Rehber : İthalat/ İhracat Firmaları


Çorum Şehrindeki İthalat/ İhracat Firmalarının Listesidir. Eğer sizinde Çorum Şehrindeki İthalat/ İhracat kategorisinde firmanız varsa firmanızı ekleyerek Çorum Şehrindeki İthalat/ İhracat ile ilgilenen müşterilerinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
* Sıralama Girilen şehir sayısının azlığına ve Google Pagerank Değerlerine Göre Yapılmaktadır. Aynı pagerankde olan iki sitenin birisi istanbul ve Çorum Şehrindeki İthalat/ İhracat seçmişse, diğeri sadece Çorum Şehrindeki İthalat/ İhracat seçmişse, sadece Çorum Şehrindeki İthalat/ İhracat şehrini seçen üstte yer alır.


1 - Zahir uluslararası Tic. Ltd. Şti     PR:-1
***Hali hazırda pazarlarımızın bulunduğu ülkelere ülkemiz üreticisinin ürünlerinin satışı ve pazarlaması. . ***Bunun için önce bizimle iletişime geçin mümnkün olduğunca elinizde e-kataog, katalog yada ürünlerinizin fotoğrafları bulunsun.
http://www.zahirgrup.com
Çorum İthalat/ İhracat Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

2 - İstanbul Makina Pazarlama San Tic Ltd     PR:0
İstanbul Makina Pazarlama Limited Şirketi 1997 de kurulmuş olan şirketimiz 1998 yılından itibaren aktif olarak faliyettedir. Çalışmalarımızın en önemli prensibi müşterilerine, uygun kaliteli malzeme , kaliteli servis ve uygun fiyat politikası ile hizmettir. Firmamız Alman JAKOB BOSS firmasının Türkiye mümessilliği ile iş hayatına başlamış ve halen İSCAR IMC grubun Avrupa yakası bayiliği, GUHRING kesici takımların Avrupa yakası bayiliği ile faliyetlerini sürdürmektedir. Yaptığımız tüm ç
http://www.istmakina.com
Çorum İthalat/ İhracat Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

3 - Great Style Technology     PR:-1
Biz Great Style Technology olarak 2008 yilindan beri Cinde yerlesik olarak bulunmakla birlikte Shanghai, Guangzhou ve Wenzhou sehirlerinde baglantilarimiz bulunmaktadir. Vermis Oldugumuz Hizmetlerimiz; 1- Detaylı Ürün ve Fiyat araştırması Ticaretini yapmayı düşündüğünüz ürünle ilgili üreticileri tespit ederiz. Fabrika ve ürünler ile ilgili detaylı bilgileri toplarız. Yapacağımız 1 haftalik araştırmadan sonra size ürünler ile ilgili detaylı rapor hazırlarız. Bildiğiniz üzere Çinde aynı malı bir çok fabrika üretilebilmekte ve aynı zamanda internet ortamında bir çok güvenirliliği olmayan aracılar ve sahte firmalar olmaktadır. Yapacağımız araştırma ile birlikte sizi bu firmalardan korumuş olur, yapacağınız birçok masrafıda engellemiş oluruz. 2- Fabrika Kontrolü Çinde istediğiniz ürünle ilgili araştırmanızı yaptınız ancak kalitesi ve fabrikanin kendisi ile ilgili şüpheleriniz var. Buraya kadar gelmenize gerek yok. Sizin adınıza, uzman arkadaslarımız fabrikayı yada fabrikaları ziyarette bulunur, resimli ve görüntülü bir rapor hazırlarız. 3- Ürün ve Kalite Kontrolü Ithal etmek istediginiz ürünü buldunuz ve malın üretimi aşamasına geldiniz. Üretim esnasında malın doğruluğundan emin olmak istiyorsanız ürünle ilgili bir ara kontrol yapılır, gerekirse numune alınıp alıcıya gönderilir. 4- Mal Yüklemesi ve Son kontrol Yapılmasını bizce zorunlu gördüğümüz hizmetimizdir. Ürünü sipariş verdikten sonra, firma bize malların hazır olduğuna dair bilgi verir. Sizin dikkat etmemizi istediğiniz diğer özelliklerin son kontrolünü yapar, malların konteynırlara yüklenmesini fabrika ile beraber yaparız. Gerekli resim ve video çekimlerini en geç bir gün içerisinde size ayrıntılı olarak ulaştırırız. 5- Çince tercümanlık ve Rehberlik 6- Sipariş ve Üretim Fiyat, kalite ve standartlar kesinleştirildikten sonra anlaşmada belirlenen avans ödenir ve üretim başlar. Belirlenen mal teslim tarihinden sapmayacak şekilde malların üretilmesi için firmalar ile sürekli iletişim halinde oluruz.
http://www.grtstyl.com
Çorum İthalat/ İhracat Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

4 - vec solar     PR:-1
yüksek verimli düşük elektrik tüketimi yapan, ledli sokak armatürleri ve solar enerji ürünleri imalatı, solar trafik, solar enerji, ve güneş enerjili sokak aydınlatması , ithalat ve ihracat firması led trafik tabelası ledli aydınlatma ürünleri
http://www.vecsolar.com
Çorum İthalat/ İhracat Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

5 - Greysan İş Makinaları Yedek Parça İç Ve Dış Ticaret     PR:-1
GREYSAN İŞ MAKİNALARI YEDEK PARÇA İÇ VE DIŞ TİCARET CATERPILLER KOMATSU VOLVO CHAMPION MITSUBISHI VE DİĞER MARKA İŞ MAKİNALARI DOZER LODER GREYDERVE KANAL KAZICI İŞ MAKİNALARI YEDEK PARÇALARI VE FİLTRELERİ
http://www.greysan.com
Çorum İthalat/ İhracat Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

6 - WATERWELL SU ARITMA     PR:-1
evsel su arıtma , sanayıı tıpı su arıtma dıyalız makınaları ters ozmoz ve kımyasalları bahçe cıftlık fabrıka sularını arıtma ve yumusatma sıstemlerı ofıs ve ıs yerlerı ıcın su arıtma toptan ve prekende satıslarımız mevcuttur.
http://www.rmzsuaritma.com
Çorum İthalat/ İhracat Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

7 - GOST-STAR SERTİFİKA MERKEZİ     PR:0
RUSYA, UKRAYNA, KAZAKİSTAN BEYAZ RUSYA İÇİN ZORUNLU OLAN KALİTE SERTİFİKALARI RUSYA GOST-R, UKRAYNA UKR-SEPRO, KAZAKİSTAN GOST-K, BEYAZ RUSYA BELTS SERTİFİKALARI TEMİNİ. . .
http://www.goststar.com
Çorum İthalat/ İhracat Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

8 - AYKONT ULUSLARARASI TAŞIMACILIK RAMAZAN UĞURLU     PR:0
uluslararası komple ve parsiyel taşımacılığı hizmeti vermekteyiz (havayolu , karayolu ve denizyolu) taleplerinizi bekler iyi çalışmalar dilerim
http://www.AYKONT.COM
Çorum İthalat/ İhracat Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.