Rehber : Alışveriş Merkezleri : Kuyumcular : Altın-Gümüş ve Takılar Firmaları


Mardin Şehrindeki Altın-Gümüş ve Takılar Firmalarının Listesidir. Eğer sizinde Mardin Şehrindeki Altın-Gümüş ve Takılar kategorisinde firmanız varsa firmanızı ekleyerek Mardin Şehrindeki Altın-Gümüş ve Takılar ile ilgilenen müşterilerinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
* Sıralama Girilen şehir sayısının azlığına ve Google Pagerank Değerlerine Göre Yapılmaktadır. Aynı pagerankde olan iki sitenin birisi istanbul ve Mardin Şehrindeki Altın-Gümüş ve Takılar seçmişse, diğeri sadece Mardin Şehrindeki Altın-Gümüş ve Takılar seçmişse, sadece Mardin Şehrindeki Altın-Gümüş ve Takılar şehrini seçen üstte yer alır.


1 - Midyat Kuyumculuk     PR:-1
Sanal Telkari ve Gümüş Satış sitesi bu sitede Mardin/Midyat\'a has her türlü gümüş ve el yapımı (telkari) takılar özenle anlaşmalı atölyelerimizde üretilip hizmete sunulmaktadır. Ayrıca sitemizde midyatla ilgili bilgiler de bulunmaktadır.
http://www.midyatkuyumculuk.com
Mardin Altın-Gümüş ve Takılar Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

2 - Gümüş Telkari     PR:-1
Esra gümüşçülük dinler ve diller diyarı Mardin / Midyat’ta gümüş ve telkari üretimi yaparak İstanbul\'da satış mağazalarında satışını yapmaktadır. Ayrıca www. esragumusculuk. com üzerinden online gümüş ve telkari satışı yapılmaktadır. Kuyumculuğun en eski sanatı olarak bilinen Telkari gümüş işleme sanatını icra etmekteyiz. Türkiye içerisinde her yere sipariş üzerine gümüş, ev eşyaları ve gümüş takılar üreterek satışını yapmaktayız. Gümüş takılar üzerine pek çok ürünü bulunan www. esragumusculuk. com da gümüş yüzük, zincir, bileklik, küpe, kol düğmesi, saat, kolye ve gümüş takılarına yönelik hediyelik ürünler bulundurmaktadır.
http://www.esragumusculuk.com
Mardin Altın-Gümüş ve Takılar Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

3 - ASTRAL DEĞERLİ-YARI DEĞERLİ TAŞ TOPTAN PERAKENDE     PR:0
DEĞERLİ YARI DEĞERLİ TAŞ TOPTAN PERAKENDE SATIŞ SIRA TAŞLAR, İŞLENMEMİŞ HAM HALDE TAŞLAR İSTEDİĞİNİZ KİLO SIRA VE TON OLARAK TEMİN EDİLİR. AMETİST, KUVARS ÇEŞİTLERİ, FİRUZE, ONİKS, KALSEDON, YEŞİM, KAPLANGÖZÜ, AKİK (AGAT), LAPİSLAZULİ, FLUORİT, HEMATİT, KAYATUZU, OPAL, YAKUT, ZÜMRÜT, SODALİT, SİTRİN. . . . TOPTAN ŞEKİLDE HER TÜRLÜ DERİ İMİTASYON TAKI KORDON ÇEŞİTLERİMİZ MEVCUTTUR. KARGO SATICIYA AİTTİR. PROMOSYONLU FİYATLAR İÇİN LÜTFEN ULAŞINIZ.
http://www.ucuncugozgulbasak.com
Mardin Altın-Gümüş ve Takılar Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

4 - GESSART ALTIN PAZARLAMA VE DAĞITIM A.Ş.     PR:3
JİVAL markası ile 14 ayar ve 18 ayar Altın, Pırlanta, Alyans, Tektaş, Yüzük, Küpe, Bilezik, Zincir, Kolye, Gerdanlık, Bileklik, içi boş zincir, içi dolu zincir, broş fantazi yüzük, fantezi bileklik, fantazi gerdanlık satış, dağıtım ve pazarlamasını kuyumcular, bayiler ve franchise mağazalarla tüm Türkiye de gerçekleştirmektedir.
http://www.jival.com.tr
Mardin Altın-Gümüş ve Takılar Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

5 - Silver Anatolian     PR:0
Gümüş Takı, Gümüş Yüzükler, Kolyeler, Bilezikler, Alyanslar, Halhallar, Bileklikler ve diğer gümüş mücevherler hepsi SilverAnatolian. com da
http://www.SilverAnatolian.com
Mardin Altın-Gümüş ve Takılar Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.