Rehber : Plastik Yan Sanayi Firmaları


Antalya Şehrindeki Plastik Yan Sanayi Firmalarının Listesidir. Eğer sizinde Antalya Şehrindeki Plastik Yan Sanayi kategorisinde firmanız varsa firmanızı ekleyerek Antalya Şehrindeki Plastik Yan Sanayi ile ilgilenen müşterilerinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
* Sıralama Girilen şehir sayısının azlığına ve Google Pagerank Değerlerine Göre Yapılmaktadır. Aynı pagerankde olan iki sitenin birisi istanbul ve Antalya Şehrindeki Plastik Yan Sanayi seçmişse, diğeri sadece Antalya Şehrindeki Plastik Yan Sanayi seçmişse, sadece Antalya Şehrindeki Plastik Yan Sanayi şehrini seçen üstte yer alır.


1 - HASPLAST     PR:-1
Hasplast 1977 yılında Küçükçekmece’deki atölyesinde plastik oyuncak imalatı ile sektöre giriş yapmıştır. Sektörün ihtiyaçlarını karşılamak doğrultusunda 1986 yılında Topkapı’daki atölyesinde aerosol kapak üretimine geçiş yapmış ve o günlerden günümüze kadar aerosol kapak konusunda üretimini geliştirerek, 2006 yılında Hadımköy’deki 1500 m2’lik fabrikasına taşınan Hasplast uzmanlaşan teknik ekip ve ekipmanlarıyla Türkiye’nin en köklü büyük firmalarına yıllardır aerosol kapak tedarik eden, sektörün lider firmalarından birisi haline gelmiştir. Her zaman müşteri memnuniyetini ve kaliteli üretimi ön planda tutmuştur.
http://www.hasplast.eu
Antalya Plastik Yan Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

2 - DOGAN PLASTİK KALIP VE TAŞLAMA SANAYİ     PR:-1
FİRMAMIZ 22 SENELİK TECRÜBESİYLE SİZ DEGERLİ MÜŞTERİLERİMİZE PLASTİK KALIP İMALATI ENJEKSİYON BASKI İŞLERİ METAL KESME BÜKME KALIP İMALATI EKSANTİRİK PRES BASKI İŞLERİ 2200X900 EBATLARINA KADAR SATIH TAŞLAMA İŞLERİ İLE HİZMET VERMEKTEDİR
http://www.dogantaslama.com
Antalya Plastik Yan Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

3 - GÜROLSAN KALIP     PR:0
plastik kalıp enjeksiyon makinesi cnc dik işleme dövme kalıp aliminyum kalıpları yeknik ekipman ve kaliteli hizmet anlayışı ile uygun fiyata en kısa yoldan çözüm ortağınız olmaktayız.
http://www.gurolsan.com
Antalya Plastik Yan Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

4 - DORMAK MAKİNA KALIP PLASTİK SAN.TİC.LTD.ŞTİ     PR:-1
Plastik enjeksiyon ve plastik şişirme kalıpları imalatı. Hassas döküm mum kalıpları imalatı, metal enjeksiyon kalıpları imalatı, cnc dik işlem merkezi ile işleme, kalıp modelleme ürün ve kalıp tasarımı hizmetleri verilmektedir .
http://www.dormakkalip.com
Antalya Plastik Yan Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

5 - azim yapı ve soğutma     PR:-1
pvc şerit perde, soğuk depo kapısı, şerit perde, pvc perde, perde pvc, şerit pvc, pvc şerit kapı, şerit kapı, pvc kapı, slikon perde, naylon perde, pvc, soğuk depo, şok kapısı, endüstriyel bölme, ankara, izmir, istanbul, istanbul avrupa, istanbul anadolu, sineklik, naylon kapı, naylon perde, sürgülü kapı, menteşeli kapı, soğuk depo kapısı, sürgülü soğuk depo kapısı, menteşeli oğuk depo kapısı, pvc sarmal, bar kapısı, poliüretan, izalasyon, izalasyonlu kapı, köpük, monoraylı kapı, sürgü sistem , yükselen menteşe, içerden açılma, ofis
http://www.azimyapi.net
Antalya Plastik Yan Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

6 - BUYLU ZEMİN KAPLAMALARI     PR:-1
Firmamız palet sektöründe gösterdiği başarıdan aldığı imtiyazla, kauçuk zemin kaplama sektöründe de aynı başarıyı ve daha fazlasını elde etmek adına çalışmalara başlamıştır. Küreselleşen dünya sektöründe lider bir firma olarak yer almak için kısa sürede hızlı ve güçlü çalışmalar yapmayı başarmış olan BUYLU ZEMİN KAPLAMALARI, gelecek için kendisine daha büyük hedefler koymuş ve bu hedefler doğrultusunda yarına hazırlanmaya devam etmektedir.
http://www.buyluzemin.com
Antalya Plastik Yan Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

7 - İZMİR NETGRAND MAKİNA     PR:-1
FİRMAMIZDA 250-300 GRAMA KADAR HER TÜRLÜ TEKNİK VE STANDART PLASTİKLERİN HEDİYELİK EŞYALARDA MUTFAKLARDA TARIMDA OTOMOTİVDE GIDADA MOBİLYADA TIBBİ MALZEMELERDE VE DAHA BİR ÇOK ALANDA KISACASI HAYATIMIZIN HER ANINDA BİZE LAZIM OLABİLECEK TÜM PLASTİK MALZEMELERİN ENJEKSİYON BASKILARI YAPILMAKTADIR.
http://www.netgrandmakina.com
Antalya Plastik Yan Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

8 - kardeş plastik     PR:-1
firmamız 1977 yılından bu yana plastik dübel (alçıpan turbolet çivili ray dübel çivisiz star dübel roket dübel v. s) çeşitleri derz artıları ve perde rulet çeşitleri imalatı ve toptan satışı yapmaktadır ağırlıklı olarak nalbur hırdavat civata ve mefruşat sektörüne hitap etmekteyiz
http://www.kardesplastik.com
Antalya Plastik Yan Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

9 - KIVILCIM REKLAM VE PLASTİK SANAYİİ     PR:-1
Kıvılcım Reklam’a hoş geldiniz. 1970 yılında kurulan şirketimiz faaliyetlerini bir aile şirketi olarak sürdürmektedir. Kurulduğu andan itibaren müşteri memnuniyetini hedefleyen firmamız bu doğrultuda kaliteli ve uzun ömürlü malzemeler kullanmakta ve toptancı fiyatlarıyla da makul seviyeler önermektedir. Ana faaliyet alanı olarak başlangıçta ışıklı reklam malzemeleri, alüminyum profil ve serigrafi(mikron baskı) alanında birçok ürün ve hizmet sunan firmamız zamanla plastik enjeksiyon baskı ve plastik ürünler sektörünü de reklamcılık sektöründeki faaliyetlerini destekleyici şekilde kullanmaya başlamıştır. Reklam ürünleri, reklam malzemeleri alanında birçok firmaya tedarik hizmeti sunmaktayız. Kıvılcım Reklam ve Plastik endüstriyel üretim ve seri sevkiyatın gerektirdiği modern makina, ekipman ve araçlara sahiptir. Kıvılcım Reklam ve Plastik yılların deneyimleri sonucunda Türkiye de çoğunlukla ulusal ölçekte faaliyet gösteren ışıklı reklam ve tabela sektöründe yer alan firmalar başta olmak üzere reklamcılık sektörünün önde gelen firmalarına A kategorisinde tedarikçilik yapmaktadır. Tabela köşesi, plastik yönlendirmeler, ragle, pleksi ürünler, pleksiglas bükümler bu hizmetlerimizden sadece ufak bir kısımdır. Yine çeşitli dernek, vakıf yada şahısların sadaka kutusu veya bağış kutusu ihtiyaçları yada gıda sektöründeki firmaların şekerleme kutusu, lokum kutusu imalatı talepleri de karşılanmaktadır. Firmamızda kişilerin yada şirketlerin farklı beklentileri de her zaman dikkate alınmakta bu doğrultuda teknolojik gelişmeler yakından takip edilmekte ve sürekli yenilikçi çalışmalar yapılmaktadır. Kısaca gıda sektöründen, makina sanayi kuruluşlarına kadar plastiğin, pleksiglasın ve tanıtımın girdiği her alanda faaliyet gösterebilmekteyiz. Bu özelliğimiz ve ürün standartlarımız ile Türkiye\'nin önde gelen firmalarına çok sayıda hizmetimiz olmuştur.
http://www.kivilcimreklam.com
Antalya Plastik Yan Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

10 - Biriz Yazılım ve Bilişim Sistemleri San.Tic.Ltd.Şti.     PR:-1
plastik kart sistemleri Müşteri takip yazılımları müşteri, kart, müşteri ilişkileri, yaka kartı, puan kart, imaj, prestij, plastik kart printer, plastik kart yazıcı, eltron, evolis, ribbon, YMCKO, P310, P210, P420, yaka kartı, kimlik kartı, smart card, baskı, plastik kart,
http://www.sistempuan.com
Antalya Plastik Yan Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

11 - Doğan Kalıp Makina ve Tasarım     PR:-1
\'\'Doğan kalıp Makina ve Tasarım\'\' Thermoform kalıpları, Plastik Enjeksiyon Kalıpları, (IML Kalıp içi etiketleme) Plastik Enjeksiyon Kalıpları, IML Robot çalışmaları, Özel Makina tasarım ve üretimleri ile,müşteri odaklı ve hızlı çözümler sunabilen firmayız. Aynı zamanda PET, PP ve PE Şişe kapakları üretimleri yapabilmekteyiz.
http://www.dogankalip.com
Antalya Plastik Yan Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

12 - ER PVC PROFİL PLASTİK İMALATI     PR:0
2005 yılında kurulan ER PVC Profil Plastik İmalatı , yüksek bir performans göstermiş ve sürekli bir büyüme kaydetmektedir. Bugün sektörünün geniş ürün yelpazesine sahip şirketimiz, kendi bünyesinde extruder, ekstrusion ve coextrusion hatlarında üretim yapıyor. Müşteri beklentilerini en yüksek düzeyde karşılama çabasıyla artan satışlarımız, üstünlüğümüzü hissettiriyor, Özel profiller ile çok geniş ürün yelpazesini tüketicinin beğenisine sunmaktadır
http://www.erpvc.com.tr
Antalya Plastik Yan Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

13 - AKCELL PLASTİK     PR:-1
PLASTİK MOBİLYA AKSESUARLARI İMALAT VE SATIŞI. MOBİLYA VE KOLTUK AYAKLARI. 2007 YILINDA KURULAN FİRMAMIZ KALİTEDEN VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNE ÖDÜN VERMEDEN ÜRETİME DEVAM ETMEKTEDİR. PLASTİK MOBİLYA AKSESUARLARI İMALAT VE SATIŞI. MOBİLYA VE KOLTUK AYAKLARI.
http://www.akselplastik.com
Antalya Plastik Yan Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

14 - DECOTONE PVC BOYAMA MERKEZİ     PR:-1
SUBAZLI 15 YIL GARANTİLİ SINIRSIZ RENK SECENEKLİ PVC MALZEME BOYAMA MERKEZİ. PVC KAPI, PENCERE, LAMBRİ, PANJUR VS PVC OLAN HERŞEY CAM VE ALUMİNYUM DAHİL OLMAK ÜZERE 15YIL ÇATLAMAYA KABARMAYA KARŞI GARANTİLİ OLARAK BOYANIR VEYA BOYA TEMİN EDİLİR. İZPEN A. Ş. 1994 YILINDAN BUGÜNE ÜSTÜN TECRÜBESİ İLE MÜŞTERİLERİNE KALİTEYİ SUNMAYI İLKE EDİNMİŞTİR. TELEFON : 0232 461 86 86 (PBX) ADRES : OZAN ABAY CAD NO:30/8 BAYRAKLI İZMİR
http://www.izpen.com.tr
Antalya Plastik Yan Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

15 - Ses Plastik Ltd. Şti.     PR:0
Firmamız 1991 yılından beri plastik sektöründe polietilen su deposu, kimyasal ve gıda tankları imalatı; plastik palet, plastik gıda ve sanayi kasaları, avadanlık kutusu, trafik konisi, çekmeceli kutular, tekstil arabaları, trafik ekipmanları satışı yapmaktadır.
http://www.sesplastik.com.tr
Antalya Plastik Yan Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

16 - Hastek Plastik Sistemleri     PR:2
Kurulduğu günden bu yana plastik sektörünün gelişimine katkı sağlayan Hastek Plastik Sistemleri sektöre sunduğu makine desteğinin yanı sıra müşterilerine sağladığı hızlı ve kaliteli teknik destekle müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır. Plastik Enjeksiyon Makineleri Plastik şişirme makineleri Endüstriyel Soğutma ve Isıtma Sistemleri Kalıp Şartlandırıcılar Robot Otomasyon Sistemleri Plastik Kurutma Sistemleri Dozajlama ve Karıştırma Sistemleri Plastik Kırma Makineleri
http://www.hastek.com.tr
Antalya Plastik Yan Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

17 - FENSA YAPI ALMAN PENCERE SİSTEMLERİ SANAYİ VE DIŞ TİCARET     PR:0
ALMAN KÖMMERLİNG VE SALAMANDER PVC PENCERE KAPI SİSTEMLERİ KIŞ BAHÇESİ PİLELİ SİNEKLİK ALMAN MOTORLU PANJUR GARAJ KAPISI DÜKKAN MAĞAZA KEPENKLERİ HEBESCHIEBE AĞIR SERİ SÜRME CAM BALKON VE CAM ODA NİTELİKLİ CAMLAR VE DİĞER TAMAMLAYICI SİSTEMLERİN İMALAT VE MONTAJINI YAPIYORUZ. 7/24 PENCERE HATTI 0216 466 0 826 akoseoglupvc@hotmail. com - alikoseoglupvc@gmail. com ALEMDAĞ CAD ÖYKÜ SK NO15/A ÜMRANİYE-İSTANBUL
http://fensa-alman-pvc.tr.gg
Antalya Plastik Yan Sanayi Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.