Rehber : Birlikler& Dernekler : Birlikler Firmaları

Şehirlere göre ayrılmış liste (sadece şehir bilgisini ekleyen firmalar listelenir.)


Birlikler Firmalarının Listesidir.

1 - Teknikerler Birliği    PR:3
Teknikerler Birliğinin Resmi İnternet Sayfası
http://www.tekniker.org.tr

2 - Milli Mal Numaralama Merkezi    PR:0
Özel sektörün Türkiye’deki en üst düzeydeki yasal temsilcisi Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), Türkiye’de üretilen ve satışa sunulan ticari ürünlerin, ulusal ve uluslararası ticarette, herhangi bir sorun ile karşılaşmadan tanınmasını ve izlenebilmesini sağlamak üzere 1988’de kendi bünyesinde Milli Mal Numaralandırma Merkezi TOBB-MMNM’yi kurarak Uluslararası Mal Numaralama Örgütü EAN’a (European Article Numbering Association) üye olmuştur. Türkiye'de Ticari Ürünlerine barkod olarak bilinen numaraları sağlayan tek yasal kuruluş Milli Mal Numaralama Merkezidir.
http://www.tobb.org.tr/ean

3 - Kervansaray Köyü Yard. Day. ve Kül. Derneği    PR:0
Tokat Zile Kervansaray köyünün tanıtımı ve Kervansaraylıların iletişim aracı olarak kurulan web sitesi bizzat köy derneği tarafından güncelleştirilmektedir. Kervansarayın tarihi ve gelenekleri konusunda ilgi çekici bilgilere ulaşabilirsiniz.
http://www.kervansaray.org.tr

4 - Altındağ kooparatifi    PR:-1
15 Mayıs 1972 yılında kurulmuş kooperatifimizin mevcut başkanı 1972 yılından beri kurucu ortağı olduğu kooperatife 1999 yılına kadar yonetim ve denetim kurullarında görev alarak 1999 yılında başkanlığa seçilmiştir. Başkanımız o gunden bu güne kooperatifimizi düzgün ve hakkaniyet ile bu günlere taşımıştır. Esnaf kredisi verilmektedir.
http://www.altindagkob.com

* Sıralama Popülerlik, Google Pagerank & Kurumsal Banner Sayaç Değerlerine Göre Yapılmaktadır.
Birlikler Firmaları listesi bu sıralamaya göre oluşturulmuştur.