Rehber : Birlikler& Dernekler : Yardım Dernekleri Firmaları

Şehirlere göre ayrılmış liste (sadece şehir bilgisini ekleyen firmalar listelenir.)


Yardım Dernekleri Firmalarının Listesidir.

1 - Dosteli Yardım Eğitim ve Kültür Derneği    PR:3
Onbinlerce İnsan için Biz Aracı Oluyoruz Siz UMUT olun. . Dosteli binlerce insanımıza gıda, giysi, ev, maddi manevi yardımlarda bulunmakta din dil ırk ayrımı ypamadan ve karşılık beklemeden. . .
http://www.dosteliyardim.org.tr

2 - Prizrenliler Kültür Ve Yardımlaşma Derneği Web Sitesi    PR:3
Prizrenliler Kültür Ve Yardımlaşma Derneği Web Sitesi
http://www.prizrenliler.org

3 - AHLAK KÜLTÜR VE ÇEVRE DERNEĞİ    PR:2
1991 yılından bugüne izmirde çevre ve yardımlaşma ile ilgili çalışmalar yapıyoruz. AHLAK KÜLTÜR ÇEVRE YARDIMLAŞMA BAĞIŞ
http://www.akcev.org

4 - Kurucuovalılar Derneği    PR:2
Jurucuovalılar Kültür ve Dayanışma Derneği web sitesi
http://www.kurucuova.net

5 - Derince Of Örtülü Köyü Dayanışma Derneği    PR:2
Trabzon-Of Örtülü Köyü Dayanışma Derneği/KOCAELİ of derince trabzon bayraktar alemdar sevencan yıldırım yüce kocaeli
http://www.ofortulukoyu.org

6 - Emir karatekin derneği    PR:1
Emir Karatekin eğitim kültür sosyal yardımlaşma ve dayanışma derneği çankırıdaki ihtiyaç sahipleri ile yardım eden vatandaşlarımız arasında köprü vazifesi görerek, hizmet nimettir anlayışıyla kurulmuştur.
http://www.emirkaratekin.org

7 - pirincli camii dernegi    PR:1
camii yaptırma ve yasatma dernegi
http://www.pirinclicami.dernegi.com

8 - KOCAELİ MALATYA DARENDE GÖLLÜCE KÖYÜ YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ    PR:0
KOCAELİ MALATYA DARENDE GÖLLÜCE KÖYÜ YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA DERNEĞİ 1998 - 2008 HİZMETTE 10. YILIMIZ
http://www.darender.tr.gg

9 - Birlik Vakti Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği    PR:0
Birlik Vakti Derneği "Komşusu açken tok yatan bizden değildir" "Mazlumun ve açın dini sorulmaz" ilkesinden hareketle görev ve sorumluluk duygusuyla en yakınından başlayarak insanlığın huzuru ve felahı için çalışmayı gaye edinmiş bir kuruluştur. Dünya çapında hizmet vermek amacıyla kurlulan derneğimiz, yapılan ayni ve nakdi bağışları vaktinde ihtiyaç sahiplerine planlı ve programlı bir şekilde ulaştırır. Sloganımız: Vakit Birlik Vakti
http://www.birlikvakti.com

10 - Gonuldenveren Eller Yardımlaşma ve Dayanışma Dernegi    PR:-1
Konya selçuklu ılçesinde bulunan Yaklasık 1500 kışıye yemek cıkartabılecek kapasıteye sahıp olan Aşevimizde Muhtaç ailelere yemek dagıtımı ve yıne konya selçuklu ılçesınde bulunan Kemerlı çarsıda bulunan gıyım magzamız olup Yardıma muhtaç olan ailelerimize halen el uzatmaya devam edıyor.
http://www.gonuldenverenler.org.tr

11 - KONYA SEVGİ PINARI DERNEĞİ    PR:-1
KONYA SEVGİ PINARI DERNEĞİ ; FAKİRLİK DERECELENDİRMESİNDE EN SON SIRADAKİ YİYECEK EKMEGE MUHTAÇ KİŞİ VE AİLELERE ULAŞARAK ONLARIN, SULARINA KATIK EDECEKLERİ EKMEGİ SÜREKLİ TEMİN VE TESLİMİ AMAÇ EDİNEREK KURULMUŞTUR. 0332 3424396
http://www.sevgipinari.org.tr

12 - Kış Güneşi Derneği    PR:-1
Eğitim, Kültür, Dostluk ve Ahlak alanında faaliyet gösteren merkezi Emet İlçesi olan bir yardımlaşma derneğidir. 2005 yılında Emet'te kurulmuştur. Merkez binası Emet'tedir. Kültürel gelişim ve manevi kalkınma adına her tür sosyal aktivite içinde yer alır. Emet ilçesi içinde e yakın çevresindeki köylerde yardım dağıtımı yapar. Öğrencilerin eğitiminde destek olur. Burs sağlar.
http://www.kisgunesi.org.tr

13 - TUMSAHDER    PR:-1
1. DERNEĞİMİZ HAKKINDA Tüm Şehit Ailelerine Hizmet Derneği olarak Sizleri tanımak sizlerle dostluk, kardeşlik, birlik ve beraberlik, bağlarımızı geliştirmek bizlere yapacağımız faaliyetler konusunda güç verecektir. Bilindiği üzere Türkiye genelinde şehit Aileleri, Gazi aileleri, terör mağdurları, Kıbrıs Gazileri, Kore gazileri, Güneydoğu Gazileri, Harp malulü şehit, dul ve yetimleri gibi isimler altına sosyal yardımlaşma ve dayanışmayı sağlamak amacı ile bu ailelerden il ve ilçelerde yüzlerce dernekler kurulmuştur. Kurulan bu derneklerin isimleri ayrı amaçları aynı olsa da birlik beraberlik, hizmet anlamında faaliyet göstermekte istenilen başarı elde edilememiştir. Başlıca sebepleri ayrı, ayrı isimler altında hareket edilmesi yanında devletin derneklere maddi olarak destek vermemesi, derneklerin gelirinin sadece bağış ve aidata dayalı olması bu derneklerin ayakta kalabilmesi için insanlardan kurumlardan adete dilenir hale getirilmesi, veya derneğin adına çeşitli etkinlikler yaparak ayakta kalma mücadeleleri verirken bu kutsal değerleri su istimal edenlerden dolayı halkımızın güveninin olmaması vs. gibi bir çok nedenlerdir. Yukarıdaki bütün olumsuzluklar göz önünde bulundurularak Türkiye genelinde aynı amaç için bulunan böyle dernekleri Tüm Şehit ve Gazi ailelerini, terörden zarar görmüş var olan ama bir arada olamayan herkesi bu çatının altında toplayarak gönüllülerimizle büyük bir sivil toplum kuruluşunu oluşturmak ve bu ailelere her konuda hizmetkâr olmak için 2007 yılında TÜM ŞEHİT AİLELERİNE HİZMET DERNEĞİ kurulmuştur. Kuruluş tarihinden itibaren kendi imkanlarımızla derneği ayakta tutarak birçok il ve ilçede gönüllülerle örgütlenerek, çeşitli il ve ilçelerde birçok ailemize de çeşitli yardımlarda bulunduk.
http://www.tumsahder.com.tr

* Sıralama Popülerlik, Google Pagerank & Kurumsal Banner Sayaç Değerlerine Göre Yapılmaktadır.
Yardım Dernekleri Firmaları listesi bu sıralamaya göre oluşturulmuştur.