Rehber : Endüstriyel Ürünler : Mıknatıs Firmaları

Şehirlere göre ayrılmış liste (sadece şehir bilgisini ekleyen firmalar listelenir.)


Mıknatıs Firmalarının Listesidir.

1 - MIKNATIS SANAYI A.Ş.    PR:3
MIKNATIS, MANYETIK SEPERATÖR, MANYETİK SISTEMLER ÜRETİMİ
http://www.miknatis.com.tr

2 - MANYET MIKNATIS LTD.ŞTİ.    PR:2
Mıknatıs, mıknatıs firmaları, mıknatıs şirketleri, mıknatıs AYIRICILAR , MANYETİK SEPARATÖR , MANYETİK KONVEYOR SİSTEMLERİ , IZGARA SEPARATÖRLER , MANYETİK PLAKALAR , ÇEKMECELİ MANYETİK KOVAN , MANYETİK FÜZE KOVAN , FÜZE TİPİ SEPARATÖR, BANT SİSTEMLERİ, TAMBUR, FİLTRELER, LEVHA VE ŞERİT MIKNATISLARI, ÇUBUK BARLAR, DUŞAKABİN MIKNATISI, ÇEŞİTLİ ÖLÇÜLERDE 300 OXIT-100 OXIT FERRİTE, NEODİUM, SAMARIUM V. B. Geri dönüşüm, Otomotiv, Elektrik, Elektronik, Hububat , Plastik , Seramik , Tekstil, Gıda , Kozmetik , P
http://www.manyet.com

3 - asci-ticaret ithalat ihracat    PR:2
manyetik kireç önleyeci türkiye distribitörlüğü
http://www.kirec.eu

4 - DİZAYN MIKNATIS LTD. ŞTİ.    PR:0
Mıknatıs, mıknatıs firmaları, dizayn, miknatıs, mıknatis, magnet, manyetik, ayrıştırıcı, ferrite, neodyum, manyetik sistemler, blok separatör , plaka separatör, bar separatör , kılıfılı bar, ızgara separatör, tambur separatör, geri dönüşüm t konveyör, tek kademeli, çift kademeli konveyör, füze tipi kovan, filtre kovan, çekmeceli kovan, özel tasarım manyetik sistemler. Kullanım alanları ağır sanayi, plastik san, geri dönüşüm, cam san, baya san, matbbaa, gıda san, yem, kimya san, tekstil san, elektirik , elektronik, kozmetik, otomoti
http://www.dizaynmiknatis.com.tr

5 - Mıknatıs Tasarım Merkezi - DMS İmalat Sanayi    PR:0
DMS İmalat Sanayi daimi mıknatıs kullanarak çeşitli manyetik ekipmanlar üretmek ve bu alanda sanayi kuruluşlarının ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile kurulmuştur. DMS İmalat Sanayi Daimi Mıknatıslı Izgara Separatörler, Manyetik Tambur ve Tambur Separatörler, Soğutma Sıvısı (Kesme, Taşlama, Honlama vb) Temiyleyiciler (Çamur Separatörleri), Füze Tipi Separatörler, Kaldırma Ekipmanları, Manyetik Filtreler, Blok (Levha) Mıknatıslar, Manyetik Takozlar, Çubuk (Bar) Mıknatıslar, Sac Ayırıcılar, Parç
http://www.dmsimalat.com

6 - Tungsten Madencilik San ve Tic Ltd Şti    PR:-1
Rex mıknatıs (Tescilli ) markamızla cevher zenginleştirme Manyetik separator makine imalatı yapmaktayız. Mıknatıs firmamızın hizmetleri maden, gıda , plastik, geri dönüşüm , elektronik atık, mangan zenginleştirme, manyezit, manyetit, kuvars, hematit. felsbat, Geri dönüşüm, bant üstü manyetik plakalar, eddy current separator.
http://www.rexmiknatis.com

7 - magnet market mıknatıs Ltd.şti    PR:-1
neodium mıknatıslar, oxit mıknatıslar,flexible (esnek kauçuk) mıknatıslar.. ithalattan direk satış.. Firmamız 15 yaşında bir şirket olup, mıknatıs ve magnet sektöründe 10 yıllık tecrübeli bir firmadır..
http://www.magnetmarket.com.tr

8 - EGE MAGNET    PR:-1
MIKNATIS ELEKTROMIKNATIS ELEKTRİK ELEKTRONİK ÜRÜNLER TASARIMI YAPIMI VE SATIŞI YAPAN BİR FİRMAYIZ. SERAMİK, FERRİTE, NEODYUM VE ALNİCO MIKNATISLAR TEDARİKİ YAPIYORUZ. MIKNATISLI ELEKTROMIKNATISLI VE MEKANİK KAPSAPLI PROJELERİNİZDE BİZDE YANINIZDA OLMAK İSTİYORUZ.
http://www.egemagnet.com

9 - MIKNATIS ARAŞTIRMA GELİŞTİRME MADENCİLİK SAN. TİC. LTD. ŞTİ.    PR:-1
Manyetik Separatörler (Ayrıştırıcılar) Plastik enjeksiyon makinalarında ve ve metal parçalarının bulunduğu tüm sistemlerde metal kaçaklarının engellenmesi için, Plastik, boya, kozmetik, şeker, yağ, baharat, kimyasallar, tahıl ve minareller gibi rahat akışlı ürünlerden demir içeren maddeleri ve işe yaramayan demir parçalarını ayırmak için tasarlanmış sistemlerdir. Çalışılan sektöre göre kullanılacak sistem ve özellikleri değişiklik göstermektedir. Hangi malzemede hangi tipte bir manyetik sistem kullanılacağı deneysel çalışmalarla belirlenip, kapasite ve çalışma şartları göz önünde bulundurularak ekipman tasarımı yapılmaktadır. Sizlerde üretimlerinizde kalitenizi yükseltmek için ‘’ Mıknatıs’’ kullanmayı düşünüyorsanız, MIKNATIS Araştırma ve Geliştirme San Tic Ltd. Şirketinin 34 yıllık tecrübeleriyle oluşturduğu Mıknatıs Dünyasındaki üretimlerimizden faydalanmalısınız.
http://www.miknatis.net

10 - EREN PLASTiK    PR:-1
İmalaathanemizde plastik kalıplar, conta ve fitil üretimi yapılmaktadır. Ahşap doğrama fitilleri, çelik kapı fitilleri, aluminyum doğrama fitilleri, duşakabin fitilleri, mobilya fitilleri üretmenin yanı sıra plastik kalıp imalatı da yaparak müşterilerimize üst düzey çözümler sunmaktadyız. Duşakabin sektöründe kullanılan mıknatıslı contalar, şerit mıknatıslar, şeffaf contalar(fitiller) ve co-ex fitiller ile bu sektöre yeni soluk getirmiş kaliteyi uygun fiyata sizlere sağlamaktayız. Üretmiş olduğumuz duşakabin şerit mıknatısların; esnek olması , yüksek mıknatıslanmaslanma değerlerine sahip olması duşkabin üreticilerinin tercihi olmuştur. EREN PLASTİK mıknatıslı conta üretimi gerçekleştirerek duşkabini üreticilerin karşılaştığı sorunlara , profosyonel bir çözüm üreterek cevap olmuştur. Üretilen şeffaf fitiller antibakteriye olup tüm ürünlerimiz TSE belgeli hammaddeler kullanılmaktadır. Fiyat ve Kalite Politikası Ürünlerimiz birinci kalite ürünler olup montajı kolay uygulanabilecek ve çabuk bozulmalar meydana getirmeyecek şekilde üretilmektedir. Aynı zamanda fiyatlarımız piyasa fiyatının altındadır. Bunun nedeni imalathanemizde tüm ürünü kendimizin üretmesidir. Daha fazla bilgi için fiyat listesini istemeyi unutmayınız.
http://www.eren-plastik.com

* Sıralama Popülerlik, Google Pagerank & Kurumsal Banner Sayaç Değerlerine Göre Yapılmaktadır.
Mıknatıs Firmaları listesi bu sıralamaya göre oluşturulmuştur.