Rehber : Alüminyum ve Yan Sanayi Firmaları


Çorum Şehrindeki Alüminyum ve Yan Sanayi Firmalarının Listesidir. Eğer sizinde Çorum Şehrindeki Alüminyum ve Yan Sanayi kategorisinde firmanız varsa firmanızı ekleyerek Çorum Şehrindeki Alüminyum ve Yan Sanayi ile ilgilenen müşterilerinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
* Sıralama Girilen şehir sayısının azlığına ve Google Pagerank Değerlerine Göre Yapılmaktadır. Aynı pagerankde olan iki sitenin birisi istanbul ve Çorum Şehrindeki Alüminyum ve Yan Sanayi seçmişse, diğeri sadece Çorum Şehrindeki Alüminyum ve Yan Sanayi seçmişse, sadece Çorum Şehrindeki Alüminyum ve Yan Sanayi şehrini seçen üstte yer alır.


1 - Şirvanlı Alüminyum Döküm ve Metal İşl.San A.Ş     PR:-1
Şirvanlı Alüminyum Döküm 9, 500 m² kapalı alanı bulunan Gebze Küçük Sanayi Bölgesinde ki Yeni Fabrikasında faaliyetlerine devam etmektedir. Alüminyum Kum Döküm, Alüminyum Kokil Döküm ve Alüminyum Enjeksiyon Döküm yöntemlerini kullanarak Alüminyum Döküm parçalar üretmektedir. Firmamızda Kalıp hane, Model hane ve İşleme bölümlerimiz bulunup teknik resim, 3D veya numune üzerinden ölçülendirme yapılarak kalıp yada modelleme yapılmakta olup çok kısa sürede prototip numune üretilmektedir. Ölçü kontrolleri, hassasiyet, sızdırmazlık ve istenen diğer testler yapıldıktan sonra seri üretime geçilmektedir. Şirvanlı Alüminyum Döküm Entegre bir tesis olup tüm aşamaları kendi bünyesinde yapmaktadır. Askeri Savunma sanayi Parçaları, Otomotiv Ana ve Yan Sanayi Parçaları, Makine İmalat Sanayi Parçaları, Araç Volan Muhafazaları, Araç Yağ Karteri, Tarım makinaları Parçaları, Hava Kompresör Parçaları, İtfaiye Araç Üstü Ekipmanları, Pompa Gövde parçaları, LPG-CNG Basınçlı Alüminyum Parçaları ve çeşitli parçalar yaparak kendini kanıtlamış olan firmamız üretmiş olduğu tüm parçaların model, kalıp, döküm, tesviye, kumlama, işleme, test, aşamalarını bünyesinde yaparak nihai ürünü müşterilerine sunmaktadır.
http://www.sirvanli.com
Çorum Alüminyum ve Yan Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

2 - Kanguru Mühendislik Sigma Profil     PR:-1
Sigma Profil İmalatı Satış ve Uygulamarı Konusunda Hizmet vermekteyiz. Tüm üretimimizi kendi bünyemizde yapmaktayız. Sigma Profilde Karlı alışverişin yeni adresi \"KANGURU MÜHENDİSLİK\" 2010 yılında kurulan firmamız Sigma profilin yanı sıra Konveyör Uygulamaları ve İş güvenliği Paravan Kapatma, Kabin, Şase, Masa imalatları ve projelerinizde uzman mühendislik kadrosuyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Detaylı Kurumsal Kimliğimiz ve Ürünlerimiz için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. http://www.kangurumuhendislik.com.tr
http://www.kangurumuhendislik.com.tr
Çorum Alüminyum ve Yan Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

3 - Altundaş Pen Yapı     PR:-1
Türkiye genelinde her nerede olursa olsun Altundaş Pen Yapı olarak hizmetinizdeyiz. Uzman kadromuzla 40 daireyi 3 gunde teslim edebilecek şekilde 1000 tl den başlayan fiyatlarımızla sizlere hizmetin en mukemmelini vermenin gururunu yaşıyoruz.
http://www.altundaspenyapi.com
Çorum Alüminyum ve Yan Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

4 - Hts Dizayn Alüminyum Cephe Sistemleri     PR:-1
Alüminyum, HTS Dizayn Cephe Sistemleri ve Proje Dan. İnş. Tahh. Gıda San. Tic. Ltd. Şti. olarak, elde ettiğimiz tecrübe ve formasyonu Bolu Bölgesinde firmamızı faaliyete geçirdik. Profesyonel yönetim kadrosu ve tecrübeli çalışanlarıyla yapı sektöründe aranılan firma haline gelmiştir. Bizlere güvenle projelerini teslim eden değerli müşterilerimize teşekkürü bir borç biliriz. Şirketimiz, prensip olarak gelişen inşaat teknolojileri ve buna bağlı yapı bileşenlerin üretimlerini sürekli takip ederek yeniliklerin öncüsü olmayı kendine ilke edinmiştir. HTS Dizayn proje gurubu büyük ölçekli projelerde, konsept 3 boyutlu çizimlerinden, imalat ve montaj detaylarına kadar projelendirir ve imalata hazır hale getirir. Uluslar arası standartlar esas alınılarak projelendirmeler yapılmaktadır. HTS Dizayn şirketi olarak geçmişte olduğu gibi gelecekte de en karmaşık projelerde dahi yapıların cam ve alüminyum ile ilgili eksikliklerine, sorunlarına bulunduğumuz çağın ötesindeki mühendislik çözümleri ile yapı sektörüne kalıcı hizmetler vermeye devam edecektir.
http://www.htsdizayn.com
Çorum Alüminyum ve Yan Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

5 - TEDBİR ALÜMİNYUM KÜPEŞTE SİSTEMLERİ     PR:0
Sayın Müşterilerimiz Biz yola çıkarken TEDBİR ALÜMİNYUM olarak bir karar aldık. Türkiye de küpeşte Aksesuarı konusunda yaşanan sıkıntıları en iyi şekilde tespit etmek, acilen çözüm üretmekti. Önümüze çıkan problemleri dile getirecek olursak temin, kalite, fiyat gibi çok önemli üç problemle karşılaştık ve biz TEDBİR ALÜMİNYUM olarak bu problemleri ortadan kaldırıp, siz değerli müşterilerimizin istediği kaliteli ve ekonomik ürünleri gününde teslim eder hale geldik. Ve bu şekilde çalışmanı
http://www.tedbiraluminyum.com
Çorum Alüminyum ve Yan Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

6 - Nokta Metal Alüminyum     PR:2
Alüminyum profil üretim tesisi ekstrüzyon presleri eloksal hattı elektrostatik boyama hattı kevlar ürünü ısıya ve aşınmaya dayanıklı özel tekstil ürünleri kevlar pbo karışımı paslanmaz çelik elyaf mamul tekstil ürünleri konveyör kaplama konveyör bant rulo eloksallı boyalı aluminyum profiller alüminyum profil ambalaj makinaları otomatik paketleme sandık balya hattı profil sarma makinası koruyucu bant kaplama makinası sublimasyon metodu ile ahşap desen mermer granit desen boyama kaplama makinası t
http://www.noktametal.com
Çorum Alüminyum ve Yan Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

7 - aksan enerji makina mühendislik san. tic     PR:1
her marka sıfır ikinci el jeneratör alım satımı
http://www.aksanjenerator.com
Çorum Alüminyum ve Yan Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

8 - KARATAY ALÜMİNYUM KORKULUK SİSTEMLERİ     PR:0
Alüminyum ve PVC Kap ve Pencere Doğramaları imalatı, Alüminyum Balkon, Merdiven, Fransız Balkon Korkulukları imalatı ve montajı yapan fimamız Türkiye'nin dört bir tarafına hizmet vermektedir.
http://www.karatayaluminyum.com
Çorum Alüminyum ve Yan Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

9 - EZGİ ALÜMİNYUM     PR:0
Merhaba, Mekânlarda estetik görünümün vazgeçilmezi olan alüminyum korkuluk sistemlerinde uzman olan Ezgi Alüminyum artık bir telefon ya da bir e-mail kadar uzağınızda. Firmamız engin tecrübeye sahip ekipleri ile mekânlarınız için en uygun seçenekleri size sunmakta gerektiğinde yüz yüze görüşmeler yaparak en uygun seçenekte karar kılmanıza yardımcı olmaktadır. Firmamız mekânlarınız için hayal ettiğiniz her şeyi gerçeğe dönüştürerek sizlere sunmakta ve bunu en uygun fiyatlarla gerçekleştirmekted
http://www.ezgialuminyum.com
Çorum Alüminyum ve Yan Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

10 - iltaş alüminyum korkuluk sistemleri     PR:0
alüminyum paslanmaz merdiven korkuluk sistemleri imalat ve montajı yapmakta olan kaliteli seviyeli bir firmayız
http://www.iltasaluminyum.com
Çorum Alüminyum ve Yan Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.