Rehber : Endüstriyel Ürünler : Zincir Firmaları

Şehirlere göre ayrılmış liste (sadece şehir bilgisini ekleyen firmalar listelenir.)


Zincir Firmalarının Listesidir.

1 - ERKUR MAKİNE İMALAT İÇ VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ.    PR:3
ASKILI KONVEYÖRLERİN İMALATINI YAPAN FİRMAMIZ AYRICA SANAYİNİN İHTİYACI OLAN TÜM ÖZEL KONVEYÖR ZİNCİRLERİNİN DE İMALATINI YAPMAKTADIR. WEBB TİPİ ASKILI KONVEYÖR SİSTEMLERİ, KARDAN TİP ASKILI KONVEYÖR SİSTEMLERİ, FİVET TİP ASKILI KONVEYÖR SİSTEMELRİ, PALETLİ KONVEYÖR ZİNCİRLERİ, KULAKLI ZİNCİRLER, PİM DELİKLİ ZİNCİRLER, MAKARALI ZİNCİRLER
http://www.erkur.com

2 - Eğinlioğlu Zincir Sanayi ve Ticaret,_____________,Medyatext Web Server,  Istanbul-TURKEY    PR:3
eğinlioğlu teknolojisi ile din 766, din 763 ve din 5685 normlarında, dünya pazarına hitap eden bir simgesidir. eginliogluis a quality adress with most modern technology, which has large market range all above the world, with production of din 5685, din 766, din 763 chains
http://www.eginlioglu.com.tr

3 - ZINTAS Zincirde Uluslarasi Kalite    PR:3
ZINTAS Zincirde Uluslarasi Kalite
http://www.zintas.com

4 - Baksan Makina Konveyör Sistemleri Ltd.Şti.    PR:3
Baksan Makina Konveyör Sistemleri Kurumsal Web Sitesi
http://www.baksan.com

5 - Kaptan Çelik Halat San. Tic. A.Ş.    PR:2
Çelik halat Sanayii
http://www.kaptancelik.com

6 - ÖZBAYRAM TEKNİK HIRDAVAT    PR:2
ÖZBAYRAM RULMAN VE TEKNİK HIRDAVAT Her çeşit Rulman, Döküm Elektrod, Matkap ucu, Kılavuz, Parmak Freze, Rayba, Daire testere, Elmas uç, Hidrolik Pompa ve Hidromotor Çeşitleri AZDIRMA FELLOW RASPA KONİK DİŞLİ ÇAKILARI DP AZDIRMA ÇAKILARI ZİNCİR DİŞLİ ÇAKILAR TRİGER VE ÖZEL MODÜLLER Ülke: TÜRKİYE Şehir: İstanbul Adres: Rami Kışla Cad. PaşmakçıSan. Sitesi No:449 Rami/İSTANBUL Yetkili: Cumali BAYRAM Telefon: İş: (212) 5677747 Faks: (212) 5677747 GSM:+90 541 331 98 68
http://www.turkticaret.net/OZBAYRAMRULMAN

7 - BEST ZİNCİR ve TEKSTİL AKSESUARLARI    PR:1
Firmamız tekstil ve bijuteri sektörlerinde kullanıln zincirlerin üretimini ve metal kaplamasını yapmaktadır. Bunun yanı sıra japon salopet tokalar, sürgülü ve d tokalar imal etmektedir. Tekstil sektörüne yönelik ürün tasarımı ve imalatı için lütfen bilgi alınız.
http://www.bestzincir.com

8 - Çelikay Zincir Dişli San. ve Tic. LTD. ŞTİ.    PR:1
Zincir dişli makina metal demir çelik
http://www.celikayzincir.com

9 - modülbey    PR:1
azdırma raspa fellow konik dişli çakıları dpler zincir triger ve modüller
http://www.modulbey.com

10 - DOĞUKAN ÇELİK HALAT    PR:0
ÇELİK HALAT, ÇELİK HALAT AKSESUARLARI, KALDIRMA EKİPMANLARI, ZİNCİR, TRANSPALET, HALAT, NAYLON HALAT, KANCA, CERASKAL, POLYESTER SAPAN, SPANZET, İŞ GÜVENLİK MALZEMELERİ SATIŞI YAPMAKTAYIZ.
http://www.dogukancelikhalat.com

11 - EMNİYET OTO ZİNCİR.SAN.TİC.    PR:0
Firmamız 3 mm. İle 14 mm. Tel çapı gamında DIN 5685 ve 3 mm. İle 8 mm. Tel çapı gamında punta kaynaklı normal baklalı zincir üretimi yapabilmekte olup, isteğe göre sarı ve beyaz elektro galvaniz, daldırma galvaniz, dakromet ve nikel kaplama’lı olarakta üretim yapabilmektedir. Standart üretimin yanı sıra özel çap ve ölçülerde müşterilerine hizmet verebilmektedir.
http://www.emniyetotozincir.com

12 - Diamond CHain Turkiye    PR:-1
Diamond zincir üretim lideri. Dişli zincir, konveyor zinciri, british standart din ve metrik zincir ölçülerinde 1 sıra çift sıra 3 sıra 4 sıra 5 sıra ve 6 sıra zincir üretimi yapmaktadır. Sondaj , petrol, madencilik transmisyon zincirlerinde tartışılmaz en iyi kalite zincir imalatçısı
http://www.diamondchainturkey.com

13 - BKC ZİNCİR VE KONVEYÖR ÜRÜNLERİ MAK.YEDEK PAR.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.    PR:-1
Frimamız İzmirde Konveyör Zincirleri, Zincir Dişliler, Transfer Zincirleri, Soğutma Platformu Zincirleri, Gall Zincirleri, Api Zincirleri, M Serisi Zincirler, FV Serisi Zincirler, Fleyer Zincirleri, Delik pimli Zincirler, Zincirli Konveyörler, Özel Üretim Konveyör Parçaları, Zincir Kızakları, Plastik Modüler Bantlar Konusunda hizmet vermektedir.
http://www.bkczincir.com.tr

14 - BUMETSAN OTO.MAK.YED.PAR.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.    PR:-1
FİRMAMIZ 2 MM İLE 30 MM ARASINDA HER TÜRLÜ ÖLÇÜ VE NORMDA ZİNCİR İMALATI YAPILMAKTA OLUP AYRICA YILDIZ MARKALI PATİNAJ ZİNCİRİ İMALATIMIZDA BULUNMAKTADIR. DIN NORMLARININ TAMAMI FİRMAMIZDA İMALAT YAPILMAKTA OLUP İMALATLARIMIZ TÜW CERT İSO 9001:2008-TSE-TESEK KALİTE BELGELERİ KAPSAMINDA ÜRETİLEREK SATIŞA SUNULMAKTADIR.
http://www.bumetsan.com.tr

15 - Makelsan zincir Endüstriyel Ürünler A.Ş    PR:-1
Makelsan Zincir Endüstriyel Ürünler A.Ş olarak , özel zincir,konveyör zinciri, dişli üretimi , konveyör ve konveyör parçalarının ve çeşitli makina elemanlarının üretimi ve satışı konusunda 1980 yılından bu yana İzmir'de faaliyet gösteren sektörün önde gelen firmalarındanız. Uzun zamandır oluşturduğumuz sektördeki yerimiz ve güçlü ilişkilerimiz ile portföyümüze çeşitli tel bant, konveyör bant ve plastik kova ürünlerini eklemiş bulunmaktayız.
http://www.makelsanzincir.com.tr

* Sıralama Popülerlik, Google Pagerank & Kurumsal Banner Sayaç Değerlerine Göre Yapılmaktadır.
Zincir Firmaları listesi bu sıralamaya göre oluşturulmuştur.