Rehber : Fuar ve Organizasyon : Organizasyonlar Firmaları

Şehirlere göre ayrılmış liste (sadece şehir bilgisini ekleyen firmalar listelenir.)


Organizasyonlar Firmalarının Listesidir.

1 - Enjoy Teknik Organizasyon    PR:3
Günümüzde İşitsel ve Görsel iletişimin en uygun anlatımı olan SES, SİMULTANE, GÖRÜNTÜ, IŞIK sistemlerini deneyimli kadromuzla ihtiyaç duyduğunuz her alanda hizmetinize sunmaktayız.
http://www.enjoy-tr.org

2 - REMİX MUSİC    PR:2
DÜĞÜN, NİŞAN, DAVET, PARTİ, EĞLENCE, AÇILIŞ, KOKTAİL, SES, IŞIK, GÖRÜNTÜ, MÜZİK, DJ.
http://www.remixmusic.com.tr

3 - ASKAN FUARCILIK VE ORGANİZASYON SERVİSLERİ LTD ŞTİ    PR:2
İngiltere Processing & Packaging 2007 Dubai Gulfpack / Gulfprint 2007 Cidde food / hotel / propac 2007
http://www.askan.com.tr

4 - Reform Tanıtım ve Organizasyon    PR:2
Tanıtım ve Organizasyon, fotograf çekimi, Broşür yapımı, katalog yapımı, afiş, tabela, promosyon
http://www.reformtanitim.com

5 - ROBOTADAM ROBOTMAN ROBOT ANKARA AÇILIŞ FUAR FESTİVAL    PR:2
ORGANİZASYONLARINIZDA ROBOTADAM SEBASTIAN GÖRSEL SHOWLARIYLA MÜŞTERİLERİNİZİ, GELEN DAVETLİLERİNİZİ KARŞILAR VE ONLARIN MEMNUN KALMASINI SAĞLAR. . . FUARLARINIZDA FİRMA TANITIM VE REKLAMINIZI GÖRSEL SHOW İLE YAPMAK MÜŞTERİLERİNİZİN, GELEN DAVETLİ VE MİSAFİRLERİNİZİN ÜRÜNLERİNİZİ DAHA İYİ GÖRMELERİNİ VE PROMOSYON ÜRÜNLERİNİZİN HOŞ BİR ŞEKİLDE DAĞITILMASINI ROBOTADAM SEBASTIAN ÇOK DAHA GÜZEL KENDİNE HAS SUNUMU İLE YAPAR. . .
http://www.robotadam.com

6 - Kuzey Hizmet Danışmanlığı    PR:2
kongre seminer bayi toplantıları reklam ajanslığı konularında hizmet vermektedir
http://www.kuzeybiber.com

7 - TOİRENT MOMBİL TUVALET KİRALAMA A.Ş.    PR:2
Mobil tuvalet, seyyar tuvalet , kiralık tuvalet
http://www.toirent.com.tr

8 - For You Tanıtım Organizasyon    PR:1
Açılış, fuar, festival organizasyonları, seminer ve bayii toplantıları, kurumsal kimlik ve reklam çalışmaları
http://www.foryouorganizasyon.com

9 - PARTİYEDİ ORGANİZASON    PR:1
Partiyedi Organizasyon, ülkenin neresinde olursa olsun, proje, organizasyon ve uygulama aşamalarında kültürden sanata, müzikten yerel folklorik düzenlemelere kadar yerleşik yaşamın her alanında sorumlu katkılarda bulunarak statik sorunlara estetik çözümler üretmeyi Hedeflemektedir. Bu hedef doğrultusunda gerçekleştirdiği bay/bayan model yarışmaları, konserler, açılış ve temel atma merasimleri ve defile organizasyonlarındaki başarıları dolayısıyla bölgesinde haklı bir üne kavuşmuştur. Ayrıca Pa
http://www.partiyedi.org

10 - ELITE PRESTIGE    PR:1
Profesyonel Fotoğraf hizmetlerinin yanı sıra Açılış, kokteyl , düğün. ve her türlü etkinliklerde A'dan Z'ye organizasyon hizmetlerini de bünyesinde barındıran bir firmadır.
http://www.prestijorg.com

11 - Gökmen Ticaret    PR:1
Özel donanımlı Mobil Sahne Tırları ile road show ve organizasyonların ülkemizdeki en tecrübeli firması. Tır filomuz, jeneratör, otobüs ve kamyon hizmetleri, Organizasyon destek materyalleri, festival oyunları, ses ve ışık sistemleri ile hizmetinizdeyiz.
http://www.mobilsahne.com

12 - DAMLA HAVAİ FİŞEK    PR:1
FİRMAMIZ PROFOSYONEL UZAKTAN KUMANDALI BİLGİSAYARLI GÖSTERİLER YAPMAKTADIR. profosyonel kadromuzla türkiyenin her yerinde hizmet vermektedir
http://www.damlaorganizasyon.com

13 - GrandPark Düğün Salonları    PR:0
Yemekli-Yemeksiz düğün, nişan, sünnet düğünü, şirket ve bayi toplantıları, mezuniyet törenleri, seminer ve söyleşi gibi davet organizasyonlarınızda hizmete başladığımız tarihten bu yana siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda profesyonel kadromuzla sınıfında her zaman en iyi ve en mükemmel hizmeti vermeye çalışmaktadır. Bu amaç doğrultusunda üç farklı salonla sizlerden gelen talep doğrultusunda hizmet vermekteyiz.
http://www.grandparkdugunsalonlari.com

14 - retro casting reklam tanıtım ve organizasyon    PR:0
Retro casting reklam tanıtım ve organizasyon olarak bünyemizde bulunan host, hostes (stand, fuar, tanıtım, tercüman, karşılama, servis hostesleri )model, mankenlerimizi fotoğraflı sunumumuzla temin edilir. HOSTES TEMİNİ KONUSUNDA TİTİZ VE SEÇİCİ DEĞERLENDİRMEMİZLE FİRMANIZIN VAZGEÇİLMEZ BİR ÇÖZÜM ORTAĞI OLMA ARZUSUNDAYIZ.
http://www.retrocasting.com

15 - So Ajans    PR:0
1998 Yılından bugüne, tüm açılış, toplantı, fuar, düğün, event, catering ve parti organizasyonlarınızı yaratıcı çözümlerle unutulmaz kılıyor.
http://www.soajans.com

16 - fashion art    PR:0
DEFİLE KONUSUNDA CREATİVE OLARAK 1 NUMARADIR. TÜRKİYENİN EN BÜYÜK PRODUCTION FIRMASIDIR. COK YAKINDA ISO 9001 VE 18001 KALITE BELGELRINI LONDRADAN ALCAKTIR. DUGUNLER PARTILER FARKLI TASARIMLARLA DEGISMEKTEDIR.
http://www.fashionart.com.tr

17 - KUZEY YAPIM    PR:0
Tanıtım filmi Jıngle Dans Akrobasi Fuar Hostes Manken Oyuncu Casting Doğum günü Evlilik yıldönümü sünnet düğün özel party\'ler özel günler d. j. su balesi Açılışlar Davetler Yılbaşı Mezuniyet Hoşgeldin Bebeğim Televizyon Programları Beyaz gece Siyah gece Dans gecesi Lounge parti Özel parti Kumsal parti Sürpriz parti Event\'ler Süsleme Canlı müzik Sanatçı Temini Folklör Müzikal Özgün Jıngle yapımları Tanıtım filmleri Dekor tasarımları ve uygulamala
http://www.kuzeyyapim.com

18 - fuar organizasyonu,açılış organizasyonu    PR:0
Fuar Organizasyonu|Açılış Organizasyonu|Kongre Hizmetleri|Bayi Toplantısı|Kurumsal Organizasyon|Ses ışık Sistemleri|Host, Hostes|PALYAÇO, HOSTES, ANİMASYON, ORGANİZASYON, SİHİRBAZ, Düğün Organizasyon Nişan Organizasyonu Sünnet Düğünü Organizasyonu Doğum Günü Organizasyonu Açılış Organizasyonu Davet Organizasyonu Fuar Organizasyonu Özel Gün Organizasyonu Kurumsal Organizasyonlar Gösteri Organizasyonu-Animasyon Parti - Eğlence Organizasyonu Host - Hostes Temini Süsleme Hizmetleri Süsleme Organizasyonu M
http://www.greenorganizasyon.com

19 - Beyaz Eller Organizasyon    PR:0
HİZMETLERİMİZ ________________________________________ Düğün Organizasyonları Nişan Organizasyonları Sünnet Organizasyonları Davet Organizasyonları Şirket Organizasyonları Açılış Organizasyonları Bayii Toplantıları Seminer Panel Organizasyonları UYGULAMALAR ________________________________________ Mekan Seçimi Dekorasyon Masa ve Sandalye Dekorasyonu Çiçek Süslemesi Şamdan Dekorasyonu Peçete ve Peçete Bileziği Masa Kartları Nikah Masası Nikah Şekeri ve Çikolata Anı Defte
http://www.beyazeller.com

20 - HİZMETBANK KURUMSAL HİZMETLER    PR:0
Davet Organizasyon Düğün Açılış Kokteyl Nişan Kırgezisi Piknik Tabldot Tabldotyemek Yemek Catering Çiçek
http://www.hizmetbank.com

21 - Tasarım uygulama dekarasyon    PR:0
fuar stand pop up web tasarım dekarasyon pergola merdiven kiş bahçesi.
http://www.modulaystand.com

22 - Pointajans    PR:0
Pointajans Host hostes manken modem organizasyon ve bircok hizmet. . . Pointajans Host hostes manken modem organizasyon ve bircok hizmet. . . Pointajans Host hostes manken modem organizasyon ve bircok hizmet. . . Pointajans Host hostes manken modem organizasyon ve bircok hizmet. . . Pointajans Host hostes manken modem organizasyon ve bircok hizmet. . . Pointajans Host hostes manken modem organizasyon ve bircok hizmet. . .
http://www.pointajans.com

23 - palyaço,Animasyon Ekibi,Animasyon Grubu,palyaço servisi, palyaco hizmeti,skeç grubu,tiyatro ekibi,palyaço servisi,palyaço hizmeti,Palyaço | Animasyon Grubu | Tiyatro Ekibi | Festival Ürünleri | Balon Süsleme | Çocuk Tiyatrosu |Palyaço Gösterileri - Sihirb    PR:0
palyaço, Animasyon Ekibi, Animasyon Grubu, palyaço servisi, palyaco hizmeti, skeç grubu, tiyatro ekibi, palyaço servisi, palyaço hizmeti, Palyaço | Animasyon Grubu | Tiyatro Ekibi | Festival Ürünleri | Balon Süsleme | Çocuk Tiyatrosu |Palyaço Gösterileri - Sihirbaz Gösterisi - Kukla Gösterisi - Kostüm Karakterler - Batman - Süperman -Pamuk Prenses - Pamuk Sekerci - Popcorncu - Macuncu - Serbetçi - Nargileci - Sahlepçi - Bozaci - Uzun Adam - Sisme Palyaço - Ates Yutan Adam - Jonglör - Sisme Palyaço - Sos
http://www.animasyongrubu.com

24 - kaptan organizasyon    PR:0
düğün-konser-festival-kostüm kiralama-baskılı ürünler imalatı-davetiye-fuar-natbaa-hediye baskılı kuoa bardak tişört şapka imalatı-balon süsleme-konser ses sistemleri-ışık sistemleri-referanslar:rize fuarı, dünya rizeliler günü, fındıklı fuarı, gökhan birben konseri, fener lisesi pilav günü. . . . . . . . . . . . .
http://www.kaptanajans.com

25 - adanaorganizasyon    PR:0
Yıllar önce kendi düşlerimizi gerçekleştirmek amacıyla yola çıktık. Ve geçen zaman zarfında arkamıza baktığımızda kendi düşlerimizin yanında çevremizdeki insanların düşlerini de gerçekleştirmişiz. Şimdi şirket olarak Düşlerinizi Gerçekleştirmek için Sizleri de bekliyoruz. ADANA ORGANİZASYON DÜŞ VE GERÇEĞİN BULUŞMASI
http://adanaorganizasyon.org

26 - MERİ SES IŞIK SİSTEMLERİ    PR:0
konser, defile ve moda sovları, toplantı, seminer, kongre ve mitingler, parti, gösteri, tiyatro, festival ve televizyon proğramlarına kira malzemesi sağlamaktadır.
http://www.merises.com

27 - GÜVENLİ ORGANİZASYON    PR:0
Şirketimiz bayi toplantıları, açılış organizasyonları, tanıtım organizasyonları, kurumsal piknik organizasyonları, fuar etkinlikleri ile fuar standları kurmak ve işletmek, ayrıca seminer ve kutlama organizasyonları, üniversite şenlikleri, belediyelere özel çalışmalar ve ramazan festivalleri, mezuniyet törenleri, festival organizasyonları dışında saem bandosu, konser organizasyonları, yat ve tekne gezileri, gemi indirme törenleri , temel atma törenleri, okul tanıtım ve etkinlikleri ve orkestrası, yılbaşı partileri, düğün organizasyonları, temalı davetler, sünnet düğünleri, doğum günleri, hostes manken palyaço hizmetleri, ses sistemleri, catering hizmetleri, sanatçı organizasyonları, Bando ve orkestra temini ile beraber mehter takımı mehteran bölüğü temini yapmaktadır.
http://www.erzurumergeyad.com

28 - yedicuceler    PR:0
gercek 7 cüceler ekibiyiz
http://www.yedicuceleriz.com

29 - Macon Turizm    PR:0
Kurumsal Etkinlik Yönetimi, Toplantı Kongre & Seminer Organizasyonları, Satış ve Pazarlama Destek Hizmetleri, Instore ve Outdoor Aktiviteler, Bayii ve Satış Noktası Çalışmaları, Merchandising Yönetiminde Hizmetinizdeyiz. . .
http://www.maconturizm.com

30 - Prodüksiyonist    PR:0
Profesyonel Prodüksiyon, tanıtım filmi, fabrika çekimi, festival, konser, tiyatro, turne organizasyonları. İstanbul' da kurulan şirketimiz Anadolu nun her yerinde organizasyon hizmetleri ve kobilere yönelik kurumsal tanıtım çözümleri sunmaktadır.
http://www.produksiyonist.com

31 - fnd organzisyon ve turızm    PR:0
evlilik teklifleri organizasyonu, düğün, açılış, davet, kutlama, casıno turları ve süpriz her türlü organizasyon
http://www.fndorganizasyon.com

32 - byz organizasyon davet    PR:0
Sizin için en özel ve anlamlı günlerden birinin önemini kavramak, sizin bu en değerli anınıza en az sizin kadar değer vermek. . O güne özel yaşanılan tüm heyecanı ve stresi profesyonel ekibimiz ile son derece titiz çalışarak üstümüze alıyor, bu özel günün siz ve misafirleriniz için kusursuz bir şekilde geçmesi ve hatıralarınızda hep tebessümle hatırlanmasını sağlıyoruz. Amacımız sadece o gün değil yıllar sonra dahi konuşulacak mükemmellikte, size ve konuklarınıza yakışır bir organizasyonla sizlerin yanında olmak. . BYZ Organizasyon, işte bu sorumluluk duygusu ile başta İstanbul ve sakarya olmak üzere ülke çapında siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. . BYZ, varoluşundan bu yana sadece nikah ve düğün organizasyonları ile değil, aynı zamanda açılış, konser, sergi, kongre, temel atma, fuar, kokteyl, festival organizasyonları ile de tercihi mükemmellikten yana olanlarında da çözüm ortağı olmuştur. Kaliteli hizmet ve her durumda müşteri memnuniyeti prensipli çalışma anlayışını benimsemiş genç, dinamik ve yaratıcı profesyonel ekibimiz, her bir detayı tek tek şekillendirerek değerli müşterilerine mükemmeli sunmaktadır. İşimize duyduğumuz sevgi ve saygı, gösterdiğimiz özen, benimsediğimiz iş ahlakı ile daima en iyisini yapmak ve ne kadar iyi olursak olalım bununla yetinmeyip, sizin değerli önerileriniz ve dünya trendlerini takip ederek sürekli gelişim göstermek başlıca ilkemizdir. En büyük mutluluğumuz ve ödülümüz ise, başarıyla bitirilmiş bir organizasyon sonucunda görmeye alışık olduğumuz ama asla doymadığımız, müşterilerimizin yüzündeki her şeye değer gülümsemedir. BYZ ile sizlerle de fark edilen çalışmalara imza atmak ve konuşulacak izler bırakmak dileğiyle. . . Genel müdür zafer ÖZDEMİR
http://www.Byzorganizasyon.com

33 - İĞDE ORGANİZASYON    PR:0
DÜĞÜN - DAVET - KINA - NİŞAN - SALON SÜSLEMELERİ - PALYAÇO - GELİN MASASI - VOLKAN - KONFETİ - HAVAİ FİŞEK - CATERİNG - HOST VE HOSTES FOTOĞRAF VE KAMERA ÇEKİMLERİ -DÜĞÜN - DAVET - KINA - NİŞAN - SALON SÜSLEMELERİ - PALYAÇO - GELİN MASASI - VOLKAN - KONFETİ - HAVAİ FİŞEK - CATERİNG - HOST VE HOSTES FOTOĞRAF VE KAMERA ÇEKİMLERİ
http://www.igdeorganizasyon.com

34 - Yemek Motoru    PR:-1
Yemek motoru, toplu yemek hizmeti veren ve dilediğiniz zanda dilediğiniz lezzetleri tatmanız için sizlere gerekli hizmetleri sunan bir firmadır. Çeşitli yiyeceklere Yemek Motorundan ulaşabilirsiniz. Türk yemeklerinden her çeşidine, tatlı çeşitlerine Yemek Motorundan ulaşabilirsiniz.
http://www.yemekmotoru.com

35 - SUN ENTERTAİNMENT - ORGANİZASYON & ANİMASYON & MENAJERLİK    PR:-1
SUN ENTERTAİNMENT-ORGANİZASYON & MENAJERLİK GSM:0554 924 54 04 www. sunturizmentertainment. net HER TÜRLÜ SAHNE GÖSTERİLERİ SHOW SANATÇI DANSÇI MÜZİSYEN V. S. . . . . ORGANİZASYONLARINIZ İÇİN BİZİ ARAMANIZ YETERLİDİR. BRASİLYADAN SAMBA VE CAPOEİRA, UKRAYNADAN, SİBİRYADAN, RUSYADAN, SLOVAKYADAN, GÜRCİSTANDAN VE BULGARİSTANDAN DANS SHOW GRUPLARI TEMİN EDİLİR. ÜNLÜ SANATÇILAR, DJ'LER, DANSÇILAR VE MANKENLER, KONSER, GALA, ORKESTRA, MÜZİSYEN, REKLAM, TANITIM, FUAR, DEFİLE, TÜRK GECESİ, ŞENLİK, ANİMASYON, FESTİVAL, ÖZEL TOPLANTILAR, SAHNE-SES&IŞIK SİSTEMİ, ENSTRÜMAN, KOSTÜM, SÜSLEME, DEKORASYON, FİLM, REKLAM VE DİZİ ÇEKİMLERİ İÇİN, AÇILIŞLAR VE ŞENLİKLER İÇİN HERTÜRLÜ MANKEN, OYUNCU, FİGÜRAN VE DANSÇI TEMİN EDİLİR. SUN ENTERTAİNMENT 0242 247 74 08 0554 924 54 04--------------0539 237 88 85 sun_turizm@hotmail. com
http://www.sunturizmentertainment.net

36 - Fİ MEDYA AJANS    PR:-1
ANKARADA HİZMET VEREN BİR AJANS OLUP ; DİZİLER İÇİN OYUNCU- FİGÜRAN (CAST), HER TÜRLÜ ORGANİZASYON, PRODÜKSİYON, FUAR HOSTESLERİ, MANKEN, MODEL, DANS GÖSTERİLERİ, PALYAÇO GÖSTERİLERİ, SİHİRBAZLIK GÖSTERİLERİ, TANITIM FİLMLERİ, WEB SUNUM HİZMETLERİ VERMEKTEYİZ.
http://www.fimedyaajans.net

37 - GÜLCE DAVET ORGANİZASYON İZMİR    PR:-1
ORGANİZASYON - DÜĞÜN - DAVET - ACILIŞ YILSONU VEDA PARTİLERİ - KEP TÖRENLERİ ORGANİZASYON - DÜĞÜN - DAVET - ACILIŞ YILSONU VEDA PARTİLERİ - KEP TÖRENLERİ ORGANİZASYON - DÜĞÜN - DAVET - ACILIŞ YILSONU VEDA PARTİLERİ - KEP TÖRENLERİ
http://www.gulce.org

38 - Mardin Rent A Car    PR:-1
Amacımız gelisen mardinimiz ve turizimizde en ekonomik araclarla sizlere hizmet vermek 2008 yılından beri siz degerli müsterilerimize bu ugurda mardinrentacar. net olarak hizmet vermekteyiz 0541 460 00 47
http://www.mardinrentacar.net

39 - Grup Yadeller    PR:-1
Düğün, Nişan, Sünnet, Toplantı vb organizasyonlarınız için sanatçı , Müzik grubu ve ses sistemi temin edilir. Eğlendirmek bizim işimiz. . Düğün, Nişan, Sünnet, Toplantı vb organizasyonlarınız için sanatçı , Müzik grubu ve ses sistemi temin edilir. Eğlendirmek bizim işimiz. . 35 yıllık TECRÜBE. Düğün, Nişan, Sünnet, Toplantı vb organizasyonlarınız için sanatçı , Müzik grubu ve ses sistemi temin edilir. Eğlendirmek bizim işimiz. . 35 yıllık TECRÜBE.
http://www.yadeller.net

40 - TURGUTLU AS MEHTER    PR:-1
AS MEHTER Mehter dost, sevgi, birlik ve kahramanlık ocağıdır. Mehteri kendine has özellikleri ile korumak yaşatmak gelecek nesil´e bırakmak her Türk´ün görevidir. Turgutlu As Mehter En Özel Ve En Güzel Günlerinizde , Festivallerde , Düğünlerde , Şölenlerde , Tarihin Sesi İle Coşup , Bu Kültür Mirası İle Özel Anlarınızı Değerlerinize Taşımak İçin Turgutlu As Mehteran Bölüğü Hizmetinizde. bskbaskan@hotmail. com www. turgutluasmehter. com www. asmehter. com www. turgutlu_asmehter. com Adres:Yılmazlar mah. leylak sok. no. 18/4 MANİSA/TURGUTLU Tel:0236. 3131330 0542. 2720388 -0539. 4793197 TURGUTLU AS MEHTER YÖNETİM KURULU BAŞKANI AHMET BALICA
http://www.asmehter.com

41 - Maltepe Düğün Salonu    PR:-1
Düğün, sünnet, doğum günü, konser, özel toplantılarda yemekli, yemeksiz seçenekleriyle bir çok kişinin tercihi olan Maltepe düğün salonu size lüx mekan yaratır. Dügün Maltepe dügün salonu nikah Zigana Maltepe Kina evlilik Sevgi dugun Hayat Yasam
http://www.maltepedugunsalonu.com

42 - burak organizasyon    PR:-1
profesyonel ekiplerimiz konservatuar mezunu sanatçılarımız ilahi ekipleri, semazen grupları, tasavvuf grubu, palyaçolar, ses sistemi kiralama ilahi sanatçıları kiralama konser organizasyonları dini düğün islami düğün organizasyonu ile hizmetinizdeyiz 5376579301
http://burakorganizasyon.com

43 - Giza Catering Organizasyon Hizmetleri    PR:-1
Giza Catering Organizayon; Eğitilmiş personelleri ile kaliteli bir organizasyonun başarısından en az davet sahibi kadar gurur duyar Giza Catering Organizayon yemek firması değildir. Bu nedenle tüm detayları düşünür ve özen gösterir. Çeşitli ölçülerde; — Brunch — Coctail — Açık büfeler — Açılış davetleri — Coctail prolonge — Doğum günü Partileri — Piknik organizasyonları — Fuar ikram Organizasyonları — Havuz başı ve Garden partiler — Özellik isteyen her türlü yemekler, davetler (Düğün, Nişan, Toplantı ve Seminer vs. ) outside organizasyonlarının düzenlenmesi için gerekli donanım ve tecrübeye sahiptir. Giza Catering Organizayon uzmanları, İstekleriniz doğrultusunda hazırlanan özel mönüleri, usta aşçıları tarafından kendi mutfağında pişirerek, eğitimli kadrosuyla ve seyyar ekipmanlarıyla göstereceğiniz her mekânı istediğiniz şekle dönüştürür. Birlikte çalışacağınız bir ortak aradığınızda daima yanınızda olmaktan onur duyarız…
http://www.gizacatering.com

44 - Punch Organizasyon    PR:-1
Konser, Party Organizasyonları. Ses Işık Temini. Bilet Afiş Basımı. Sanatcı Menajerliği. Çeşitli Sosyal Organizasyonlar .
http://www.seytanshow.com

45 - MELODİ DAVET    PR:-1
Düğün davet açılış organizasyonu sünnet düğünü kokteyl organizasyonları catering hizmetleri profosyonel ekip ve ekipmanlarımızla hizmetinizdeyiz masa sandalye süslemeleri ses ve sahne sistemleri animasyon hizmetler www. meloddavet. com
http://www.melodidavet.com

46 - Golden Kariyer    PR:-1
Firmamız Golden Kariyer olarak, Amerika Birleşik Devletleri'nde doğum yapmak ya da tedavisini bu ülkede yaptırmak isteyen aile ya da kişilere öncelikle konuyla ilgili danışmanlık yapmaktayız. Türkiyeden Amerika'ya gidişte, vize konusu, hangi hastane ve eyalette doğum yapacağınız ya da tedavi göreceğiniz, hastane süreci, hastane sonrası konaklama gibi aklınıza takılabilecek tüm konular ayrıntılarıyla tarafınıza anlatılacaktır. Konusunda bilgili ve uzman kadromuz, tüm bu süreçte size eksiksiz olarak yardımcı olacaktır. Amerika'daki ekibimiz, Türk profesyonellerinden oluşmaktadır. Amerikaya gitme kararınızla birlikte vizenizi de almış olmanız gerekmektedir. ABD Konsolosluk ve Elçilikleri, vize başvurularının şahısların bizzat kendileri tarafından yapılmasını talep etmektedir. Başvuru yapacağınız vize ise Turist Vizesidir. Amerika'ya gidiş geliş uçak bileti, Amerika'da doğum ya da tedavi taleplerinizde tüm organizasyonun sağlanması, Amerika'da doğum ve tedavi sürecinde ve sonrasında konaklama işlerinizle ilgili siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyarız.
http://www.amerikadadogumvetedavi.com

47 - smyrna organizasyon    PR:-1
smyrna organizasyon olarak açılış organizasyonları doğum günü organizasyonları düğün&sünnet organizasyonları süpriz evlilik teklifi organizasyonları balon süsleme uçan balon servisi palyaço&kostümlü karakterler ve birçok özel gününüzde sizlere hizmet vermekteyiz
http://www.smyrnaajans.com

48 - Beş Yelken    PR:-1
Organizasyon Düğün Organizasyonu Konser Organizasyonu Toplantı-seminer-Konferans Organizasyonu Şölen-Şenlik Organizasyonu Danışmanlık Firma Danışmanlık Marka Danışmanlık Ürün-Satış-Pazar Danışmanlık Reklam Web Tasarım Grafik Tasarım Açık Hava Reklamcılığı Tabela ve Her Tür Reklam Araç ve Cephe giydirme Finans Devlet Destekli Kredi (Kosgeb, İşgem, Tübitak)
http://www.besyelken.com

49 - TOİFENCE MOBİL TUVALET KİRALAMA    PR:-1
MOBİL TUVALET, ÇİT, KONTEYNER TUVALET KİRALAMA, ÇEVRE TEMİZLİK HİZMETLERİ, MOBİL PİSUVAR, MOBİL LAVABO, MOBO KONTEYNER, KONTEYNER OFİS, KARAVAN YUVALET KİRALAMA, RNGELLİ KULLANIMINA UYGUN TUVALET, MOJO BARİYER, SAHNE ÖNÜ BARİYERİ
http://www.toifence.com

50 - tmtgroup    PR:-1
Organizasyonlarınızdaki tek adresiniz olmayı hedefliyoruz. . Organizasyon alanında yürüttüğümüz, müşteri memnuniyeti ilkesi ile, tüm organizasyonlarınızda, davetlileriniz gibi keyifle zaman geçirebilmenizi sağlıyoruz. Bizi bizden değil, iş yaptığımız yerlerden dinleyin. . . info@tmtajans. com
http://www.tmtajans.com

51 - Elnino Bebek Aksesuarları    PR:-1
Bebek Şekeri Nikah şekeri Sünnet Şekeri Hastane odası süslemesi , Sünnet Süslemesi, Davetiye , Bambu Beşik, Kurabiye, Doğum Günü şekeri ve süslemesi Baby shower , Bebek şeker sepeti. nikah sepeti sünnet sepeti kına sepeti nişan sepeti ile faaliyetinde bulunmaktadır.
http://www.elninobaby.com

52 - Royal Düğün Salonları Kartal Düğün Salonu    PR:-1
Düğün davet organizasyonlarında hizmete başladığı tarihten bu güne gelindiğinde sınıfında her zaman en iyi ve en mükemmeli hak eden Salon Royal gerek hayatlarını birleştiren çiftlerden gerek ailelerden hatta Türkiye genelinden almış olduğu teşekkür ve tebriklerle bu kulvarda çizgisinden şaşmadan hizmet vermeğe devam etmektedir.
http://www.kartaldugunsalonlari.com

53 - anılorganizasyoncicekevi    PR:-1
davet organizasyon gala gecesi türk geceleri açılışlar düğün süslemeleri çiçek canlı yapay havai fişek efektleri fuar etkinlikleri hostes temini ses ışık sahne kurumu deneyimli personelimizle 15 yıllık istikrarlı ve kararlı duruşumuzla antalya bünyesinde çalışmaktayız
http://www.antalyadanorganizasyon.com

54 - Neoncu    PR:-1
Neoncu. org eşsiz tasarımlarıyla farklı olmanıza katkı sağlayacak. Firmanıza yeni bir imaj getirecektir. Hazırlanan kaliteli ve gösterişli reklam panolarıyla, sizde neon farkını hissedeceksiniz. Ayrıcalıklı olmanın, fark edilir olmanın keyfini neoncu. org size yaşatacaktır. İmaj yaratmak isteyenler, imajını yenilemek isteyenler bizimle iletişime geçerek, titiz işçiliğimizin ve kaliteli hizmetimizin aracılığıyla fark yaratsınlar. Sunacağımız öneriler ve uygun fiyatlarımızla reklam tabelalarınız sizin istediğiniz renklerde, fark edilir olacak. Sizlere özel neon çalışmaları yaparak, özel fiyatlar sunarak, tasarımdan montaja kadar %100 müşteri memnuniyetini gözeten firmamıza 0536 414 50 70 telefon numarasından, neoncu. org üzerinden ve kordelya@gmail. com mail adresinden 7/24 ulaşabilirsiniz. Neoncu. org la geceleri bile fark yaratacaksınız.
http://www.neoncu.org

55 - öznadirorganizasyon    PR:-1
dügün kına sünnet açıkış fuar organizasyonu sandalye masa kiralama ses ışık sistemierı konfeti baloncuk pamuk şeker palyaço maskon kiralama baolon tül süsleme giydirmeler işiklı ledli çiçekli gelin yolları kına sünnet tahtı dügün ve porotokol çadırı dogom günü parti ürünlerhavai fişek volkan konfeti çesitlerive daha bir çok ürünlerle hizmetınızdeyız
http://www.oznadirorganizasyon.com

56 - Derenimo Organizasyon    PR:-1
Özel günlerinizi sizin kadar önemsiyoruz. Titiz ve planlı çalışan ekibimiz sizin için her detayı düşünerek, tüm yükü omuzlarından alacak. Tek yapmanız gereken tekrarı olmayacak bu günlerinizin tüm anlarından keyif almak. Paket organizasyonlarımız hakkında detaylıca konuşup sizden alacağımız ekstra bir istekle de hayalinizi süsleyebiliriz.
http://www.derenimo.com

57 - Uluçay Balo Salonu    PR:-1
Adana düğün salonları arasında liderliğe aday bir konumda olan Uluçay Balo Salonu olarak en mutlu günlerinize ortak olmayı amaçlıyoruz. Hizmet anlayışımızı sadece yer temini ve organizasyon olarak değil, özel günlerinizde ihtiyaçlarınız ve istekleriniz doğrultusunda güler yüzlü, memnuniyet odaklı ve profesyonel olarak sizlere sunmaktır. Sadece düğün değil, parti, bekarlığa veda, balo, mezuniyet geceleri, nişan ve toplantı organizasyonları içinde tercih edebileceğiniz Uluçay Balo Salonu tüm özel organizasyonlar için hizmet sağlamaktadır. Adana balo salonları arasında ise ilk tercihler arasında yer almaktadır. Uzun bir süredir hayallerini kurduğunuz o muhteşem gecede her şeyin kusursuz bir görünüme sahip olması için senkronize bir ekip ile sizlerin yanında olmayı amaçlıyoruz. Aynı zamanda özel günlerinizde Adana Düğün Salonu olarak yapacağımız sürprizler sadece hizmet kalitesi ile de sınırlı değildir. Adana düğün mekanları arasında çıkış yaptığımız önemli özellikler ise sahip olduğumuz geniş pist alanı, profesyonel ses sistemi, ferah mimari dekorasyonu ve planlı oturma sistemi ile sadece sizin değil, davetlilerinizin de beğenisini kazanacak bir mekanda özel günlerinizi ölümsüzleştirebilirsiniz. Ekstra hizmet isteklerinizin de o muhteşem geceye entegre edilebileceğini de belirterek düğün öncesinde bize bildirmeniz yeterli olacaktır.
http://www.ulucaybalosalonu.com

58 - ŞEHR-İ İZMİR    PR:-1
Manken, fotomodel, sinema/dizi ve reklam oyuncuları. . . Müzisyen, dansçı, Host/Hostesler. . . Kariyerini devam ettirmek isteyen profesyoneller. . . Yeni adım atanlar. . . "Ben de varım" diyenler. . . Güvenilir iş ahlakı ile Şehr-i İzmir Ajans Sizlerle. . .
http://www.sehr-iizmir.com

59 - Hokkabazlar Langırt Masası Kiralama    PR:-1
Langırt Kiralama Okul ya da dershane kantinleri için vazgeçilmez oyunlardan birisi olan langırt, her öğrencinin istekleri arasında bulunmaktadır. Bundan dolayı halen kantininizde ya da kafe gibi topluluklara hitap ettiğiniz bir alanda langırt masanız bulunmuyorsa hemen harekete geçmelisiniz. Eğer dönemsel olarak hizmet veren bir işletmeye sahipseniz bunun için de sizlere ayrıcalıklı bir hizmet sunuyoruz.
http://www.langirtmasasikiralama.com

60 - LENA COLLECTİON NİKAH ve BEBEK ŞEKERİ    PR:-1
Nikah şekerleri ve bebek şekerlerinde kullanılan şeker ile kaplı badem, acı-tatlı evlilik hayatını simgeliyor. Tüller, kurdeleler ile süslü badem şekerlerinin herbiri gelin ve damat için; Mutluluk, Sağlık, Bol para, Çocuklar ve Uzun bir hayat anlamına geliyor. Bizler de sizlere bu tatlı gelenekle aynı temennilerde bulunuyoruz. Güzel bir ömür geçirmeniz dileğiyle. . . "SEVCAN KARA"
http://lenacollection.tr.gg

61 - sis.tem organizasyon    PR:-1
sis. tem organizasyon acılıs kokteyl lansman tanıtım fuar organizasyonu. süsleme konser stand kiralama. hostes animasyon, düğün , nisan , v. s
http://www.sistemorganizasyon.com

62 - Ritm İstanbul | Takım Çalışması ve Eğlence    PR:-1
Toplantılarınızı, kutlamalarınızı canlandırın! Birbirinden renkli, eğlenceli harika perküsyon topluluklarımızla organizasyonlarınıza enerji katın. Toplantılarınızı, kutlamalarınızı canlandırın! Birbirinden renkli, eğlenceli harika perküsyon topluluklarımızla organizasyonlarınıza enerji katın.
http://www.ritmistanbul.com

63 - Semazen Düğün Organizasyonları    PR:-1
Tasavvuf - ilahi Grubu ve Semazen Ekibi 'miz ile Düğün, Nişan ve Sünnet Merasimlerinizde Sizlerleyiz. Ayrıca; Mehteran Takımı, Palyanço ve Animasyon Hizmetleri, Catering, Işık ve Ses Sistemleri Düzenlemesi de Yapmaktayız. Daha Ayrıntılı bilgi İçin Sitemizi Kontrol Edebilirsiniz.
http://www.semazenkonya.com

64 - SVM Organizasyon ve Tercüme    PR:-1
SVM Organizasyon 2008 yılından günümüze Açılış, Düğün, Konser, sergi , toplantı, kongre, temel atma, fuar , kokteyli festival organizasyonlarının tercih edilen ismi haline gelmiştir. Davet ve organizasyonları başarıyla ve profesyonel ekibiyle büyüyerek geniş bir platforma taşımaya devam etmektedir.
http://www.svmorganizasyon.com.tr

65 - UZAY ORGANİZASYON    PR:-1
Firmamız 1992 yılından bu yana Müzik ve Organizasyon işleri yapmaktadır. yenilikçi ve rakip tanımayan bir firmadır. Düğün. Nisan . Kına gecesi , Sünnet Düğünü ve özel günlerinizde, Gelin masası, Gelin yolu Sünnet Tahtı, Kına tahtı, Sandalye giydirmeleri(Sınırsız Renk Cümbüşü İle) 25 yıllık tecrübesi ile Organizasyonda 1 numara . . . . . . . UZAY ORGANİZASYON. . . . .
http://www.uzayorganizasyon.com

66 - İlgün Turizm ve Organizasyon    PR:-1
Başarılı bir organizasyon, hiç eskimeyen bir müzik eserine benzer. En önemli anları unutulmaz kılmak arzusu, mükemmele uzanan yolda uyumlu bir birliktelik kurmayı gerektirir. Profesyonellik, özveri ve deneyimdir ama en uyumlu orkestra bile, bir lideri olmadan yeterince iyi değildir. Şef olmak, farklı bir hayal gücü ve disiplin ister; her organizasyonun ruhuna uygun, o ana özel bir düzenleme ortaya koyabilecek titizliğe sahip olmak, aranan bir özelliktir. Hayatın her anı kutlanmaya değer… Bu anlarda size eşlik etmekten büyük mutluluk duyuyoruz…
http://www.balikesirorganizasyon.net

67 - Kafkas Dans Organizasyon    PR:-1
Kafkas Dans Organizasyon Sahne ve Dans Bizim işimiz sadece KAFKAS DANS Düğünlerinizde ,davetlerinizde tüm eğlence ve organizasyonlarınızda eşsiz koreografilere sahip Kafkas Dansları özgün müzik ve hareketleri ile dünyadaki tüm dans ve oyunlar içinde en seçkin yeri almaktadır. Savaş ve Aşk temaları üzerine kurulu bu muhteşem gösterileri yine her biri Türkiyenin en tanınmış sanatçıları olan Kafkas oyunları ekibimiz sizlere Yöresel Kıyafet ve müzikleri ile Kafkas dansları sunmaktadır. 25 Years Experience in the Caucasus Dance The Caucasian dances with the excellent choreography are among the most selected dances in the world with unique moves and music. Their marvelous shows based on the theme of War and Love are presented to you by our Team of Caucasian dancers who are among the most elite artists in their area in Turkey.
http://www.kafkasekibi.com

68 - sole ajans-organizasyon    PR:-1
sanat etkinlikleri, tiyatro, ajans, cast, tanıtım, organizasyon, kutlama, açılış, parti ürünleri, animasyon, palyaço, masal kahramanları, balon, uçan baoln, süsleme, kum boyama, havi fişek, konfeti, şime oyun parkları, animasyon yiyecek
http://www.soleajans.com

* Sıralama Popülerlik, Google Pagerank & Kurumsal Banner Sayaç Değerlerine Göre Yapılmaktadır.
Organizasyonlar Firmaları listesi bu sıralamaya göre oluşturulmuştur.