Rehber : Ulaşım ve Taşımacılık : Denizcilik Firmaları


Trabzon Şehrindeki Denizcilik Firmalarının Listesidir. Eğer sizinde Trabzon Şehrindeki Denizcilik kategorisinde firmanız varsa firmanızı ekleyerek Trabzon Şehrindeki Denizcilik ile ilgilenen müşterilerinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
* Sıralama Girilen şehir sayısının azlığına ve Google Pagerank Değerlerine Göre Yapılmaktadır. Aynı pagerankde olan iki sitenin birisi istanbul ve Trabzon Şehrindeki Denizcilik seçmişse, diğeri sadece Trabzon Şehrindeki Denizcilik seçmişse, sadece Trabzon Şehrindeki Denizcilik şehrini seçen üstte yer alır.


1 - BİZ-DE DENİZCİLİK     PR:-1
BİZ-DE DENİZCİLİK, Ulusal ve Uluslararası sularda çalışan Yolcu ve Yük Gemilerinde istihdam edilmek üzere Gemi Adamı Personelleri istihdam etmektedir. Ayrıca Gemi Adamı Cüzdanı olmayan adaylara gerekli eğitimi sağlamaktadır.
http://www.biz-dedenizcilik.com
Trabzon Denizcilik Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

2 - KEREMPE DENİZCİLİK VE GEMİ İŞLETMECİLİĞİ LTD ŞTİ.     PR:-1
KEREMPE DENİZCİLİK VE GEMİ İŞLETMECİLİĞİ LTD ŞTİ. Firması yılların verdiği personel hizmetleri tecrübesi ile Türk ve Yabancı bayraklı gemilere, dahili ve uzakyol gemilerine personel temini sağlamaktadır. çalışma prensiplerinin temelinde personel memnuniyeti yatan firmamız öncelikli olarak bünyesindeki personelin sadece gemiye gönderene kadar değil, personelimizin kontrat süresince tüm sorunlarının çözümüne kadar yardımcı olmaktadır. personel hizmetlerinde uzak yol Süvariden, Kamarot’a kadar tüm personel temini konusunda uzmanlaşmış bulunmaktadır. KEREMPE DENİZCİLİK VE GEMİ İŞLETMECİLİĞİ LTD ŞTİ. Firması gemi adamı ehliyeti ve tüm eğitimler ile ilgili bünyesindeki resmi eğitim okulları ile hizmet vermektedir. Okullarımıza kayır yaptıran tüm personeller iş garantili olarak eğitime başlarlar. Aşagıda gerekli ön bilgiler verilmektedir. . Gemi adami cüzdani alabilmek için herhangi bir saglik sorunu, sabika kaydi olmamasi ve 17 yasindan gün alip en az ilkögretim mezunu olmak gerekmektedir.
http://www.kerempedenizcilik.com
Trabzon Denizcilik Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

3 - TURKONT CHARTERING AND SHIPBROKING     PR:-1
. TURKONT SHIPPING CARGO AND LIVESTOCK CARRIAGE FROM USA, URUGUAY, BRAZİL, AVUSTALYA AND THE OTHER WORLWIDE COUNTRIES Dünyanın her ülkesine ve her şehrine Kara Hava Deniz yük Taşımacılığı Export/Import Kargolarınızın gideceği limanı Ülkeyi söyleyin, diğer her şeyi bize bırakın İster koli, ister tonlarca yük TURKONT ile hızlı ve Güvenli Taşıma We have the knowledge and expertise to offer tailor made solutions to all your logistics and transportation challenges. Through our global network of professional agents we can transport almost anything to anywhere in the most safe, efficient and profitable way. in addition to integrity and discretion, flexibility is our trade mark. OFFER YOUR CARGO AND ANIMALS FOR SHIPPING OR TO EXPORT E-mail: info@turkont. com turkont@hotmail. com Phones: 90+216 5674420 Fax : 90+2165675536 Skype:turkont Mobile:05327653318 Turkont Shipping and Chartering
http://www.turkont.com
Trabzon Denizcilik Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

4 - ENAOİL PETROL ÜRÜNLERİ İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ     PR:-1
OPET DENİZ YAĞLARI DİSTRİBÜTÖRÜ OLAN FİRMAMIZ , GEMİ SEKTÖRÜNE TRANSİT VE MİLLİ YAG İKMALİ HİZMETİ SUNMANIN YANI SIRA SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİNE 7/24 HİZMET SUNMAKTADIR. KARASULARIMIZDAKİ DEĞERLİ SİPARİŞLERİNİZİ BEKLERİZ. Opet oil, deniz yağları, oil, ship oil, gemi yağı, marine oil, deniz yağı, dişli yağı, dizel makine sistem yağı, ısı transfer yağı, hidrolik yağ, türbin yağı, compressör yağı, kompresör yağı, transit yağ, milli yağ, dökme yağ, varil yağ
http://www.enaoil.com.tr
Trabzon Denizcilik Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

5 - ECHO GEMİ ACENTELİĞİ     PR:-1
TUM TURKIYEDE PERSONEL DEĞİŞİKLİĞİ , SU İKMALİ VE KUMANYA TALEPLERİNİZİ UYGUN FİYAT ANLAYIŞIYLA SAYIN FİRMANIZA HİZMET VERMEYE HAZIR OLDUĞUMUZU BİLMENİZİ İSTERİM. ŞİRKET DETAYLARIMIZ AŞAĞIDA OLDUĞU GIBIDIR. ECHO GEMİ ACENTELİĞİ KUMANYACILIK NAK. DEN. VE SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
http://www.echoship.net
Trabzon Denizcilik Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

6 - KÖRFEZ SUALTI HİZMETLERİ     PR:1
GEMİ VE YAT KARİNA TEMİZLİK İŞLERİ. SU ALTI VİDE O VE FOTOGRAF İŞLERİ. ALTI KAYNAK VE KESİM İŞLERİ. . SUALTI BORULARININ TEMİZLENMESİ. KIZAK YERLEŞTİRME VE BAKIM İŞLERİ. . SU ALTI AİRLİFT HİZMETLERİ. GEMİ YAT VE AHŞAP TEKNELERE SU ALTINDA YAMA İŞLERİ. SUALTINDA TÜM KONTROLÖRLÜK HİZMETLERİ GÖZLEMLEME VE RAPORLAMA İŞLERİ. HASASİYET İLE HİZMET VERİLİR. - GEMİ VE YAT KARİNA TEMİZLİK İŞLERİ. Gemi karinasını raspa ile tecrübeli dalgıçlar tarafından. İtina ile temizleme yapılır. YATLARIN temizliği raspa
http://www.korfezdalgiclik.com
Trabzon Denizcilik Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.