Rehber : Fuar ve Organizasyon Firmaları


Diyarbakır Şehrindeki Fuar ve Organizasyon Firmalarının Listesidir. Eğer sizinde Diyarbakır Şehrindeki Fuar ve Organizasyon kategorisinde firmanız varsa firmanızı ekleyerek Diyarbakır Şehrindeki Fuar ve Organizasyon ile ilgilenen müşterilerinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
* Sıralama Girilen şehir sayısının azlığına ve Google Pagerank Değerlerine Göre Yapılmaktadır. Aynı pagerankde olan iki sitenin birisi istanbul ve Diyarbakır Şehrindeki Fuar ve Organizasyon seçmişse, diğeri sadece Diyarbakır Şehrindeki Fuar ve Organizasyon seçmişse, sadece Diyarbakır Şehrindeki Fuar ve Organizasyon şehrini seçen üstte yer alır.


1 - Metrekare Fuarcılık     PR:-1
METREKARE FUARCILIK olarak biz 14 yıldır sektörün eksikliklerini ve yanlışlarını iyi analiz edip düzenlemeler yaparak çözüm ortağınız olduk. Yeni stratejiler belirlemek ve kendini durmadan geliştirmek için tecrübeli ve profesyonel ekibmiz ile çalışmalarımıza devam ediyoruz. Yıllardır birçok başarılı projeye imzasını atan firmamız sektörün nabzını tutmaktadır. METREKARE FUARCILIK yurtiçi ve yurtdışı fuarlarınızda size en iyi hizmeti verebilecek uzman kadro ve lojistiğe sahiptir. İlke edindiğimiz başlıca unsurumuz \"müşteri memnuniyetidir\". Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma sistemimiz sayesinde müşteri portföyümüz sürekli artmaktadır. İhtiyaçlara yanıt vermenin yanı sıra beklentilerin üzerinde hizmet sunma politikasıyla yolumuza devam ediyoruz. Her geçen gün sunduğumuz hizmetleri geliştirmemiz ve yenilikleri takip etmemiz sizlere daha profesyonel hizmet vermemizi sağlamaktadır. METREKARE FUARCILIK ihtiyaçlarınıza ve isteklerinize yönelik en uygun tasarımı kaliteli, bütçenize uygun ve hızlı bir şekilde sizi sahada profesyonel bir şeklide yansıtacak yapı teknolojilerine ayak uydurarak bütün stand tiplerini \"Ahşap, Maxima ve Modüler\" çalışmalarını hizmetinize sunar.
http://www.metrekarefuar.com
Diyarbakır Fuar ve Organizasyon Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

2 - Arkhe Mimarlık     PR:-1
Hayata güzellik katan her şeyi destekliyoruz. Estetik kaygıları ön planda tutan tasarımlara imza atıyoruz. Üretimin her aşamasında neredeyse devasa “büyüteçlerle” çalışıyoruz. Deneyim bizim için yetenekle eşanlamlı. . . Her geçen gün daha çok büyüyor, daha çok deneyim kazanıyor ve oryantasyon alanlarımızı artırıyoruz. Gülümseyen her müşterimiz, her iş ortağımız, hayatlarına güzellik katmak için çabaladığımız gönül dostlarına dönüşüyor bizim için. . . Çünkü biz Arkhe’yiz!
http://www.arkhemimarlik.com
Diyarbakır Fuar ve Organizasyon Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

3 - BARLAS METAL ELEKTROSTATİK TOZ BOYAMA VE AHŞAP DESEN TRANSFER BOYAMA.LTD.ŞTİ     PR:0
Giydirme Cephe, Polikarbonat Levha Uygulamalar, Alüminyum Kompozit Panel, Otomatik Kapı, Elektrostatik Toz Boyama, Ahşap Desen Transfer Boyama, Alüminyum Korkuluk ve Küpeşte, Alüminyum Doğrama ve Plastik Doğrama konularında 1994 yılından itibaren gelişen teknolojisi ve hizmet anlayışı ile birçok başarılı projeye imza atmıştır.
http://www.barlasmetal.com.tr
Diyarbakır Fuar ve Organizasyon Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

4 - FAIRFUAR.COM : ONLINE FUAR VE SEKTÖREL MEDYA KANALI     PR:-1
Fuar Medyasi Fairfuar. com, Güncel Fuar Ve İş Etkinlikleri Takvimi, Türkiye Fuarlari, Dünya Fuarlari, Sektör Haberleri, Güncel Firma Rehberi Otel Rehberi Tedarikçi Rehberi Fuarlardan Resimler Video Yayinlari Ve Yenilenen Yüzü İle Karşinizda.
http://www.fairfuar.com
Diyarbakır Fuar ve Organizasyon Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

5 - EVENTALİCE ORGANİZASYON     PR:-1
Eventalice, işinin eğitimi almış ekibi ve tecrübesi ile her türlü organizasyonunuzu proje hassasiyetiyle değerlendirecek, size özel öneriler sunacak, profesyonel çözüm ortakları ile birlikte etkinliklerinizi eksiksiz bir şekilde organize edecektir.
http://www.eventalice.com.tr
Diyarbakır Fuar ve Organizasyon Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

6 - YEDİTEPE STAND UYGULAMA TASARIM İNŞAAT SAN.TİC.LTD.ŞTİ     PR:-1
Yeditepe Stand, katılacağınız yurt içi veya yurt dışındaki fuar, kongre, konferans gibi organizasyonlarınızda profesyonel hizmet anlayışıyla sorunsuz bir şekilde hedef kitlenize ulaşmanızı sağlamak ve prestijinizi en iyi şekilde yansıtabilmeniz için çalışırız. Organizasyonlarınızda sizin yükünüzü hafifletmek için tüm gereksinimlerinizi tespit ederek size en uygun standı tasarlar ve eksiksiz olarak montajını yapıp zamanında size teslim ederiz.
http://www.yeditepestand.com.tr
Diyarbakır Fuar ve Organizasyon Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

7 - Standcim Modüler ve Ahsap Fuar Stand Sistemleri     PR:-1
Modüler Stand, Ahsap Stand, Moduler ve Ahsap Fuar Stand, Fuar Stand Kiralama, Fuar Stand Malzeme Kiralama, Fuar Stand Uygulama, Fuar Stand Tasarım, Dijital Baskı, Dijital Giydirme, Promosyon Ürünler v. b
http://www.standcim.com
Diyarbakır Fuar ve Organizasyon Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

8 - Elka Fuar     PR:-1
Elka Fuarcılık Yurtiçi ve yurtdışı fuarcılık hizmetleri, iş görüşmeleri ve yayıncılık alanında faaliyet göstermekteyiz. Ambalaj ve İnşaat sektöründe faaliyette olan aile şirketlerimize, Fuarcılık sektöründe faaliyette olacak bir firma daha eklenmiştir.
http://www.elkafuar.com
Diyarbakır Fuar ve Organizasyon Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

9 - Berfin Ajans Fuar Organizasyon ve Reklam Hiz.     PR:1
Hizmet vermeye başladığı 2002\\\'den bu güne sizlerle birlikte olmaya devam etmektedir. Kendini sürekli yenileyen değerlerini koruyan fikir ve proje üretme fabrikası gibi, süreç içerisinde kendini üretken kılıp, internet hizmetleriyle başlayıp Fuar Tedarik Organizasyon, Matbaa, Promosyon, Medya Danışmanlık Eğitim ve yazılım ihtiyaçlarınız için bugün kople çözüm ortaklarınız arasında yer almaktadır. Tüm Türkiye'ye ve Yurt dışında hizmet veren Ajansımız bir çok hizmetiyle bugün de yanınızda.
http://www.berfinajans.com
Diyarbakır Fuar ve Organizasyon Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

10 - Fokus Mimarlık     PR:-1
Dünyanın Her Yerindeki Fuar Katılımlarınızda Stand Alana Otel Bedava 60 tlden başlayan modüler stand 80 tlden başlayan ahşap stand 40 $dan başlayan otel hizmetleri. . . . Şirketimiz 2007 yılında İstanbul Mecidiyeköy merkezli kurulmuştur. 2008 yılında Almanya da 130 yıllık stand tecrübesi bulunan VOSGERAU ile ortak olmuştur. 10. 000 m2 depo 5. 000 m2 imalatımız bulunmaktadır. Deneyimli çalışanlarıyla birlikte başarılı çalışmalara imza atarak, kuruluşundan bu yana birçok firmaya stand tasarımı yapmıştır. Mağaza, ofis, ev, fuar ve ürün stand Tasarım&İmalat&Uygulama, Kongre Organizasyonları, Fuar Organizasyonları, Seminer Organizasyonları, Ürün ve Hizmet Lansmanları, Aile Günü Organizasyonları, Yurtiçi ve Yurtdışı Bayi Toplantıları ve Gezileri, Yurtiçi ve Yurtdışı Otel Rezervasyonları, Yurtiçi ve Yurtdışı Uçak Bileti Rezervasyonları, Standart ve Lüks Araç Kiralamaları, Havalimanı Transferleri, Vize Takibi gibi birçok noktada komple hizmet vermeye çalışmaktadır. Yurtdışında çalışma gösterdiğimiz ülkeler; Avrupa Birliği Ülkelerinin tamamı Afrika Ülkeleri ve Ortadoğu ülkeleridir. Ayrıca Tüm Türkiye’de de faaliyetlerimize devam etmekteyiz.
http://www.fokusmimarlik.com
Diyarbakır Fuar ve Organizasyon Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

11 - 7S GRUP-Tam Hizmet Fuar Ajansı     PR:-1
7S GRUP olarak sizlere ahşap, modüler, oktonorm fuar stand tasarım&imalat&uygulama hizmetleri vermekteyiz. Ayrıca mağaza dekorasyonları, ev, ofis tasarımları, özel ürün tasarımları sizlerden gelecek talepler doğrultusunda tasarımlar hazırlamaktayız. Kurumsal Kimlik çalışması, Basılı Medya Çalışmalarını sizler için hazırlamaktayız.
http://www.7sgrup.com
Diyarbakır Fuar ve Organizasyon Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

12 - MUSON PRODÜKSİYON     PR:0
WEBCAST UYGULAMALARI, CANLI YAYINLAR, KAMERA ÇEKİMLERİ, MONTAJ SİSTEMLERİ, ÖZEL KAMERA ÇEKİM EKİPMANLARI, İNTERNET CANLI YAYINLARI, TOPLANTI, FESTİVAL, ŞENLİKLER, FİRMA TANITIM FİMLERİ, YURTDIŞI CANLI YAYINLAR, İNTERNET TV KURULUMLARI, DUBLAJ SİSTEMLERİ,
http://www.muson.tv
Diyarbakır Fuar ve Organizasyon Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

13 - BAŞKENT GROUP     PR:-1
Hastaneler, Oteller, Hoteller, Misafirhaneler, Konukevleri, Termal Oteller, Kaplıcalar, Güzellik Salonları, Tıp Merkezleri, Restorantlar, Pansiyonlar, Giyim Mağazalarına Yönelik Tek Kullanımlık Hijyen ve Promosyon Ürünlerinin İmalatını Yapmaktadır. Firmamız, Havlu Terlik, Bornoz Çeşitleri, Tela Terlik, Kaymaz Tabanlı Termal Terliği, Havuz Terliği, Pedikür Terliği, Hasta Önlüğü, Doktor Önlüğü, Sedye Örtüsü, Maske, Bone, Tek Kullanımlık Hijyen Ürünler, Minik Sargılı Sabun, Kese, Lif Çeşitleri, Galoşlar, Promosyon Tele (bez) Çanta , Graft Kağıt Çanta, Elbise Kılıfı , Menü Kapları ( deriden), Tuz, Şeker, Kürdan, Baharat Çeşitleri, Çatal Kaşık Kılıfı, Islak Mendil, ve Tüm Matbaa İşlerini Siz Değerli Müşterilerimize Sunmaktan Onur Duymaktayız. Ürettiğimiz terlikler tamamen kendi imalatımızdır. Havluları özel imal edilmekte olup isteğe göre gramajları değişebilir. Taban olarak 3mm-5mm arası 1. sınıf EVA ürünü kullanılmaktadır. Müşterilerimizin talebine göre seçeneklerimiz mevcuttur. Talebe göre terliklerimizin üst kısmına nakış, serigraf baskı uygulayabilmekteyiz. Kenar biyelerimiz 80gr standart beyaz olup logoların rengine uygun biye renkleri sunabilmekteyiz. Terliklerimizin çift olarak şeffaf poşetlerde ağzı kapalı olarak ambalajlanmaktadır. Ayrıca; BAŞKENT BUKLET olarak Promosyon Çantası Fuar Çantası ve Reklam Çantası piyasasında siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermek için büyük bir çaba göstermekteyiz. Müşteri memnuniyeti ilkesiyle, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamaya yönelik üretimler gerçekleştiren BAŞKENT BUKLET ; Promosyon Çanta ve Reklam Tanıtım Çanta Baskısı alanında kapsamlı hizmet sunmaktadır. üretim zincirine giren talepler en uygun maliyetle zamanında üretilip, kalite kontrolden geçtikten sonra teslim edilir. % 100 doğaya geri dönüşümlü tela ( spunbond nonvowwn ) örgüsüz ve dokusuz kumaş kullanmaktayız, kullanım alanları, mağazalar, fuar, kongre, seminer, festival, sempozyum vb. alanlardır.
http://www.baskentbuklet.net
Diyarbakır Fuar ve Organizasyon Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

14 - HAYAL ORGANİZASYON     PR:0
DÜĞÜN NİŞAN ÖZEL GÜN KOKTEYL VE AÇILIŞLARDA;SAHNE SANATÇI HOST HOSTES HAVAİFİŞEK BALON DEKORASYONU SES VE LAZER GÖSTERİLERİ İÇ MEKAN SÜSLEMELERİ İLE HİZMETİNİZDE
http://www.hayalorganizasyon.net
Diyarbakır Fuar ve Organizasyon Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

15 - CSG The Event Company     PR:3
CSG The Event Company 2002 yılında yurtiçinde ve yurtdışında kongre, konferans, seminer, toplanı vb. gibi çeşitli organizasyonlarda ses-görüntü sistemleri başta olmak üzere bir çok hizmeti tek elden müşterilerine sağlamak amacıyla kurulmuş butik ve refarans ağırlıklı bir teknik prodüksiyon firmasıdır. Kısa zamanda gelişip büyüyen CSG’nin başlıca hedefi bünyesinde bulunan 50’yi aşkın deneyimli personeli ile, yurt çapına yerel ve uluslararası organizasyonlardahizmet vermektedir. Say
http://www.csg.com.tr
Diyarbakır Fuar ve Organizasyon Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

16 - BALONCUM REKLAM TANITIM ORGANİZASYON     PR:1
Balon süsleme ve organizasyon hizmetleri vermekteyiz. Balon, lobo basklı balon, uçan balon, zeplin balon, balonuc , balon dekorasyon, yer balonu, fly tube, yol takı, çaça balon, jumbo balon, kalp balon, balon demeti, balondan şekiller, balonda figürler, nazar boncuğu, palyaço, balon shop, ballon shop, ballons shop, ballon, helyuım ballon, helyum balon, helium balon, ballons, balloon sales, parti süsleme, reklam, dekor, dekorasyon, hediye, ballon, ballons, balloon company, balloon production, balo
http://www.baloncum.com
Diyarbakır Fuar ve Organizasyon Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

17 - hokkabazlar organizasyon     PR:0
hokkabazlar organizasyon kendi kulvarında geniş organizasyon ağı ile siz müşterilerimize tam hizmeti sunmaktadır hizmetlerimiz:palyaço-palyaco-balon dekorasyon-balon süsleme-ses sistemi-sihirbaz-kamera çekimi-havai fişek-fotoğraf çekimi-doğum günü-sünnet düğünü-kokteyl-alevbaz-jonglör-tahta bacak-masa süsleme-sandalye süsleme-bando takımı-latin orkestrası-balkan orkestrası
http://www.hokkabazlar.com
Diyarbakır Fuar ve Organizasyon Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.