Rehber : Ormancılık ve Yan Ürünleri : Fidancılık Firmaları

Şehirlere göre ayrılmış liste (sadece şehir bilgisini ekleyen firmalar listelenir.)


Fidancılık Firmalarının Listesidir.

1 - Atılım Fidancılık    PR:3
1982 yılında kurulan fidanlığımız müşterilerimizin hizmetinde olup etkinliğini genişleterek sürdürmektedir. Bugün itibariyle 2. 000 m2 kapalı alan 50. 000 m2 açık alan ve 20. 000 m2 anlaşmalı saha olmak üzere yaklaşık 7 hektarlık bir arazide üretimini sürdürmektedir. Merkezimiz Ödemiş - Ovakent yolu üzerinde bulunmaktadır.
http://www.atilimfidan.com

2 - İnci Fidanlığı    PR:2
Ankara şartlarında Mavi Ladin, Mavi Selvi, Batı Ladini, Altuni Mazı, Şimşir, Ardıç ve Ihlamur fidanları üretimi; peyzaj projesi hazırlama ve uygulama hizmetleri
http://www.incifidan.com/

3 - Cobanoglucicekcilik    PR:1
Cobanoglucicekcilik 1988 yılında kurulmuş olup 150 dönüm arazide dış mekan süs bitkileri üretimi ve pazarlaması yapmaktadır. www. cobanoglucicekcilik. com mustafa@cobanoglucicekcilik. com cobanoglu_cicekcilik@hotmail. com . . . . . . . . . . . . . KALİTE VE GÜVENİN ADRESİ. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Ödemiş - İZMİR. . . . . . . . . . . . . . . . .
http://www.cobanoglucicekcilik.com

4 - Akdoğan Fİdan    PR:1
Akdoğan Fidan İnegöl Fİdancılık Fİdan Akdoğan Fİdan Fidancılık İnegöl Bursa Fidan İnegöl Bursa Akdoğan Fidan
http://www.akdoganfidan.com

5 - Hoşnutoğulları Fidancılık    PR:0
ibreli türlerin sertifikalı üretimi tüm ağaç türlerinin faturalı garantili tohumları toptan saksı , poşet, çuval satışı
http://www.hosnutogullari.tr.gg

6 - Eren Saksı    PR:0
Kare Üretim saksısı satışı. Çelikten, tohumdan ve aşı ile bitki yetiştiren fidancıların ve mevsimlik çiçek üreticilerinin kullanabileceği, ekonomik saksı. Siz sadece hangi renk istediğinizi söyleyin. . .
http://www.karesaksi.com

7 - MERT Fidancılık Ltd.    PR:0
Peyzaj ve süs bitkileri üretimi, Ihlamur, Akasya, Dişbudak, Akçağaç, MAvi Ladin, batı Ladini, köknar
http://www.mertfidan.com

8 - Mutlu Orman Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti.    PR:0
man ürünleri, fidan üretimi ve tohum satışı konusunda uzmanlaşan firmamız Rusya ve Gürcistan'a fidan ihracatında bulunmaktadır. a) Fidan üretimi ve satışı : Açık alanlarda ve seralarda fidan üretimi yapmaktayız. b) Orman ürünleri ithalatı ve satışı : Rusya'dan Kayın, Sarı Çam ve kereste ithalatı. Gürcistan'dan Ladin, Kayın, tomruk ve kereste ithalatı c) Tohum satışı : Üretilen fidanların tohumları da ihtiyaç sahiplerine sunulmaktadır. d) Kitap satışı : Bitkilerin Dünyası adlı kitabı, üreticilere ve konu hakkında ilgi duyanların hizmetine sunmaktayız.
http://www.mutlufidan.com

9 - Marmara Fidan Malzemeleri    PR:-1
Her meyvede kullanılabilen kesik yada top halinde fidan aşı bantı çeşitleri mevcuttur. Ürünlerimiz esnek olup eksi 20 derece soğuğa karşı yumuşaklığını koruma özelliğine sahiptir. İstediğiniz ölçüde kesilmektedir. Siparişleriniz en geç 2 gün içinde kargoya verilir. 0. 542. 373 89 22 Bandırma / BALIKESİR
http://www.marmaramedikal.info

10 - Gundogdu Fidan    PR:-1
Gundogdu Fidan 2003 yılından itibaren fidancılık sektöründe kaliteli ve saglıklı üretimler yapmayı hedeflemistir ve bu hedefine basarıyla ulaştırmıştır. Firmamız özellikle dış mekan süs bitkileri üzerinde yogunlasmıstır. Üretimleri Sakaryanın Sapanca ilçesinde kendi üretim alanında sürdürmektedir.
http://www.gundogdufidan.com

11 - EMRE FİDANCILIK BANDIRMA    PR:-1
Emre fidancılık olarak Bandırma da aşılı ceviz ve aşılı badem fidanı üretmekteyiz. Fidanlarımız Tarım Bakanlığı kontrolünde üretilmiş olup, sertifikalı, faturalı ve garantilidir. Üretimini yaptığımız ceviz fidanı çeşitleri; chadler, fernor, pedro, franquette, fernette, kaman 1, kaman 5, yalova 1, yalova 3, şebin, bilecik tir. Badem çeşitleri nonpariel, texas, ferragnes, ferraduel dir.
http://www.emrefidancilik.com

12 - ELİTFİDANCILIK    PR:-1
AŞILI FİDAN ÜRETİM VE SATIŞI YAPAN FİRMAMIZ, TÜRKİYENİN HER YERİNE ÜRÜN GÖNDERE BİLMEKTEDİR. TRAKYA BÖLGESİNİN EN BÜYÜK FİDANLIĞI İLE HİZMET VERMEKTEYİZ. FİDANCILIĞIN YANISIRA AĞAÇLANDIRMA İŞİNİDE YÜRÜTMEKTEYİZ.
http://www.elitfidancilik.com

13 - Erşahin Fidancılık    PR:-1
Erşahin Fidancılık sizlerin ihtiyaçlarını hedef alınarak 2011 yılında kurulmuştur. turunçgil, mandarin, portakal, greyfut limon, başta olmak üzere fidan satışı sağlamaktayız. Başta Mersin olmak üzerek tüm Türkiyeye hizmet vermekteyiz. Ürün yelpazemizi ve firmamızı dahada geliştirmekteyiz. Amacımız müşteri memnuniyetini hep en üst seviyede tutmaktır ve dolayısıyla en kaliteli fidanı üretmektir.
http://ersahinfidancilik.com

14 - Tuna Fidancılık    PR:-1
Türkiyenin her yerine sertifikalı ve garantili fidanlar satılmaktadır. Tuna Fidancılık olarak yeni kurulmuş bir şirket olmamızla birlikte müşterilerimize en iyi hizmet vermeyi ve fidancılık sektörünü; işinin ehli ziraat mühendislerimiz sayesinde daha profesyonel, daha bilinçli şekilde geliştirerek tüm dünyada adı duyulan, güvenilen bir şirket yapmayı kendimize vizyon olarak belirledik. Türkiyenin her yerine istenildiği kadar istenildiği zaman fidan gönderebilmekteyiz. İstenildiği takdirde peyzaj ve ziraat mühendislerimiz danışmanlığında fidanlarınızı dikiyor, peyzaj ve bahçe yapıyor, hobi bahçesi yapıyor, sizin adınıza orman vakıflarıyla birlikte koruluk alan yapıyoruz. Fidanlarımız hastalıklardan ari olup garantimiz kapsamındadır.
http://www.tunafidan.com

15 - ENSAR FİDANCILIK VE PEYZAJ    PR:-1
Firmamız sakaryanın arifiye ilçesinde dışmekan süs bitkileri üretim ve pazarlama peyzaj proje tasarım ve uygulama konusunda siz degerli müşterilerine hizmet vermektedir. . . . . . . . . . . . . . . .
http://www.ensarfidancilik.com

16 - Ata Fidancılık San.Tic. Ltd.Şti    PR:-1
Şirketimiz yeni nesil fidancılık şirketidir. Eskinin tecrübesi ile yeninin gelişmişliğini sentezleyen bir şirketiz. 1977 yılından bugüne meyve fidancılığı konusunda her geçen gün dünden bir adım ileride olmayı, yeniliklerin peşinde koşmayı, yurttaki ve dünyadaki gelişmeleri yakından takip etmeyi ve bu yönde ki gelişmeleri, başta üreticilerimiz olmak üzere üniversiteler, araştırma enstitüleri, ziraat fakülteleri ile paylaşmayı kendine ilke edinmiş bir oluşum içerisindedir. Ata Fidancılık San. Tic. Ltd. Şti. olarak meyve fidancılığının yanında kendi arazilerimizde kurmuş olduğumuz modern kapama meyve bahçeleri ile her geçen yıl hızla artan üretim kapasitemizle meyvecilik sektöründe de ilerlemekteyiz. Kaliteli meyveciliğin başlangıç noktası kurulmuş olan bahçe değil o bahçenin kurulmasında kullanılan fidanların güvenilir olması oluşturur düşüncesi ile;Tecrübeli kadromuzla sağlıklı, kaliteli, yüksek verimliliğe sahip, güvenilir fidanlar ile ticari değeri yüksek çeşitlerden oluşan, ihracata yönelik bahçeler tesis ediyoruz ve bu bahçeleri kendi bahçemizmişçesine benimsiyoruz. Meyvecilik yatırımları uzun yıllara dayalı bir yatırım olduğundan dikkat edilmesi gereken en önemli nokta başlangıçta herşeyi ile bahçenin doğru tesis edilmesidir. Arazinin yapısından, toprak ve iklim özelliklerine, ilk bahar geç donlarından, sonbahar erken donlarına, seçilecek türün anacından, çeşidin tüm özelliklerine kadar, dikim mesafeleri, tozlayıcı çeşit, fidanın terbiye şekli vb. tüm veriler değerlendirildikten sonra sağlıklı bir bahçe tesisi edilerek kaliteli ve karlı meyvecilik yapılır. Yetiştirdiğimiz meyve fidanları ile Türkiye’yi dünyada modern meyvecilik alanında gelişmiş ülkelerin önünde yer almasını sağlamayı amaçlamaktayız ve daha iyi bir geleceğe katkıda bulunmak için çalışmaktayız. İşimizi çok iyi biliyoruz. Ve her geçen gün “yeni”yi öğreniyoruz. Asla, “her şeyi biliyoruz, öğrenim bitti” demiyoruz. Biz fark yaratıp, tercih edilen olmak istiyoruz
http://www.atafidancilik.com

17 - kapıdağ fidancılık    PR:-1
her çeşit ceviz ve badem fidanı üretimi ve satışı yapmaktayız. fidanlarımızın tamamı aşılı sertifikalı ve devlet desteklemesine tabidir. fidanlarımız açık köklü ve tüplüdür. anlaşmalı kargo şirketleri ile türkiyenin her yerine açık köklü fidanlar gönderilir. kapıdağ fidancılık olarak fidancılık sektöründe 24 yıldır faaliyet göstermekteyiz. fidanlarımızın tamamı kendi üretimimiz olup müşterilerimize aracısız olarak ilk elden teslim etmenin mutluluğunu yaşamaktayız. fidan dikiminde ilk dikkat edilmesi dereken nokta bölgeye uygun cins seçimidir. yanlış cins seçimi sizi hayal kırıklığına uğratabilir, yıllarca geriye döndürebilir. daha iyi daha kaliteli verim için birbirini tozlayan cinsler tercih edilmelidir. ceviz ve badem fidanı ile ilgili her türlü bilgi için bize danışıbilirsiniz. uzman kadromuz size en doğru en güvenilir bilgileri vermeye daima hazırdır. ceviz fidanı ekildikten 3 yıl sonra meyve vermeye başlamaktadır. 1ağaç 14. yılın sonunda 80kg meyve vermektedir. ceviz ve badem fidancılığı diğer meyve fidanlarından avantajları ve üstün yönleri kat kat fazladır. saklaması, depolaması, pazarlaması oldukça rahat ve kolaydır. siz de bölgenize uygun cinsleri seçerek bu gelişen sektörde bir an önce yerinizi almakta geç kalmayın. aynı zamanda ceviz meyvesinin insan sağlığına faydaları saymakla bitmeyecek kadar fazladır. fidan dikim aralığı 10 a 10 ya da 8 e 8 metre de olabilmektedir. fidan aralarında ara tarım da yapılabilmektedir. kısacası ceviz ve badem fidancılığı ile ilgili bilmek istediğiniz her şey ve daha fazlası için bize danışın size en doğru çözümü sunalım.
http://www.cevizfidancilik.com

18 - abiesfidancılık    PR:-1
Dış mekan süs bitkiciliği ve fidancılık sektörünün Sapanca bölgesindeki en güçlü temsilcileri arasındaki yerimizi almak, uzun uğraş ve emeğin sonucunda elde edilmiştir. Vizyonumuz; Toprak olan her yere ambias katmak, Abies Fidancılık'ın imzasını yeşil ve tonları ile bahçelerinize ekmektir. Hizmet anlayışımızı mukaddes doğadan, toprağın veriminden, yağmurun bereketinden besleyerek geliştirdik ve siz sayın müşterilerimize daha kaliteli ve çağımızın yenilikçiliğine ayak uydurarak sizin düşlediğiniz bahçelere bir Abies Fidanı diktik. . .
http://www.abiesfidan.com

19 - DAL PLASTİK MODEREN MEYVECİLİK EKİPMANLARI İTHAL YERLİ AŞI BAĞI BODUR ELMA BAĞLAMA İPİ    PR:-1
DAL PLASTİK TARIMSAL PLASTİK ÜRÜNLER FİDAN AŞI BAĞI ÖZELLİKLERİ mukavemeti yüksek, Elastiki bir yapıya sahip aşıyı öz suyuyla muhafaza eder, 100 tutma özelliğine sahiptir. aşıyı boğmaz, kesmez, aşı tuttuktan sonra bırakma özelliğine sahiptir. BODUR AĞAÇ BAĞLAMA İPİ ÖZELLİKLERİ: Elastiki bir yapıya sahiptir mukavemeti yüksektir bodur ağaçları bağlamada kullanılır meyveli ve meyvesiz ağaçlarda kullanılır uzun ömürlüdür. BODUR ELMA BAĞLAMA İPİ: FİDANA ZARAR VERMEDEN FİDANI DESTEK ÇUBUĞUNA YADA TELE BAĞLAMADA KULLANILIR. GÖVDEYLE BİRLİKTE GENİŞLEDİĞİ İÇİN FİDANA ZARAR VERMEZ, KESMEZ, BOĞMAZ. 10 YIL ÖMRÜ VARDIR.
http://www.dalplastik.com

20 - kahramanlar fidancılık    PR:-1
bodur ceviz bodur deveci bodur fidan ba 29 deveci bodur santamaria yarı bodur santamaria yarı bodur deveci chef seftalı nektarin bodur ayva bodur kıraz yarı bodur erik klasik meyve fidanı incir fidanı cesitli meyve fidan uretimi bursa serme koyunde yapmaktayız
http://www.kahramanlarfidancilik.com

* Sıralama Popülerlik, Google Pagerank & Kurumsal Banner Sayaç Değerlerine Göre Yapılmaktadır.
Fidancılık Firmaları listesi bu sıralamaya göre oluşturulmuştur.