Rehber : Basın Yayın Sektörü Firmaları


Bayburt Şehrindeki Basın Yayın Sektörü Firmalarının Listesidir. Eğer sizinde Bayburt Şehrindeki Basın Yayın Sektörü kategorisinde firmanız varsa firmanızı ekleyerek Bayburt Şehrindeki Basın Yayın Sektörü ile ilgilenen müşterilerinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
* Sıralama Girilen şehir sayısının azlığına ve Google Pagerank Değerlerine Göre Yapılmaktadır. Aynı pagerankde olan iki sitenin birisi istanbul ve Bayburt Şehrindeki Basın Yayın Sektörü seçmişse, diğeri sadece Bayburt Şehrindeki Basın Yayın Sektörü seçmişse, sadece Bayburt Şehrindeki Basın Yayın Sektörü şehrini seçen üstte yer alır.


1 - Vizyon Medya     PR:0
VİZYON MEDYA Medya Reklam Prodüksiyon Basın Yayın İletişim Reklam ve Prodüksiyon alanında faaliyet gösteren Vizyon Medya, 2002'de Star Ajans olarak hayata başlamış olup 2004'de Vizyon adını aldı. Ağırlıklı olarak haber alanında faaliyet gösteren Ajans, Star TV, Show TV gibi ulusal, Karadeniz TV ile bölgesel, ERT ile yerel televizyonlara haber ve reklam çalışmalarını yürüttü. Bunun yanısıra Haftalık Gazete, bölgesel ve yerel internet haber sitesi gibi yayınları hayata geçiren Vizyon Medya
http://www.vizyonmedya.net
Bayburt Basın Yayın Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

2 - İKİ KANAT Basım ve Yayıncılık     PR:0
İKİ KANAT Basım ve Yayıncılık' matbaa ortamında her türlü alternetifler sunar ve taklit eden değil farklılıklar üreten ve kalite ve kalifiye altyapıyı gözleyerek takip eden, gözcü değil öncü olarak anın ötesinde anlarda dondurarak geleceğe kalite çercevesi olacak, iş ve iz cevablarınızla süratli teslimat ve kaliteli baskı olarak dönecektir.
http://www.ikikanat.com
Bayburt Basın Yayın Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

3 - Ofset Matbaa Tanıtım Tasarım     PR:1
Türkiye'de bir ilki gerçekleştirerek internet üzerinden matbaacılık hizmeti veren firmamız tüm sektörlerde basılı, görsel, yayıncılık, tasarım uygulama, kutu ambalaj, dergi, bülten, broşür, katalog, kurumsal kimlik çalışması, dosya, kağıt poşet, dönkart, pankart, çeşitli matbu evrakları, bloknot, etiket, gibi konularda tasarım, uygulama, baskı ve cilt olarak paket teslimi tüm hizmetleri online olarak vermektedir.
http://www.ofsetmatbaa.com
Bayburt Basın Yayın Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.