Rehber : Dış Ticaret Şirketleri Firmaları


Bilecik Şehrindeki Dış Ticaret Şirketleri Firmalarının Listesidir. Eğer sizinde Bilecik Şehrindeki Dış Ticaret Şirketleri kategorisinde firmanız varsa firmanızı ekleyerek Bilecik Şehrindeki Dış Ticaret Şirketleri ile ilgilenen müşterilerinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
* Sıralama Girilen şehir sayısının azlığına ve Google Pagerank Değerlerine Göre Yapılmaktadır. Aynı pagerankde olan iki sitenin birisi istanbul ve Bilecik Şehrindeki Dış Ticaret Şirketleri seçmişse, diğeri sadece Bilecik Şehrindeki Dış Ticaret Şirketleri seçmişse, sadece Bilecik Şehrindeki Dış Ticaret Şirketleri şehrini seçen üstte yer alır.


1 - Sarpes Dış Ticaret Ltd.     PR:-1
Genç ve dinamik bir dış ticaret firmasıyız üreticilerimize üretim haricinde bütün dış ticaret prosesinde hizmet vermeye hazırız. Aşağıdaki hizmetlerin her birini veya hepsini verebilecek bilgiye kapasiteye ve personele sahibiz en azından firmamıza bir kere şans vermenizi hizmet kalitemizi görmenizi diliyoruz. - Dış Ticaret Danışmanlık - İhracat İşlemleri (Talep halinde müşteir araştırması dahil) - İthalat İşlemleri (Talep halinde malzeme araştırması dahil) - Uluslararsı Lojistik - Proje Taşımacılığı - Yurtiçi - Yurtdışı Depolama Hizmeti - Müşteri Sipariş Takibi - Malzeme sipariş Takibi - Depo Stok Kontrolü
http://www.sarpes.com.tr
Bilecik Dış Ticaret Şirketleri Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

2 - Kurumsal Dış Ticaret Danışmanlığı     PR:-1
İthalat ve İhracatını GÜVENLİ ve EKONOMİK yoldan yapmak isteyenler, Uzun aralıklarla ithalat yapmak istediği için, maliyetinin yüksekliğinden veya başka bir sebepten dolayı sürekli olarak Dış Ticaret Personeli çalıştırmak istemeyenler, Dış Ticaretin bütün aşamalarıyla uzman kimselerin ilgilenmesini isteyenler, bizimle rahatlıkla irtibata geçebilirler. Araştırma, yazışma, nakliye, gümrük, kambiyo bizim takibimizde.
http://www.kurumsaldisticaret.com
Bilecik Dış Ticaret Şirketleri Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

3 - GOST STAR SERTİFİKA MERKEZİ     PR:0
RUSYA, UKRAYNA İHRACATI İÇİN ZORUNLU OLAN KALİTE SERTİFİKALARINI VERMEKLE YÜKÜMLÜ RUSYA FEDERESYONU VE UKRAYNA DEVLETİNCE ONAYLANMIŞ BİR FİRMAYIZ. KALİTE SERTİFİKALARINIZI TEMİN ETMEKTEYİZ.
http://www.goststar.xom
Bilecik Dış Ticaret Şirketleri Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.