Rehber : Organize Sanayi Siteleri Firmaları


Elazığ Şehrindeki Organize Sanayi Siteleri Firmalarının Listesidir. Eğer sizinde Elazığ Şehrindeki Organize Sanayi Siteleri kategorisinde firmanız varsa firmanızı ekleyerek Elazığ Şehrindeki Organize Sanayi Siteleri ile ilgilenen müşterilerinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
* Sıralama Girilen şehir sayısının azlığına ve Google Pagerank Değerlerine Göre Yapılmaktadır. Aynı pagerankde olan iki sitenin birisi istanbul ve Elazığ Şehrindeki Organize Sanayi Siteleri seçmişse, diğeri sadece Elazığ Şehrindeki Organize Sanayi Siteleri seçmişse, sadece Elazığ Şehrindeki Organize Sanayi Siteleri şehrini seçen üstte yer alır.


1 - Seba Makina Sa. ve Tic.Ltd.Şti.     PR:-1
Hidrolik Pnömatik/Kalıp/Yedek Parça/Makine İmalatı SEBA MAKİNA olarak biz 30 yıldır makine sektöründe hizmet vermekteyiz. Ülkemizde kendi alanında kendini marka olarak kabul ettirmiş güzide firmaları ile makine yedek parça ve makine imalatı konusunda çözüm ortaklığı yapmış, özel projelerde tasarım ve imalat yaparak kendimizi kanıtlamış bir firmayız. SEBA MAKİNA 13 yıldır yurt içi ve yurt dışı firmalara özel ölçülerde mandrel imalatını da devam ettirmekteyiz. Yatay bobin sarma makinesi, Dikey Bobin Sarma makinesi üretimi konusunda iddiamız devam etmektedir. Bu iddiamızı yüzden fazla makine imal ederek perçinlemiş bulunmaktayız. Bu katalog ta bu güne kadar imal ettiğimiz, imalatında bizimde bulunduğumuz birkaç ürünü anlatmaya çalışacağız. İmal ettiğimiz tüm ürünler garanti kapsamında olup, sürekli olarak yurtiçi teknik desteğimizde mevcuttur. Aynı zamanda mevcut makinelerinizin de bakım onarımı firmamız tarafından yapılmaktadır. Teknolojiden son derece faydalanmayı ilke edindiğimiz firmamızda makine parkımızı CNC tezgahlarla ve Lazer kesim makineleri ile genişleterek konusunda uzman teknik personelimizle uzun yıllar kaliteli ürün ve hizmet üretmeyi ilke edinmiş bir kurum olarak sizlerle de çalışmayı arzu etmekteyiz. Sizinle çalışmak bizim için mükemmel başarıya ulaşmak için bir adımdır. Bundan sonraki iş hayatımızda sizinle de çözüm ortağı olarak çalışabilmeyi arzulamaktayız. Aynı havayı soluduğumuz bu dünyayı koruyarak gelecek nesillere tertemiz bir dünya ve teknolojik bir hayat bırakabilmek için çalışmalarınızda başarı, yaşamınızda sağlık ve esenlikler diliyorum. Eyüp KADAYIF Genel Müdür
http://www.sebamakina.com.tr
Elazığ Organize Sanayi Siteleri Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

2 - AYMAS AYNA MAHRUTİ VE DİŞLİ İMALAT SAN.     PR:0
ÖZELLİKLER AYNA MAHRUTİ DİŞLİSİ OLMAK ÜZERE HER TÜRLÜ DİŞLİ İMLATINI 20 SENELİK TECRÜBEMİZLE FAALİYET GÖSTERMEKTEYİZ.
http://www.aymasdisli.com
Elazığ Organize Sanayi Siteleri Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.