Bayburt Firmalarının Listesidir. Eğer sizinde Bayburt kategorisinde firmanız varsa firmanızı ekleyerek Bayburt ile ilgilenen müşterilerinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
* Sıralama Girilen şehir sayısının azlığına ve Google Pagerank Değerlerine Göre Yapılmaktadır. Aynı pagerankde olan iki sitenin birisi istanbul ve Bayburt seçmişse, diğeri sadece Bayburt seçmişse, sadece Bayburt şehrini seçen üstte yer alır.


1 - BAYBİM BİLGİSAYAR KIRTASİYE İLETİŞİM     PR:1
BİLGİSAYAR DONANIM YAZILIM TSE TEKNİK SERVİS VE SEKTÖRDE 11 YILLIK DENEYİME SAHİP İLİMİZİN İLK TEKNOLOJİ FİRMASIYIZ. HİZMET VERDİĞİMİZİ METEKSA, İNFRONİC, TPM TEKONOLOJİ, ESCORT, ACER, DELL GİBİ FİRMA VE MARKALAR VARDIR. MY YAZILIM, BİLSA, VEGA YAZILIMLARI BAYBURT BAYİSİYİZ.
http://www.baybim.com.tr
Bayburt Bilişim Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

2 - yakamoz panel     PR:0
sesli sohbette kaliteniz www. classpanel. com size güzel hizmeti weren warken neden sahtekarlarala iş yapacaksınızkii ? ? ?
http://classpanel.com
Bayburt Bilgisayar Tüketim Malzemeleri Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

3 - bayburttanıtım reklam ajansı ltd. şti     PR:0
açıkhava reklam cılığında 50 raket 40 bilboardla hizmet vermekteyiz açık hava reklamcılığında bayburtta 3 yıldır hizmet vermekteyiz. sizinlede çalışmak isteriz marka kurumsal kimlik
http://www.bayburttanitim.net
Bayburt Hizmet Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

4 - bayburt çiçek     PR:0
BAYBURT Çiçek BAYBURT Çiçekçi BAYBURT Çiçekçiler BAYBURT Çiçekçileri BAYBURT a Çiçek BAYBURTa Çiçek gönder BAYBURT Çiçek siparişi BAYBURTdaki çiçekçiler BAYBURT çiçekçilik BAYBURT çiçekçisi BAYBURT çiçek evi BAYBURT çiçek gönderme BAYBURT çiçek sitesi çiçekçiler BAYBURTBAYBURT Çiçekler BAYBURT Çiçek BAYBURT çiçek mağazaları BAYBURT Çiçek Siteleri BAYBURT Çiçek BAYBURT Çiçek market BAYBURT ucuz Çiçek BAYBURT Çiçek BAYBURT kaliteli Çiçek BAYBURT acele Çiçek BAYBURT Çiçek çiçekçi BAYBURT ucuz BAYBU
http://www.bayburtcicekevi.com
Bayburt Çiçekçiler Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

5 - Büyük Bayburt Otel     PR:-1
Konforlu ve Uygun KonaklamaKonforlu ve Uygun KonaklamaKonforlu ve Uygun KonaklamaKonforlu ve Uygun KonaklamaKonforlu ve Uygun KonaklamaKonforlu ve Uygun KonaklamaKonforlu ve Uygun KonaklamaKonforlu ve Uygun Konaklama
http://www.buyukbayburtotel.com
Bayburt Turizm Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

6 - Doruk Bilgisayar     PR:-1
. Akınsoft ve Ttnet bayisi. Teknik Servis Satış ve Yerinde Servis Hizmeti Bayburt Film ve Oyun Dünyası. Bayburt Samsung, Hp, Acer, Toshiba, Dell, Casper ve Lenovo. Bayburt\' un teknoloji sağlayıcısı. Bilgisayar - Elektronik - Gsm -İletişim sektöründe Bayburt\' un hizmetinde.
http://www.dorukbilgisayar.com.tr
Bayburt Bilişim Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

7 - YURT BAL     PR:-1
YURT BAL olarak \'yalansız bal\' anlayışımızla sizlerin güvenini kazanıp kardeşliğimiz ve dostluğumuzu bal tatlılığı ile nice yıllara ve güzel günlere taşımak istiyoruz. Köyümüzün Çoruh vadisinin Anzer\'e yakın bir yerinde olması, kaliteli ve saf bal üretmek için avantaj sağlamış olacağını düşündük. Bayburt\'un Çamlıkoz köyünde 2009 yılı itibariyle bal üretimine başladık. \'YURT BAL\' markasıyla üretime devam etmeye karar verdik. Artık kaliteli güvenilir balı üretmeye devam edeceğiz.
http://www.yurtbal.com
Bayburt Bal Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

8 - ON-AD ASANSÖR     PR:-1
Bayburt geneli olarak profesyonel hizmet vermek için firmamızı açmış bulunmaktayız. 1996 yılından bugüne profesyonel olarak her cins asansör montaj revizyon arıza ve bakım konularında iddialı firma olma yolunda bayburt halkına yaşadıgımız sürece hizmet vermek isteriz.
http://www.onadasansor@gmail.com
Bayburt Asansör/Merdiven Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

9 - ZAMBAK KAGIT     PR:0
ZAMBAK KAĞIT Ltd. , temizlik kağıtları ve sağlık ürünleri sektöründeki üretici firmalara, altyapı danışmanlığı ve makine tedariki konularında hizmet verebilmek için 2003 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren, müşterilerine en doğru çözümleri sunabilmek için, temizlik ve sağlık ürünleri sektöründeki, önde gelen uluslararası birçok firma ile işbirliğine gitmiştir. \r\n\r\n--> Dispenser Peçete Makinesi (1 ve 2 çıkış)\r\n--> Dispenser Z Katlama Havlu Makinesi (5 çıkışa kadar)\r\n--> Point to Point Laminasyonlu Havlu Makinesi\r\n--> Nested Laminasyonlu Havlu Makinesi\r\n--> Non-Stop Laminasyonlu Havlu Makinesi (Dk 400 mt)\r\n--> Non-Stop Tuvalet Kağıdı Makinesi\r\n--> Perforeli ve Tam Kopuk Kutu Mendil Makinesi ( 10 çıkışa kadar)\r\n--> Tuvalet Kağıdı Makinesi (Manuel ve Otomatik)\r\n--> Jumbo Tuvalet Kağıdı ve İçten Çekme Havlu Makinesi\r\n--> V Katlama Havlu Makinesi\r\n--> Tuvalet ve Havlu Paketleme Makinesi (Yarı ve tam Otomatik)\r\n--> Elle Beslemeli Paketleme Makineleri\r\n--> Otomatik Tuvalet Kağıdı ve Havlu Kesme Makinesi (Log Saw)\r\n--> Log Saw\r\n--> Servis Peçete Makinesi\r\n--> Baskılı Peçete Makinesi\r\n--> Cep Mendil Makinesi ve Paketleme Makinesi\r\n--> Cep Mendil Hattı\r\n--> Mifer Makinesi 2 den 7 Kata Kadar\r\n--> Masura Makinesi\r\n--> Kraft Dilimleme Makinesi\r\n--> Tissue Dilimleme Makinesi\r\n--> Muayene Masa Örtüsü Makinesi\r\n--> Bebek Bezi Makinesi\r\n--> Kadın Bağı Makinesi\r\n--> Hasta Altı Bezi Makinesi\r\n--> Alıştırma Külodu Makinesi\r\n
http://www.zambakkagit.com.tr
Bayburt Ambalaj Makinaları Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

10 - Küçük İş Makinalari Tamiri Ve Yedek Parça     PR:-1
KÜÇÜK İŞ MAKİNALARI yurtiçinde ve yurtdışında iş makinaları yedek parça bakım-onarım alanlarında faaliyet göstermek için kurulmuştur. Bu amaç doğrultusunda; ilerleyen yıllarda organizasyon yapısını ve teknolojik gelişmelere paralel yenileyen KÜÇÜK İŞ MAKİNALARI , etik değerlere sıkıca bağlanan profesyonel kadrosuyla bir çok üstyapı ve altyapı projelerini başarıyla gerçekleştirmiştir.
http://www.kucukismakinalari.com
Bayburt İş Makinaları Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

11 - sude oto kiralama     PR:0
son model fılomuzla sizlere hizmet vermekten onur duyarız. erzurumda oto kiralama ucuz oto kiralama palandoken erzurum şehrınde oto kiralama kalıteli oto kiralama duzenlı personelimizle ve kasgolu araclarımızla yıllardır bu sektörde hizmet vermekteyiz.
http://www.sudecarrental.com
Bayburt Oto Kiralama Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

12 - PİRİ REİS PROJE VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ     PR:-1
PİRİ. REİS DIŞ TİCARET PROJE, BELGELENDİRME VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ ERZİNCANDA FAALİYETLERİNE BAŞLAMIŞTIR. DIŞ TİCARET DANIŞMANLIĞI, AB PROJELERİ, KOSGEB, KUDAKA, TÜBİTAK, KGF, KIRSAL KALKINMA VE DAHA BİRÇOK HİBE VE DESTEK PROGRAMLARINA YÖNELİK PROJE YAZIMI, KURUMSALLIK HİZMETLERİ, MARKA-LOGO TESCİL, İSO BELGELERİ, TSE VE CE ÜRÜN VE SİSTEM BELGELERİ VE AYRICA DANIŞMANLIK HİZMETLERİ İLE UZMAN KADROMUZLA(İŞ BANKASI KARŞISI) ESERAY İŞ MERKEZİ NO:8/1 DE. . . ERZİNCAN. . .
http://www.pirireisharita.com
Bayburt Marka Tescil Hizmetleri Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

13 - Çilek Oto Kiralama     PR:-1
ÇİLEK OTO KİRALAMA RENT A CAR HİZMETLERİNDEN UYGUN FİYATLARDA KASKOLU KİRALIK ARAÇLAR Çilek Rent a Car firması olarak kiralık araç alanında faaliyet göstermekteyiz. Güven ve hizmet kalitesi üzerine dayalı olan firmamız araç kiralama alanında son model araçları ile şoförlü veya şoförsüz, 7 / 24 saat sizlere hizmet vermektedir. Ekonomik sınıf, orta sınıf ve lüks sınıftan oluşan araç filomuz ile , sizlere en iyi hizmeti verme çabasındayız. * Hizmetlerimiz Rent a Car Günlük Araç Kiralama Hizmeti Aylık Araç Kiralama Hizmeti Şoförlü Araç Kiralama Hizmeti Havaalanı Transfer Hizmeti * Misyonumuz Rent a Car : Kaliteyi, uygun fiyatla birleştirerek müşterilerimize güvenli ve keyifli bir yolculuğun anahtarını sunmaktır. * Vizyonumuz Rent a Car : Genişleyen araç filomuz ve kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımız ile iş yaşamının saygın ve lider isimleri arasında yer almaktır. BUNUN İÇİN BİR TELEFON KADAR UZAGINIZDAYIZ Çilek OTO KİRALAMA RENT A CAR VİŞNELİK MAH. SAVAŞ CAD. (ÖGRETMENLER CAD) 61/B ESKİŞEHİR MERKEZ TLF:0222 224 24 21 GSM:0532 451 55 52 GSM:0554 517 72 43
http://www.seslikita.com
Bayburt Otomotiv ve Yan Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

14 - PAK-TEM ENDÜSTRİYEL     PR:-1
bursa, yağ, pas, leke, boya, küf, epoxi, forklift izi, fosfat, gres yağı, parça, metal, pirinç, korozyon, epoxy, derz, solvent, havuz, temizleyici, temizliği, sıvı, sökücü, toptan deterjan , paspas , fırça , çöp pöşeti, kova çeşitleri , temizlik malzemeleri sökmek, önleyici, düşürücü, temizlik, bakım, kimyasalları, kimyasal, kimyasalı, açıçı logar wc
http://www.PAK-TEM.COM
Bayburt Temizlik Malzemeleri Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

15 - ERZURUM GÜVENLİK SİSTEMLERİ     PR:-1
Yeni Anadolu bir bilişim ve güvenlik firması olarak 2001 yılı ağustos ayı içinde faaliyetlerine başladı. Firma oluşumunun gerçekleş kurucu ekibin bilişim sektöründe oldukça önemli kişisel geçmişleri bulunuyor. Kişisel deneyim ve becerilerinin çeşitliliği ile birbirini çok iyi tamamlayan Yeni Anadolu ekibi, çağdaş çözümler sunmak için bir araya geldi. Yeni Anadolu, mevcut teknik birikimine ve hizmet anlayışına en büyük değerleri olarak sahip çıkıyor. Bu değerlerin, Yeni Anadolu′yu farklı kılacağının bilinciyle, müşterilerinin memnuniyeti ve başarının güvencesini öncelikle, bu değerlerini sürekli kılmak ve daima ileri götürmekte görüyor. Amaçlarımızdan birisi de, faliyet gösterdiğimiz bölgelere, teknolojik gelişmelerin tamamını ulaştırarak, bilgisayar dünyasında bulunabilecek tüm ürünleri bölgelerimizdeki iş ortaklarımıza sunmaktır. Daha iyi hizmet verebilmek için, kadromuzu sürekli genişletip, çalışanlarımıza eğitim olanakları sağlıyoruz. Aynı zamanda, yazılım geliştirme departmanımızı oluşturmuş bulunuyoruz. Yazılım çözümlerimiz de yavaş yavaş piyasadaki yerlerini almaya başlamıştır.
http://www.erzurumguvenlik.com
Bayburt Kamera Sistemleri Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

16 - MURAT ALÜMİNYUM-CAM BALKON SAN.TİC.LTD.ŞTİ.     PR:2
İŞ YERİ VİTRİNLERİ-ALUCOBAND KAPLAMA-CAM BALKON KAPAMA-KROM&ALM. KORKULUK SİSTEMLERİ-OTOMATİK PANJUR&KEPENK SİST. -BANYO ÜRÜNLERİ Cam balkon kayar ve katlanabilir bir sistem olup aralarda kayıt kullanmadan bir alanın kapatılması ve o alanın her mevsim her hava şartlarında kullanılmasını sağlayan sistemdir. Cam balkon kapatma sistemleri 8mm ve 10 mm temperli cam kullanılarak yapılmaktadır ülkemize 2000 li yıllarda gelen bu sistem ülkemiz koşullarına göre geliştirilerek daha yalıtımlı daha uzun
http://www.starcambalkon.com
Bayburt Alüminyum Doğrama Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

17 - GÜVENCEM MERMER     PR:0
TRABZON VE DOĞU KARADENİZDE DOĞAL TAŞ ANDEZİT, BAZALT, İYİDERE TAŞI, TRABZON TAŞI, TRAVERTEN, LİGHT TRVERTEN, MEDİUM TRAVERTEN, ONİX, FANTAZİ ONİX, BULUTLU ONİX, BEYAZ ONİX, GÜMÜŞHANE VİŞNE, BEJ MERMER. . . ÇEŞİTLERİMİZLE HİZMETİNİZDEYİZ, BORDUR, KANAL, DUVAR TAŞI, KAPLAMA, DÖŞEME, ESKİTME, MUCARTALI, PENCERE SÖZVELERİ, HER TÜRLÜ TAŞ VE MERMERLE HİZMETİNİZDEYİZ.
http://www.guvencemmermer.com.tr
Bayburt Mermer ve Doğal Taşlar Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

18 - şahiner zemin etut su sondaj ltd şti     PR:-1
erzurum ve cevresinde zemin etut ve su sondajları yapmaktayız 1995 yılında kurulan şirketimiz iki adet zemin ve bir adet derin metrajlı su sondaj aracı iki adet jeoloji mühendisi çalıştırmaktadır. toki ve kurumlara cok sayıda sondaj yapılmıştır
http://www.sahinerzeminetut.com
Bayburt Sondaj Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

19 - yağız asansör     PR:-1
asansörde yılların tecrübesini sizlerle buluşturuyoruz. Trabzon asansör, asansör firmaları, asansör çeşitleri, asansör fiyatları, asansör bakımı gibi her alanda sizler hizmet vermekten gurur duyuyoruz.
http://www.yagizasansor.com.tr
Bayburt Asansör/Merdiven Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

20 - ösm prefabrik     PR:-1
Ösm Yapı 20 yılın vermiş olduğu tecrübe birikimiyle 2012 yılından beri siz değerli müşterilerimize Prefabrik yapı ve Çelik Konsüksiyon sektöründe hizmet vermektedir. İnşaatı ve prefabriği iyi biliyoruz ve sizin için üretiyoruz. Tek ve iki katlı prefabrik ev, çelik konsüksiyon ev, çelik konsüksiyon ofis, çelik konsüksiyon fabrika, prefabrik konteyner, prefabrik ofis, prefabrik kabin, prefabrik şantiye evi gibi prefabrik ve çelik konsüksiyonun olduğu her alanda hizmet verekteyiz.
http://www.osmprefabrik.com
Bayburt Prefabrik Yapı Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

21 - SIR PETEK ARICILIK     PR:-1
SIR PETEK ARICILIK erzurum arıcılık hizmetleri polen petek propolis arısütü bilimum arıcılık malzemeleri arı hastalıkları arıcılık ürünleri SIR PETEK ARICILIK erzurum arıcılık hizmetleri polen petek propolis arısütü bilimum arıcılık malzemeleri arı hastalıkları arıcılık ürünleri
http://www.sirpetek.com
Bayburt Bal Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

22 - AKER MOBİLYA     PR:-1
1979 yılında çırak olarak girdiği mesleğe 1996 yılında AKER MOBİLYA firmasını kurarak devam ettiren Metin AKER, Ankara Siteler’de yemek odası ve yatak odası takımları üzerine çalışmaktadır. 33 yıllık iş tecrübesini, tüm şıklığıyla ürünlerine yansıtan AKER MOBİLYA, yatak odası takımları ve yemek odası takımları imalatı, toptan ve perakende satışlar gerçekleştirmektedir. Firmamızın ürettiği ürünler, piyasada kalite ve şıklığıyla göz doldurmakta, dolayısıyla müşteri memnuniyeti sağlanmış olmaktadır.
http://www.metinakermobilya.com
Bayburt Mobilya Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

23 - ÇELSAN METAL BÜKÜM İŞLERİ     PR:0
Firmamiz 2001 yilinda Pendik'te kurulmuş olup saç silindir konik büküm işleri her türlü kazan imalatı çap 550 - boy 1500'e robot gaz altı kaynağı , elektrik ve argon kaynağı ana iş koludur. Seçkin, bilgili ve deneyimli kadrosuyla, yüksek kalitede hizmet veren firmamiz, kalite standardini kendi içinde sistemli bir biçimde oluşturarak faaliyetlerine hedef büyüterek devam etmektedir
http://www.celsanmetal.com
Bayburt Demir/Çelik/Döküm Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

24 - trabzon daire     PR:-1
Trabzon dairelerine baktığımız zaman genel iç özellik olarak kaloriferli, kartonpiyerli, lamine parkeli olmasına özen gösterilmektedir. Bunların yanı sıra Trabzon daireleri sobalı, temiz kullanılmış ve ya sıfır, ebeveyn banyolu, ısıcamlı, balkonlu, çelik kapılı, teraslı, duşa kabinli, PVC doğramalı, doğalgazlı ya da bu özelliklerin karması olarak Trabzon daireleri bulunmaktadır.
http://trabzondaire.com
Bayburt Emlak Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

25 - ERZURUM KAMERA SİSTEMLERİ     PR:-1
Yeni Anadolu bir bilişim ve güvenlik firması olarak 2001 yılı ağustos ayı içinde faaliyetlerine başladı. Firma oluşumunun gerçekleş kurucu ekibin bilişim sektöründe oldukça önemli kişisel geçmişleri bulunuyor. Kişisel deneyim ve becerilerinin çeşitliliği ile birbirini çok iyi tamamlayan Yeni Anadolu ekibi, çağdaş çözümler sunmak için bir araya geldi. Yeni Anadolu, mevcut teknik birikimine ve hizmet anlayışına en büyük değerleri olarak sahip çıkıyor. Bu değerlerin, Yeni Anadolu′yu farklı kılacağının bilinciyle, müşterilerinin memnuniyeti ve başarının güvencesini öncelikle, bu değerlerini sürekli kılmak ve daima ileri götürmekte görüyor. Amaçlarımızdan birisi de, faliyet gösterdiğimiz bölgelere, teknolojik gelişmelerin tamamını ulaştırarak, bilgisayar dünyasında bulunabilecek tüm ürünleri bölgelerimizdeki iş ortaklarımıza sunmaktır. Daha iyi hizmet verebilmek için, kadromuzu sürekli genişletip, çalışanlarımıza eğitim olanakları sağlıyoruz. Aynı zamanda, yazılım geliştirme departmanımızı oluşturmuş bulunuyoruz. Yazılım çözümlerimiz de yavaş yavaş piyasadaki yerlerini almaya başlamıştır.
http://www.erzurumguvenliksistemleri.com
Bayburt Donanım Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

26 - TECHNOWORLD PVC İŞLEME MAKİNALARI     PR:1
PLASTİK PENCERE İMALATINDA KULLANILAN KIL KAYNAK KÖŞE TEMİZLEMEYE GEREK KALMAZ DİGER MAKİNALAR İÇİN 0 506 457 34 59 TEMASA GECİN . SIFIR KAYNAK PEŞİN 2500 USD DİR.
http://www.alkommakina.com
Bayburt Alüminyum Doğrama Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

27 - Avrupa Proje Danismanlik Hizmetleri     PR:-1
2006 yılından bu yana Avrupa Birliği Tarafından sağlanan fonlar ve hibe programları, KOSGEB karşılıksız/koşullu fonları, TÜBİTAK ve Dünya Bankası destekli fonlar ile kendi işini kurmak isteyen müteşebbislere, yatırımcılara ve şahıslara bu kaynakları kullanarak projelerini hayata geçirme imkanı sağlıyoruz. Proje fikirleri yatırımcılar tarafından gelebildiği gibi, belirli bir amaca yönelik tahsis edilen fonlar doğrultusunda alternatif projeleri oluşturuyor, yazıyor ve değerlendirilmek üzere ilgili birimlere iletilecek duruma getiriyoruz. Bunun yanında projelerin yürütülmesi ve başarıyla sonuçlandırması sürecinde de koordinatörlük ve ya danışmanlık görevlerini üstlenerek yer alabiliyoruz. 2010 yılı itibari ile yeni proje ofisimizin Anadolu Bölge olarak faaliyete geçmesi ile birlikte yerinde ve daha hızlı bir şekilde hizmet veriyoruz. Destekler, Hibeler, AB Hibe Programlari, Kırsal Kalkınma Projeleri, KUDAKA, SODES, KOSGEB, TUBITAK, 7. Cerceve, Sanayi, Kobi, Avrupa Birligi, AB, Danismanlik konularında firmalara ve bireylere destek oluyoruz.
http://www.avrupaproje.com
Bayburt Danışmanlık Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

28 - ORTADOĞU JENERATÖR     PR:-1
FİRMAMIZ KATANA JENERATÖR GÜÇBİR JENERATÖR KARJEN JENERATÖR GENPOWER JENERATÖR PUMA KOMPROSSÖR KARADENİZ VE DOĞU KARADENİZ TEK YETKİLİ SATICI VE SERVİSİDİR. SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE 7/24 SAAT SERVİS HİZMETİ SUNMAKTAYIZ. !
http://www.ortadogujenerator.com
Bayburt Jeneratör Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

29 - Trabzon müzik sistemleri kiralama     PR:-1
Trabzon müzik sistemleri kiralama Müzik, düğün, sünnet, nişan, söz, kına, açılış, balo, kokteyl, parti, toplantı, seminer, konferans, miting, basın açıklaması, açık hava etkinlikleri, okul müsamere ve etkinlikleri, mezuniyet, kutlama gibi organizasyonlarda ışık ve ses sistemi kiralama
http://www.trabzonmuzik.com
Bayburt Ses/Işık/Görüntü Sistemleri Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

30 - erzincan hatipoğlu oto kiralama     PR:-1
Oto Alım Satım Sektöründe 1999 Yılından Beri Hizmet Veren Hatipoğlu Emlak Oto Danışmanlığı Geniş Müşteri Portföyü İle Oluşturduğu Güven Ortamında , Sektöre Yön Veren Bir Firma Haline Getirmek En Büyükidealimizdir.
http://hatipogluemlakinsaatoto.ltdsti.org
Bayburt Oto Kiralama Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.