Rehber : Oyuncak Sanayi Firmaları


Bayburt Şehrindeki Oyuncak Sanayi Firmalarının Listesidir. Eğer sizinde Bayburt Şehrindeki Oyuncak Sanayi kategorisinde firmanız varsa firmanızı ekleyerek Bayburt Şehrindeki Oyuncak Sanayi ile ilgilenen müşterilerinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
* Sıralama Girilen şehir sayısının azlığına ve Google Pagerank Değerlerine Göre Yapılmaktadır. Aynı pagerankde olan iki sitenin birisi istanbul ve Bayburt Şehrindeki Oyuncak Sanayi seçmişse, diğeri sadece Bayburt Şehrindeki Oyuncak Sanayi seçmişse, sadece Bayburt Şehrindeki Oyuncak Sanayi şehrini seçen üstte yer alır.


1 - jetonlu oyunçak verisim makina     PR:0
Mini simülatör 3 yaş ile 12 yaştata çocukların oyun keyfi SÜPER MARIO tek başına kazanç sağlıyan sorunsuz makinamız kendi firmamız tarafından üretilmektedir. . avm. çocuk eğlence merkezleri. tatilköyleri. çay bahçeleri. kreşler. vs. 1 sene garanti altındadır. makinamız saygılar. . . .
http://www.verisim.com.tr
Bayburt Oyuncak Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

2 - Meska Uçurtma     PR:3
Son yılların gözde animasyon ve tanıtım objesi uçurtmalar ve ülkemizin önde gelen uçurtma firması Meska, turizm sektöründe yaptığı başarılı işlerle dikkatleri çekmektedir. Konusunda bir çok ilke imza atan firmamız, müşterileri ile kurduğu sıcak ilişkilerle, bir çok zor işin altından kalkmayı başarmıştır. Animasyon ve uçurtma festivali etkinliklerinin yanı sıra ülkemizdeki en kaliteli uçurtmaların tek distribütörü sıfatını da taşıyan Meska, tecrübelerine dayanarak, kendisi ile çalışmak iste
http://www.meskaucurtma.com
Bayburt Oyuncak Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

3 - El-urfa Toys     PR:0
Firmamız peluş oyuncak imalatı yanında çok çeşitli ithal ve yerli oyuncak toptan ve perakende satışını yapmaktadır.
http://www.el-urfatoys.com
Bayburt Oyuncak Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

4 - Balon Tanıtım San. Ltd.Şti     PR:0
Kiralkık Şişme Oyun Parkı ve Üretiminin türkiyedeki tek adresi olan firmamız türkiyede %80 bir pazar payına sahiptir. Sözle övünen kalite ; Gözle Görünen olandır !!!
http://www.balonpark.net
Bayburt Oyuncak Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.