Rehber : Holdingler Firmaları


Diyarbakır Şehrindeki Holdingler Firmalarının Listesidir. Eğer sizinde Diyarbakır Şehrindeki Holdingler kategorisinde firmanız varsa firmanızı ekleyerek Diyarbakır Şehrindeki Holdingler ile ilgilenen müşterilerinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
* Sıralama Girilen şehir sayısının azlığına ve Google Pagerank Değerlerine Göre Yapılmaktadır. Aynı pagerankde olan iki sitenin birisi istanbul ve Diyarbakır Şehrindeki Holdingler seçmişse, diğeri sadece Diyarbakır Şehrindeki Holdingler seçmişse, sadece Diyarbakır Şehrindeki Holdingler şehrini seçen üstte yer alır.


1 - GEDPAY HOLDİNG A.Ş.     PR:-1
GEDPAY HOLDİNG, odaklandığı Gıda, Medya, Telekom, E-ticaret, Yemek Çeki, Yazılım, Gsm Operatörlerinin TL Yüklemeleri ve Kurumların Fatura Ödemeleri sektörleri alanlarında girişimciliği ve öncülüğü ile öne çıkmakta paydaşları için artan oranda değer yaratan ürün ve hizmetler sunmaktadır. Gerçekleştirdiği üretim ve ticari faaliyetlerde teknolojiyi, modern yönetim uygulamalarını etkin olarak kullanan GEDPAY HOLDİNG, kurumsal yönetimin ve etik değerlerin örnek bir uygulayıcısıdır. GEDPAY HOLDİNG\'in kurum kültürünü yenilikçilik, tutarlılık, esneklik, şeffaflık, kalite, sosyal sorumluluk, müşteri odaklılık ve ekip çalışması esasları oluşturmaktadır.
http://www.gedpayholding.com.tr
Diyarbakır Holdingler Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

2 - TAŞÇIBEY HOLDİNG A.Ş. ŞİRKETLER GRUBU     PR:0
TAŞÇIBEY HOLDİNG ŞİRKETLER GRUBU'nun içinde bulunan şirketler; TAŞÇIBEY TOUR, MERT AIR, THA, TAŞÇIBEY TECHNOLOGY. . . . BUNLAR SADECE 4 ŞİRKETTİR HOLDİNGİMİZİN TOPLAM ŞİRKETLERİ İSE 50'YE YAKINDIR. .
http://www.tascibeyholding.tr.gg
Diyarbakır Holdingler Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.