Rehber : Dış Ticaret Şirketleri Firmaları


Burdur Şehrindeki Dış Ticaret Şirketleri Firmalarının Listesidir. Eğer sizinde Burdur Şehrindeki Dış Ticaret Şirketleri kategorisinde firmanız varsa firmanızı ekleyerek Burdur Şehrindeki Dış Ticaret Şirketleri ile ilgilenen müşterilerinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
* Sıralama Girilen şehir sayısının azlığına ve Google Pagerank Değerlerine Göre Yapılmaktadır. Aynı pagerankde olan iki sitenin birisi istanbul ve Burdur Şehrindeki Dış Ticaret Şirketleri seçmişse, diğeri sadece Burdur Şehrindeki Dış Ticaret Şirketleri seçmişse, sadece Burdur Şehrindeki Dış Ticaret Şirketleri şehrini seçen üstte yer alır.


1 - OLİ TEKNOLOJİ VE DIŞ TİCARET     PR:-1
OLİ TEKNOLOJi VE DIŞ TİCARET sektörde edinmiş olduğu yaklaşık 6 yıllık tecrübesiyle, ülkemizde laptoplar ve yedek parça konusunda çözümler üreterek çinden ürün ithal etmek isteyen firmalara çinde ki ofisimiz vasıtasıyla yardımcı olmaktadır. Özellikle, sektörün laptop alanında ihtiyaç duymaya başladığı, başta adaptör , pil , klavye ve LCD panel olmak üzere, birçok laptop yedek parçalarının ithalatını ve satışını yaparak, yedek parça temini konusunda bilgisayar firmalarına ve son kullanıcıya hizmet vermektedir. OLİ TEKNOLOJİ olarak stoklarımızda farklı markaların farklı ebatlarda kullanılan laptoplar için LCD panelleri ile 120 den fazla modelde laptop adaptörü her zaman bulunmaktadır OLİ DIŞ TİCARET olarak ithalatı düşünen Türk iş adamlarımıza Çinden yapmayı düşündükleri ticaretlerinde Çinde ki yerleşik ofisimizde ki Çin diline ve ticaretine hakim dinamik ekibimizle danışmanlık hizmeti sunmaktayız. İTHALATINI YAPMIŞ OLDUGUMUZ ÜRÜNLER. - Notebook Adaptör, Batarya, Klavye, LCD Panel ve diğer aksam ithalatı. - Bilgisayar sarf malzemeleri , Pc Klavye, Pc mouse , kulaklik ve diğer yedek parça satışı. - Cep Telefon aksesuarlari ve parcalari İTHALAT YAPTIGIMIZ ÜLKELER TÜRKİYE , ABD , ALMANYA , AVUSTURYA , DUBAİ
http://www.oliteknoloji.com.tr
Burdur Dış Ticaret Şirketleri Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

2 - GOST STAR SERTİFİKA MERKEZİ     PR:0
RUSYA, UKRAYNA İHRACATI İÇİN ZORUNLU OLAN KALİTE SERTİFİKALARINI VERMEKLE YÜKÜMLÜ RUSYA FEDERESYONU VE UKRAYNA DEVLETİNCE ONAYLANMIŞ BİR FİRMAYIZ. KALİTE SERTİFİKALARINIZI TEMİN ETMEKTEYİZ.
http://www.goststar.xom
Burdur Dış Ticaret Şirketleri Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.