Rehber : Dış Ticaret Şirketleri Firmaları


Çorum Şehrindeki Dış Ticaret Şirketleri Firmalarının Listesidir. Eğer sizinde Çorum Şehrindeki Dış Ticaret Şirketleri kategorisinde firmanız varsa firmanızı ekleyerek Çorum Şehrindeki Dış Ticaret Şirketleri ile ilgilenen müşterilerinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
* Sıralama Girilen şehir sayısının azlığına ve Google Pagerank Değerlerine Göre Yapılmaktadır. Aynı pagerankde olan iki sitenin birisi istanbul ve Çorum Şehrindeki Dış Ticaret Şirketleri seçmişse, diğeri sadece Çorum Şehrindeki Dış Ticaret Şirketleri seçmişse, sadece Çorum Şehrindeki Dış Ticaret Şirketleri şehrini seçen üstte yer alır.


1 - MURA İÇ VE DIŞ TİCARET     PR:-1
MURA İç ve Dış Tic. , Ekmek fırınları ve fırıncılık ekipmanları, çelik konstrüksiyon, akaryakıt sistemleri başta olmak üzere çeşitli sektörlerde faaliyet göstermektedir. Firmamızın amacı her zaman müşterilerin taleplerine en doğru ve profesyonelce cevap verip, ülkemizi en iyi şekilde temsil etmektir. İhracatlarımız ile ülke ekonomisine katkıda bulunmak bizim en önemli ilkemizdir.
http://www.mura.com.tr
Çorum Dış Ticaret Şirketleri Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

2 - İSTPEK CONSULTANCY     PR:-1
Globalleşen günümüz dünyasında sınırların ortadan kalkması ve dünyamızın ufak bir pazar haline gelmesiyle rekabet en üst düzeye çıkmış bulunmaktadır. Gelişmiş ülkelerde bir yandan iletişim teknolojisi hızla gelişirken, diğer taraftan da küreselleşmenin beraberinde getirdiği rekabet şartlarına uyum sağlayamayan firmalar hızla değişen yenidünya düzeninde hak ettikleri yerlere ulaşamayıp ekonomik faaliyetlerini devam ettirmede bir hayli zorlanmaktadırlar. Türkiye pazarı, Çin mamülleri açısından hergeçen gün büyümesini devam ettirmektedir. Çin\'de üretilen bir ürün, genelde onlarca farklı fabrikada ve şehirde üretilmektedir. Doğal olarak her bir fabrikanın ürün kalitesi, fiyatı, üretim süresi bir birinden farklıdır. Bu noktada Çin ile ticaret yapacak olan kişilerin özellikle Çin\'de ticaret yapmadan önce bir ön araştırma yaptırmaları ve aranan ürünü ve kaliteyi bulduktan sonra, ürünün Çin\'den çıkana kadar bütün aşamalarının takibini yaptırması genele mal olmuş ve tavsiye edilen bir durumdur. Zaten hali hazırda birçok uluslararası, Amerikalı, Avrupalı, Japon ve daha birçok ülkeden danışmanlık firması Çin’in farklı şehirlerinde danışmanlık hizmeti vermektedir. İSTPEK olarak firmalara sunduğumuz belli başlı hizmetlerimiz; -Pazar araştırmaları, -Numune gönderleri, -Fabrika ziyaretleri ve ziyaret sonrası raporlama faaliyeti, -Kalite garanti sözleşmesinin firmayla yapılarak tarafınıza bildirilmesi, -Üretim süresi, yükleme, ödeme gibi detayların hazırlanacak olan proforma fatura ile tarafınıza bildirilmesi, -Vermiş olduğunuz siparişlerle alakalı olarak kalite kontrollerinin, ara kontrollerin ve son kontrollerin yapılarak yükleme organizasyonun tamamlanması ve sizle olan bilgi akışının hep üst düzeyde olması olarak sıralıyabiliriz. Rekabetçi fiyatlarla, kalite gerçeğini güven ortamında elde etmek istiyorsanız, sizleri İSTPEK ile çalışmaya bekliyoruz…
http://www.istpek.com
Çorum Dış Ticaret Şirketleri Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

3 - RS ITHALAT IHRACAT LOJISTIK SAN.VE TIC.LTD.STI     PR:-1
Firmamiz dis ticaret ve danismanlik firmasidir, firmanizin ihtiyaci olan tum yurt disi islemler icin cozum ortaginizdir. Yurt disindan urunlerinizi tedarik etmek veya urettiginiz urunler icin pazarlama faaliyetlerini surdurmek baslica faaliyetlerimiz arasindadir. Ayni zamanda yatirim tesvik , ithalat ve ihracat tesvikleri alimi ve kullanimi ile kosgeb ve ekonomi bakanligi desteklerinizi takip ederek firsatlari sizin icin avantaja donusturur.
http://www.rsgrupltd.com
Çorum Dış Ticaret Şirketleri Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

4 - GOST STAR SERTİFİKA MERKEZİ     PR:0
RUSYA, UKRAYNA İHRACATI İÇİN ZORUNLU OLAN KALİTE SERTİFİKALARINI VERMEKLE YÜKÜMLÜ RUSYA FEDERESYONU VE UKRAYNA DEVLETİNCE ONAYLANMIŞ BİR FİRMAYIZ. KALİTE SERTİFİKALARINIZI TEMİN ETMEKTEYİZ.
http://www.goststar.xom
Çorum Dış Ticaret Şirketleri Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.