Rehber : Petrol ve Yan Sanayi Ürünleri Firmaları


Antalya Şehrindeki Petrol ve Yan Sanayi Ürünleri Firmalarının Listesidir. Eğer sizinde Antalya Şehrindeki Petrol ve Yan Sanayi Ürünleri kategorisinde firmanız varsa firmanızı ekleyerek Antalya Şehrindeki Petrol ve Yan Sanayi Ürünleri ile ilgilenen müşterilerinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
* Sıralama Girilen şehir sayısının azlığına ve Google Pagerank Değerlerine Göre Yapılmaktadır. Aynı pagerankde olan iki sitenin birisi istanbul ve Antalya Şehrindeki Petrol ve Yan Sanayi Ürünleri seçmişse, diğeri sadece Antalya Şehrindeki Petrol ve Yan Sanayi Ürünleri seçmişse, sadece Antalya Şehrindeki Petrol ve Yan Sanayi Ürünleri şehrini seçen üstte yer alır.


1 - AKTEK TERMİNAL EKİPMANLARI     PR:-1
2004 yılında kurulmuş olan AKTEK TEKNOLOJİ LTD. ŞTİ. İzmit Kullar Bölgesinde 2000m2 kapalı olmak üzere toplam 4000m2 ala üzerine kurulu fabrikaya sahiptir. Üretilecek teknolojik ürünlerin en az imalatı kadar malzemesinin tedarikine de önem veren AKTEK TEKNOLOJİ LTD. ŞTİ. oluşturduğu teknik satın alma birimiyle ürünün kalitesini malzemesinden itibaren kontrol altına almaktadır. Fabrika içinde toplam 40 ton kaldırma kapasitesine sahip gezer köprülü vinçler bulunmakta olup çelik ve metalik imalat bölümlerinde hedeflenen imalata uygundur.
http://www.aktekeng.net
Antalya Petrol ve Yan Sanayi Ürünleri Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.