Rehber : Eğitim Kurumları Firmaları


Burdur Şehrindeki Eğitim Kurumları Firmalarının Listesidir. Eğer sizinde Burdur Şehrindeki Eğitim Kurumları kategorisinde firmanız varsa firmanızı ekleyerek Burdur Şehrindeki Eğitim Kurumları ile ilgilenen müşterilerinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
* Sıralama Girilen şehir sayısının azlığına ve Google Pagerank Değerlerine Göre Yapılmaktadır. Aynı pagerankde olan iki sitenin birisi istanbul ve Burdur Şehrindeki Eğitim Kurumları seçmişse, diğeri sadece Burdur Şehrindeki Eğitim Kurumları seçmişse, sadece Burdur Şehrindeki Eğitim Kurumları şehrini seçen üstte yer alır.


1 - DTU DIŞ TİCARET KURUMSAL DANIŞMANLIK ve EĞİTİM     PR:-1
DTU DIŞ TİCARET KURUMSAL DANIŞMALK ve EĞİTİM olarak Denizli, İzmir, İstanbul, Bursa, Antalya, Burdur, Uşak, Isparta da Dış Ticaret Eğitimlerimiz, Dış Ticaret Sertifika Programlarımız ve Danışmanlık Hizmetlerimiz devam etmektedir. 2010 Yılı KOSGEB Eğitimlerinde Uzmanlarımızdan Muhammed MAR Pazarlama, Markalaşma Dış Ticaret ve E-Ticaret Konularında Yaklaşık 1000 saat aktif olarak Eğitim vermiş ve 2000 üzerinde firma ile birebir görüşmüş ve sorun tespiti yapmıştır. Dış Ticarette Kullanılan Teslim şekilleri ve Ödeme Şekilleri Semineri, Akreditif Semineri, Uluslararası Sözeşmeler, Dahilde İşleme İzin Belgesi DİİB eğitimi ve seminer programı, Gümrük Mevzuatı, Serbest Bölge mevzuatı ve uygulamarı eğitimi, Kambiyo mevzuatı ve uygulamarı eğitimi, İthalat ve İhracat mevzuatı ve uygulamarı eğitimi, Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik Yönetimi, Dış Ticaret Yönetimi Sigorta ve Risk analizi, Dış Ticarette kullanılan belgeler nelerdir ve nasıl doldurulur gibi konularda şirket içi/dışı Dış Ticaret ile ilgili tüm konularda eğitim ve danışmanlık gibi konularda Muhammed MAR öncülüğünde hizmetinizdedir. Dış Ticaretin yanısıra aşağıda yer alan kurumların verdikleri hibe, Teşvik ve kredi programlarında Danışmanlık faaliyeti göstermektedir. KOSGEB Teşvikleri Danışmanlığı DTM Teşvikleri Danışmanlığı İGEME Teşvikleri Danışmanlığı Kalkınma Ajansları Teşvikleri Danışmanlığı Muhasebe Danışmanlığı Detaylı bilgi ve Talep için dtu@dtudanismanlik. com 05077402018
http://www.dtudanismanlik.com
Burdur Eğitim Kurumları Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

2 - BORNOVA HASEKİOĞLU SÜRÜCÜ KURSU     PR:0
Bornova, sürücü kursu, ehliyet, özel ders, uygun ücret denince akla ilk gelen kurumlardan, bornova hasekioğlu sürücü kursu;tüm sürücü kursu faaliyetleriyle hizmetinizdedir.
http://www.hasekioglu.com
Burdur Eğitim Kurumları Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.