Rehber : Plastik Yan Sanayi Firmaları


Diyarbakır Şehrindeki Plastik Yan Sanayi Firmalarının Listesidir. Eğer sizinde Diyarbakır Şehrindeki Plastik Yan Sanayi kategorisinde firmanız varsa firmanızı ekleyerek Diyarbakır Şehrindeki Plastik Yan Sanayi ile ilgilenen müşterilerinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
* Sıralama Girilen şehir sayısının azlığına ve Google Pagerank Değerlerine Göre Yapılmaktadır. Aynı pagerankde olan iki sitenin birisi istanbul ve Diyarbakır Şehrindeki Plastik Yan Sanayi seçmişse, diğeri sadece Diyarbakır Şehrindeki Plastik Yan Sanayi seçmişse, sadece Diyarbakır Şehrindeki Plastik Yan Sanayi şehrini seçen üstte yer alır.


1 - Temalar Ltd     PR:-1
plastik güvenlik mühürü, plastik kelepçe, plakalık, plastik mühür, plaka altlığı, kelebek mühür, mühür, rakor kelepçesi, vana kesme aparatı, mühür teli imalatı ve satışı yapan firmamız sektörde patentli ürünleri ile ilk sırada yer almaktadır. Plastik mühür ve kelepçede her türlü ihtiyacınız için bizi arayınız.
http://www.temalar.com
Diyarbakır Plastik Yan Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

2 - RMA PLASTİK     PR:-1
plastik su depoları, asit depoları, taşıma tankları, salmura tanklar ıplastik paletler buzağıkulubeleri yakıt depoları oyungrupları ıplastik ürün yeplazesi yol bariyerleri. üertimi ve satışı yapılmaktadır. şirketimizi özel ürünler içinde arayabilirsiniz. kalıp üretimi de firmamız tarafından yapıldığı için ürün çeşidimiz de sıkıntı yoktur
http://www.rmaplastik.com
Diyarbakır Plastik Yan Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

3 - Yasar Plastik     PR:0
Kangal Sulama Boruları, PVC, Polietilen Ek parçalar, Özel Elektrik Boruları Kanıtlanmış kalitesi ve her geçen gün artan ürün yelpazesi ile iç pazarda yüz ağartan bir tesis. . . Diyarbakır'dan tüm Bölgeye açılan, bölge halkı için gurur ve umut kaynağı bir kuruluş. . .
http://www.yasarplastik.com
Diyarbakır Plastik Yan Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

4 - Kerem Plastik Elektrik San. Ve Tic .Ltd. Sti.     PR:0
Size ihtiyaciniz olan PVC granule fiyat verebilmek icin, asagidaki alti madde hususunda bizi bilgilendirmenizi rica ediyoruz; 1- Sertlik: 2- Yogunluk: 3- Kullanim alani: 4- Gerilim direnci: 5- Uzama: 6- Renk: Her turlu talep ve daha detayli bilgilendirme icin lutfen bizimle baglantiya geciniz.
http://www.keremplast.com
Diyarbakır Plastik Yan Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

5 - Hastek Plastik Sistemleri     PR:2
Kurulduğu günden bu yana plastik sektörünün gelişimine katkı sağlayan Hastek Plastik Sistemleri sektöre sunduğu makine desteğinin yanı sıra müşterilerine sağladığı hızlı ve kaliteli teknik destekle müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır. Plastik Enjeksiyon Makineleri Plastik şişirme makineleri Endüstriyel Soğutma ve Isıtma Sistemleri Kalıp Şartlandırıcılar Robot Otomasyon Sistemleri Plastik Kurutma Sistemleri Dozajlama ve Karıştırma Sistemleri Plastik Kırma Makineleri
http://www.hastek.com.tr
Diyarbakır Plastik Yan Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

6 - FENSA YAPI ALMAN PENCERE SİSTEMLERİ SANAYİ VE DIŞ TİCARET     PR:0
ALMAN KÖMMERLİNG VE SALAMANDER PVC PENCERE KAPI SİSTEMLERİ KIŞ BAHÇESİ PİLELİ SİNEKLİK ALMAN MOTORLU PANJUR GARAJ KAPISI DÜKKAN MAĞAZA KEPENKLERİ HEBESCHIEBE AĞIR SERİ SÜRME CAM BALKON VE CAM ODA NİTELİKLİ CAMLAR VE DİĞER TAMAMLAYICI SİSTEMLERİN İMALAT VE MONTAJINI YAPIYORUZ. 7/24 PENCERE HATTI 0216 466 0 826 akoseoglupvc@hotmail. com - alikoseoglupvc@gmail. com ALEMDAĞ CAD ÖYKÜ SK NO15/A ÜMRANİYE-İSTANBUL
http://fensa-alman-pvc.tr.gg
Diyarbakır Plastik Yan Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.