ve içeriğin farklı dillerde yayınlanabileceği şekilde inşa edilmiştir. Tercüman ağımız sayesinde firmalar, hizmet ve ürün bilgilerini istedikleri dillerde yayınlama imkanına sahip olacaklardır. Ayrıca eMarketTurkey Genel Tercüme Hizmetleri ile her türlü çeviri internet üzerinden gerçekleştirilmekte ve tüm süreçler online olarak takip edilebilmektedir.
http://www.emarketturkey.com
Antalya Bilişim Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

48 - IDN Yazılım ve Danışmanlık     PR:-1
IDN Yazılım ve Danışmanlık sektör de uzun süre çalışmakta olan, Kamu ve Özel Sektöre bir çok çözüm sunmuş genç, dinamik ve efektif çalışma anlayışını benimsemiş bir ekibe sahiptir. Gerek deneyimleri gerekse geliştirilmiş projeler sonrasında Yazılım sektöründe , yazılım firmaları da dahil olmak üzere bir çok firmaya da danışmanlık hizmeti vermektedir
http://www.idndanismanlik.com
Antalya Bilişim Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

49 - SmartSoft     PR:-1
Our mission is to provide our customers with the payment technologies innovatively developed to feature high quality and reliable solutions that will add value to their operations and make life easy for the product users
http://www.smartsoft-it.com
Antalya Bilişim Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

50 - NFB Network FiberOptik ve Bilgi Sistemleri LTD. ŞTİ.     PR:-1
Firmamız, 2012 yılında NFB Bilgi Sistemleri adı altında fiber optik kablo montajı, ek montajı, fiber optik bağlantı ekipmanları, güvenlik sistemleri, OEM parçaları ve her türlü fiber optik aksesuarın temini-montajı alanlarında hizmet vermeye başlamıştır. Sahip olduğu misyon ve vizyon ilkelerini daima benimseyen firmamız kısa sürede Türk Telekom, Türksat, Botaş, Teiaş, Tellcom, Süperonline, Vodafone, Avea, Turkcell gibi sektörlerinin öncü firmalarına doğrudan veya dolaylı olarak hizmet vermektedir. Piyasa faaliyetlerinin yanı sıra Almanya, Polonya, Hollanda, Fransa, Ukrayna ve rusya gibi Avrupa devletlerine; Irak, İran, Suriye, Mısır, Yemen, Ürdün, Libya, Kuveyt, Katar gibi Arap Birliklerine; Kongo, Cezayir, Nijerya, Somali, Etiyopya ve Güney Afrika ülkelerinde çalışmalarını sürdürmekte olup her gün yeni temsilcilikler kurmaya, ihracata destek vererek ülke ekonomisine katkıda bulunmaya devam etmektedir. NFB, vermiş olduğu hizmetlerin yanısıra Fiber optik montaj ve test alanlarında kullanılan Fujikura Fusion Splice fiber optik ek makinası, Yokogawa, JDSU, Anritsu, OTDR - Power Metre ekipmanları da müşterilerine tedarik etmekle beraber bu alanlarda da teknik eğitim vermektedir. Gelişen dünyanın değişen hizmet anlayışını izleyerek kalite, zaman, veri güvenliği gibi ilkeleri sahip olduğumuz profesyonel ekip ve ekipmanlarla sektörün öncüsü olarak devam ettirmekteyiz.
http://www.NFBnetwork.com
Antalya Bilişim Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

51 - MSF BİLGİ SİSTEMLERİ TİC.LTD.ŞTİ.     PR:-1
FİRMAMIZ 2001 YILINDAN BERİ BİLİŞİM SEKTÖRÜNDE VE AYRICA BARKOD SİSTEMLERİ ÜRETİM VE SATIŞ HİZMETİ SUNMAKTADIR. AŞAĞIDAKİ ÜRÜN VE HİZMET YELPAZESİYLE TÜRKİYE GENELİNDEKİ MÜŞTERİLERİNE PROFESYONEL ÇÖZÜMLER VE KALİTELİ ÜRÜNLER SUNMAYA DEVAM ETMEKTEDİR. HİZMETLERİMİZ :YAZILIM GELİŞTİRME- YAZILIM GELİŞTİRME (WİNDOWS, WEB, WAP, MOBİL VE IBM AS/400 UYGULAMALARI). ONLİNE BİLET SATIŞ UYGULAMASI (OTOBÜS FİRMALARI ONLİNE BİLET, E-BİLET, MOBİL BİLET, OTOPOS) DANIŞMANLIK VE PROFESYONEL YAZILIM EĞİTİMİ. ÜRÜNLERİMİZ: BARKOD YAZICI(TOSHİBA, ZEBRA, ARGOX, İNTERMEC, DATAMAX. . . ) BARKOD YAZICI YEDEK PARÇALARI BARKOD OKUYUCU EL TERMİNALİ BARKOD SARF MALZEMELERİ: ETİKETLER-BASKILI, BASKISIZ KAGIT, KARTON, KUMAŞ ETİKETLER) RİBONLAR-WAX, WAX-RESİN, RESİN, KIRMIZI VE MAVİ RİBON. YAZILIM: ETİKET TASARIM YAZILIMLARI TEKNİK:SUNUCU KURULUM, BARKOD YAZICI BAKIM
http://www.msf.com.tr
Antalya Bilişim Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

52 - barkolog barkod sistemleri     PR:-1
otomatik tanıma / veri toplama sektöründe 9 yıllık tecrübeyle 2003 yılında kurulan firmamız barkod yazıcı barkod okuyucu el bilgisayarları (el terminalleri) satış kurulum servis destek danışmanlık hizmeti vermektedir. wellum kuşe termal lamine termal termal karton kuşe karton demirbaş etiketi kuyumcu etiketi tekstil fiyat etiketleri yıkama talimatı etiketleri (japon akmaz, nonwoven, saten, tyvek) yapışkanlı yıkama talimatı etiketleri floresan (mavi kırmızı yeşil sarı) polietilen polipropilen güçlü yapışkanlı garanti etiketi seri no etiketi örtüçü etiket şeffaf etiket fiyat etiketleri market etiketleri raf etiketleri sandvich etiketler 7 renk baskılı etiketler kargo etiketleri imalatı yapıyoruz, Teknik servis, kurulum, bakım, onarım, danişmanlık hizmeti veriyoruz. Müşterilerimizin donanımlarında yaptığımız bakım onarım hizmetlerinden işçilik ücreti almıyoruz. Cihaz satışı, sarf malzeme satışı ve marka bağımsız teknik servis hizmetlerinin hepsini birden kendi bünyesinde sağlayabilen Türkiyenin ilk ve tek firmasıyız. Ayrıca teknik serviste onarım için bekleyen cihazlarınızın yerine kullanabileceğiniz geçici cihaz temin ederek işinizin aksamaması sağlanmaktadır. buda Türkiyede bir ilktir. müşterilerimize donanım, yazılım, Teknik servis hizmetleri ve sarf malzemelerde kredi kartına taksitli satış imkanımız mevcuttur.
http://www.barkolog.com.tr
Antalya Bilişim Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

53 - İSTANBUL KEP (KAYITLI ELEKTRONİK POSTA)     PR:-1
Türkiye Noterler Birliği Vakfı teknoloji şirketi olan TNB KEP tarafından, Kayıtlı Elektronik Posta (KEP) ve Elektronik İmza (E-imza) hizmetlerinin tanıtım ve satış faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi amacı ile yetkilendirilmiş bilişim ve teknoloji şirketidir. Elektronik tebligat yönetmeliği gereğince Limited ve Anonim şirketlere elektronik yolla tebligat yapılması zorunludur. Elektronik tebligat adresi olarak Kayıtlı Elektronik Posta (KEP) kabul edilmiştir. Kayıtlı Elektronik Posta Elektronik İmza
http://www.istkep.com
Antalya Bilişim Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

54 - Çapa Ajans Reklam ve Bilişim Hizmetleri     PR:-1
Denizli ilinde Web tasarım, yazılım geliştirme ve grafik tasarım hizmetleri veriyoruz. Web Tasarım Web siteniz, dünyaya açılan kapınızdır. Web tasarımınız amatör ellere bırakılmayacak kadar önemlidir. Hızlı açılan, kolay anlaşılır, kullanıcıyı yormayan, arama motorları kriterlerinin en üst düzeyde uygulandığı profesyonel web sitesi tasarımı için bizimle irtibata geçin, sizinle neler yapabileceğimizi konuşalım Web Tabanlı Yazılım Çözümleri Firmanızın ihtiyaçları doğrultusunda kayıt, yedekleme, müşteri takip, stok takip gibi birçok uygulama için web tabanlı yazılım hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. İhtiyacınıza göre sınırlı veya sınırsız kullanıcılı, yönetici tanımlı administrator sistemli yazılımlarınız geliştirilir yazılır. Yazılım ihtiyaçlarınıza uygun olarak hazırlanır, yeni eklentilerle genişletilebilir.
http://www.capaajans.com
Antalya Bilişim Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

55 - A&Z BİLİŞİM     PR:-1
Personel Devam Takip Sistemleri, Parmak İzi Okuyucu, Yüz Tanıma Sistemleri, Geçiş Kontrol Sistemleri, AKOS Kuyumcu Programı, Araç Takip Sİstemleri, Öğrenci Takip Sistemleri, GSM, Cep Telefonu, AVea, Turkcell, Vodafone
http://www.a-zbilisim.com
Antalya Bilişim Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

56 - GTM Group Bilişim Hizmetleri     PR:-1
Çok uygun fiyatlarda Kurumsal Web Sitesi, Reklam Çözümleri ve E-ticaret projeleri hazırlayan firmamızın Referanslarına GtmGroup. eu/bilisim adresinden ulaşabilirsiniz. . . Ayrıca Logo, Afiş ve Toplu Mail hizmetleri ile sektörün önde gelen firmaları arasında yer almaktayız. . .
http://www.gtmgroup.eu/bilisim
Antalya Bilişim Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

57 - ELMAR Yazılım Hizmetleri     PR:-1
web tasarım, web yazılım, web sitesi hizmetleri, grafik tasarımı, web tasarım kursları, grafik kursları, ticari programlar, ticari yazılım oluşturma, market otomasyon, fabrika otomasyon, muhasebe programı, rezervasyon programı, adisyon programı, restaurant programı, oto bakım programı, sıcak satış programı, sunucu kiralama, barkod sistemi, araç takip sistemi, ERP ve diğer tüm bilişim hizmetleri. . .
http://www.elmaryazilim.com
Antalya Bilişim Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

58 - Baris Bilgisayar a.ş     PR:0
Baris Bilgisayar Teknoloji ve Web hizmetleri Barış Bilgisayar ve Yazılım, Web tasarımı, internet tanıtımı, reklam ve hosting hizmetleri.
http://www.barisbilgisayar.org
Antalya Bilişim Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

59 - ÜLKÜ BİLİŞİM GAYRİMENKUL MADENCİLİK TİCARET VE SANAYİ A.Ş.     PR:0
Sahibi olduğumuz kendi sunucularımız ve fiber optik internet erişimi sayesinde bölgemizdeki sayılı yer sağlayıcı firmalarından biriyiz. Hizmetlerimizin kalite seviyesini yükseltmek için sürekli altyapımızı güçlendirmekte ve teknolojimizi yenilemekteyiz. Amacımız bu birikimlerimiz ile bölge, ülke ve dünya sanayisine ve iş dünyasına büyük katkılar sağlamaktır. Bu amaç için, Ankara Teknoloji Geliştirme Bölgesi’nde faaliyette olan kardeş firmamız KUYAS Yazılım Ltd. Şti. ’nin (www. kuyas. net
http://www.uhost.biz.tr
Antalya Bilişim Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

60 - ceyhan bilgisayar yazılım ve kamera güvenlik sistemleri ltd.şti     PR:1
Firmamız endütriyel elektronik tabanlı teknik servis alt yapısı ile laptop, lcd, crt monitör, yazıcı tamiri yanısıra OREMA markası ile restoran, otel ve nakliye yazılımları ve Yine OREMA markası ile kamera güvenlik sistemleri anahtar teslimi kurulumlarını yapmaktadır. Ayrıca yazılım ve elektronik bileşimi anahtar teslimi projeler yapmaktadır.
http://ceyhanbilgisayar.com
Antalya Bilişim Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

61 - OFİS İLETİŞİM TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİ SATIŞ VE KİRALAMA SAN TİC LTD     PR:1
CRM Basic CRM Active CRM Business Tripod Kiralama Uzun veya Kısa Süreli Teknoloji Ürünleri Kiralama Notebook Plazma Projector Perde Ses Işık Sistemleri Organizasyonlar CRM Yazılım CRM Uygulama
http://www.tripodevent.com
Antalya Bilişim Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

62 - YAZILIM 2000 BİLGİSAYAR YAZILIM SANA VE TIC LTD ŞTI     PR:0
Winsell Restaurant, Bar, Cafe, Otel, Mağaza, Stok, Barkod, Muhasebe, Cari Hesap Paket programları yazılımı ve danışmanlık hizmetleri.
http://www.yazilim2000.com.tr
Antalya Bilişim Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

63 - BİRLEŞİK BARKOD SİSTEMLERİ     PR:1
Barkod konusunda uzman kadromuz her zaman yanınızda, her daim size uygun çözümler üretmeyi hedeflemiştir. Etiket, kart, kazı kazan biletleri ve firmanızın ihtiyacına cevap vermeye hazır personelimizle başarınıza destek verelim. Faaliyetlerimiz;Barkod etiketleri, kodlama, ribonlar, kazı kazan, ürün etiketi, barkod printer, kart, pvc kart, kimlik kartı, kart askı ipi, dokuma ip, kart askı zinciri, kart muhafazası, kart koruyucu, laminasyon, laminasyon makinaları, kart kesme makası, fotoğraf kesme aparatı, fuar biletl
http://www.bbsetiket.com
Antalya Bilişim Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

64 - Elektronik Bilgi Güvenliği A.Ş.     PR:5
E-imza, elektronik imza hizmeti. E-imza konusunda ilk adresiniz E-güven danışmanlıktan işletime tüm değer zinciri boyunca hizmet veriyor. Elektronik imza hizmeti ile Türkiye’nin heryerine ulaşan tek firma.
http://www.e-guven.com
Antalya Bilişim Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

65 - Seraş Kamu Yönetim Bilgisayar Programları Bilgi İşlem Tic. Ltd. Şti.     PR:2
Belediye, Yazılımları, Belediye Programları, E-belediye, Yönetim Bilgi Sistemleri, Analitik Muhasebe, Genel Tahakkuk Tahsilat, Taşınır Mal Yönetmeliği
http://www.serasyazilim.com
Antalya Bilişim Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

66 - İngilizce Türkçe Teknik Çeviri.     PR:0
Mühendislik alanlarında, İngilizce Türkçe çeviri hizmetleri vermekteyiz. Otomotiv, makine, otomasyon, raylı taşıtlar ile ilgili teknik şartname, kılavuz gibi teknik yayınlar ile makale, tez ve konferans bildirisi gibi akademik yayınların çevirisini yapmaktayız.
http://www.abceviri.com
Antalya Bilişim Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

67 - Gentek Bilgi Teknolojileri     PR:0
Gentek Biligi Teknolojileri GENTEK Bilgi Teknolojileri, 2002 yılında bilişimdeki gözünüz olma ilkesi ile kurulmuş olup bilişim sektöründe çeşiti ürünlerin dağıtıcılığı ve bayiliğini yapmış. 2008 yılında dünyaca ünlü firmalardan Cososys uç nokta güvenlik çözümleri ve yine dünyaca ünlü güvenlik yazılım firması olan MicroWorld ile Türkiye Distribütörlüğü anlaşması yapmıştır. Cososys Endpoint Protector 2008 ile kurumsal uç nokta güvenline ve Secure it Easy ile bireysel uçnokta güvenliğine çözüm suna
http://www.escanturkiye.com
Antalya Bilişim Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

68 - lll WEB TASARIM lll DOMAİN TESCİL lll HOSTİNG HİZMETLERİ lll     PR:0
web tasarım, web site tasarımı ve programlama merkezi. Yazılım Hizmetleri, Manisa web tasarım merkezi, Tasarım, Laçin Tasarım, flash web site tasarım. E-Ticaret ve online ticaret uygulamaları. Doamin, Hosting Tescil, Web Alan ve Alan Adı Tescil hizmetleri.
http://www.lacintasarim.com
Antalya Bilişim Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

69 - DemirSoft Yazılım Bilgisayar Web Tasarım Teknolojileri     PR:4
DemirSoft olarak Profesyonel Web Tasarımı ve sektörel, kurumsal yazılım üretmekteyiz. Başlıca yazılımlarımız: Hastane Bilgi Yönetim Sistemi Otomasyonu, Sağlık Ocakları Otomasyonu, Belediye Otomasyonu, Otobüs bilet satış ve rezervasyon Sistemi, Barkodlu Mağaza Otomasyonu, Cari Hesap Takip Programı , Muhtarlık Programı , Senet Yazdırma Programı, Fatura Yazdırma Programı, Kimlik Bildirim Programı Ve Hayata geçirmeyi düşündüğünüz her türlü yazılım ve web projeleri için Web Sitemizi Ziyaret Edebilirs
http://www.demirsoft.com
Antalya Bilişim Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

70 - EVEREST BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ SAN.TİC.VE LTD.ŞTİ     PR:2
Bilişim sektöründe bilgisayar bağlantılı ürünlerin ( printer, monitör, fax , ups, scanner ve plotter)satış sonrası teknik destek alanında kaliteli hizmetin verilmediği tespit edilerek, uygun fiyat politikası ile kaliteli ve hızlı hizmet verilirse bu açığın kapatılacağı düşünülerek 2002 yılında EVEREST Bilgisayar’ın temelleri atılmıştır. Geçen süre içerisinde Türkiyede Printer Teknik servis hizmeti alanında sürekli ilklere imza atarak sektöre öncülük ederek lokomotif görevi üstl
http://www.printer.com.tr
Antalya Bilişim Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

71 - Türknet Bilgisayar Telekominikasyon ve Reklam Hizmetleri     PR:1
Bilgisayar, Notebook Satış bakım onarım, İnternet üzerinden online alışveriş, web sitesi tasarım ve herşey en ucuz fiyata bulabileceğiniz güvenli bir site
http://www.724marketim.com
Antalya Bilişim Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

72 - Demet İnternet Ve Bilişim Hizmetleri     PR:0
Demet Hosting Ön Bilgi Demet Hosting, 2007 yılında kurulmuş bir Webhosting&Internet Hizmetleri firmasıdır. Kısa bir süre içinde büyük başarı elde etmiş ve müşterilerine güven, kaliteli bir hizmet vermiştir. Demet Hosting'in kuruluş amacı günümüzde Tükiyede çok hızlı büyüyen ve çabuk bir yer kapan Internet dünyasında yer alan veya almayı düşünen firmaların tüm ürünlerini hizmetleri bu Internet dunyasında tanıtmak. . .
http://www.demethosting.com
Antalya Bilişim Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.