Rehber : Pazarlama Şirketleri Firmaları


Burdur Şehrindeki Pazarlama Şirketleri Firmalarının Listesidir. Eğer sizinde Burdur Şehrindeki Pazarlama Şirketleri kategorisinde firmanız varsa firmanızı ekleyerek Burdur Şehrindeki Pazarlama Şirketleri ile ilgilenen müşterilerinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
* Sıralama Girilen şehir sayısının azlığına ve Google Pagerank Değerlerine Göre Yapılmaktadır. Aynı pagerankde olan iki sitenin birisi istanbul ve Burdur Şehrindeki Pazarlama Şirketleri seçmişse, diğeri sadece Burdur Şehrindeki Pazarlama Şirketleri seçmişse, sadece Burdur Şehrindeki Pazarlama Şirketleri şehrini seçen üstte yer alır.


1 - Alikan Group     PR:-1
Hijyenik Klozet sistemleri , Jet kurutma ve sensörlü sabun,köpük ve havlu dispanserleri ve refilleri satış-servis ve yedek parça hizmetlerini 2004 senesinden beri antalya ve çevresi illere yapmaktayız.
http://www.alikangroup.com
Burdur Pazarlama Şirketleri Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

2 - Antalb Laboratuvar Cihazları Ltd. Şti.     PR:-1
Antalya, laboratuvar, laboratuar, mikroskop, analitik cihaz, agilent, leica, Kimyevi maddeler ve laboratuvar malzemeleri, laboratuvar cihazları konusunda 1989 yılından itibaren faliyette bulunan firmamız, müşterilerine çözüm üretmeyi bir ilke olarak kabul etmiş ve kurulduğu günden itibaren bu tavrından ödün vermeden sektörde yer almaktadır. MERCK kimyasalları, PRECISA hassas ve analitik teraziler, nem tayin cihazları, SOCOREX sabit ve ayarlanabilir hacimli mikropipetler, Hijyen test kitleri, Su analiz kitleri, Hazır ayarlı solüsyonlar, Plastik ve cam şişeler, numune kapları, patolojik numune kapları, pipet uçları, eppendorf tüpler, falcon tüpler, filtre kağıtları, dispenser, mikrobiyoloji ürünleri, kültür vasatları, teknik ve üretim kimyasalları, termometreler, dansimetreler, nem ölçerler, laboratuvar cam malzemeleri, büret, piset, plastik ve cam desikatörler, vakum motorları, filtrasyon setleri 8 - LABRO-TEK LABORATUVAR MALZ. VE KİMYASAL VE TIB. ÜRN. LTD. ŞTİ Daihan, Merck, Oxoid, Funke Gerber, İnterscience, Wtw, Hanna, Sartorius, Ika, Hırayama, Vwr, Refraktometre, Memmert, Precisa, Electromag, Mettler Toledo, İnkübatör, Santrifüj, Çimlendirme Kabini, Sterilazatör, Otoklav, Mikrobiyolojik emniyet kabini, Su banyosu, Distile su cihazı, Saf su cihazları, Ph metre, Hassas terazi, Nem tayin cihazı, Ultrasonik banyo, NIR sistemleri, Otomatik pipet, Beher, Erlenmayer, Mezür, Balon joje, Mikroskop, Nikon, Lam, Lamel, Tekkim, Nüve, And, Teknik servis, Soğutmalı inkübatör, Pipet ucu, Micro pipet, Kimyasal, Desikatör, Besiyer, Petri kutusu, Pens, Spectrofotometre, Temel laboratuvar cihazları, Stomacher, Büret, Termometre, Vinil eldiven, Kül fırını, Yağ banyosu, Çeker ocak, Evaporatör, Blender, Laminar hava kabini, Klimatik test kabini, Bitki büyütme dolabı, BagMixer, Petri film
http://www.antlab.com.tr
Burdur Pazarlama Şirketleri Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.