Rehber : Maden ve Metal Sektörü Firmaları


Bilecik Şehrindeki Maden ve Metal Sektörü Firmalarının Listesidir. Eğer sizinde Bilecik Şehrindeki Maden ve Metal Sektörü kategorisinde firmanız varsa firmanızı ekleyerek Bilecik Şehrindeki Maden ve Metal Sektörü ile ilgilenen müşterilerinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
* Sıralama Girilen şehir sayısının azlığına ve Google Pagerank Değerlerine Göre Yapılmaktadır. Aynı pagerankde olan iki sitenin birisi istanbul ve Bilecik Şehrindeki Maden ve Metal Sektörü seçmişse, diğeri sadece Bilecik Şehrindeki Maden ve Metal Sektörü seçmişse, sadece Bilecik Şehrindeki Maden ve Metal Sektörü şehrini seçen üstte yer alır.


1 - BİRMAK MAĞAZA RAF SİSTEMLERİ-DEPO VE ARŞİV RAF SİSTEMLERİ     PR:-1
BİRMAKESKİŞEHİRMĞAZARAFSİSTEMLERİ, BİRMAKMAĞAZAEKİPMANLARI, BİRMAK ESKİŞEHİR, ESKİŞEHİRDERAFSİSTEMLERİ, ESKİŞEHİRDE RAF SİSTEMLERİ, ESKİŞEHİRDEMAĞAZAEKİPMANLARIMAĞAZAREYONLARI, ESKİŞEHİRDE MAĞAZA EKİPMANLARI MAĞAZA REYONLARI, MAĞAZA DEKORASYONU ALİMİNYUM DİREKLER, AHŞAP PANELLER, ORTA STANDLAR, SHOP RAF DİZAYNI, RAF SİSTEMLERİ, AHŞAPRAF, MAĞAZA PASLANMAZ EKİPMANLARI, MAĞAZA RAF DESTEKLERİ, AKSESUARLAR, PASLANMAZ ORTA STANDLAR, ÇELİKRAF, DEPO RAF SİSTEMLERİ, ARŞİV RAF SİSTEMLERİ, AYAKKABI RAFLARI, PLASTİK AYAKKABI RAF SİSTEMLERİ,
http://www.birmakmetal.com
Bilecik Maden ve Metal Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

2 - metalsan demir celik dergisi     PR:-1
metalsan demir çelik ve paslanmaz dergisi metal, demir, çelik, paslanmaz, galvaniz, yapi, çelik servis, otomotiv gibi sektörle ilgili gelismeleri size en kisa zamanda duyurur sizi sektörden haberdar eder
http://www.metalsangazetesi.com
Bilecik Maden ve Metal Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

3 - Kaan Granit Ltd. Sti.     PR:-1
Kurulduğu günden beri üretim kalitesi konusunda çizgisini koruyan ender granit ocaklarından biri olan Kaan Granit, granit plaka taşı, granit küp taşı ve granit bordür üretimi ve uygulaması yapmaktadır.
http://www.bergamagranit.com
Bilecik Maden ve Metal Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

4 - HAS ÖZÇELİK MADENCİLİK AKARYAKIT NAKLİYAT SAN TİC.LTD.ŞTİ.     PR:-1
1976 yılında ipekçilik ve beyaz eşya sektöründe faaliyet göstermek üzere kurulmuştur. Yıllar içerisinde bünyemize likidgaz tüp bayii ve kalabak su bayiliği eklenerek faaliyet alanımız genişletilmiştir. Madencilik sektöründeki çalışmalarımız bölgemizde bulunan hamitabat köyü akbaba tepe mevkii feldspat ocağımızla 1999 yılında başlamıştır. İlerleyen yıllarda bünyemize yeni maden ocakları, makine ve teçhizatlar katarak; madencilik sektöründe adı geçen firmalardan olmak adına büyük atılımlar yaptık. Kırma eleme tesisimizle maden ocaklarımızdan çıkarmış olduğumuz tüvenen hammaddeleri istenilen ebatta işleyerek, şirketimiz bünyesinde bulunan nakliye araçlarımızla fabrika teslimi olarak çalışmaktayız. Has özçelik madencilik ocaklarından seramik sektöründeki lider firmalara kaolen, feldspat, pegmatit ve kil madeni tedarik ederek kaliteden ödün vermeden ticari yaşantımıza devam etmekteyiz.
http://www.hasozcelik.com.tr
Bilecik Maden ve Metal Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

5 - KÜPÇÜOĞLU METALURJİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ.     PR:-1
HER NEV\'İ METAL VE MADEN HURDALARI ALIM SATIMI YAPAN FİRMAMIZ UZUN YILLARDIR BU SEKTÖRDE HİZMET VERMEKTEDİR. ALINAN HURDALARIN SADECE ALINMASI DEĞİL AYRILMASI, İŞLENMESİ, PAKETLENMESİ, TERCİHE GÖRE KESİŞEREK VEYA PAKETLENEREK GÖNDERİLMESİ İŞİMİZİN HER ŞEYDEN ÖNCE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ OLMASI BAŞLICA FİRMA POLİTİKAMIZDIR.
http://www.kupcuoglu.com.tr
Bilecik Maden ve Metal Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

6 - SNG ÇEVRE&MADEN MÜŞAVİRLİK LTD. ŞTİ.     PR:-1
Bilgi Dökümü alım ve sunum raporları hazırlanması, İhale müracaat dosyası hazırlama, Maden Ruhsatları müracaatlarının hazırlanması, Arama ruhsatları alımı, Arama faaliyet raporları hazırlanması, İşletme ve Temdit Projelerinin hazırlanması, Teknik nezaretçilik hizmetleri, Maden Sevk Fişleri alımı, Özel İdare müracat dosyaları hazırlanması, İşletme faaliyet bilgi formları hazırlanması, Terk raporları hazırlanması, Rödovans ve Taşeron Sözleşmeleri hazırlanması, İmalat, Halihazır ve Topografik haritaların ölçümü ve hazırlanması, 29. Madde Evraklarının Hazırlanması, Ruhsat sınırları tespiti yapılması, Orman yönetmeliğine göre Orman çalışma yeri, yol ve şantiye binası izin haritaları ve dosyaları hazırlanması, Çevre Bakanlığı Çevre Proje Tanıtım özetleri ve Proje Tanıtım Dosyası hazırlanması, Çevre Bakanlığı ÇED Projesi hazırlanması, GSM Belgesi (İşyeri Açma ve Çalıştırma Ruhsatı) Dosyasının hazırlanması ve Belgenin alınması, Yeni kanun ve yönetmelikler doğrultusunda Değerli Müşterilerimizin izin ve işlemlerinin en kısa zaman ve düşük maliyetlerle gerçekleştirilebilmesi için Uzman Müşavirlik Hizmetleri sunulması
http://www.sngmadencevre.com
Bilecik Maden ve Metal Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

7 - BOR PASLANMAZ SAN.TİC.LTD.ŞTİ.     PR:-1
Paslanmaz Kutu Profil Sac, Levha Boru Profil, Lama Köşebent, 304-316-309-310 ve 430 kalite paslanmaz çelik saç (levha - rulo) bunların yanında paslanmaz çelik dikişli dikişsiz boru , mil, lama , profil , köşebent, altı köşe paslanmaz ürünleri satışımız vardır
http://www.borpaslanmaz.com.tr
Bilecik Maden ve Metal Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

8 - BURMAD MADENCİLİKDANIŞMANLIK MÜHENDİSLİK LTD.ŞTİ.     PR:0
Madencilik sektörüne müşavirlik hizmeti veren firma; -Maden işletme Projesi -Teknik Nezaretçilik -Çed -Gsm -Orman İzinlerinin alınmasında hizmet vermektdir. 2004 yılından itibaren ayrıca ocaklarda patlatma hizmeti ve danışmanlığı veren firma herbiri konusunda uzman maden, jeoloji ve orman mühendisleri ile maden üreticilerine müşavrlik hizmeti vermeye devam etmektedir.
http://www.burmadmadencilik.com.tr
Bilecik Maden ve Metal Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

9 - BYZ MAKİNA SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ     PR:-1
PASLANMAZ ELEK TELİ TEMİNİ İLE GIDA SANAYİ ALANINA HİZMET VERMEKTEYİZ. AYNI ZAMANDA OTOMASYON MALZEMELERİ VE ENDÜSTRİYEL ELEKTRONİK SEKTÖRLERİNDE DE HİZMET VERMEKTEYİZ. SEKTÖRE TEMİN ETTİĞİMİZ ÜRÜNLERİ İTHALAT YOLUYLA GETİRİYORUZ.
http://www.byz.com.tr
Bilecik Maden ve Metal Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

10 - Hatinoğlu madencilik     PR:-1
madencilik, inşaat ve hafriyat sektöründe uzman kadrosu ile hizmet vermekteyiz, adresimiz: Akarbaşı mah, Atatürk bulvarı, Bilgin Apt no:209-1 kat 3 daire 5 Eskişehir / Türkiye Tel: +90 0222 234 0525
http://www.hatinoglumadencilik.com
Bilecik Maden ve Metal Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

11 - BASE METAL MAKİNA VE MADEN YAN SANAYİ     PR:-1
BASE METAL olarak, -MADEN VE MADENCİLİK EKİPMANLARI : ROCK BOLT (KAYA SAPLAMASI) SCAYPER VE KÜREĞİ ASİT KAZANLARI VE TANKLARI -TALAŞLI İMALAT KALIP, APARAT, FİKSTÜR v. s Teknolojinin yanında personele de yatırım yaparak sektörde kendi deneyim ve tecrübesiyle üretim yapmaya hazır, dinamik, paylaşımcı, ilgili , genç toplumda saygı ve güvenle anılan \"lider\" firma kimliğimizi titizlikle korumaktır. Bu misyonu tam anlamıyla gerçekleştirmek için bugün ulaştığımız düzeyi aşarak, uluslararası boyutlardaki mükemmelliği hedef edinen bir kuruluş haline gelmeyi amaçlamaktayız.
http://www.basemakina.com
Bilecik Maden ve Metal Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

12 - FORUM MADENCİLİK MÜŞAVİRLİK MÜHENDİSLİK SAN. TİC. LTD.ŞTİ.     PR:-1
Bilgi Dökümü alım ve sunum raporları hazırlanması, İhale müracaat dosyası hazırlama, Maden Ruhsatları müracaatlarının hazırlanması, Arama ruhsatları alımı, Arama faaliyet raporları hazırlanması, İşletme ve Temdit Projelerinin hazırlanması, Teknik nezaretçilik hizmetleri, Maden Sevk Fişleri alımı, Özel İdare müracat dosyaları hazırlanması, İşletme faaliyet bilgi formları hazırlanması, Terk raporları hazırlanması, Rödovans ve Taşeron Sözleşmeleri hazırlanması, İmalat, Halihazır ve Topografik haritaların ölçümü ve hazırlanması, 29. Madde Evraklarının Hazırlanması, Ruhsat sınırları tespiti yapılması, Orman yönetmeliğine göre Orman çalışma yeri, yol ve şantiye binası izin haritaları ve dosyaları hazırlanması, Çevre Bakanlığı Çevre Proje Tanıtım özetleri ve Proje Tanıtım Dosyası hazırlanması, Çevre Bakanlığı ÇED Projesi hazırlanması, GSM Belgesi (İşyeri Açma ve Çalıştırma Ruhsatı) Dosyasının hazırlanması ve Belgenin alınması, Yeni kanun ve yönetmelikler doğrultusunda Değerli Müşterilerimizin izin ve işlemlerinin en kısa zaman ve düşük maliyetlerle gerçekleştirilebilmesi için Uzman Müşavirlik Hizmetleri sunulması. mermer, metalik madenler(mangan, krom, bakır, kurşun demir madenleri ) alım-satımı
http://www.forummadencilik.com
Bilecik Maden ve Metal Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

13 - DS PASLANMAZ ÇELİK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ     PR:-1
Firmamız kadrosu 2001 yılından beri paslanmaz çelik sektöründe faaliyet göstermekte olup, kalite standartları çerçevesinde sizlere en iyi hizmeti vermeyi amaç edinmiştir. DS Paslanmaz Çelik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi olarak paslanmaz sektörünün ihtiyacı olan ürün çeşitlerini stoklarında hazır tutmaya özen göstermek, ürün çeşitlerini sürekli takip etmek ve güncellemek, gerektiğinde imalat yöntemlerini kullanarak müşterilerine yardımcı olmak, sizlerden gelecek olan her türlü talebi karşılamak şirketimizin amacıdır. DS Paslanmaz, AISI 304, 309, 310, 316, 321, 430 Kalitelerde Paslanmaz Sac, Boru, Profil, Çubuk, Dirsek, Yaka, Nipel, Manşon çeşitleri ile Islah Çelikleri (4140 – 4340 - 5140), Semente Çelikleri (8620 - 16mncr5 – 7131 - 20 mncer5), İmalat Çelikleri (1030 – 1040 – 1050 ck45), Transmisyon Milleri, Çelik Çekme Borular, Çelik Çekme Lamalar (Sıcak/Soğuk), Platina Sac, Takım Çelikleri ile ilgili her türlü ölçü ve ebatlardaki ürün yelpazesini geniş tutarak, siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını zamanında ve en hızlı şekilde karşılamak için, ürünlerini stoklarında hazır bulundurmaktadır. Tüm malzeme çeşitlerimiz ve teknik kadromuzla hizmetinizde olmaktan gurur duyar, iyi çalışmalar dileriz.
http://www.dspaslanmaz.com
Bilecik Maden ve Metal Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

14 - CIZOĞLU MADENCİLİK MÜHENDİSLİK PATLATMA HİZ.LTD.ŞTİ.     PR:-1
CIZOĞLU MADENCİLİK MÜHENDİSLİK PATLATMA HİZ. LTD. ŞTİ. - 0224 2212887, 538-2513089 Teknik nezaretçilik hizmetleri, Maden Ruhsatları müracaatlarının hazırlanması, , İhale müracaat dosyası hazırlama, , Arama ruhsatları alımı, Arama faaliyet raporları hazırlanması, Maden Sevk Fişleri alımı, Bilgi Dökümü alım ve sunum raporları hazırlanması, İşletme faaliyet bilgi formları hazırlanması, İşletme ve Temdit Projelerinin hazırlanması, Özel İdare müracat dosyaları hazırlanması, Terk raporları hazırlanması, Rödovans ve Taşeron Sözleşmeleri hazırlanması, İmalat, Halihazır ve Topografik haritaların ölçümü ve hazırlanması, 29. Madde Evraklarının Hazırlanması, Ruhsat sınırları tespiti yapılması, Orman yönetmeliğine göre Orman çalışma yeri, yol ve şantiye binası izin haritaları ve dosyaları hazırlanması, Çevre Bakanlığı Çevre Proje Tanıtım özetleri ve Proje Tanıtım Dosyası hazırlanması, Çevre Bakanlığı ÇED Projesi hazırlanması, GSM Belgesi (İşyeri Açma ve Çalıştırma Ruhsatı) Dosyasının hazırlanması ve Belgenin alınması, Yeni kanun ve yönetmelikler doğrultusunda Değerli Müşterilerimizin izin ve işlemlerinin en kısa zaman ve düşük maliyetlerle gerçekleştirilebilmesi için Uzman Müşavirlik Hizmetleri sunulması. TEL : - 0224 2212887, 538-2513089 YETKİLİ KİŞİ : NECMİ CIZOĞLU
http://www.esentasarim.com
Bilecik Maden ve Metal Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

15 - SERAY MÜHENDİSLİK JEOLOJİ MADENCİLİK LTD.ŞTİ     PR:-1
MADEN İŞLETME PROJELERİNİN HAZIRLANMASI, TEKNİK NEZARETÇİLİK, ÇED, GSM, DEŞARJ, GÜRÜLTÜ İZİNLERİNİN HAZIRLANMASI, JEOLOJİK ETÜD YAPILMASI, JEOTERMAL RUHSAT BAŞVURUSU, JEOTERMAL LOKASYON BELİRLEME, KAYNAK KORUMA ALANI ETÜD RAPORU HAZIRLANMASI, İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI, İŞ GÜVENLİĞ EĞİTİMLERİ HİZMETLERİ, RİAK ANALİZİ,
http://www.seraymuhendislik.com
Bilecik Maden ve Metal Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

16 - TEKNİK MADEN MÜHENDİSLİK&MÜŞAVİRLİK     PR:0
şirketimizde;maden-mermer ruhsat alımları, emisyon-deşarj izinleri, işletme projeleri, Teknik nezaretcilik hizmetleri, orman izinleri, sevk fişi alımı, faaliyet raporları, imalat jeolojik ve toğoğrafik hartaların hazırlanması ve zemin etüdleri ile madencilik ve inşaat sektöründe hizmetindeyiz
http://www.teknikmaden.com
Bilecik Maden ve Metal Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

17 - Lineer Tartı satış servis kalibrasyon     PR:0
Kepçe Fortlift Tartı sistemleri satış ve montajı yapılır. Firmamamız 30 yıllık teçrübesi ile tartı sektörüde hizmet vermektedir.
http://lineertarti.com.tr
Bilecik Maden ve Metal Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

18 - Özdemirler Metal san. tic. ltd. şti     PR:0
paslanmaz su depoları imalatı, yerinde montaj uygun fiyat. . kaliteli hizmet, paslanmaz sac, paslanmaz su, zeytinyağı, glikoz, süt, tahin, reçel, paslanmaz karıştırıcılar imal edilir. Türkiye nin her yerine bir gün içerisinde ulaştırılır.
http://www.ozdemirlermetal.com
Bilecik Maden ve Metal Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

19 - FUAT AKDENİZ PASLANMAZ ÇELİK ÜRÜNLERİ     PR:2
FİRMAMIZ PASLANMAZ ÇELİK SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTERMEKTEDİR. FİRMAMIZ GENİŞ BİR ÜRÜN YELPAZESİNE SAHİP OLMAKLA BERABER ÖZEL İMALAT DEKORASYON APARATLARI ÜRETMEKTEDİR. AYRICA KESİM, BÜKÜM VE SAC DELME HİZMETLERİMİZDE BULUNMAKTADIR.
http://www.fapaslanmaz.com
Bilecik Maden ve Metal Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

20 - çelik konstrüksiyon     PR:1
çelik konstrüksiyonel profosyonel çelik konstrüksiyon teknolojileri, çelik konstrüksiyon yapı, çelik çatı, çelik villa, çelik konstrüksiyon köprü, çelik konstrüksiyon şehir abideleri, projelendirme, mühendislik, mimarlık, statik, imalat uygulama çelik konstrüksiyon yapıların çelik çatı çelik cephe kaplama transparan cephe uygulamaları.
http://www.celikkonstruksiyonel.com
Bilecik Maden ve Metal Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

21 - TEZCAN GALVANİZLİ YAPI ELEMANLARI SANAYİ VE TİC. A.Ş.     PR:3
FİRMAMIZ TÜRKİYENİN %100 YERLİ SERMAYELİ EN BÜYÜK SAC İMALATÇISI KONUMUNDADIR. HRP, SOĞUK SAC DKP, GALVANİZLİ SAÇ, BOYALI SAÇ, PROFİL İMALATI YAPMAKTADIR. AYRICA ÇELİK SERVİS HİZMETLERİ DE VERİLMEKTEDİR.
http://www.tezcan.com
Bilecik Maden ve Metal Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

22 - METAL REHBERİ     PR:2
Bakır, Alüminyum, Çinko, Kurşun, Sarı Pirinç, Kalay, Krom, Kızıl, Nikel. . . Metal sektörünün buluştuğu tek adres. Türkiyede bir ilk metal ve hurda borsası. . .
http://www.metalrehberi.com
Bilecik Maden ve Metal Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

23 - TÜRKİYE ÇELİK KONSTRÜKSİYON     PR:1
TÜRKİYE ÇELİK KONSTRÜKSİYON ÇELİK ÇATI, ÇELİK KONSTRÜKSİYON YAPI, ÇELİK VİLLA ÇPREFABRİK YAPI, EV, ÇELİK KONSTRÜKSİYON KÖPRÜ, ÇELİK KONSTRÜKSİYON PLATFORM, ÇELİK KONSTRÜKSİYON CEPHE, MÜHENDİSLİK MİMARLIK, PROJE STATİK, İMALAT UYGULAMA ENDÜSTRİYEL TESİSAT, TANK, SİLO, KAZAN, KÖMÜRLÜ KAZAN SANDVİÇ PANEL SATIŞ ÇELİK ÇATI CEPHE KAPLAMA
http://www.turkiyecelik.com
Bilecik Maden ve Metal Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

24 - Fener Madencilik Mühendislik ve Müşavirlik-Adana     PR:0
FAALİYETLERİMİZ ÇED Dosyalarının Hazırlanması-GSM Ruhsatı- Emisyon İzni-Takip İşlemleri-Teknik Nezaretçilik Hizmetleri-Maden Ruhsat Müracaatları Takibi ve Ruhsat Alımı-Faaliyet Raporları- İşletme Projeleri-Sevk Fişi-Temdit Projeleri-Topoğrafik ve Jeolojik İmalat haritası-Terk Raporları-Teknik Nezaretçilik Hizmetleri-Ruhsat-Devir-Alım-Satım İşlemleri-Maden Müşavirliği-Arazi Etüdleri-Orman İzinleri-Patlayıcı Madde Ruhsat Alımı-Yerüstü patlatma işlemleri(Ateşleyici Yeterlilik B belgesi)
http://www.fenermadencilik.com
Bilecik Maden ve Metal Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

25 - AS-SAN Madeni Eşya ve Ev Gereçleri ltd.şti.     PR:0
Türkiye'ye ve dünyaya ütümasası ve merdiven üretimi ve pazarlaması. plastik bahçe mobilyaları ve bebe gereçleri pazarlaması.
http://www.assanltd.com
Bilecik Maden ve Metal Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

26 - TAMAŞ METAL SAN TİC A.Ş     PR:0
COİLS METALS RULO SAC PVC DESTEK SACI PROFİL ÜRETİM SATIŞ RULO GALVENİZ SAC BAND GALVENİZ SAC ALIM SATIMI HER NEVİ SAC TİCARETİ
http://www.tamasmetal.com.tr
Bilecik Maden ve Metal Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

27 - Buyruk Madencilik ltd. şti.     PR:0
Şirketimiz Çankırı /korgun organize sanayi bölgesinde bentonit üretimi yapmaktadır. Katkılı ve doğal bentonit ürünlerimizle sondaj firmalarına hizmet vermekteyiz.
http://www.buyrukmadencilik.com.
Bilecik Maden ve Metal Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

28 - CBB MİNERAL SAN. ve DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.     PR:0
CBB Mineral San. ve Dış Tic. Ltd. Şti. Barit, Kaolen, Kalsit, Bentonit, dolomit, Stronsiyum, Pomza, Perlit, Kuvars, Feldspat, Mont Morillonit, Vollastonit ve Talk minerallerinin üretim, imalat, ihracat ve ithalatı ile yurtiçi ve yurt dışı pazarında alış ve satışını gerçekleştirmektedir. Başer Maden San ve Tic. A. Ş. 'nin barit minerali pazarlamasında yurt içi ve yurt dışı distribütörlüğünü, aynı zamandada öğütülmüş ve mikronize edilmiş barit ve endüstriyel mineral ürünlerinin satışını yapmaktadır.
http://www.cbb.com.tr
Bilecik Maden ve Metal Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

29 - DOĞANATEŞ MADENİ EŞYA İMALAT PAZARLAMA SAN TİÇ LTD ŞTİ     PR:0
ŞİRKETİMİZ 1997 YILINDA MADENİ EŞYA SEKTÖRÜNDE MERDİVEN ÜTÜMASASI EV GEREÇLERİ İMALATINA BAŞLAMIŞTIR KALİTESİ VEDE SUNMUŞ OLDUGU ÜSTÜN HİZMETLE KISA SÜREDE SEKTÖRÜN VAZ GEÇİLMEZ MARKASI OLMAYI BAŞARMIŞTIR
http://www.doganates.com.tr
Bilecik Maden ve Metal Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

30 - Hein, Lehmann Min. iş.Tek. San. ve Tic. Ltd.Şti     PR:0
Poliüretan elek, Çelik Elek, Saz Elek, Vibro Flex Elek, Crom Nikel Elek, Susuzlaştırma eleği, Rima, Corima. Modüler elek değiştirme sistemi, Çelik Konveyör bant, conidur, Skışkan yatak sacı
http://www.heinlehmann.com.tr
Bilecik Maden ve Metal Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.