Rehber : Maden ve Metal Sektörü : Metal Sektörü Firmaları


Bursa Şehrindeki Metal Sektörü Firmalarının Listesidir. Eğer sizinde Bursa Şehrindeki Metal Sektörü kategorisinde firmanız varsa firmanızı ekleyerek Bursa Şehrindeki Metal Sektörü ile ilgilenen müşterilerinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
* Sıralama Girilen şehir sayısının azlığına ve Google Pagerank Değerlerine Göre Yapılmaktadır. Aynı pagerankde olan iki sitenin birisi istanbul ve Bursa Şehrindeki Metal Sektörü seçmişse, diğeri sadece Bursa Şehrindeki Metal Sektörü seçmişse, sadece Bursa Şehrindeki Metal Sektörü şehrini seçen üstte yer alır.


1 - persanstand ve mağ.ekip.     PR:2
promosyon sepet ve havuz imalatı, katlanır havuz hareketli gondolve mağaza ekipmanları imalatı. özel firmalara standimalatıve özel tel imalatımızla himetinizdeyiz.
http://www.persanstand.com
Bursa Metal Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

2 - BURAK İNŞAAT ÇELİK KONSTRÜKSİYON PASLANMAZ MAKİNA SANAYİ     PR:0
Misyonumuz; Burak İnşaat Çelik Konstrüksiyon Paslanmaz Makine Sanayi olarak “müşteri memnuniyeti”ni sağlamak için müşteri isteklerini, beklentilerini tam ve doğru olarak belirlemek ayrıca bu beklentileri devamlı ve sürekli gelişen kaliteli hizmetimizle, en üst düzeyde cevap verebilmektir. 100 litreden 2000 litreye kadar tank üretimine de başlayan firmamız, basınçlı tanklar alanında geniş müşteri kitlesine ulaşmayı hedeflemektedir. Vizyon;İnşaat çelik konstrüksiyon paslanmaz
http://www.burakinsaatcelik.com
Bursa Metal Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

3 - yıldız laser markalama     PR:0
altın gümüş pirinç bakır alüminyum paslanmaz çelik döküm ahşap ve plastik, kesici ve delici aletler, silah sanayi, pleksiglas mika deri, kalıp makina tanıtım etiketleri, numaralandırma ve barkodlama, oto aksesuar ayna, mutfak aksesuarları çatal kaşık bıçak vb. ahşap ve plastik mamüllere kalıcı silinmez hassas laser markalama.
http://www.yildizserigrafi.net
Bursa Metal Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

4 - TEKBAŞER METAL A.Ş.     PR:-1
Alüminyum Levha , Rulo , Çeta , Trapez , Akrilik ayna, kompozit , genişletilmiş metal, ALÜMİNYUM LEVHA RULO ÇETA YASSI MAMÜLLERİN TÜMÜ, YERİNDE TESLİM, KALİTELİ ÜRÜN İLE PANAYIR LAMBALARI MEVKİİ YUNUS EMRE CD PEUGEOT ARKASINDA HİZMET VERMEKTEYİZ
http://www.tekbaser.com.tr
Bursa Metal Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

5 - güz metal sanayii     PR:-1
BURSADA SAC METAL SANAYİİ, EN UCUZ SAC, EN UCUZ METAL, DEMİR SAC, DKP SAC, HRP SAC, SİYAH SAC, BASKILI SAC, ÇELİK KAPILAR İÇİN BASKILI SACLAR, ASANASÖR SEKTÖRÜ İÇİN SACLAR BULUNUR. BURSADA KALİTELİ VE UCUZ SAC DENİNCE İLK AKLA GELEN FİRMALARDAN BİRİYİZ, BİZİMLE ÇALIŞMAK SİZE KAZANDIRIR. . .
http://www.guzmetal.com
Bursa Metal Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

6 - egemsan metal     PR:-1
Firmamız Erdemir Demir Çelik Fabrikalarının Üretmiş Olduğu Yassı Demir Çelik Ürünlerinin Başta Bursa Olmak Üzere Tüm Türkiye Geneline İmalatcı Ve Üreticilere Toptan&parekende Satışını Yapmaktadır, baslıca ürünlerimiz dkp sac, rulo sac, hrp sac, galvaniz, siyah sac boru, profil ve hadde çeşitlerinden oluşmaktadır
http://www.egemsan.com
Bursa Metal Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

7 - Hema Metal     PR:-1
Başta mobilya aksesuarları sektöründe faaliyet göstermek üzere İnegöl / Bursa ‘da kurulmuştur. Firmamızın ürün portföyünde nikel – krom kaplamalı mobilya aksesuarları ve elektrostatik boyalı ürünleri bulabilirsiniz. Kaliteli üretim, zamanında teslim, hızlı hizmet ve müşteri memnuniyeti politikası ile HEMA METAL, kısa zamanda mobilya sektörünün ve diğer sektörlerden birçok firmanın vazgeçilmez tedarikçisi olmayı başarmıstır. Kaliteli üretim politikasını ve müşteri odaklı çalışmayı ilke edinen firmamız, yenilikçi ve uzman ekibi ile ürün yelpazesini hızla geliştirerek müşterilerine yeni modeller sunmayı ve hizmet verdiği firmaların çözüm ortağı olmayı hedeflemektedir.
http://www.hemametal.com.tr
Bursa Metal Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

8 - BATU METAL     PR:-1
FİRMAMIZ 2000 YILINDA BURSADA KURULUP METAL İŞLEME SEKTÖRÜNDE HİZMET VERMEKTEDİR. YÜKSEK TEKNOLOJİYİ VE KALİTEYİ BENİMSEMİŞ OLAN FİRMAMIZ MÜŞTERİNİN İSTEDİĞİ PROFİLE GÖRE MAKİNAYI BİLGİSAYAR ORTAMINDA TASARLAYIP, ÜRETİMİNİ GERÇEKLEŞTİRİP, BU MAKİNALARINI BATU METAL MARKASIYLA MÜŞTERİLERİNİN HİZMETİNE SUNMAKTADIR. ÜSTÜN KALİTE VE ÜNİVERSAL ÇALIŞMA SİSTEMİNİ BENİMSEMİŞ DENYİMLİ VE TEKNİK KADROSUYLA ROLLFORM, DİLME, BANT AÇICI, BOY KESME, DESTEK SACI, DEPO RAF SACI, ÇATI SACI, TRAPEZ, KEPENK, PREFABRİK EV, KABLO KANALI, ASMA TAVAN, OTOYOL BARİYER, SİGMA, MOBİLYA, YATAK, ASANSÖR RAYLARI VE TÜM ÖZEL PROFİLLERİ ÜRETMEKTEDİR. MAKİNALARINDA DÜNYA STANDARTLARINI YAKALAMIŞ OLAN FİRMAMIZ 2012 YILINDADA KENDİ TESİSLERİNDE ÜRETTİĞİ SON SİSTEM MAKİNALARDA FASON DESTEK SACI ÜRETİMİNE BAŞLAMIŞTIR
http://www.batumetal.com
Bursa Metal Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

9 - Yalova Metal     PR:-1
Ferforje , Ferforje kapı, Ferforje korkuluk , teras kapatma , profil büküm , lama büküm Firmamız kurulduğu yıldan itibaren gösterdiği hassasiyetin bir sonucu olarak daha nice yıllara hizmet vermeye adaydır. Koşulsuz müşteri memnuniyetini esas alarak sektöründe çözüm üreten ve paylaşan bir görüntü çizmektedir. Müşterilerimizin memnuniyeti için kendisini durmadan geliştiren firmamız; dürüstlüğü, güvenirligi, çalışkanlığı ve yüksek iş verimini misyonu olarak belirlemiştir. Yalova Metal, müşterilerimizle beraber kazanmayı, beraber büyümeyi ve karşılıklı memnuniyeti vizyonu kabul etmiştir. En iyi hizmeti, en iyi fiyata verebilmek için çalışmaktayız. Genç ve dinamik kadromuzun yaratıcılık ve atılımcılığıyla, insana, doğaya ve çevreye saygımızdan hiç ödün vermeden, daha güçlü Türkiye ve daha mutlu toplum için çalışmaya devam edeceğiz.
http://www.yalovametal.com
Bursa Metal Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

10 - STİL METAL SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.     PR:0
Banyo ve Mutfak aksesuarları, raf sistemleri, stand sistemleri, tel ızgara üretimi, her türlü telden mamül nikel krom kaplama veya paslanmaz çelik ürünler isteğiniz doğrultusunda üretilebilmektedir. Ürünlerimiz RoHS direktiflerine uygundur.
http://www.steelist.net
Bursa Metal Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

11 - Turcograte Kompozit San.ve.Tic.Ltd.Şti     PR:-1
2006 yılında kurulmuş olan Turcomarin Limited Şirketi , yaptığı işlerde kaliteyi ve prestiji ön planda tutan bir üretim firmasıdır. Kuruluşundan bu güne kadar öncelikli olarak gemi inşa tersanelerine ve resmi kurumlara malzeme satışı yapan firmamız genişleyen organizasyonel yapılanması sayesinde sahip olduğu ileri teknolojili ürünleri ve mühendislik tecrübelerini diğer sektörlerinde hizmetine sunmaktadır. Paslanmaz ızgara, Ctp ızgara, Kompozit ızgara, Galvaniz ızgara, Ctp profil,
http://www.turcograte.com
Bursa Metal Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

12 - arzu reklam     PR:0
paslanmaz kutu harf paslanmaz harf tabela imalatı ışıklı reklam folyo lazer kesim işyeri tabelaları branda satılık kiralık yazıları arzu reklam 25 yıldan uzun süredir reklam sktöründe hizmet vermektedir. . .
http://www.paslanmazharfler.com
Bursa Metal Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

13 - :: Real Isıl İşlem ::     PR:-1
ISIL İŞLEM ALANINTA HİZMET VEREN İŞLETMEMİZ 5*5*10 MT BOYUTLARINDAKİ YENİ FIRINIYLA GERİLİM GİDERME NORMALİZE TAVLAMA ISIL İŞLEMLERİNİ DAHA BÜYÜK BOYUTLARDA GERÇEKLEŞTİREBİLMEKTEDİR. AYRICA NİTRASYON, SEMENTASYON, ISLAH, ENDÜKSİYON ISIL İŞLEMLERİNİDE YAPABİLMEKTEDİR
http://www.realisilislem.com
Bursa Metal Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

14 - BİRKAN İNŞAAT ÇELİK KONSTRÜKSİYON,BORU İMALAT VE MONTAJ LTD.ŞTİ     PR:0
Birkan İnş. Ltd. Şti çelik konstrüksiyon, boru imalat ve montaj işleri yapan 1997 yılında Körfez Kocaeli de kurulmuş bir firmadır. Firmamız en son TÜPRAŞ DİZEL KÜKÜRT GİDERME PROJESİNDE ALARKO-AKFEN ADİ ORTAKLIĞI’na bağlı olarak 170 personel ile çalışmıştır. Şu andada 40 personel ile modern karton pm4 unitesi projesi kapsamında çorluda çalışmaktadır. ihtiyaç duyulduğunda BİRKAN İNŞ. LTD. ŞTİ. sizinle çalışmakdan mutluluk duyacaktır.
http://www.birkaninsaat.com
Bursa Metal Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

15 - DESTAN METAL     PR:-1
OMEGA PROFİL, SİGMA PROFİL, YOL BARİYERİ, OTOYOL KORKULUK SİSTEMİ, ELEKTRİK KABLO KANALI, KABLO TAVASI, PVC KAPI PENCERE DESTEK SACI, AĞIR YÜK RAF SİSTEMLERİ ÜRETİMİ YAPMAKTAYIZ. 4 MM KALINLIĞA KADAR SAC KIVIRIP BÜKME YAPMAKTAYIZ. AYRICA GALVANİZLİ SAC, SICAK SAC, SOĞUK SAC, SİYAH SAC TİCARETİ YAPMAKTAYIZ. PROFİL VE SAC İŞLEME TEKNİKLERİ İLE MAĞAZALARA ÖZEL ÇÖZÜMLER SUNUYORUZ. DEPO RAF SİSTEMİ ÜRETİMİ YAPMAKTAYIZ. 1973 SENESİNDEN BERİ BURSA DA HİZMET VERMEKTEYİZ.
http://www.destanmetal.com
Bursa Metal Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

16 - Hafi Metal Makine Plastik İmal.İç ve Dış Tic.Ltd.Şti     PR:-1
Şirketimiz Hafi Metal Ltd. Şti. 20 yıllık tecrübesini 500 m² yeni fabrikasında, tel stand, tel sepet, tel aksesuar grupları, tel kanca, kanallı pano tel kanca, delikli pano tel kanca, tel raf, tel promosyon sepeti, tel market sepeti, raf önü teli, tel askılık, tel kozmetik stand, tel kuruyemiş standı, ve kanallı pano baston imalatımıza devam etmektedir.
http://www.hafimetal.com
Bursa Metal Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

17 - BTS Demir Çelik tic. Ltd. Şti.     PR:-1
Paslanmaz Çelik uzun mamüllerin ve diğer vasıflı çeliklerin tedariğinde faaliyet göstermekteyiz. Paslanmaz çelik yuvarlak, kare, altıköşe mil. Paslanmaz çelik çubuk. Paslanmaz çelik mil. Paslanmaz Çelik kaliteleri AISI 304, 303, 316, 316L Ürünlerimiz %100 Avrupa menşeilidir
http://www.btscelik.com
Bursa Metal Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

18 - BSR METAL PASLANMAZ     PR:-1
Başta Denizcilik , İnşaat, Makina, İmalat Metal Sanayi, Reklam Savunma Sanayi , Otomotiv Sanayi Olmak Üzere Tüm Sektörlerde Hammadde Tedariğinde Tüm İhtiyaçlarınıza Yanıt Vermek Amacıyla En Güvenilir Malzemeyi En İyi Hizmet Anlayışı Ve Bilgi Desteği İle En Hızlı Şekilde Sizlere Temin Etmektir\r\n304 / 316 / 430 kalite Boru , Çubuk , Kare , Lama , Dilme Rulo
http://www.bsrmetal.com
Bursa Metal Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

19 - TURHAN METAL SANAYİ     PR:-1
45 yıllık deneyim ve tecrübe ile prefabrike yapı, konteyner. çelik konstrüksiyon, çelik çatı ve kaplaması, yüksek basınçlı boru kaynağı, ventil tamir bakım ve demir doğrama işleri ile alüminyum, döküm ve paslanmaz kaynak işleri ile her zaman hizmet vermeye hazırız. Uzman kadromuz ve yılların getirdiği tecrübe, bilgi ve deneyim ile yüzlerce teslim edilmiş işlerimiz ve referanslarımızla sizlere de hizmet verebilmek için sizlerinde tekliflerinizi bekliyoruz.
http://www.turhanmetal.net
Bursa Metal Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

20 - Anka Bayrak Direkleri     PR:-1
Ankara\'da imalat yapan firma, 304 kalite paslanmaz çelik borulardan bayrak direkleri imal etmektedir. Bayrak direklerinin genel özellikleri: Rüzgar yönünde sonsuz dönerli mekanizmalı. İçerden ipli sistemli. Parlak veya satine bitişli. Dekoratif flanş gizleme kapaklı. Yere yatırılabilirdir. Firma 13 metreye kadar istenilen ölçülerde bayrak direği imalatı yapmakta, yurtiçine ve yurtdışına bayrak direği göndermektedir.
http://www.bayrakdiregi.com.tr
Bursa Metal Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

21 - Volkan Tel Çevre ve Güvenlik Sistemleri     PR:-1
Firmamız, 1999 yılında örgü teli üretimine, bunun yanı sıra tamamlayıcı ürünler olarak beton ve profil çit direkleri ile p. v. c kaplı galvaniz tel üretimine başlayarak Çevre Güvenlik Tel Çit sektörüne katılmıştır. Ülkemizin her yerinde, makine sanayi, metal sanayi, maden, inşaat, otomotiv sanayi, tekstil, tarım, gıda ve hayvancılık gibi sektörlerin ihtiyacı olan değişik ölçü, ebat ve kalınlıkta tel imalatını gerçekleştiren firmamız, malzemesi ve montajı dâhil olmak üzere tecrübeli ekipleri ile komple tel-çit uygulamaları yapmaktadır. Volkan Tel, gelişen teknolojiye uyum sağlayarak ürün çeşitliliğini arttırmakta, yüksek ve modern teknoloji ile çalışarak, düşük maliyetli ve kaliteli üretim yaparak, müşterilerine daima kaliteli ve çeşitli ürünlerle hizmet vermektedir. Amacımız sizlere kaliteli hizmet sunmak bunu yaparken de dürüstlük ve estetikten ödün vermemektir. SAYGILARIMIZLA VOLKAN TEL
http://www.volkantel.com
Bursa Metal Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

22 - Soymesan Çelik çatı, Çelik Yapı, Çelik Konstrüksiyon, Sandviç panel, Çerkezköy, Silivri, İstanbul Çorlu     PR:0
ÇELİK YAPI, ÇELİK KONSTRÜKSiYON YAPI, ÇELİK ÇATI, UZAY ÇATI, TONOZ ÇATI, ÇELİK VİLLA, PREFABRİK YAPI, PREFABRİK EV, İMALAT UYGULAMA PROJE STATİK. İZOLASYON KAROT TESİSAT KAZAN, TANK, KÖMÜRLÜ KAZAN, SANDVİÇ PANEL, PANEL SANDVİÇ ÇATI KAPLAMA, ÇATI YALITIM, SATIŞ UYGULAMA ÇATI KAPLAMA KAROT MÜHENDİSLİK MİMARLIK iZOLASAYON YALITIM, REFABRİK EV, PREFABRİK YAPI, ALT YAPI, HAFRİYAT, ÇORLU, ÇEREKZKÖY, SİLİVRİ, VELİMEŞE, ULAŞ, VAKIFLAR, MİSİNLİ, VELİKÖY, VELİMEŞE, HAYRABOLU, LÜLEBURGAZ, KIRKLARELİ, EDİRNE, TEKİRDAĞ, İSTANBUL TÜRKİYE
http://www.soymesan.com
Bursa Metal Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

23 - ÜMİT ÇELİK RAF SİSTEMLERİ     PR:-1
ÜMİT ÇELİK ÇELİK EŞYA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ RAF SİSTEMLERİ ALANINDA FAALİYET GÖSTERMEK ÜZERE BURSA DA 1990 YILINDA KURULMUŞTUR. 3000 M2 KAPALI ALAN VE 46 ÇALIŞANI İLE MARKET VE MAĞAZALAR BAŞTA OLMAK ÜZERE HER TÜRLÜ PERAKENDE VE TOPTAN SATIŞ NOKTALARINA HER TÜRLÜ DEPOYA UYGUN RAF ÜRETİMİ VE UYGULAMASI YAPILMAKTADIR GENEL MERKEZİ BURSA İLİ OLUP ESKİŞEHİR DE 2009 DAN BERİ HİZMET VERMEKTEDİR
http://www.umitcelik.com
Bursa Metal Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

24 - Rafaş Endüstriyel Raf Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.     PR:-1
İş hayatına Hürkon Raf Sistemleri ile 1987 yılında raf satışı ile başlayan firmamız 1994 yılından bugüne Rafaş arşiv ve depo İstifleme ekipmanları ile imalata başlayıp raf sektöründe faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Raf sistemleri ve ekipmanları konusunda geniş ürün yelpazesi ile Türkiye!de kullanılan ürünlerin ilk uygulayıcısı olma özelliğine sahiptir. Kullanılan tüm ürünlerin hammadde mamül ve yarı mamül olan malzemeleri TSE-ISO kalite sistemine göre seçilmiş olması üretimini yapmış olduğumuz ürünlerin kullanılması noktasında müşterilerimize ayrı bir güven unsuru olmuştur.
http://www.rafas.com.tr
Bursa Metal Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

25 - genç metal paslanmaz     PR:-1
metal üzerine bütün işlerinize talibiz yeni kurulmakda olan sektörümüzde bütün metal işlerinize talibiz çelik çatı başta olmak üzere bursa ve çevresine hizmetlerimiz bulunmakdadır bugüne kadar yapmış oldugumuz işleri herzaman preje dahilinde bitirip teslim etmişizdir
http://www.genccatimetal.com
Bursa Metal Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

26 - KOCA METAL MAKİNA İMALAT İNŞAAT SANAYİ TİCARET LTD ŞTİ.     PR:-1
1-1040-1050 İMALAT ÇELİKLERİ 2-CK45 İTHAL ÇELİKLER 3-ASİL ÇELİK 1040-1050 4-ASİL ÇELİK 8620-4140 5-İTHAL 41CRMO4(4140) 6-İTHAL 16MNCR5(8620) 7-TRANSMISYON MİLLERİ 8-CK45 PLATINA LAMA 9-1040-1050 ÇELİK SICAK KARE 10-ST37 SOGUK –SICAK ÇEKME LAMA VE KARE 11-ST37-1040-1050 SOGUK ÇEKME ALTIKÖŞE 12-ST37 PLATİNA SAC 13-2210 CİVA ÇELİKLERİ 14-2080 ÇELİKLER 15-2379 KALIP ÇELİKLERİ 16-2842 YAĞ ÇELİĞİ 17-PRİNÇ ALTIKÖŞE YUVARLAK LAMA 18-BAKIR YUVARLAK LAMA BORU 19-YATAKLIK BRONZ DÖKÜM 20-ALÜMİNYUM LAMA KARE YUVARLAK
http://www.kocametalmakina.com
Bursa Metal Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

27 - sıla-mir metal ltd.şti.     PR:-1
kdz. ereğlide bulunan firmamız her türlü dkp-galvaniz-soğuk-sıcak erdemir ve ithal sac-metal tedarikinde faaliyet göstermektedir. bu alanda 27 yıllık bir geçmişimiz bulunmaktadır. misyonumuz siz müşterilerimize en kaliteli ve hızlı bir şekilde hizmet sunmaktır. bütün müşterilerimize işlerinde başarılar dileriz. metal, çelik, sac, erdemir, ithal, dkp, hrp, galvaniz, sıcak, soğuk, ereğli,
http://www.silamirmetal.com
Bursa Metal Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

28 - Okan Grup Enerji Metal     PR:-1
Platform Izgaraları Kanal Izgaraları Kedi Yolları ve Çevre Güvenlik Çit Sistemlerinde Ekonomik Çözüm, Seri İmalat ve Uzman Kadromuz ile Hizmetinizdeyiz. Genişletilmiş Metal İmalatlarımız 1-6 mm. arasındadır. Trafo Merkezleri Çit Çevrim İşleri, Tedaş Pano ve Direkleri. Çelik İskele Kalası ve İskele Sistemleri. Basamak ve Merdiven Sistemleri. Sıcak Daldırma Galvaniz Kaplama İşlerimiz ile Hizmetinizdeyiz.
http://www.okangrupmetal.com
Bursa Metal Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

29 - HERÇELİK DENİZ ENDÜSTRİSİ İÇ VE DIŞ TİCARET LTD.ŞTİ.     PR:-1
Firmamız yurtdışından ve yurtiçinden kaliteli çelik malzeme üreten firmalardan tedarik ederek, gemi sacı, hollanda profili, köşebent demiri, NPI-NPU-IPE-HEA-HEB profiller, lama demiri, baklavalı sac, yuvarlak demir ve boruların pazarlamasını yapmaktadır. Firmamız Şubat 2010 itibariyle kazan ve basınçlı kap yapımında kullanılan P265GH, P295GH, P355GH kalitesinde saçların ithalatını yapıp stoklarında bulundurarak üreticinin acil ihtiyacını giderip zamandan ve dolayısıyla paradan kazanmasını sağlamaktadır. Daha üst grupta yeralan P460NH kalite ve diğerlerini de üretici firma talepleri doğrultusunda tedarik etmektedir. Aynı zamanda tesisimizde gemi sacı, kazan sacı, hollanda profilleri ve diğer her çeşit profilin kumlanması için 3100 mm genişliğinde otomatik kumlama ve boyama makinesi, 5500x48000 mm tezgah ölçülerine sahip HPR260 ve HT2000 modellerinde 2 adet CNC plazma kesim tezgahı bulunmaktadır.
http://www.hercelik.com.tr
Bursa Metal Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

30 - Ekip Metal Sanayi     PR:-1
ütü masası, toptan ütü masası, 1996 yılında faaliyetlerine başlayan Ekip Metal Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. kısa sürede yatırım faaliyetlerini tamamlamış ve Ankara- Ostim tesislerinde üretime başlamıştır. Müşteri Memnuniyetini ve kalite anlayışını ön planda tutarak üretim yapan Ekip Metal, uzman kadrosu, kaliteli işçiliğiyle milyonlarca ailenin kullandığı ütü masası ve çamaşır kurutmalığı imal etmektedir. Hizmet politikasını her zaman üstte ve dürüstlük üzerine kurmuştur. ütü masası imalatı, çamaşır askılığı
http://www.ekipmetal.net
Bursa Metal Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

31 - ÇELSAN ÇELİK HALAT SAN. VE TİC. A.Ş.     PR:0
Çelik Halat ve bağlantı elemanları satışı yapılmaktadır. Can ve mal güvenliği ile direkt ilişkisi olan bir ürünün satışını yapmak, bizlere büyük bir sorumluluk yüklemektedir. Bu nedenle kaliteli ve güvenli ürünleri ile piyasanın öncüsü olan ÇELİK HALAT VE TEL SAN. A. Ş. ile çalışmakta olup 35 yılı aşkın bir süredir ticari faaliyetlerimiz, ANA BAYİ olarak devam etmektedir. ISO 9002 kalite güvence belgesine sahip halatlarımız 1, 5mm'den 90mm'ye kadar geniş ürün yelpazesi içinde; Asansör, Petrol ve Maden sanayi, Demir-Çelik, Limanlar, Vinç, Balıkçılık, Çimento, ve İnşaat vb. sektörlerde kullanılmak üzere üretilmekte, satış sonrası hizmetleri de aynı titizlikle yapılmaktadır.
http://www.celsancelik.com
Bursa Metal Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

32 - dekorboru ltd.şti.     PR:0
Dekoratif ve konik boru üretimi amacıyla Kdz. Ereğli’de kurulan Dekorboru Limited Şirketi, imal ettiği ürünler ile ülkemizde ilke imza atmıştır. Uygulanan yeni imalat teknolojisi ile 3” (Φ 89 mm), 4” (Φ114mm) ve 5” (Φ140mm) çelik borulara, paslanmaz çelik borulara, alüminyum borulara dekoratif ve konik şekil verilmektedir. Bu ürünler genellikle park – bahçe - sokak aydınlatma direkleri, dekoratif bayrak direği, korkuluklar, babalar ve totem direkler
http://www.dekorboru.com.tr
Bursa Metal Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

33 - Şeref Makina     PR:-1
Firmamız 1994 yılında talaşlı imalat sektöründe faaliyet göstermek üzere kurulmuştur. Şirket olmadan önceki geçmişi ile birlikte Şeref Makina adı altında yaklaşık 30 yıldır sektöründe lider işletmelere yan sanayi olarak hizmet vermektedir
http://www.serefmakina.com
Bursa Metal Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

34 - APAYDIN METAL ÜRÜNLERİ SAN.TİC.A.Ş     PR:-1
APAYDIN METAL\'İN ÜRETİĞİ ÜRÜNLER GALZENİZLİ TEL ,PANEL ÇİT DİKENLİ TEL,HELEZON TEL,TAVLI TEL,ALTIGEN TEL,ÇİVİ,BOYLER,GABİON TEL,KÜMES TEL,GABİON TEL,RABİS TELİ,TAĞLI BALYA TELİ, ÜRÜNLERİNİ ÜRETMEKTEDİR.
http://www.APAYDINMETAL.COM.TR
Bursa Metal Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

35 - bircanferforje     PR:-1
İLKEMİZ KALİTELİ İŞÇİLİK VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ÖNCELİKLİDİR YAPILANAN İŞLERİMİZ Demirin demirci ustasının ellerinde hayat bulmasıdır. demir doğrama. . Biz yaptığımız demir doğrama işlerinde öncelikle malzeme seçimine dikkat ediyoruz daha sonra doğru ölçülendirme ve doğru imalat dan sonra montaj yapılarak müşteri memnuniyetini sağlıyoruz. Dekorasyon, Dekor, Çelik Çatı, Ferforje, Garaj kapıları, Demir Kapı, Merdiven, Çelik konstrüksiyon, Markiz, Sundurma, Vitrin, Doğrama, , Demir Doğrama, Mağaza Bankoları, Posta Kutusu, Camekan, Posta Kutulu Bina Giriş Kapısı, Ferforje bina giriş kapıları , Çelik Merdiven, Asma Kat, Yangın Merdiveni, Su Deposu, Korkuluk, Pencere Korkuluğu, Bahçe Korkuluğu, Bina ilan panosu, Ecza dolabı, Bahçe Kapıları, Beton kalıpları, Kayar Kapılar, Ferforje Çevre Korkuluğu, Tel çit, Genişletilmiş Metal, Ferforje modelleri , Teras kapama, Metal merdiven , Yangın merdiveni, Modüler su deposu, Bina iç dış demirleri ve özel imalatlar olarak GÖLBAŞI da siz değerli müşterilerimizin HİZMETİNİZDEYİZ
http://www.bircanferforje.tr.gg
Bursa Metal Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

36 - AKSAL ÇELİK KONSTRÜKSİYON SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ     PR:0
ÇELİK KONSTRÜKSİYON , DENİZ YAPILARI İŞLERİNİZDE CNC MAKİNALARIYLA HİZMETİNİZDE. KURULDUĞU GÜNDEN BERİ KALİTELİ VE PROFESYONEL ÇALIŞMALARIYA YÜZLERCE PROJEYE İMZA ATMIŞTIR. AKSAL MİMARLARI MÜHENDİSLERİ VE TEKNİK USTALARIYA HİZMETE HIZI VE PROFESYONELLİĞİ BERABER GETİRMİŞTİR.
http://www.aksal.com.tr
Bursa Metal Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

37 - Rafanorm Raf sistemleri üretim san.dış.tic.ltd.şti     PR:-1
Depo raf sistemleri üretimi ağır ve hafif depo raf sistemleri üretim proje montaj. Ahşap mağaza reyonları ve market raf sistemleri üretimi proje montaj ve iharacatı yurtdışı projelerinde oldukça başarılı işler yapırık özellikle avrupada çok prkmeye9imza attık ahşap mağaza dekorasyonu nda da iddalıyız 3D projlendirme ve üretim sonrası montajı zamanında ve kusursuzca yapmanın farkını bizde göreceksiniz.. Bizden teklif ve proje almadan raf sistemleri konusunda karar vermeyiniz..
http://www.raf.tc
Bursa Metal Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

38 - Yüzey Mühendislik Karbür Seramik ve Sert Metal Kaplama     PR:-1
Firmamız, yeni imalat ve üretim teknolojilerinin Türk sanayisine katmak ve Ar-Ge faaliyetleri yürütmek amacıyla kurulmuştur. Kısa süre içerisinde yenilikçi ve başarılı çalışmaları ile Türkiye’de alanında lider firmalar arasına girmeyi başarmıştır. Özellikle tungsten karbür, krom karbür gibi karbür ve seramik ile sert metal kaplamalarda kaliteyi ön plana çıkarmıştır. Sahip olduğumuz ve her sene makine parkımıza yeni kattığımız son teknoloji kaplama ve malzeme işleme cihazları ile kaliteli üretim ve müşteri memnuniyeti temel hedefimizdir.
http://www.yuzeymuhendislikkaplama.com
Bursa Metal Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

39 - POYRAZ PASLANMAZ SAN.VE DIŞ TİC LTD ŞTİ     PR:-1
1977’de Hüseyin DEMİR tarafından Karaköy Perşembe Pazarında kurulan firmamız; ilk yıllarında her türlü metal hurda (Demir, Galvaniz, Paslanmaz Çelik, Bakır, Alüminyum) alanlarında faaliyet göstermiştir. Daha sonraki yıllar içerisinde Ümraniye-Dudullu Organize Sanayi Bölgesinde POYRAZ PASLANMAZ SAN. VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ’ni kurarak yılların birikimi olan bilgi ve tecrübesini günümüze kadar taşıyarak yeni nesillere aktarmaktadır. Yılların vermiş olduğu bu tecrübe ve deneyimli uzman kadromuzla, ülkemiz sanayisi’nin ihtiyacı olan paslanmaz çelik ürünlerini uluslararası normlara uygun kalite ve standartlarda ithal ederek tedarik etmekte; ve ülkemiz sanayisine katkıda bulunmaktayız. POYRAZ PASLANMAZ; AISI 304, 309, 310, 316, 321, 430 Kalitelerde Paslanmaz Sac, Boru, Profil, Çubuk, Lama, Köşebent, Fittings (Dirsek, Yaka, Nipel, Manşon, Vana, Tee, Redüksiyon, Flanş, Kör Tapa) konularında her türlü ölçü ve ebatlardaki ürün yelpazesini geniş tutarak, siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını zamanında ve en hızlı şekilde karşılamak amacıyla, ürünlerini stoklarında hazır bulundurmaktadır. Bütün bu hizmetlerimiz doğrultusunda POYRAZ PASLANMAZ olarak, kaliteli ürün ve hizmet vermeyi kendimize ilke edinmiş bulunmaktayız.
http://www.paslanmazsac.org
Bursa Metal Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

40 - POYRAZ PASLANMAZ     PR:-1
Yılların vermiş olduğu bu tecrübe ve deneyimli uzman kadromuzla, ülkemiz sanayisi’nin ihtiyacı olan paslanmaz çelik ürünlerini uluslararası normlara uygun kalite ve standartlarda ithal ederek tedarik etmekte; ve ülkemiz sanayisine katkıda bulunmaktayız. POYRAZ PASLANMAZ; AISI 304, 309, 310, 316, 321, 430 Kalitelerde Paslanmaz Sac, Boru, Profil, Çubuk, Lama, Köşebent, Fittings (Dirsek, Yaka, Nipel, Manşon, Vana, Tee, Redüksiyon, Flanş, Kör Tapa) konularında her türlü ölçü ve ebatlardaki ürün yelpazesini geniş tutarak, siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını zamanında ve en hızlı şekilde karşılamak amacıyla, ürünlerini stoklarında hazır bulundurmaktadır. Bütün bu hizmetlerimiz doğrultusunda POYRAZ PASLANMAZ olarak, kaliteli ürün ve hizmet vermeyi kendimize ilke edinmiş bulunmaktayız.
http://www.paslanmazcubuk.org
Bursa Metal Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

41 - YILMAZ ÇELİK SERVİS MERKEZİ     PR:-1
fİRMAMIZ ERDEMİR SAC MALZEMELERİNDE GENİŞ ÜRÜN YELPAZESİ, İSTENİLEN EBATLARDA DİLME VE KESİM İŞLEMLERİNİN ARDINDAN ADRESE TESLİM SİSTEMİYLE ÇALIŞMAKTADIR. A1-A2-A3 KALİTE ÜRÜNLERDE EN UYGUN FİYAT GARANTİSİYLE HİZMETİNİZDEYİZ
http://www.yilmazcelikservis.com.tr
Bursa Metal Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

42 - METCARE ENDÜSTRİ DIŞ TİCARET A.Ş.     PR:-1
DÖVME ÇELİK - YÜKSEK BASINÇLI FİTTİNGS (1/4” - 4”) Manşon Yarım Manşon Red. Manşon 90° Dirsek 45° Dirsek 90° Kuyruklu Dirsek 6 Köşe Red. Nipel Boru Nipeli Ç.T.D. Boru Nipeli - T.T.D. Altı Köşeli Nipel Yuvarlak Kör Tapa Altı Köşe Başlı Kör Tapa Dişli Te Konik Rekor Altı Köşe Başlı Redüksiyon İç Dişli Kep Yarım Soket Manşon Soket Manşon Kuyruklu Rekor 45° Soket Dirsek 90° Soket Dirsek Soket Tee Soket Kep Soket Rekor Weldolet® Sockolet® Thredolet® DIN NORMU FLANŞLAR PN6-PN40 (1/4” - 120”) Düz - Plate Flanş Kaynak Boyunlu - Welding Neck Flanş Dişli - Threaded Flanş Kör - Blind Flanş Gevşek - Lapped/Loose Flanş ANSI / ASA B16.5 NORMU FLANŞLAR (1/4” - 120”) Kaynak Boyunlu - Weldneck Flanş Kör - Blind Flanş Gözlük - Spectacle Blind Flanş Düz Geçme - Slip on Flanş Socketweld Flanş Düz FF - Flat Flanş Dişli - Threaded Flanş RTJ - Ring Type Joint Flanş EN 1092-1 NORMU FLANŞLAR PN6-PN63 (1/4” - 120”) TYPE 01 Düz Flanş (Plate Flanş) TYPE 02 Gevşek Flanş (Loose Flanş) TYPE 05 Kör Flanş (Blind Flanş) TYPE 11 Boyunlu Flanş (Weldneck Flanş) TYPE 13 Gevşek Flanş (Lap Joint Flanş) ÖZEL İMALAT FLANŞLAR (1/4” - 120”) Long Welding Neck Flanş WeldoFlanş / Nipo Flanş Expander Flanş Reducing Flanş Spectacle blinds Flanş Orifice Flanş Insert Flanş for Jacketed Piping Spades & Ring
http://metcare.com.tr
Bursa Metal Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

43 - Plazma Teknik Sert Metal ve Seramik Kaplama San. Tic .A.Ş.     PR:-1
Firmamız 17 yıllık tecrübesiyle her türlü metal malzeme üzerine aşınmaya dayanıklı seramik kaplama, tungsten karbür kaplama, bronz kaplama, molibden kaplama, krom karbür kaplama, dubleks kaplama, multi layer kaplamalar, sert metal kaplama, sert metal taşlama, solid karbür taşlama ve krom kaplama işleri yapmaktadır.
http://www.plazmateknik.com
Bursa Metal Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

44 - KUDRET METAL İZABE SAN.TİC.A.Ş.     PR:2
ülkemizin güçlü yatırımlarından birisi olarak 1988 kurulmuştur. kudret metal, hurda akümülatör geri dönüşüm tesisi olarak faaliyetine başlamıştır. Halen hurda akümülatör geri dönüşüm tesisi olarak ve 2004 yılında üretime aldığı Antimon işleme tesisi ile faaliyet ve hizmetlerine devam etmektedir.
http://www.kudretmetal.com
Bursa Metal Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

45 - İLMUS TEKER VE YAPI MLZ.HIRDAVAT MADENCİLİK SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ     PR:-1
izmir, tekerlek, teker, izmir teker, emes, kama, çiftsay, çiftel, orko, sanayi tekerlekleri, orbis, yamaç, taşıma arabası, tekstil tekerlek, kova tekeri, el arabası, bostik, çekomastik, çeko, silikon, mastik, ms polimer, saygın, bakalit, sehpa ayakları, makina ayak, makina teker, medikal teker, istanbul kama, emesteker, emes teker, kama teker, deniz tutkalı, kozmo, tekerlekci, tekerci, kelebek bakalit, sıkma kolu, endüstriyel mutfak, paslanmaz teker, paslanmaz tekerlek, çamaşır arabası tekeri, rulot araba teker, market araba tekeri, market arabası teker, manisa teker, aydın teker, denizli teker, muğla teker, balıkesir teker, bekir bakar, gıda çarşısı, hırdavatçılar çarşısı, hırdavat, karbosan, oerlikon, elektrot, kesici taş, metal kesici, tente, antalya teker, yetiş teker, can teker, cantek, çelik dişli, özen, hamdi küçük, namsan, hal arabası tekeri, hal arabası, rhombus, rota teker, rota, ilhan görücü, ankara teker, otel teker, esra teker, polyamit teker, moblen teker, teker teker, bakalit kulp, bakalit tutamak, sanay bakalit, denge bakalit, duroplastik, bitaş, teker satişi, teker marketi
http://www.ilmus.com.tr
Bursa Metal Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

46 - NANOKAP YÜZEY KAPLAMA VE TEKNOLOJİLERİ     PR:-1
Termal Sprey uygulamalarında bilgi, birikim ve tecrübesiyle Türk sanayisine hizmet vermekte olan Nanokap, özellikle mobil kaplama hizmetleriyle müşterilerine kendi sahalarında da hizmet sunmaktadır. Elektrik Ark Sprey cihazları ile korozyona yönelik uygulamalarda paslanmaya karşı 40 yılı aşkın bir koruma sağlanmaktadır. Nanokap, bilhassa sıcak daldırma galvanizlemenin uygulanamayacağı yerlerde, püskürtme galvanizleme (Metalizing) ile müşterilerine çözüm sunmaktadır. Metalizasyon yönteminde kullanılan kaplama ekipmanları ve makine satışı ile de müşterilerine hizmet sunan Nanokap, elektrik ark sprey cihazları üreticisi OSU-HESSLER’in Türkiye Genel Temsilcisi olması yanında seramik, metalik ve karbür esaslı kaplamaların üretimini de yapmaktadır.
http://www.nanokap.com
Bursa Metal Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

47 - ÖZMAK MAKİNA SAN.TİC.LTD.ŞTİ.     PR:-1
ÇAMAŞIR TAŞIMA KONTEYNER, KİRLİ ÇAMAŞIR TOPLAMA ARABASI, YATIK ÇAMAŞIR ARABA, MASA TAŞIMA ARABASI SANDALYE TAŞIMA ARABASI, ELBİSE TAŞIMA ARABASI, ÖRTÜ ARABASI, BASKET ARABASI, KAT ARABASI, PASKARA BEZİ, PRES BEZİ, MANKEN ÜTÜ BEZİ İMALATIMIZDAKİ ÜRÜNLERDİR.
http://www.ozmakmakine.com
Bursa Metal Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

48 - Bilge Metal Hırdavat Ferforje     PR:-1
BİLGE METAL HIRDAVAT FERFORJE FİRMAMIZA HOŞ GELDİNİZ Firmamız 1983 yılında Ankara Siteler\'de kurulmuş olup; metal ve çelik ürünler üzerine imalat ve demir doğrama hizmeti vermektedir. İmalatını yaptığımız ürünler arasında metal ferforje, çelik çatı,çelik yangın merdiveni,saclar ve ferforje aksesuar ürünleri olup, bunun dışında çelik köprü imalatı,çelik konstrüksiyon işleri,çatı sundurma,pencere korkulukları,bina giriş kapıları,bahçe korkuluğu,merdiven korkuluğu,teras kapama gibi hizmetlerimiz de mevcuttur. Yaptığımız her işte Müşteri Memnuniyetini en ön planda tutan firmamız,hizmetini Kalite Odaklılık ilkesiyle bütünleştirmekte ve müşterilerimizin takdir ve beğenisini kazanmaktadır. Eğitimin bir hayat boyu sürdüğünü bilen firmamız, tecrübeli personeliyle uygulama aşamasında sürekli iş eğitimini gerçekleştirmektedir. Siz değerli müşterilerimize metal ferforje,çelik konstrüksiyon ve demir doğrama gibi imalatını yaptığımız işlerde hizmet verebilmekten gurur ve mutluluk duymaktayız. METAL FERFORJEDE USTA İSİM
http://www.bilgemetalhirdavat.com.tr
Bursa Metal Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

49 - Aba Paslanmaz     PR:-1
! Firmamız başlıca AISI 304, 430, 304L, 316, 310, 321, 316Tİ, 310S Sac plaka ve rulo stoğunun yanı sıra ;Paslanmaz303, 304, 420, 316, 316Tİ kalite çubuk, lama, köşebent, kare, altı köşe stoklarımızda mevcuttur. Stoklarımızda 304, 304L, 316, 316L flanş, dirsek, tee, redüksiyon ve fittings malzemeleri bulunmaktadır. Dikişli HF ve TIG kaynak AISI 304 ve 316 kalite Boru, Profil yanı sıra Paslanmaz çekme borularıda stoklarımızda bulundurmaktayız Paslanmaz özel imalat 304, 316, 321, 309, 310 kalite yerli boru, yerli dirsek imalatı, özel imalat plazma kesim 90 mm’e kadar, 0, 40 mm’den 16 mm’e kadar makas kesim imalatımız bulunmaktadır.
http://www.abapaslanmaz.com.tr
Bursa Metal Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

50 - pırlanta metal     PR:-1
genişletilmiş metal ve delikli sac imalatı ferfore sac sac boru profil npi npu baskılı sac baklavalı sac özel ölçü imalatımız mevcuttur deliklisada 0. 50mmden6. 00 mm kadar delebilmekteyiz genişletilmişte ise 1. 5mmden 5mm e kadar
http://www.pirlantademir.com
Bursa Metal Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

51 - VENMETAL LTD. ŞTİ.     PR:-1
Firmamız metal sektörünün bir kolu olarak havalandırma sistemleri alanında faaliyet göstermekte olup, imalat, montaj, taahhüt süreçlerinin tamamını kapsamaktadır. Endüstriyel iklimlendirme konusunda, ısıtma, soğutma, havalandırma, baca sistemleri, toz toplama sistemleri, ortam havalandırması gibi çok kapsamlı çalışmaları gerçekleştirmekteyiz.
http://www.venmetal.com.tr
Bursa Metal Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

52 - Dizayn Lazer     PR:-1
Dizayn Lazer, 1981 yılında kurulmuş ve otomotiv yan sanayi, aksesuar imalatı ve satışı ile imalat sektöründe haklı yerini almıştır. Firmamız, birçok kamu, kurum, kuruluş, askeri ve devlet ihaleleri almış ve bu işleri zamanında ve sorunsuz olarak teslim etmiştir. Sektördeki imalat tecrübesini teknoloji ile geliştirerek makine parkuruna, Bystronic marka Lazer kesim tezgahını katarak birçok farklı imalat sektör ve firmalarına kaliteli hizmet sunma hedefinde olup konusunda tecrübeli, uzman kadrosu, sağlam altyapı ekipmanları ve makine parkuru ile hedefini daha üst noktalara taşımıştır. Dizayn Lazer, müşterilerinin beklentilerini en üst düzeyde karşılamak için üretim ve tasarım hizmetinin yanı sıra firmalara sağlamış oldu­ğu destekler ile ilk sıradaki tedarikçi ve partner firma olabilmeyi ilke edinmiştir. Lazer kesimin müşterilerimize sağlamış olduğu avantajlardan bazıları; Prototip çalışmalarında kısa sürede yüksek verim düşük maliyet Talaşlı üretime göre daha ekonomik Tasarımda daha esnek çalışma imkanı Az adetli imalatlarda kalıp gerektirmeden kısa sürede daha düşük maliyete üretim Üretimde malzemenin en verimli şekilde kullanılması ve minimum fire Kesim esnasında malzemeye temas olmadığından malzemede deformasyon olmaması Sac üzerinde yazı ve markalama Çapaksız ve minimum pürüzde kesme işlemi
http://www.dizaynlazer.com.tr
Bursa Metal Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

53 - Egemmetal profil, ith.ihr san ve tic.ltd.şti     PR:1
İzmir, Gaziemirde olan firmamızın amacı siz pvc sektöründeki imalatcılara 1. kalite destek sacı imalatı üretmek ve mümkün olduğu sürece müşterilerimizin kapısının önüne kadar servis yapmaktır. 1mm, 1. 2mm, 1. 5mm, 2mm galvanizli sac elimizde mevcuttur. firmamız üretici olduğundan bütün pen markalarının profillerini kendi makinalarımızla çekebiliyoruz.
http://www.egemmetal.com
Bursa Metal Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

54 - İMAJ RAF SİSTEMLERİ     PR:0
RAF SİSTEMLERİ. MARKET-MAĞAZA-DEPO-ARŞİV-GİYİM RAF SİSTEMLERİ. MODERN VE KALİTELİ ÜRÜNLERİMİZLE HERYERDE BİZİMLESİNİZ. RAFTA İMAJ. . .
http://www.imajraf.com
Bursa Metal Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

55 - Kıraç Galvaniz A.Ş     PR:1
Firmamız Bursa da kurulu bölgenin ilk ve tek sıcak daldırma galvaniz tesisidir. 2007 yılı haziran ayında faaliyetlerine başlayan Kıraç Galvaniz 7 mtx1, 5mtx2, 5 mt ebatlarındaki ocağında fason galvanizlemenin yanında endüstriyel ızgara ve kablo kanalı satışıda yapmaktdaır. Tesisimiz en son teknoloji techizatlarla donatılmış olup özel alaşımlı kaplama yaparak müşterilerinin kaliteli hizmet beklentisini karşılamak çin büyük çaba sarfetmektedir. Hedefimiz Türkiye nin ilk 3 galvaniz firması arasına girmektir. 1500 m2 kapalı alana sahip yarıotomatik proses hattımızda süratli ve kaliteli hizmet verilmektedir.
http://www.kiracgalvaniz.com.tr
Bursa Metal Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

56 - Demir makina Model Sanayi     PR:1
döküm takımları tasarımı imalatı, model tasarımı imalatı, CNC frece parça işleme parça imalatı, aparat imalatı fixtür imalatı, özel makina imaltı, geri dönüşüm plastik kırma makinaları,
http://www.demirmakinamodel.net
Bursa Metal Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

57 - özeniş tuğlalı saç soba     PR:0
konyanın akşehir ilçesinde tuğlalı saç kuzine soba imhalatı yapmaktayız. Türkiyenin her yerine servis araclarımızla sevkiyat yapmaktayız.
http://www.kuzine.tr.gg
Bursa Metal Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

58 - KUR-AL PASLANMAZ DIŞ TİC. LTD.ŞTİ.     PR:0
Paslanmaz Çelik Dikişli Ve Dikişsiz AISI 304- 304L-316-316L-316Tİ Kalitelerde Boru Ve Fittiglerin Stoklama Ve Satışını Yapmaktayız.
http://www.kuralpaslanmaz.com.tr
Bursa Metal Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

59 - Temesist Depo & Raf Sistemleri     PR:0
Sırt Sırta Raf Sistemleri Yüksek İrtifa Rafları İçine Girilebilir Raflar Mezanin Sistem Dış Giydirme Raf Sistemleri Hafif ve Orta Yük Rafları Konsol Kollu Raflar Kayar Raf Sistemleri - Paletli Kayar Raf Sistemleri - Kutulu Taşıma Paletleri
http://www.temesist-raf.com
Bursa Metal Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

60 - ADİL VE GÜVENİLİR RAF SİSTEMLERİ     PR:1
raf, raf sistemleri, raf imalatı, rafçı, rafçılar, çelik raf, çelikraf, depo raf, arşiv raf, depolama rafı, dolaplar, soyunma dolapları, dosya dolapları, compact dolaplar, raylı sistem dolaplar, istifleme raf sistemleri, forklift, hafif depolama rafları, ağır depolama rafları, Konsol Kollu Raf, Taşıma Paletleri, Yüksek İrtifa Rafları, Kayar Raf Sistemleri, Giydirme Cephe Raf, İçine Girilebilir Raflar, Hafif ve Orta Yük Rafları, Mezanin Raf Sistemleri, Sırt Sırta Raf sistemleri, Depo raf Sistemleri, market raf, rack sistem, mi
http://www.adilraf.com
Bursa Metal Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

61 - ÇELİKSAN LTD. ŞTİ.     PR:0
Firmamız 2004 yılında ÇAĞDAŞ GİRİŞİM olarak faliyetine başlamış, 08. 05. 2006 Tarihinden itibaren ÇELİKSAN MEK. END. İNŞ. ÇEL. KON. MAK. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. nin kurulmasıyla faaliyetine devam etmektedir. Firmamız yeni, fakat kurucularımız ve çalışanlarımız bu işi 1984 yılından beri yapan profesyonel ve tecrübeli kişilerden oluşmaktadır.
http://www.celiksanltd.com
Bursa Metal Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

62 - MUSA DEMİR PASLANMAZ ÜRÜNLERİ TİC. VE SAN. LTD. ŞTİ     PR:3
Musa Demir paslanmaz ürünleri şirketi olarak;müşterilerimizle diyalog içerisinde bulunup ihtiyaç duyulan ürünleri geniş stoklarla size üretim aşamasında arzuladığınız zaman ve rahatığı sağlamayı prensip edindik. Başta Avrupa Birliği üyeleri omak üzere ABD, Kanada ve Uzak doğunun seçkin üreticilerinden ithal etmiş olduğumuz;başta sac olmak üzere boru, fittings malzemeleri, lama köşebent, profil, altı köşe ve yuvarlak miller üretici firmaların sertifika ve ISO belgeleriyle garantili olarak tüketiminize
http://www.mdpaslanmaz.com
Bursa Metal Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

63 - Gozdem Metal tic ve san ltd sti     PR:1
paslanmaz sac boru profil ve fittings satısı
http://www.gozdempaslanmaz.com
Bursa Metal Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

64 - COŞKUN ÇELİK KONSTRÜKSİYON     PR:1
MERHABALAR . . . HER TÜRLÜ ÇELİK KONSTRÜKSİYON VE FERFORJE İŞLERİNİZDE YARDIMCI OLMAK DİLEĞİYLE. . . MAHMUT COŞKUNSU 312 5281464 535 6396952 555 4477267 www. coskundemirdograma. com. tr info@coskundemirdograma. com. tr COŞKUN Ç E L İ K K O N S T R Ü K S İ Y O N S A N A Y İ
http://www.coskundemirdograma.com.tr
Bursa Metal Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

65 - PLATFORM DEMİR ÇELİK. SAN.TİC.LTD.ŞTİ.     PR:0
her turlu yassı malz. (HRP+CCR+LRKK+LKK+RP+RPKK+TRPKK+HRU+HRUKK+GZR) SAÇ VE DEMİR TİCARETİ YAPILMAKTADIIR.
http://www.platformcelik.com.tr
Bursa Metal Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

66 - artı kalıp makina     PR:0
Firma; Aleminyum enjeksiyon kalıp imalatı, sac kalıp imalatı Kalıp, bakım ve tadilat hizmetleri, döküm kalıpları, Ürün - kalıp tasarımı ve imalat isleri, Ürün gelistirme, Cumsa, Plastik enjeksiyon fason baskı işleri, , İmalat ve imalata yonelik aparat tasarimi İmalat kolaylastirici cozumler CNC freze fason isleri, CNC torna fason isleri, Kalıp imalati destek, kalıp destek, Taslama Kalıp iticileri, raybalar, klavuzlar, kesici takımlar, matkaplar ve hırdavat malzemeleride satışı Alan
http://www.artikalip.com
Bursa Metal Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

67 - CRONOS KROM PLASTİK SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ.     PR:0
Firmamız krom-paslanmaz merdiven korkuluğu bağlantı elemanları imalatı yapmaktadır. Şirketimiz ürün portfoyu ile yurtiçi ve yurtdışı paslanmaz sektörünün hizmetindedir.
http://cronos.com.tr
Bursa Metal Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

68 - Joke Türkiye     PR:0
Lazerli markalama ve kaynak sektöründe kesin çözümler sağlayan ana firmamız LAZERİST, 2008 yılında sektördeki faliyetlerine yeni bir açılım kazandırarak İSSE Uluslararası Ticaret ve Danışmanlık Ltd. Şti’yi kurmuştur. İSSE Uluslararası Ticaret ve Danışmanlık Ltd, Avrupa’nın lider parlatma ve tesviye elemanları üreticisi JOKE Joisten & Kettenbaum GmbH & Co. KG ‘yi Türkiye’ye getirmiş bulunmaktadır. Kaliteli ve etkin kalıp parlatma ve tesviye elemanları üreten firma,
http://www.joketurkey.com
Bursa Metal Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.