Rehber : Organize Sanayi Siteleri Firmaları


Çorum Şehrindeki Organize Sanayi Siteleri Firmalarının Listesidir. Eğer sizinde Çorum Şehrindeki Organize Sanayi Siteleri kategorisinde firmanız varsa firmanızı ekleyerek Çorum Şehrindeki Organize Sanayi Siteleri ile ilgilenen müşterilerinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
* Sıralama Girilen şehir sayısının azlığına ve Google Pagerank Değerlerine Göre Yapılmaktadır. Aynı pagerankde olan iki sitenin birisi istanbul ve Çorum Şehrindeki Organize Sanayi Siteleri seçmişse, diğeri sadece Çorum Şehrindeki Organize Sanayi Siteleri seçmişse, sadece Çorum Şehrindeki Organize Sanayi Siteleri şehrini seçen üstte yer alır.


1 - Işık Makina Sanayi     PR:-1
IŞIK MAKİNA 2004 yılında Çorum Küçük San. bölgesinde un-irmik makinaları üretmek üzere kurulmuştur. Firmamız bünyesinde Vals Topu, Taşlama, Dişleme ve Kumla işinide büyük titizlikle kaliteden ödün vermeden ve çağın standartlarına uygun olarak üretimlerimiz gerçekleştirmektedir. Bünyemizde bulundurduğumuz teknik kadro ile; 0, 01mm eksenler arası hassasiyet diyagrama göre %100 kalem profili, ışık testi ve kumlama önemsediğimiz değerlerdir. Saygılarımızla IŞIK MAKİNA SANAYİ
http://www.isikmak.com
Çorum Organize Sanayi Siteleri Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

2 - AYMAS AYNA MAHRUTİ VE DİŞLİ İMALAT SAN.     PR:0
ÖZELLİKLER AYNA MAHRUTİ DİŞLİSİ OLMAK ÜZERE HER TÜRLÜ DİŞLİ İMLATINI 20 SENELİK TECRÜBEMİZLE FAALİYET GÖSTERMEKTEYİZ.
http://www.aymasdisli.com
Çorum Organize Sanayi Siteleri Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.