Ağrı Firmalarının Listesidir. Eğer sizinde Ağrı kategorisinde firmanız varsa firmanızı ekleyerek Ağrı ile ilgilenen müşterilerinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
* Sıralama Girilen şehir sayısının azlığına ve Google Pagerank Değerlerine Göre Yapılmaktadır. Aynı pagerankde olan iki sitenin birisi istanbul ve Ağrı seçmişse, diğeri sadece Ağrı seçmişse, sadece Ağrı şehrini seçen üstte yer alır.


1 - UTB 650,Traktör ,Traktör Parça, UTB Romanya,     PR:4
Üreticisi ve Ihracatçısı olan Traktör, Traktör parça, UTB - 650 Romanya yedek parça, Motor parçaları, Nakil parça, Hidrolik Parça, Vücudun, Elektrik Parça. Biz tedarikçisi yerine bir dizi Tractorul UTB 650 Romanya.
http://www.utbparts.com
Ağrı Otomotiv ve Yan Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

2 - TANIŞIR TİCARET     PR:0

http://www.tanisir.com
Ağrı Elektrikli Ev Aletleri Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

3 - Ağrı Kurye Merkezi     PR:0
2007 Yılından itibaren yerel dağıtımlar yapmaktaydık. 2008 Yılında Mavi Kurye acentesi olduk. 2009 Ocak ayında Tele Kurye acentesi olduk. 2009 Mart ayında BB Dağıtım acentesi olduk. 2009 Nisan ayında Aras Kurye acentesi olduk. 2 Araç 6 Kurye 2 Merkez Operatörü 1 Yönetici ekibimiz bulunmakta.
http://www.agrikuryemerkezi.com
Ağrı Kargo ve Kurye Şirketleri Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

4 - NESCE İNŞAAT ENERJİ A.Ş     PR:0
İNŞAAT SEKTÖRÜNDE ALT VE ÜST YAPIDA FAALİYET GÖSTERMEKTEDİR. TAŞ OCAKLARI, KONKASÖR TESİSLERİ, ASFALT PLENTİ, BETON SANTRALİ, HARFİYAT İŞLERİ, KUM OCAKLARI İŞLETMECİLİĞİ VE YAPI MALZEMELERİ -DEMİR-ÇİMENTO-SAC-YALITIM MALZEMELERİ İLE AĞRIDA HİZMET VERMEKTEDİR
http://www.nesce.com.tr
Ağrı Kazı -Yıkım Hafriyat Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

5 - ağrı çiçek     PR:0
AĞRI Çiçek AĞRI Çiçekçi AĞRI Çiçekçiler AĞRI Çiçekçileri AĞRI a Çiçek AĞRIa Çiçek gönder AĞRI Çiçek siparişi AĞRIdaki çiçekçiler AĞRI çiçekçilik AĞRI çiçekçisi AĞRI çiçek eviAĞRI çiçek göndermeAĞRI çiçek sitesi çiçekçiler AĞRIAĞRI Çiçekler AĞRI Çiçek AĞRI çiçek mağazaları AĞRI Çiçek Siteleri AĞRI Çiçek AĞRI Çiçek market AĞRI ucuz Çiçek AĞRI Çiçek AĞRI kaliteli Çiçek AĞRI acele Çiçek AĞRI Çiçek çiçekçi AĞRI ucuz AĞRI ÇiçekçiAĞRI sabucakis Çiçekçi
http://www.agricicekevi.com
Ağrı Çiçekçiler Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

6 - AĞRI REKLAM     PR:-1
Ağrı Reklam Açık Hava Reklamcılığı ve Görsel İletişim konusunda gerekli donanım ve bilgilere sahip bir kadroyla çağın gereksinimlerini yerine getirerek çalışmalarına devam etmektedir. Tabela, Led Tabela, Işıklı Tabela, Kutu Harf, Çatı Tabelası, Seri Tabela, Karışık Tabela, Bayi Tabelası, Paslanmaz Kutu Harf, Cephe Tabelası, Masa İsimlikleri, Çelenk, Heykel, Plaket, Broşür, Afiş, Serigraf Baskı, Lazer Kesim, Dijital Baskı, Etiket ve Özel Siparişlerinizle Hizmetinizde. . . 0542 215 34 45 - 0472 215 34 45
http://www.agrireklam.com
Ağrı Açık Hava Reklamları Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

7 - Ağrıda Haber     PR:-1
Ağrı haber, Ağrı haberleri, Güncel Ağrı Haberleri, Ağrı sondakika, haberi, haber, haber sitesi, haber oku, gazete, manşet, son dakika, spor, gündem, politika, ağrı ve ilçelerinden sondakika haberleri, rüya tabiri, firma rehberi,
http://www.agridahaber.com
Ağrı Medya Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

8 - KARİZMA REKLAM & MOBİLYA     PR:-1
Teknolojinin hızla büyüdüğü ülkemizde güzel ilçemizin de uyum sağlaması açısında büyük bir eksikliğini 2006 yılında farkettik. Teknoloji alanında ilk’lere imza attığımız. İlçemizde esnaflarımızın kendilerini tanıtmaları için çevre il ve ilçelere giderek işyerlerinin reklamını daha az hizmet ve yüksek fiyatlara işlerini yapmak zorunda kalıyorlardı. Bu eksikliği farkederek her hangi bir yerde çalışmadığımız halde kendi öz güvenimiz ve cesaretimizle ilçemizde bir ilke daha imza attık. Patnos halkına hizmet etmek için Reklam sektörüne girdik. Kesim makinası ile Bismillah dediğimiz işyerimizin şu an ki kapasitesi teknolojinin en son makinaları ile şuan bölgeye hizmet vermekteyiz. Profesyonel elemanlarla halkımıza hizmet vermeye devam ediyoruz.
http://www.karizmareklamcilik.com
Ağrı Reklam Ajansları Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

9 - Beyaz Hanım Kimya ve Temizlik Ürünleri Ltd.     PR:-1
BEYAZ HANIM KİMYA VE TEMİZLİK ÜRÜNLERİ Firmamız 2010 Yılında Ağrı'da Kurulmuştur. Nisan 2010 'da Beyaz Hanım Çamaşır Suyu ürünüyle başlayan firmamız Mayıs 2010 'da Tuz Ruhu üretimine başlamıştır. Yeni ürünler için gerekli çalışmalar devam etmektedir. Bayilik başvurusu alınmaktadır.
http://www.beyazhanim.com.tr
Ağrı Temizlik Endüstrisi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

10 - Kontor Satalım - Ağrı Kontör Merkezi     PR:-1
Tüm operatörlerin tam ve parça kontör satışı yapılmaktadır. Ayrıca şifre kontör, toplu sms, adsl, rapidshare, turkcell wın kontör satışımızda mevcuttur. Sistemimiz 7/24 çalışmaktadır. Her türlü güvenlik önlemi alınmıştır. En uygun fiyatları bulabileceğinizden emin olaiblirsiniz. . .
http://www.kontorsatalim.com
Ağrı Alışveriş Merkezleri Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

11 - ESTELİFE LAZER EPİLASYON VE GÜZELLİK MERKEZİ     PR:-1
ESTELİFE GÜZELLİK VE LAZER EPİLASYON MERKEZİ AĞRIDA BİR İLK OLARAK HİZMET VERMEKTEDİR kalıcı tüylere son ve her türlü cilt bakımı ile son teknoloji cihazlarımızla hizmetinizdeyiz. ağrıda kurmuş olduğumuz modern tesisimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz tesisimizi gezebilirsiniz
http://www.koclife.com
Ağrı Güzellik Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

12 - OTO NEZİR     PR:-1
OTO ERKAN Otom. Yedek Parça 1983 yılında Oto Cam ihtiyacını karşılamak amacı ile kurulmuştur. Kuruluşundan itibaren bu konuda uzmanlaştıktan sonra 1996 yılında sektörün nabzını tutmak ve müşterisini en iyi şekilde anlamak için OTO ERKAN 2 olarak ikinci şubesini açıp, Renault, Tofaş otomobil kullanıcılarına oto yedek parça satış hizmeti vermeye başlamıştır. Daha sonra 2000 yılında aksesuar ve dizayn için METROPOL Oto aksesuar olarak üçüncü şubesini hizmete açmıştır. Büyüyen ve gelişen otomotiv sektöründe bende varım diye bilmek adına 2008 yılında Oto Nezir Otomotiv Yedek Parça adı altında 4. şubesini açarak Volkswagen, Opel, Hyundai, Ford, Toyota otomobil kullanıcılarına yedek parça satışına başlamıştır. Şu anda çevre İl ve İlçelerin özel tamir servislerine ve yedek parça satıcılarına yedek parça teminini yapmaktayız. ERKAN Oto Cam şubemizde ise bütün sigorta şirketleri ile anlaşmalı cam takma hizmeti vermekteyiz. Şu anda Ağrı merkezde servis aracımızla, Ağrı dışında ise anlaşmalı kargolarımızla siparişleriniz güvenli ve sigortalı olarak yerine ulaşmaktadır. Firmamız otomotiv yedek parçaları satış ve pazarlama alanında, kampanyaları, fiyatları, hizmetleri ve yedek parça çeşitliliği ile Ağrı'da sektörün öncülüğünü yapmaktadır.
http://www.otoerkanagri.com
Ağrı Otomotiv Yedek Parça Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

13 - İLKNUR TEMS.GÜM.İTH.İHR.LTD.ŞTİ.     PR:-1
Biz gürbulak ve doğubayazıt ağrı gümrüklerinde ithalat hizmeti veren bir firmayız, iran'dan gelecek olan bitumen, asfalt, granit, gübre, mermer, deri ve diğer yüklerinizin ithalat hizmetlerini yapabiliriz.
http://www.ilknurtemsilcilik.com
Ağrı İthalat Firmaları Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

14 - Denizcioğlu Elektrik     PR:-1
Elektrik Taahhüt proje AG OG YG proje çizimi Trafo yapım bakım onarım Yüksek Gerilim İşletme Sorumluluğu İş sağlığı ve Güvenliği Elektrik İç Tesisat Müşavirlik Hizmetleri Elektrik Taahhüt proje müşavirlik hizmetleri , yüksek Gerilim orta gerililm alçak gerililm ve iç tesisat uygulama ve proje çizimleri
http://www.denizcioglu.com
Ağrı Elektrik Taahhüt İşleri Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

15 - DOĞU ANTİK     PR:-1
TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ MAĞAZASI AHŞAP HEDİYELİK EŞYA İLE HİZMETİNİZE SUNULAN ÜRÜNLER WEB SİTEMİZDE BULUNMAKTADIR BİZE ULAŞMAK İÇİN GEREKLİ BİLGİLER AĞŞAĞIDA YER ALMAKTADIR. NOT:WEB SİTEMİZDE ÜRÜN FİYATLARI BULUNMAMAKTADIR.
http://www.doguantik.com
Ağrı Hediyelik Eşya Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

16 - Doğuş Bilişim     PR:-1
Doğuş Bilişim , bilgisayar donanım hizmetini karşılamak ve çözüm üretmek amacıyla kurulmuştur. Bilişim sistemleri alanında güncel teknolojileri kullanarak entegre çözümler üreterek Bilişim Sistem Merkezi olmayı hedeflemektedir. Sunduğumuz hizmetler, kritik teknik servis hizmetlerinden, entegre yönetim ve işletim hizmetlerine kadar geniş bir alanı kapsamaktadır. Müşterilerimizin kendi asıl işlerine odaklanmalarını sağlamak amacıyla, onların tüm Bilgi Teknolojileri altyapı ve faaliyetlerinin desteğini ve işletimini gerçekleştirmekteyiz. Teknolojik altyapı ve iş uygulamaları ile bunların kullanıldığı iş süreçlerinin yürütülmesine ilişkin her türlü hizmeti bünyemizde barındırmaktayız. Çözümlerimiz sahip olma maliyetlerinizi ve riskinizi düşürürken, verimliliğinizi arttırarak firmanıza sürekli rekabet gücü sağlayacaktır.
http://www.dogus-bilisim.com
Ağrı Bilgisayar ve Internet Şirketleri Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

17 - ZORLUTRANS ULUSLARARASI NAKLİYAT     PR:0
İRAN PLAKALI ARACLARIMIZLA İRAN TÜM ŞEHİRLERİNE KOMPLE TAŞIMACILIK GÜRBULAK SINIR KAPISINDA VE DOĞUBEYAZIT GÜMRÜĞÜNDE GÜMRÜKLEME HİZMETİ. İRAN NAKLİYE TÜRKMENİSTAN NAKLİYE AFGANİSTAN NAKLİYE ÖZBEKİSTAN NAKLİYE KAZAKİSTAN NAKLİYE KIRGIZISTAN NAKLİYE TACİKİSTAN NAKLİYE GÜMRÜKLEME - NAKLİYE - İTHALAT - İHRACAT İŞLEMLERİ.
http://www.zorlutrans.com
Ağrı Uluslararası Taşımacılık Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

18 - ÇELİKCE Mimarlık Mühendislik Danışmanlık İnşaat Ltd.Şti.     PR:-1
Çelikce mimarlık, bugüne dek uluslarası alanda tasarım ve tasarım yönetimi çalışmalarıyla sağlık, eğitim, turizm, alt yapı ve konut projelerinde başarı ile yer almıştır. Çelikce mimarlık; programlama, planlama, proje destek. İhale hizmetleri, uygulama kontrolörlüğü ve uygulama yönetimi, mekanik elektrik, inşaat mühendisliği, peyzaj gibi farklı disiplinlerin proje ve uygulamasının sağlanması ve koordinasyonu, iç mimari uygulama hizmetleri, anahtar teslim projeler, şehir planlama, çevre planlama, proje programı, mimari tasarım, mimari ve iç mimari danışmanlık hizmetleri, mimari iyileştirme ve restorasyon hizmetleri yapmaktadır.
http://www.celikce.com.tr
Ağrı Mimar /Mühendisler Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

19 - DESEN MÜHENDİSLİK     PR:-1
STATİK, MİMARİ PROJE, MÜTAHHİTLİK, HAK EDİŞ, METRAJ VE TÜM MÜHENDİSLİK İŞLERİ YAPILIR. AYRICA BÜNYEMİZDE İNŞAAT TEKNİKERLERİ, HARİTA MÜHENDİSİ VE MİMAR BULUNMAKTADIR. HER TÜRLÜ RESMİ BİNA, İÇMESUYU, KÖPRÜ VE KANALİZASYON PROJELERİ ÇİZİLEBİLMEKTE VE UYGULAMASI YAPILABİLİNMEKTEDİR.
http://www.desen.com
Ağrı İnşaat Proje Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

20 - aydınlımoilya     PR:-1
Sena Mobilya Dekorasyon olarak size hizmet sunmaktan gurur duyarız. . Ürünlerimiz 1. sınıf malzemeden üretilmektedir ve üretim sırasında her türlü detay incelenmekte ve kaliteli ürün sunmaya özen göstermekteyiz. Sizlerin zevkine göre üretilmiş her türlü mutfak dolapları, genç odaları, banyo dolapları, raydolaplapları, yemek odası takımı, yatak odası takımı, çalışma odası takımları, TV üniteleri vb. . bilumum hayatınızı kolaylaştıracak ve güzelleştirecek mobilya imalatı yapmaktayız. . Tv Üniteleri Tv Ünitesi Televizyon Ünitesi Televizyon Dolabı Salonlara Oturma odalarına modern şık ve kullanışlı siz müşterilerimizin isteğine göre tasarım, renk ve malzemeden tamamı ile size özel olarak yapılmaktadır. Tüm modeller size özel odanıza göre istemiş olduğunuz renk ve modelde tasarlanıp üretilmektedir.
http://www.aydinlimobilya.com
Ağrı Mobilya Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

21 - TAHTACIHASAN     PR:0
uzakdoğudan ithal ettiğimiz mobilya aksesuarve ahşap hediyelik ürünlerin ithalatını yapmaktayız. . ahşap, ahsap hediyelik, hediyelik eşya, hediye, günü, özel, hediyeler, kişiye, hediyelikler, ofis, isim, bu, anneler, vip, aynı gün kargoya, yıldönümü, fırsat reyonu, sevgililer günü, öğretmenler günü
http://www.tahtacihasan.tr.gg
Ağrı Hediyelik Eşya Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

22 - Mızraklar Ferofrje - Avrupa Asya Dış Ticaret Ltd. Şti.     PR:-1
Mızraklar Ferforje, "Yüksek Kalite ve Uygun Fiyatlar" politikası ile Ferforje Ürünleri ve Ara Parçaları imalatı yapmaktadır. Günlük kapasitemiz 5 tondur. Bizimle www. ferforje04. com internet sitesi adresi ve ya info@ferforje04. com e-mail adresi aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.
http://www.ferforje04.com
Ağrı İnşaat Malzemeleri Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

23 - TamGüç Bobinaj Elektrik Makina     PR:-1
Firmamız Dewalt blackdecker kl hitaçhi bosch makita stayer stanley el aletleri emsa alimar güçbir kama kipor datsu palmera jeneratörleri dolmar efco olemac stil bahçe ve orman ürünleri gamak watt emtaş dinamoları wilo starpompa alarko teknopomp sempapompa standart ulusu impo dalgıc pompa hidrofor yetkili servislikleri ve bircok markanın özel servisi olarak ısıtma sulama jeneratör makina ve otomasyon sistemlerinde en güçlü çözüm ortağınız olacaktır. . .
http://www.tamgucmakina.com
Ağrı Elektrik Motorları Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

24 - Erzurum turizm ticaret ltd şti     PR:-1
firmamız 2012 de Remzi Özbek tarafından kurulmuştur d2 belgeli yurt içi grup yolcu taşımacılığını firmamızın son model araçlarıyla yapmaktadır kiralık araç kullanmamaktadır 9 kişiden 54 kişiye kadar koltuk seçenekleriyle araçlarımız bulunmaktadır
http://www.erzurumtur.com.tr
Ağrı İnsan Taşımacılığı Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

25 - MELODY TURIZM     PR:3
UCAK BILETI VIZE CIN VIZESI YURTDISI UCAK BILETI TATIL JOLLY TUR ACENTASI ONUR AIR ATLAS PEGASUS SUN EXSPRESS UCUZ UCAK BILETI INDIRIMLI BILET KAMPANYA BILETI YURTDISI TURLAR ISTOC UCAK BILETI ISTOC SEYEHAT ACENTASI ISTOC TURIZM IKITELLI UCAK BILETI UCUZ BILET THY BILET
http://www.melodyturizm.com
Ağrı Seyahat Acentaları Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

26 - Kayalar Çağdaş Mutfak     PR:2
kayalar mutfak, endüstiryel mutfak, kayalarmutafk Yan gereçler kategorisinde tencere ve tava , taşıma ekipmanları , gastronom küvet ve kapaklar , hazırlık makineleri , Açık büfe ekipmanları , servis ekipmanları , evyeler , plastik kasalar satışınıza sunulmaktadır.
http://www.kayalarmutfak.com.tr
Ağrı Diğer Sektörler Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

27 - ankaralaptop     PR:0
laptop, ucuz laptop, lap top, labtop, leptop, laptop bilgisayar, hp laptop, toshiba laptop, acer laptop, packard bell laptop, lenovo laptop, dell laptop, asus laptop, vaio laptop, sony laptop, lg laptop
http://www.laptopankara.com
Ağrı Bilgisayar ve İnternet Dergileri Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

28 - shayan kar khorasan     PR:-1
Shayan Kar Horasan ULUSLARARASI A. Ş. Adres: No 1, 47 Th Ebadi Str, IR-9145865553 Meşhed, İran. Web Sitesi: en. shayankar. com E-posta: TEL: +98 511 7667229 FAX: +98 511 7667228 cep: +989353915701
http://www.shayankar.com
Ağrı Uluslararası Taşımacılık Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

29 - UFUKLİFT ASANSÖR SAN TİC LTD ŞTİ     PR:-1
UFUKLİFT 1986 YILINDAN BU YANA ASASÖR ÜRETİMİ MONTAJI TAMİRİ BAKIMI VE TEKNİK SERVİS FALİYETLERİNİ GERÇEKLEŞTİRMEKTEDİR. KURULUŞUNDAN BU GÜNE KADAR ASANSÖR KONUSUNDA İNŞAAT TAAHHÜT FİRMALARI BAŞTA OLMAK ÜZERE KOMU VE ÖZEL SEKTÖRDEKİ BİR ÇOK PROJEDE İMZASI BULUNMAKTADIR
http://www.ufuklift.com
Ağrı Asansör/Merdiven Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

30 - Arat Kurye     PR:-1
Arat Kurye İstanbul'da çözüm ortağınız. . . Arat Kurye'nın karmaşık İstanbul trafiğinde, kurumsal ve bireysel müşterilerimizin ofis boy ve özel posta dağıtımı ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik sunmuş olduğu bir hizmettir. Gönderilerinizin, hem ekonomik olarak hem detalep edilen hizmete yönelik araçların ( motosiklet, bisiklet, Otomobil, panelvan vb. ) kullanılmasıyla sizlere sunulan profesyonel çözümün genel adıdır. Ülkemizde yaygın olarak ekonomik gelişmişliği sebebiyle İstanbul da ihtiyaç duyulmaktadır. Arat Kurye bu hizmetlerde profesyonel çözümler sunmaktadır. Kurye hizmeti, bireysel ve kurumsal firmalara verilmektedir.
http://www.aratkurye.com
Ağrı Kurye Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.