Rehber : Kimya Sanayi : Kimyasal Madde Firmaları


Ankara Şehrindeki Kimyasal Madde Firmalarının Listesidir. Eğer sizinde Ankara Şehrindeki Kimyasal Madde kategorisinde firmanız varsa firmanızı ekleyerek Ankara Şehrindeki Kimyasal Madde ile ilgilenen müşterilerinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
* Sıralama Girilen şehir sayısının azlığına ve Google Pagerank Değerlerine Göre Yapılmaktadır. Aynı pagerankde olan iki sitenin birisi istanbul ve Ankara Şehrindeki Kimyasal Madde seçmişse, diğeri sadece Ankara Şehrindeki Kimyasal Madde seçmişse, sadece Ankara Şehrindeki Kimyasal Madde şehrini seçen üstte yer alır.


1 - Vikudha Overseas Corp.Ltd. Türkiye İrtibat Bürosu     PR:0
1973 yılında Çin'de kurulmuş olan VIKUDHA OVERSEAS GRUP ŞİRKETLERİ, Hong Kong, Hindistan, Singapur, ABD ve Orta Amerika ofisleri ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Ana konusu endüstriyel kimyasalların ticareti olan grup; organik, inorganik, gıda, fosfatlar, tekstil, deterjan ve tarımsal kimyasallar dallarında ayrıca petrokimyasallarda ve plastik hammadde konularında aktiftir.
http://www.vikudha.com
Ankara Kimyasal Madde Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

2 - Ak-bel Kimya San.Tic.Ltd.Şti     PR:-1
Endüstriyel Bakım ve Koruma Kimyasalları üretimi, Hammadde satışı, Dezenfekte ve hijyen ürünleri, Havuz kimyasalları, Tekstil kimyasalları, Metal bakım ve koruma kimyasalları. Endüstriyel Temizlik ürünleri.
http://www.akbelkimya.com.tr
Ankara Kimyasal Madde Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

3 - Serya Kimya     PR:-1
SERYA KİMYA; Metal Yüzey ile ilgili tüm işlemlerde teknik servis destekli ürün yelpazesi ile hizmet vermektedir. Elektrostatik toz boya ve yaş boya uygulamaları öncesinde fosfat kaplama ve kromat kaplama kimyasalları. Boyama hataları ve boya aparatları için boya sökücü. Demir, çelik, alüminyum, pirinç ve zamak gibi her türlü metal aksam ve parça için yağ alma kimyasalları.
http://www.seryakimya.com
Ankara Kimyasal Madde Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

4 - Maykim Maya Kimya San ve Tic A.Ş     PR:-1
Maykim Maya Kimya San ve Tic A. Ş. Dünyanın önde gelen sakız mayası üreticilerinden birisidir. Yerel pazarda liderlik konumunu koruyarak, firmamız Orta Doğu, Asya, Avrupa ve Afrika'ya ihracat yapmaktadır. Maykim A. Ş. kurucularının sektörde 50 seneyi aşkın deneyimi üzerine, genc ve dinamik bir kadro ile 2001 yılında kurulmuştur. Şirketimizin ilk kurulduğu günlerden beri, ana prensiplerimiz her zaman ürünlerimizde yüksek kaliteyi korumak, müşterilerimize kaliteli hizmet sağlamak, onlarla güvene dayalı ilişkiler kurmak ve teknik yeniliklerle ve Ar-Ge departmanımızla gelişmektir.
http://www.maykim.com.tr
Ankara Kimyasal Madde Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

5 - Ziraat     PR:0
ziraatçiler tarımcılar çiftçiler bitki üreticiler yetiştiriciler bilgileri ihaleler ilanlar haberleri duyurular forumu faydalı bilgiler
http://www.ziraat.gen.tr
Ankara Kimyasal Madde Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

6 - Bowman Folyo Sökücüleri     PR:-1
Firmamız sağladığı folyo sökücü ürünler ile reklam amaçlı giydirilmiş folyoların sökümünde en etkili çözümü sunmaktadır. Araçlar üzerine giydirilmiş reklam vb. amaçlı araç folyolarının sökümünde bir numaralı etkili "Bowman cast folyo sökücü" ürünümüz ile kesin çözüm. Ürünümüz giydirilmiş araçların sökümünde etkili olmasının yanı sıra araç üzerinde kalmış yapışkanlar, pislikler vb. artık maddeleri de etkili bir şekilde temizlemektedir. Özellikle reklamcılar için destekleyici bir üründür. Ürünümüz sayesinde zahmetsiz, kısa sürede ve temiz bir şekilde eski folyolar sökülebilir ve yeniden giydirilmek için hazır araçlar elde edebilirsiniz. Daha fazla bilgi için www. bowmanfolyosokuculeri. com
http://www.bowmanfolyosokuculeri.com
Ankara Kimyasal Madde Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

7 - Mercan Kimya San. ve Tic. AŞ     PR:3
1977 yılında Denizli’de kurulan Mercan Kimya, Türkiye’nin ilk parafin üreten firması olma özelliği taşımaktadır. Fabrika, 5000 m²’si kapalı alan olmak üzere 11000 m² arazi üzerinde 53 personeli ile hizmet vermektedir. Yılda 80000 ton üretim kapasitesine sahip fabrikamız, üretiminin %50’ye yakın kısmını ihraç etmektedir. 1988 yılında başlayan kalite çalışmaları neticesinde, 2000 yılından itibaren İngiliz Akreditasyon Kurumu, Global Certification Limited tarafından
http://www.mercankimya.com.tr
Ankara Kimyasal Madde Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

8 - Alsan Kimya Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi     PR:-1
Alsan Kimya Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi olarak 2002 yılında Bursa’da Tekstil Yardımcı Kimyasallarının üretimini ve satışını yapmak için faaliyete geçmiştir. Üretimlerimiz ileri teknolojiye sahip ekipmanlar ile verimlilik, ekolojik uygunluk ve yüksek kalite gözetilerek yapılmaktadır. Firmamız müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkartacak bir hizmet vermeyi amaç edinmiştir.
http://www.alsankimya.com
Ankara Kimyasal Madde Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

9 - ESM KİMYA LABORATUVAR CİHAZLARI VE KİMYASALLAR     PR:-1
Teknik olarak laboratuvarınızda kullanacağınız kimyasal malzemeleri Merck, JT. Barker ve Sigma Aldrich gibi sektörde kalitesinin tartışılmaz olduğunu bildiğiniz firmalardan sizin için tedarik ediyoruz. Laboratuvarınızda kullanacağınız kimyasal malzemeleri istediğiniz konsantrasyonlarda hazırlayıp tarafınıza sunuyoruz. Doğru üretim kontrollerini sağlamak için kaliteli laboratuvar cihazları kullanmalısınız. ESM Kimya bu kaliteyi yakalamak için en güvenilir laboratuvar cihazlarını sizlere sunmaktan onur duyar. Sizin kaliteniz bizim kalitemizdir. Laboratuvarlarda kullanılan her türlü cam, plastik vb. laboratuvar sarf malzemelerinizin doğru ölçümleri sağladığından emin misiniz? Doğru ölçümler için sarf malzemelerinizi biz verelim, sonuçlarınızdan şüphe duymayın.
http://www.esmkimya.com
Ankara Kimyasal Madde Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

10 - İpek Kimya San. ve Tic. Ltd. Şti     PR:-1
Arıtma kimyasalları, gıda kimyasalları, havuz ve çeşitli alanlardaki kimyasal madde pazarlamasında, 25 yıllık tecrübemiz ile sektördeki başlıca firmalardan biriyiz.Satışını yaptımız ürünlerin pek çoğu direk tarafımızdan ithal edilmekte olup, portföyümüzdeki ürünlerin bir çoğu yılın 12 ayı depomuzda bulunmaktadır. Resmi web sitemizden ürünleri inceleyebilir ve talep edebilirsiniz.
http://www.ipekkimya.com.tr
Ankara Kimyasal Madde Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

11 - Trabor Kimya     PR:-1
HAKKIMIZDA TRABOR KİMYA güvenilir ve kaliteli iş yapan sektöründeki öncü kuruluşlardan biri olarak; • Endüstriyel Temizleme Kremleri • Mutfak Hijyeni • Çamaşır Hijyeni • Genel Temizlik Hijyeni • Kişisel Bakım Hijyeni ile; sektöründe çok geniş ürün çeşidi bulunan, gelişime ve yeniliğe açık, her gün bir önceki günden daha kurumsal olmaya çalışan, tüketici haklarına saygılı ve kaliteyi ön planda tutan üretim kapasitesi yüksek bir firmadır. Bulunduğu sektörde lider olmayı kendine hedef olarak seçmiş ve o hedefe ulaşmak için AB normlarında; ISO 9001 : 2008, ISO 14001, OHAS 18001 gibi belgelere sahip ürünleri ve üretici ortakları ile ürünlerini hem yurt içinde hem de yurt dışında son kullanıcıya ulaştırmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan TRABOR kimya, müşterilerinin ihtiyaç duyduğu kimyasalların AR-GE çalışmalarını yaparak müşteriye özel çözümlerde üretmektedir.
http://www.traborkimya.com
Ankara Kimyasal Madde Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

12 - Surkim Dış Ticaret     PR:-1
Firmamız İstanbul Kadıköy merkezli olup, yapı kimyasalı imalatı yapan fabrikalara kimyasal hammadde ithalatı yaparak tedariğini gerçekleştirmektedir. Yalnızca yapı kimyasallarına çalışarak, konusunda teknik olarak uzmanlaşmıştır. ” En iyi ürünü en uygun fiyatla hizmet ” felsefesi edinen Surkim Dış Ticaret bütün Türkiye ve bazı Orta Asya ülkelerine direk satış yapmaktadır. Çalışmalarının tamamını müşteri odaklı ve koşulsuz müşteri memnuniyetini düşünerek yapmaktadır.
http://www.surkim.com
Ankara Kimyasal Madde Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

13 - VİGO KİMYA LTD. ŞTİ.     PR:-1
VİGO FOLYO SÖKÜCÜ VİGO Folyo Sökücü , yüzeylerde bulunan kendinden yapışkanlı folyoların, baskıların çıkarılmasını kolaylaştırır. Giydirilmiş araçlarda, dış cephe kaplama/giydirmelerinde oldukça etkilidir. Kullanışlı ve pratik oluşu folyoyu kısa sürede sökmenizi sağlar. Her hangi bir yüzeye zarar vermez. Kullanıma bağlı olarak yaklaşık 20-25 m2 alanda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Binek otomobiller için sadece 1 VİGO Folyo Sökücü yaklaşık 2 aracı sökebilmektedir. Hemen etkisini göstermesi , büyük vakit tasarrufu ve maliyetlerinizi en aza indirmenizi sağlar. Alanında tek ve ilk olan bu ürünü bütün yüzeylerdeki her tür folyo ve baskılar için kullanabilirsiniz
http://www.vigokimya.com
Ankara Kimyasal Madde Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

14 - kafkas teknik kimya     PR:-1
endüstriyel bakım koruma kimyasalları ve oto bakım ürünleri imalat satış pazarlama teknik destek . ve ayrıca isteğe bağlı her türlü kimyasalı üretebilme özelliği, hastahane cerrahi alet bakım solusyonları ve dezenfektanları
http://www.kaftekimya.com
Ankara Kimyasal Madde Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

15 - ALC GRUP KİMYEVİ MADDELER SANAYİ VE TİCARET LTD.ŞTİ     PR:-1
Merkezi ve modern üretim tesisleri Ankara’da bulunan ALC GRUP KİMYA, 2008 yılında faaliyete geçmiştir. ’’Endüstrinin Kimyasal Çözüm Ortağı’’ sloganıyla yola çıkan firmamız, milli servet bilinciyle 200’ü aşkın ürün üretmekte ve bu ürünleri mobil satış kadrosuyla ülkemiz sanayine sunmaktadır. Üretim ve Ar-Ge gücünü de arkasına alarak mevcut müşteri portföyünü genişletmeyi hedef alan ALC GRUP KİMYA; 'Kalitede Süreklilik', 'Uygun Fiyat', 'Karşılıklı Güven' ve 'Dürüstlük ilkelerini benimsemiştir. ALC GRUP KİMYA bu ilke ve değerlere bağlı kalarak; bir Türkiye markası olma yolunda hızla ilerlemektedir.
http://www.alcgrup.com.tr
Ankara Kimyasal Madde Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

16 - NOVA-TEM ENDÜSTRİYEL TEMİZLİK KİMYASALLARI     PR:0
endüstriyel temizlik kimyasalları ve hijyenik ürümnler alanında müşteri memnuniyetli çalışan ve çevre ve insan sağlığını ön planda tutan müşterilerine çözüm ortağı olarak çalışan deneyimli kadrosuyla devamlılık sağlamayı amaçlamaktadır . ürün grubu olark zemin temizlik, kişisel hijyen , mutfak ve gıda hijyeni, dezenfektan, sanayi kimyasalları, dozajlama sistemleri, seyreltme üniteleri, epoksi ve kür temizleyiciler
http://www.nova-tem.com
Ankara Kimyasal Madde Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

17 - AĞAOĞLU KİMYA LOJİSTİK AŞ     PR:0
KLORLU SOLVENTLER İTHALATI - SATIŞI ALKALİ VE ASİDİK KONSANTRE TEMİZLEYİCİLER- DEZENFEKTANLAR-ENDÜSTRİYEL YAĞLAR ve ÖZEL KİMYASALLAR ÜRETİMİNİ 7500 mt2 KAPALI ALANDA AVRUPA STANDARTLARI ÜSTÜNDE ÜNLÜ FİRMALARA ÜRETEREK GERÇEKLEŞTİRMEKTEYİZ.
http://www.agaoglukimya.com
Ankara Kimyasal Madde Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.