Rehber : Basın Yayın Sektörü Firmaları


Çorum Şehrindeki Basın Yayın Sektörü Firmalarının Listesidir. Eğer sizinde Çorum Şehrindeki Basın Yayın Sektörü kategorisinde firmanız varsa firmanızı ekleyerek Çorum Şehrindeki Basın Yayın Sektörü ile ilgilenen müşterilerinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
* Sıralama Girilen şehir sayısının azlığına ve Google Pagerank Değerlerine Göre Yapılmaktadır. Aynı pagerankde olan iki sitenin birisi istanbul ve Çorum Şehrindeki Basın Yayın Sektörü seçmişse, diğeri sadece Çorum Şehrindeki Basın Yayın Sektörü seçmişse, sadece Çorum Şehrindeki Basın Yayın Sektörü şehrini seçen üstte yer alır.


1 - Gürsel Yayınevi     PR:2
Çorum'da ilk Yayınevi
http://www.corumlu.com
Çorum Basın Yayın Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

2 - ÖZCAN MATBAA     PR:0
MATBAA VE REKLAM KARTVİZİT DAVETİYE FATURA EL İLANI BROŞÜR KATALOK TABELA DİĞİTAL BASKI IŞIKLI IŞIKSIZ REKLAM TAHSİLAT MAHBUZU SİPARİŞ FİŞİ
http://www.ozcanmatbaa.com
Çorum Basın Yayın Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

3 - İKİ KANAT Basım ve Yayıncılık     PR:0
İKİ KANAT Basım ve Yayıncılık' matbaa ortamında her türlü alternetifler sunar ve taklit eden değil farklılıklar üreten ve kalite ve kalifiye altyapıyı gözleyerek takip eden, gözcü değil öncü olarak anın ötesinde anlarda dondurarak geleceğe kalite çercevesi olacak, iş ve iz cevablarınızla süratli teslimat ve kaliteli baskı olarak dönecektir.
http://www.ikikanat.com
Çorum Basın Yayın Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

4 - Ofset Matbaa Tanıtım Tasarım     PR:1
Türkiye'de bir ilki gerçekleştirerek internet üzerinden matbaacılık hizmeti veren firmamız tüm sektörlerde basılı, görsel, yayıncılık, tasarım uygulama, kutu ambalaj, dergi, bülten, broşür, katalog, kurumsal kimlik çalışması, dosya, kağıt poşet, dönkart, pankart, çeşitli matbu evrakları, bloknot, etiket, gibi konularda tasarım, uygulama, baskı ve cilt olarak paket teslimi tüm hizmetleri online olarak vermektedir.
http://www.ofsetmatbaa.com
Çorum Basın Yayın Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.