Rehber : Birlikler& Dernekler Firmaları


Diyarbakır Şehrindeki Birlikler& Dernekler Firmalarının Listesidir. Eğer sizinde Diyarbakır Şehrindeki Birlikler& Dernekler kategorisinde firmanız varsa firmanızı ekleyerek Diyarbakır Şehrindeki Birlikler& Dernekler ile ilgilenen müşterilerinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
* Sıralama Girilen şehir sayısının azlığına ve Google Pagerank Değerlerine Göre Yapılmaktadır. Aynı pagerankde olan iki sitenin birisi istanbul ve Diyarbakır Şehrindeki Birlikler& Dernekler seçmişse, diğeri sadece Diyarbakır Şehrindeki Birlikler& Dernekler seçmişse, sadece Diyarbakır Şehrindeki Birlikler& Dernekler şehrini seçen üstte yer alır.


1 - diyarbakır görme engelliler spor kulübü derneği     PR:-1
2005 yılından beri faaliyetlerini kısıtlı imkanlarla yürütmeye çalıştığımız kulübümüz gerek yurtiçi gerekse yurtdışı bir çok başarıya imza atmıştır. Amacımız, kentimizde yaşayan görme engelli bireyleri spor yoluyla toplumla kaynaşmalarını sağlamak ve özgüven kazandırmaktır. Görme Engelliler Spor Federasyonunun 20-23 Eylül 2010 tarihleri arasında Aksaray’da düzenlediği futsal B2-b3 Türkiye şampiyonasına kulübümüz Diyarbakır Görme Engelliler Spor Kulübü (digespor) Diyarbakır\'ı temsilen katılmıştır. 13 takımın katıldığı turnuvada kulübümüz 2010 yılı Türkiye şampiyonu olmuştur. diyarbakır\'a önemli başarılar kazandıran kulübümüzün sahiplenilmesi ve sponsor olunması gerektiği kanaatindeyiz.
http://www.digespor.com
Diyarbakır Birlikler& Dernekler Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

2 - NBB interaktif ürün Borsası Ltd     PR:0
20 sektörde Dünyadaki seçkin Firmalarin önderliğinde Seçkin Firmalarin Seçkin ve Güvenilir ürünlerinin sunulduğu ve satildiği Tüm Müşteriler ve Alimlarin NBB Borsa Yönetiminde ve Güvenliğinde Sunuldugu Bir ürün Borsası Sizleride yanında Görmek ister. Yapilacak tek sey önce geçici kayıt işlemi yapmak daha sonra şirket bilançolarini kayıt belgesini ve yetkilinin Pasaport veya kimlik bilgilerinizi sunmak bu belgeler teyit edildikten sonra 1 aylik Gold uyelikle hemen sistemden yararlanabilirsiniz.
http://www.e-c2c.com
Diyarbakır Birlikler& Dernekler Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.