Rehber : Ziraat Sektörü Firmaları


Diyarbakır Şehrindeki Ziraat Sektörü Firmalarının Listesidir. Eğer sizinde Diyarbakır Şehrindeki Ziraat Sektörü kategorisinde firmanız varsa firmanızı ekleyerek Diyarbakır Şehrindeki Ziraat Sektörü ile ilgilenen müşterilerinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
* Sıralama Girilen şehir sayısının azlığına ve Google Pagerank Değerlerine Göre Yapılmaktadır. Aynı pagerankde olan iki sitenin birisi istanbul ve Diyarbakır Şehrindeki Ziraat Sektörü seçmişse, diğeri sadece Diyarbakır Şehrindeki Ziraat Sektörü seçmişse, sadece Diyarbakır Şehrindeki Ziraat Sektörü şehrini seçen üstte yer alır.


1 - konpimsan     PR:-1
KOMPİMSAN (KONYA PİM SANAYİ) :ŞİRKETİMİZ 2009 YILINDA KURULMUŞ OLUP GENİŞ ARAŞTIMALAR SONUCU TÜRKİYE DE EKSİK BULUNAN YAYLI PİM SEKTÖRÜNE ADIM ATMIŞTIR. GEÇMİŞE DAYALI ÜSTÜN TECRÜBESİYLE BU SEKTÖRDE ÇOK İDDİALIDIR.
http://www.konpimsan.com
Diyarbakır Ziraat Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

2 - TETRA GROUP LTD.ŞTİ     PR:-1
TETRA GROUP LTD. ŞTİ MERSİN MERKEZLİ KURUMSAL BİR ŞİRKETTİR. SERTİFİKALI BODUR , YARI BODUR VE KLASİK MEYVA FİDANLARI ÜRETİMİ YAPMAKTADIR. AYNI ZAMANDA TÜRKİYE\'NİN HER YERİNDE ANAHTAR TESLİMİ MEYVA BAHÇELERİ TESİS ETMEKTE VE BÜNYESİNDEKİ ZİRAAT MÜHENDİSLERİYLE SİZLERE TARIMSAL DANIŞMANLIK VE TEKNİK HİZMET SUNMAKTADIR. BUNLARLA BİRLİKTE ŞİRKETİMİZ YATIRIMCISINA TARIMSAL VE TİCARİ ARAZİLERİN ALIM SATIMINDA MÜŞAVİRLİK HİZMETİ VERMEKTEDİR. SATMAYI YADA SATIN ALMAYI DÜŞÜNDÜĞÜNÜZ TÜRKİYE\'NİN HERHANGİ BİR YERİNDEKİ TARIMSAL VE TİCARİ ARAZİLERİNİZ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ. MODERN MEYVECİLİĞİN, TARIMSAL GAYRİMENKULÜN, TARIMSAL DANIŞMANLIĞIN, İYİ TARIM UYGULAMALARININ TOPLANDIĞI TEK ADRES TETRA TARIMSAL MÜHENDİSLİK VE GAYRİMENKUL LTD. ŞTİ.
http://www.tetragroup.com.tr
Diyarbakır Ziraat Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.