Rehber : Gıda Sektörü Firmaları


Antalya Şehrindeki Gıda Sektörü Firmalarının Listesidir. Eğer sizinde Antalya Şehrindeki Gıda Sektörü kategorisinde firmanız varsa firmanızı ekleyerek Antalya Şehrindeki Gıda Sektörü ile ilgilenen müşterilerinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
* Sıralama Girilen şehir sayısının azlığına ve Google Pagerank Değerlerine Göre Yapılmaktadır. Aynı pagerankde olan iki sitenin birisi istanbul ve Antalya Şehrindeki Gıda Sektörü seçmişse, diğeri sadece Antalya Şehrindeki Gıda Sektörü seçmişse, sadece Antalya Şehrindeki Gıda Sektörü şehrini seçen üstte yer alır.


1 - HELVACIM Toptan Gıda Pazarlama     PR:0
Firmamız 2003 yılında Bulayhan ve Berkay Unlu Mamüllerinin Antalya bayiliklerini alarak ticari faaliyetlerine başlamış, zamanla diğer ürün guruplarını bünyesine katarak ürün yelpazesini genişletmiştir. Hizmet alanımız Antalya Merkez, Belek, Serik, Manavgat, Kemer, Çamyuva, Tekirova, Kumluca, Finike ve Demre ilçeleridir. Bu bölgedeki yerel zincir marketlere ve mahalli marketlere soğuk satış sistemi ile hizmet vermektedir.
http://www.helvacim.com.tr
Antalya Gıda Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

2 - Olive Farm     PR:-1
Biz, zeytinin ve zeytinyağının hayati önemini biliyoruz. Bu sebeple uzun ve sağlıklı bir ömrün sırrını bulmuş bir halkın yaşadığı Datça\'da, el değmemiş bir floranın ve organik sertifikalı binlerce ağacımızın arasında kurduk çiftliğimizi. Çünkü zeytinyağını elde ederken geçtiğimiz süreç, emek, maliyet ve sabır gerektiren ama herşeyden önemlisi sağlığınızı gözeten bir süreç.
http://www.olivefarm.com.tr
Antalya Gıda Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

3 - HANIMELİ MEYİŞ GIDA ÜRETİM VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ.     PR:-1
Biz 2004 yılından beri “Reçel” imalatı yapmakta olan bir firmayız. Yıllardır iç piyasaya verdiğimiz kaliteli ürün ve hizmet markamızı dış pazarlara taşımak istiyoruz. Bununla birlikte katkısız doğal ürünler üretim hizmetimizi çeşitlendirdik ve 2013 Yılı itibari ile ; “Doğtat Gıda Üretim San ve Tic. A. ş. “firmamızı kurarak ; “Krem çikolata , fındık ezmesi “ imalatı ve satışı da yapmaktayız. Firma olarak dış ülkelere ürün pazarlamak istiyoruz.
http://www.dogtat.com.tr
Antalya Gıda Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

4 - Çağlar Gıda ve İht.Madd.San.Tic.Ltd.Şti.     PR:-1
1995 yılında Antalya\' da kurulan Çağlar Gıda kuruluş yılından itibaren aktifliğini devam ettirerek günümüze kadar gelmiştir. Kendisini sürekli olarak yenilemeyi ve geliştirmeyi ilke edinen Çağlar Gıda AR- GE çalışmaları doğrultusunda ürün yelpazesini artırarak ürünlerini en üst kalitede tüketiciye sunmaktadır. Ürün kalitesi ve mutlak müşteri memnuniyeti ile Çağlar Gıda şirketi olarak hesaplı ve kaliteli olması iç pazarda günden güne artan satışlarıyla ve kalite yönetim sistemine yaptığı yatırımlarla sos grupları pazarında lider bir marka olmayı hedeflemektedir. Vizyonumuz Nezih, modern ve huzurlu bir ortam sağlamaktır. Teknolojiyi kullanan, yenilikçi, güvenilir, dinamik, eğitimci ve çevreci bir işletme olmak. Ağırlaşan rekabet şartlarında geleneksel damak zevkine uygun yenilikçi, dinamik ve çevreci kadrosuyla kaliteli ürünler sunmak. Sürekli iletişimi ön planda tutan güvenilir bir iş ortağı olmak. Güvenilir, yenilikçi, eğitimli, plan-programlı personel yetiştirmek. Sos gruplarında akla ilk gelen, üretici lider olmak. Sektörde daima lider, tedarikçilerle paylaşımcı, çalışanlarıyla uyumlu bir işletme olmak. Misyonumuz Çağlar gıda çalışanları, üreticisi ve bayileriyle birlikte büyümeyi, tüketicisi ile bütünleşerek pazarda ve ekonomide söz sahibi olmayı ve çalışanlarıyla birlikte karlılığını ve verimliliğini artırmayı hedeflemektedir. Çağlar gıda olarak ilkemiz, yasalara ve ahlaki kurallara uygun davranan, çevre ve doğaya önem veren, insan kaynağını dikkatle değerlendiren, her zaman AR-GE çalışmaları ile kendini ve ürünlerini geliştiren bir şirket olmaktır.
http://www.caglargida.com.tr
Antalya Gıda Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

5 - Seras Gıda Dağıtım ve Depolama Hizmetleri     PR:-1
İstanbul geneline günlük routlar ile Kuru Gıda ve Taze Gıda ( Soğuk Zincir) dağıtımlar yapan firmamız, müşterilerimizden gelen talimatlar doğrultusunda teslimatlar takip eden iş günü içerisinde gerçekleştirmektedir. Her teslimat için bir teslimat formu düzenlenerek, teslimat bilgileri kayıt altına alınmaktadır. Ortak araç kullanımı ile dağıttığınız ürün kadar ücret ödemiş olursunuz. Nerelere Dağıtım Yapıyoruz: >Bayi Dağıtımları > Ulusal Market Dağıtımları - Migros Mağazalar Dağıtımı - Carrefour Mağazalar Dağıtımı. - Macrocenter Mağazalar Dağıtımı. - Kipa Market Dağıtımları - Metro Market Dağıtımları - Happycenter Mağaza Dağıtımları > Yerel Market Dağıtımları - İstanbul Geneli Yerel Market Dağıtımları > AVM İçi Mağaza Dağıtımları > Eczane Dağıtımları > Otel Dağıtımları, Restaurant Dağıtımları ve Cafe Dağıtımları Soğuk Zincir dağıtımlarımız ile nokta ayrımı yapmadan günlük dağıtımlar yapmaktayız. Siz siparişlerinizi alın, dağıtımlarınızı sizin namınıza biz yapalım. SİZE ÖZEL ÇÖZÜMLER İÇİN: 0216 622 7029 veya satis@serasgida. com www. serasgida. com
http://www.serasgida.com
Antalya Gıda Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

6 - enpabaharat     PR:0
Baharat, Enpa Baharat, Sebze Kurulari, Kaliteli Baharat, Baharat Kalitesi Enpa Baharat olarak tüketicilerimize daima en iyi ürünleri ve hizmeti sunmanin bilinci ve sorumlulugu içindeyiz. . . Baharat, Enpa Baharat, Sebze Kurulari, Kaliteli Baharat, Baharat Kalitesi
http://www.enpabaharat.com
Antalya Gıda Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

7 - Tida Tejarat Co.     PR:-1
Tida Tejarat firmasi 14 sene ithalat ve ihracat uzerine calismakta ve iRANdan Safran , Hurma , Fistik ve kuru yuzuzm urunleri ve Hindistandan Susam cesitleri onermekteyiz.Urunlerin hepsi direk fabrika ve ya tarladan teslim olmaktadir.
http://www.tidatejarat.com
Antalya Gıda Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

8 - DHG DANIŞMANLIK HİZMETLERİ     PR:-1
KALİTE YÖNETİM SİSTEMLERİ, TARIM BAKANLIĞI İZİN BELGELERİ, İYİ TARIM UYGULAMALARI VE GLOBAL GAP DANIŞMANLIK VE BELGELENDİRME HİZMETLERİ, KALİTE YÖNETİM SİSTEMLERİ, TARIM BAKANLIĞI İZİN BELGELERİ, İYİ TARIM UYGULAMALARI VE GLOBAL GAP DANIŞMANLIK VE BELGELENDİRME HİZMETLERİ, KALİTE YÖNETİM SİSTEMLERİ, TARIM BAKANLIĞI İZİN BELGELERİ, İYİ TARIM UYGULAMALARI VE GLOBAL GAP DANIŞMANLIK VE BELGELENDİRME HİZMETLERİ
http://www.dhgdanismanlik.com
Antalya Gıda Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

9 - Birki Organik Yaşam Gıda Ltd.Şti     PR:-1
Birki Organik Yaşam Gıda Ltd. Şti. 2007 yıllından beri Türkiye\'de 200\'den fazla organik gıdayı, müşterilerine eve organik hizmeti için tescilli markaları Safi Organik ve Alo Organik sistemleri ile siparişlerini 1 günde müşterilerine teslim ediyor. Safi Organik ve Alo Organik hizmetlerinden yararlanan üye müşterilerine hergün 2002den fazla organik gıdayı; organik taze sebze ve meyve, organik et, organik tavuk, organik süt, organik peynir, Organik yogurt ve diğer organik süt ürünleri, organik zeytinyağı, organik bakliyat, organik bebek ürünleri, organik saç boya ve bakım ürünleri, organik temizlik malzemesi, organik bulaşık makinesi deterjanları, organik çamaşır makinesi deterjanları, organik çay, organik kahve, organik şarap, organik kuruyemiş çeşitleri, organik kuru meyve ve sebzeler, organik çikolata, organik un, organik makarna, organik ekmek, organik salça, organik reçel, organik pekmez, organik tahin, organik bal, organik baharat çeşitleri ve pek çok organik ürün siparişlerinizi 1 günde evinize teslim ediliyor. Birki Organik Gıda, müşterilerine gerçek gıda nın eşsiz lezzetini Safi Organik, Alo Organik sistemleri ile müşterilerine ulaştırıyor. Türkiye\'de ilk kez eve organik hizmetini müşterilerine sunan şirketimiz Birki Organik Yaşam Gıda Ltd Şti. CERES tarafından sertifikalandırılmıştır. Safi Organik ve Alo Organik sistemleri üzerinden satılan tüm organik ürünlerimiz organik sertifikalı ve paketli ürünlerdir. Safi Organik sitemine üye olan müşterilerimiz sistemden ayrıcalıklı olarak hizmet almaktadır. Birki Organik Gıda yıl içerisinde yaptığı aktivitelerle organik gıda tüketimi konusunda toplum bilincinin oluşmasına katkıda bulunmaktadır. Şirketimiz Birki Organik Yaşam Gıda, sağlıklı yaşam için safi organik, gerçek gıda tüketimi konusunda bilinçlendirme faaliyetlerini sürdürmektedir.
http://www.safiorganik.com.tr
Antalya Gıda Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

10 - FISH & CHIPS     PR:-1
TECRÜBEYE , BÜYÜK SERMAYEYE GEREK YOK !!!! TÜRKİYE\'NİN EN HIZLI BALIK SERVİS ZİNCİRİ FISH & CHIPS YENİ GİRİŞİMCİLER ARIYOR. . . SEN DE BAŞVUR, SEN DE FRANCHISING BEDELİ ÖDEMEDEN KENDİ İŞİNİN PATRONU OL . . . .
http://www.fishandchips.com.tr
Antalya Gıda Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

11 - EFE ŞEKERLEME GIDA TURİZM SAN.TİC.LTD.ŞTİ     PR:0
EFE ŞEKERLEME OLARAK BİZ HER TÜRLÜ HELVA LOKUM, KROKAN İMALATÇISI OLUP AYRICA MEYVE ÇAYLARI, BANYO SETLERİ, ZEYTİNYAĞI, ÇAY KAHVE SETLERİ TEDARİKCSİYİZ.
http://www.efesekerleme.com
Antalya Gıda Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

12 - İSTANBUL ET İŞLEME MAKİNALARI.SAN.TİC     PR:0
MİSYONUMUZ: -Dünyada kalıcı ve saygın bir imaj yakalayarak yeni istihdam alanları açmak -Gelişmiş teknoloji ve yetkin insan kaynakları ile ülke ekonomisine katkıda bulunmak -Geçmişinden beslenen ancak vizyonu doğrultusunda değişime açık bir kurum kültürü oluşturmak VİZYONUMUZ: -Güncel bilgi ve teknoloji kullanımına ve nitelikli insan gücüne önem veren bir firma olmak -Çalışanlarının, müşterilerinin ve tüketicisinin memnun olduğu bir firma olmak -Deneyimli, profesyonel ve dinamik kadrosuyla kurulan sistemli yapıyı, uluslararası kalite standartlarına yükselten firma olmak -Yurtiçinde olduğu gibi yurtdışındada yeni yatırımlarla aranılan marka olmak. DEĞERLERİMİZ: -İnsana derin saygı ve anlayış -Topluma ve çevreye karşı mesuliyet duygusu taşımak -Kalite kavramının gerekliliğine ve doğruluğuna inanmak -Objektifliğin, gelişmenin ve akılcılığın önemini göz önünde tutmak -Toplumsal ahlak değerlerini kurumsal kimliğimizle BİRLEŞTİRMEK….
http://www.istanbuletmakinalari.com
Antalya Gıda Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

13 - ETKA KURUYEMİŞ GIDA SAN .TİC.TLD.ŞTİ     PR:-1
Firmamız Eskişehir organize san bölgesinde olup SUSAM, TAHİN, HAŞHAŞ üretimi yapmaktadır simitlik susam pastalık susam bisküvilik susam ekmeklik susam çörek otu tahin helva tahin gibi ürünleri üretip satışını yapmaktadır . . .
http://www.kervansusam.com.tr
Antalya Gıda Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

14 - ETİLER TÜTÜN LTD ŞTİ.     PR:-1
Şirketimiz , yiyecek içecek sektörüne profesyonel çözümler yaratmak amacı ile 1999 yılında faaliyetine başlamıştır. Geçen süre içerisinde gelişen ürün portföyümüzü internet ortamında sizlere ulaştırmanın zamanı geldiğine inanarak internet sitemizi faaliyete geçirdik. Sitemizde satışa sunduğumuz kendi markamız olan Blendup ve Boaters ürünlerinin yanısıra, satışa sunduğumuz diğer ürünlerin de nerede ise tamamının ithalatını ve Türkiye genel distribütörlüğünü gerçekleştiriyoruz. İthalatçı kimliğimiz satış sonrası ihtiyacınız olması halinde , destek konusunda önemli bir avantaj sağlayacaktır. Her zaman temel prensibimiz , vizyonumuzu ve tecrübemizi yaptığımız tüm işlere taşımak , kaliteli ürün ve servisi gerçek değerinde müşterilerimize ulaştırmaktır.
http://www.blendup.com
Antalya Gıda Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

15 - Natural Kahvaltı Dünyası     PR:-1
Sektörde Kaliteyi Ve Müşteri Memnuniyetini İlke Edinerek Etkili Ve Ekonomik Hizmet Vermek Ve İhtiyacınız Olan Ürünleri Hizmetinize Sunmaktır. Hedefimiz; Tüm Yöresel Kahvaltılık Ürünlerinin Yurt İçi Ve Yurt Dışında Tanıtımını Yapmak , Yurt İç Ve Yurt Dış Pazarlarda Bu Ürünlerin Markalaşmasını Sağlamak. Bunun İçin Tüm Elemanlarımız Dan En Üstün Performansı Talep Ederek Vizyonumuza Ulaşma Yolunda Çalışmaktayız.
http://www.naturalkahvaltidunyasi.com
Antalya Gıda Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

16 - PAMUK ŞEKER ELMA ŞEKER MACUN ŞEKER LOLİPOP ŞEKER BİNŞAN ŞEKERLERİ     PR:0
Firma, 2000 yıllında Ankara da faliyetlerine başlamış olup yıllar içerisinde göstermiş olduğu başarı ile sektörde hızla büyüyerek bugün şekerli mamüller kategorisinde üst sıralarda yerini almıştır. Alışveriş merkezlerinde satışa sunulan elma şeker, pamuk şeker ve macun şekeri ürün gamıyla hizmet vermektedir. Bayilik Tanıtımı: Günümüzün eğlence ve yaşam alanı olarak adlandırdığı Alışveriş Merkezleri şimdi biz büyüklerin ve çocukların tüm günleri geçirdikleri alanlar haline döünüştü.
http://www.binsansekerleri.com
Antalya Gıda Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

17 - hepsidogadan.net     PR:-1
www. hepsidogadan. net DOGADA OLANA DOGA İLE İLGİLİ HERŞEY. BİTKİSEL ÜRÜNLER GIDALAR. TATLILAR. KURUYEMİŞLER. BAKLAVALAR ANTİK ZEUGMA KENTİ TURİZİM GEZİLERİ. KUTULMUŞ MEYVELER SEBZELER SALAMURALAR KONSERVELER.
http://www.hepsidogadan.net
Antalya Gıda Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

18 - güler tuz     PR:-1
GÜLER TUZ HAKKINDA Güler Tuz; 1972 den bu yana kazandığı tecrübe, birikim ve teknoloji ile müşterilerini kaliteli ürünlerle buluşturmayı birinci misyonu olarak belirlemiştir. Hızla gelişen teknolojiye parelel olarak, üretim kapasitesini geliştiren ve bu doğrultuda ürün yelpazesini genişleten firma, kurmuş olduğu yeni fabrikaları ile sektörde daima öncü adımları atmayı hedefleyen, yenilikçi, öncü ve lider olmayı misyon olarak görmektedir. Güler Tuz; misyonları doğrultusunda gerek üretim gerekse hizmet anlamında standartlarını en üst seviyeye taşımış ve sektöründe, kalitesini İSO ve TSE gibi belgelerle tescillemiş lider firmadır. Güler Tuz sanayi, müşterilerine, geniş ürün gamı ile kaliteli ve hızlı hizmet vermektedir.
http://www.gulertuz.net
Antalya Gıda Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

19 - TORDO GIDA TURİZM TEM.İNŞ.OTOM.TAŞ.SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.     PR:0
TORDO GIDA 1985 YILINDA KAHRAMANMARAŞ KURULMUŞTUR. TORDO GIDA KAHRAMANMARAŞTA BULUNAN TESİSLERİNDE TATLI, YAŞ PASTA, DONDURMA, KURU PASTALAR, FISTIK EZMESİ, PASTANE&CAFE İŞLETMELERİ BULUNMAKTADIR. TORDO GIDA AR&GE ÇALIŞMALARI SONUCU TÜRKİYEDE BİR İLKİ GERÇEKLEŞTİRELEK ŞOKLU TATLI VE YAŞ PASTA ÜRETİMİNİ VE DAĞITIMI GERÇEKLEŞTİRMİŞTİR. TORDO BAŞARILI VE PROFOSYONEL EKİPLERİ İLE BÜNYESİNDE 5 ADET (-40) SOĞUTMALI FRİGOROFİK ARAÇLARLA BİRÇOK MARKANIN DAĞITIM VE PAZARLAMA KANALINI OLUŞTURMAKTADIR. SİZDE TORDO AİLESİNİN ÜRÜNLERİNİN BAYİSİ VEYAHUT DAĞITICISI OLABİLİRSİNİZ BİZİMLE İRTİBATA GEÇMENİZ YETERLİ
http://tordo.com.tr
Antalya Gıda Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

20 - Senti Makina     PR:-1
SENTİ, SERVIZI INDUSTRIALI tarafından üretilen dünyanın lider seperatör markası MACFUGE ® un Türkiye’deki tek yetkili satıcısı ve servisi olup satış ve satış sonrası destek ile müşterilerine hizmet vermektedir. Seperatörler sıvıların sıvılardan veya katıların sıvılardan devamlı olarak ayrıştırılması işleminde ve çeşitli maddelerin özütlemesi için kullanılırlar
http://www.sentimac.com
Antalya Gıda Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

21 - IDY Pazarlama ve Dis Ticaret Ltd.Sti     PR:-1
İDY Pazarlama ve Dış Ticaret Ltd. Şti. geleneksel Türk tatlılarını ve gıda ürünlerini mükemmel şekilde ilk önce yurtdışında yaşayan vatandaşlarımıza ve devamında da beraber yaşadıkları coğrafyadaki diğer insanlara evsafından ve tadından hiçbir şey kaybetmeden, evinde yapılıyormuş gibi ulaşmasını sağlamak. Amacımız arz ettiğimiz ürünleri hiçbir zaman en ekonomik şekilde değil, en leziz halde kabul edilebilir fiyatlarla sunmak. Gerçek lezzetlerin uydurma, sahte veya nefis köreltmek amacıyla sadece kar odaklı çalışarak yok olmasını önlemek amacıyla yola çıktık. Satışa arz ettiğimiz ürünlerin her biri gerçek kıvamında evlerimizde annelerimizin, ninelerimizin geleneksel kültürümüz içinde yaptıkları tatlıları günün en sağlıklı şartlarında lezzet kaybı olmadan masalarınıza ulaştırmak. Tatlı, Erişte, Mantı grubu ürünlerimiz 1 yıl, Baharat, Çay, Kahve grubu ürünlerimizin 2 yıl raf ömrü mevcuttur. Ürünlerimiz TS-ISO-EN 22000 standartlarında üretilmekte olup içinde %0 karışım ile ( naturel )saf olarak paketlenip satışa arz edilmektedir.
http://www.idymarketing.com
Antalya Gıda Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

22 - ÖKTAŞ GIDA ÜRÜNLERİ KATKI MADDELERİ FAYDALI MODEL PATENT SAN. TİC. LDT. ŞTİ.     PR:-1
DÜNYADA VE TÜRKİYEDE İLK PATENTLİ SİYAH ÜAÜM ÇEKİRDEĞİ ÜRETİMİNİ YAPMAK VE BU ÜRÜNÜ UNLU MAMULLERDE, ŞEKERLEMELERDE, KURUYEMİŞLERDE FONKSİYONEL OLARAK KULLANILMASINI SAĞLAMAK. AYRICA SAĞLIK AÇISINDAN ÜZÜM ÇEKRİDEĞİNİN FAYDASINDAN DOLAYI DİREKT KULLANIMINI KOLAYLAŞTIRMAK.
http://www.gari.com.tr
Antalya Gıda Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

23 - İZBUL     PR:-1
Metal Dedektörleri, X-Ray Kontrol Sistemlerince algılanabilen ve Mıknatıslar tarafından tutulabilen patentli polimerden imal edilmiş plastik ürünler! Kalite standardlarının ve ürün güvenliğinin sağlanmasına ve HACCP beklentilerinin daha etkin uygulanması amacıyla firmamız İZBUL tarafından Türkiye Gıda ve İlaç firmaları için özel tasarlanmış ürünler.
http://www.iz-bul.com
Antalya Gıda Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

24 - SEMBOL DONDURULMUŞ ÜRÜNLER DAĞ.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.     PR:-1
FT DONDURMA MİKSİ (İCE CREAM) ÜRETİM VE PAZARLAMASI, DONDURMA KÜLAHLARI VE TOPPİNG (DONDURMA SOSLARI) SATIŞ VE PAZARLAMASI, DONDURULMUŞ SEBZE (MISIR, TAZE FASULYE, BEZELYE, ISPANAK VB. ) SATIŞ VE PAZARLAMASI DONDURULMUŞ MEYVE (FRAMBUAZ, BÖĞÜRTLEN, VİŞNE, ÇİLEKVB. ) SATIŞ VE PAZARLAMASI MERKEZ: ATAKÖY 9. KISIM A1 B BLOK K:1 D:81 BAKIRKÖ/Y İSTANBUL 0212 560 30 25 0212 560 30 75 DEPO: MUSTAFA KEMAL PAŞA MAH. YILDIRIM BEYAZIT CD. ÜMİT SK. NO:150/2 AVCILAR/İSTANBUL
http://www.sembolgida.net
Antalya Gıda Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

25 - Flour Export     PR:-1
Un olarak misyonumuz siz değerli müşterilerimize kaliteli ve hatasız ürünler sunmak , sektörümüzde lider olmak , ürünlerimizi müşterilerimize saygı çerçevesinde sunmaktır. Kaliteli ürünü uygun şartta sunmak , üreticilerimizin ürününü uygun fiyata alıp zamanında ödemek , çalışanlarımızın haklarını korumak , üretim ve satış çıtasını yükseltmektir.
http://www.flourexport.com
Antalya Gıda Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

26 - Sefer Yasemin Baharatları     PR:-1
Firmamız ilk üretim tesisini Manisa’da Mevlana Mevkiinde kurulmuştur. Büyüklerimizin Arap Yarımadasından Manisa’ya göç etmelerinin sebebi Spil dağına arkasına yaslamış ve aynı zamanda çok önemli şehzadelerin yetiştiği yer olmasıdır. Spil dağının bitki örtüsü ormanlıktır ve florası çok zengindir. Bu zenginlikten faydalanarak bu güzelliği insan sağlığı içinde işler hale getirmek çok önemlidir. Bunu yüzyıllar önce Merkez Efendi başarmış ve Mesir Macununu üretmiştir. Bizlerden önce gelen nesiller Manisa’nın güzelliğini görmüş çok sevmiş ve Manisa’ya yerleşmişlerdir. Manisa çok değerli Padişahlardan başka yine çok değerli insanları yetiştirmiştir. Bunlardan bazıları Yiğitbaş Veli Hazretleri, Ayn-ı Ali ve Attar hoca gibi velilerdir. Dedelerimizden alınmış olan emaneti bilim ile geliştirip günümüz teknolojisini kullanarak modern bir üretim tesisi kurulmuştur. Sefer Yasemin Baharatları, Ginseng macunu, enerji topu ile en doğal enerji, çörek otu, kekik ve doğadan baharatlarla ikiyüzü aşkın ürün çeşidi ve 120 yıllık geçmişe dayanan tecrübeli üretimi ile Sefer Yasemin markalı ürünleri ile başta mesir macunu ve diğer ürünlerinde Manisa\'nın öncü firmalarındandır. http://www. seferyasemin. com. tr
http://www.seferyasemin.com.tr
Antalya Gıda Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

27 - İMO-TECH HİJYENİK ÜRÜNLER     PR:-1
Paslanmaz çelik hijyenik akış ekipmanları ve endüstriyel paslanmaz çelik ürünler stokcusu olan firmamız siz değerli müşterilerine en uygun fiyat ve kalite avantajı ile çözümler sunmaktan onur duyacaktır başlıca satışını yaptığımız ürünler paslanmaz borular, kelebek vanalar, dirsek, tee, redüksiyon, gözetleme camları, cip topları, filtreler ve diğer hijyenik ürünlerdir.
http://www.imo-tech.com.tr
Antalya Gıda Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

28 - ProB Marketing     PR:0
Resimli Pasta Sistemleri Gıda Kartuşu ve Boyası Yenilebilir Şekerli Kağıt Türkiye genelinde satış Servis ve Sarf Malzeme. Her türlü soru ve sorunları alışveriş ihtiyacı hissetmeden danışabilirsiniz. Sektörünün en iyisi ve en tecrübelisidir.
http://www.fotopasta.com
Antalya Gıda Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

29 - HLM ÇİĞKÖFTECİSİ     PR:-1
MERKEZİ İZMİRDE BULUNAN ÇİĞKÖFTE-İÇLİ KÖFTE-ORGANİK ŞALGAM İMALATI YAPAN FİRMA, 8 ŞUBESİ İLE FAALİYET GÖSTERMEKTEDİR. ŞİMDİYE KADAR BAYİLİK VERMEYEN FİRMA 2011 YILINDAN İTİBAREN BAYİLİKLER VERMEYE BAŞLAMIŞTIR.
http://www.hlm.com.tr
Antalya Gıda Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

30 - Naturel Köy Ürünleri Nazilli     PR:-1
Aydın İli Nazilli İlçesinin Pirlibey Kasabasında bulunan bahçelerimizden ve zeytinliklerimizden gübre ilaç kullanılmadan olan doğal ürünler \'\'lezzetimiz farkımız dogallımız\'\' Detaylı bilgi ürünler sipariş köyümüzden ürün bahçelerimizden resimler için lütfen web sitemizi inceleyiniz www. naturelkoyurunleri. com
http://www.naturelkoyurunleri.com
Antalya Gıda Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

31 - toros mangal kömürü     PR:-1
Neden Toros Mangal Kömür ? FEATUREDPosted on 06 Şubat 2013 Toros mangal kömürü , Toros sıkıştırma mangal kömürü, Sıkıştırma Nargile kömürü. Sıkıştırma şömine kömürü, Sıkıştırma briket şömine odunu ve diğer ürünlerimizin içeriğinde doğaya ve sağlığa zararlı hiç bir kimyasal madde yoktur. Çevre Bakanlığınca yapılan pek çok tetkik ve muayene sonuçları bunu göstermektedir. Sanayi ve Endüstriyel alanların ihtiyacı olan, düşük maliyetli sıkıştırma briket kömürü imalatımız mevcuttur. Ürünlerimizin Kalorisi 5000 ile 7500 arasıdır. Ürünlerimizle İlgili sertifika ve kalite belgeleri, web sitemizde, yakında yayınlanacaktır.
http://www.torosmangal.com
Antalya Gıda Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

32 - FMG GROUP     PR:0
Grubumuz farklı sektörlerdin üç firmanın bir arayagelerek oluşturduğu bir yapılanmadır. FULU Gıda Danışmanlık, M. METE Mobilya Dekorasyon ve ÇİZGE Tanıtım ve İletişim Hizmetleri LTD. ŞTİ. Grubumuzun faaliyet alanı ise, Yiyecek İçecek ve Konaklama sektörüne yeni girmek isteyen yatırımcılar için yer temininden, menü reçetelerine, personel temininden eğitimlerine, dekorasyonundan tanıtımına varıncaya kadar anahtar teslim hizmet sunmaktır. Bu geniş anlamda hizmet veren tüm yapılanmasını kendi bünyes
http://www.fmggrup.com
Antalya Gıda Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

33 - ALTINTOP KURUYEMİŞ     PR:-1
ÇEREZ GIDA KURUYEMİŞ Altıntop Kuruyemiş sektöründe Türkiye\'nin en köklü firmalarından biridir. 1962 yılında küçük bir leblebi imalathanesi olarak Veli Tefenlili tarafından kurulan firmamız, ilk yıllarda yalnızca sarı leblebi üretimi yapmakta iken sektördeki yenilikleri takip ederek kalite ve lezzet konusunda taviz vermeden ürün kapasitesindeki artış ve pazar payının büyümesi ile yeniden yapılanarak ALTINTOP KURUYEMİŞ GIDA SAN. TİC. A. Ş. ismini almıştır. Firmamız 25. 000 m2 açık 9. 000 m2 kapalı alana kurulan fabrikamızda, deneyimli gıda mühendisleri ile günlük 50 tonluk üretim kapasitesine sahiptir.
http://www.altintop.com.tr
Antalya Gıda Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

34 - Amorex Herbal Coffee     PR:0
Amorexcoffee. com 48 Saat etkili Amorex Herbal Coffee'nin Resmi satış sitesidir. Bayimiz olmak yada Amorex Herbal Coffee ile tanışmak için Bize ulaşın 0216 337 99 59 amorex, amorex herbal coffee, amorex organic coffee, organik kahve, Uyarıcı kahve, azdırıcı kahve, istek arttırıcı kahve, afrodizyak kahve, aphrodisiac coffee, bayan uyarıcı kahve, erkek uyarıcı kahve, orgazm arttırıcı kahve, kahve falı, kahvenin faydaları, tek içimlik afrodizyak kahve, türk kahvesi, kahvenin zararları, kahve çeşit
http://www.amorexcoffee.com
Antalya Gıda Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

35 - MARKET ALISVERISINDEN PARA KAZANMA DEVRI     PR:0
1. Marketlerden aldığın ürünleri ve markaları değiştirmeden 2. Bugün ödediğinden daha fazla ödemeden 3. Evine teslim etmenin yanı sıra; zaman harcamadan 4. Yatırımsız, sınırsız gelirler” vaat eden bir iş ortaklığına var mısın.
http://www.sinirsizgelir.tr.gg
Antalya Gıda Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

36 - SÜREÇ EĞİTİM DANIŞMANLIK VE GIDA MÜHENDİSLİĞİ HİZMETLERİ     PR:0
Süreç Eğitim ve Danışmanlık hizmetleri bugüne kadar Ülkemizde başta gıda ve gıda yan sanayine yönelik üretim ve hizmet kuruluşları olmak üzere değişik sektör ve büyüklükteki 100\'den fazla kuruluşa kalite- gıda güvenliği yönetim sistemleri danışmanlığı, eğitim ve gözetim hizmetleri sunmuştur. Strateji, Organizasyon, Yeniden Yapılanma, Kalite Yönetimi, Gıda Güvenliği, Süreç Yönetimi, İstatistik Teknikler vb. yönetim sistemleri alanlarındaki deneyimini müşterilerine aktarma olanağı bulmuştur.
http://www.surecdanismanlik.com
Antalya Gıda Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

37 - BAİKOĞLU GÜNSA ÇİFTLİK     PR:0
GIDA SEKTÖRÜNDE KATKISIZ DOĞAL ÜRETİM YAPAN BİR FİRMA. ÖZELLİKLE CEVİZ REÇELİ KONUSUNDA İDDALI BİR FİRMADIR. BUNUN DIŞINDA ZEYTİN VE ZEYTİN YAĞI , REÇEL ÇEŞİTLERİ, PATLICAN REÇELİ, SALÇA ÇEŞİTLER TAMAMEN EL YAPIMI, PEYNİR ÇEŞİTLERİ TURŞU ÇEŞİTLERİ BULUNMAKTADIR.
http://www.hatayvizyon.com
Antalya Gıda Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

38 - Blbüller sucuk pastırma     PR:0
kayseride sucuk pastırma satışı yapmakta olan sektöründe lider firmayız. tüm türkiye ye adrese teslim vakumlu ürün gönderilir. hediyelik gönderilir.
http://www.sucukpastirma.com
Antalya Gıda Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

39 - Heryoreden.com Her Yöreden Yöresel Ürünler     PR:2
Ülkemizin her yöresinden en özel ürünlerin satıldığı site. Van peynirinden Çanakkale seramiğine her türlü yöresel ürünü bulabilirsiniz. Yöresel yiyecek ve içecekler, yöresel gıda, yöresel giysiler, yöresel hediyelik eşyalar, yöresel pazar, yöresel eşyalar.
http://www.heryoreden.com
Antalya Gıda Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

40 - KESPA GIDA GİYİM SAN.TİC.LTD ŞTİ.     PR:1
FİRMAMIZ SEKTÖRÜN ÖNDE GELEN KURULUŞLARINDAN OLUP YUFKA, MANTI, ERİŞTE, KATMER, BAZLAMA, SİGARA BÖREGİ ÜRETİMİ YAPMAKTADIR. ÜRÜNLERİMİZ TÜRK GIDA KODEKSİNE UYGUNDUR AYRICA FİRMAMIZ İSO:9001:2000, 22000 VE TSE BELGELERİNE SAHİPTİR
http://www.porsion.com.tr
Antalya Gıda Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

41 - Güneşli Organik Tarım Güneş Bal     PR:0
GÜNEŞBAL olarak, yüzyıllardan beri hastalıklarda şifa amaçlı kullanılan ve bunun yanı sırada hoş bir lezzete sahip olan ballarımızı herkesin kolayca ulaşıp tüketebilmesi amacıyla faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Üretim yerimiz; biyolojik çeşitlilik ve doğal kaynak yönetimi projesi kapsamında Dünya Çevre Birliği\'nin koruma altına aldığı Artvin havzasıdır. Butik üretim yaparak sadece özel müşterilere bal gönderiyoruz. \'ARI NIN BİR DAMLA BAL YAPABİLMESİ İÇİN , 60 BİN ÇİÇEĞE KONMASI GEREKİYOR.
http://www.gunesbal.com
Antalya Gıda Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

42 - agira toptan gıda paketleme pazarlama ltd şti     PR:0
malatyada bal pazarında öncü kuruluş agira gıda kaliteli ve doğal ürünleriyle şimdi dünyaya açılıyor kısa sürede türkiye pazarında ürünlerini tanıtan agira gıda emin adımlarla dünya pazarındada gıda sektöründe bir numara olma yolunda
http://www.agiragida.com
Antalya Gıda Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

43 - Konya Şahin Makina     PR:0
Ekmek Fırını Hamur Kesme Konik Çevirme Ara Dinlendirme Şekil Verme Ekmek Dilimleme Hamur Yoğurma Un Eleme Cehennemlik Hamur Teknesi Döner Fırın Araba ve Tavası Fırın Yedek Parçaları Hamur Kesme Makina Yedek Parçaları
http://www.konyasahinmakina.com
Antalya Gıda Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

44 - apricot malatya     PR:0
ORGANİK kuru kayısı, gün kurusu kayısı, kompostoluk kayısı ve tüm kayısı ürünleri, taze kayısı, kayısı yağı, kuru üzüm, kayısı çekirdeği, her kilo ve ebatta paketlenir. gıda mühendisleri tarafından kontrol edilerek tse standartlarında üretim yapıyoruz . tüm Türkiye'ye-Kıbrıs'a-Rusya ve orta avrupa ülkelerine ürün yollayabiliriz.
http://www.apricotmalatya.com
Antalya Gıda Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

45 - H. KRAL KÜNEFE     PR:0
ŞOKLANMIŞ KÜNEFE ÜRETİP SATMAKTAYIZ. ÜRÜNLERİMİZİ DİSTRİBÜTÖR KANALIYLA TÜKETİCİLERE ULAŞTIRMAYI HEDEFLİYORUZ.
http://www.hataykralkunefe.com
Antalya Gıda Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

46 - AYDAŞ EVCE UNLU MAM.LTD ŞTİ     PR:0
1994 YILINDA BURSADA KURULUP MANT MİLFÖY ERİŞTE SİGARA BÖREĞİ VE YUFKA İMALATIYLA HİZMET VERMEKTEYİZ AYRICA TÜM TÜRKİYEYE BAYİLİKLER VERİLECEKTİR
http://www.evcemanti.com
Antalya Gıda Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

47 - KEKTOZ GIDA ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.     PR:0
MEYVE AROMALI PUDRA ŞEKERİ - MEYVE AROMALI PİRİNÇ UNLARI FABRİKAMIZ İZMİRDE KURULU OLUP AROMALI PUDRA ŞEKERİ, AROMALI PİRİNÇ UNU. , KABARTMA TOZU, ŞEKERLİ VANİLİN, BAKLİYAT, HER TÜRLÜ TOZ GIDA KARIŞIMLARI, KURUTULMUŞ MEYVE-SEBZE, MISIR UNU-NİŞASTASI, MUHALLEBİ , PUDİNG , ÇEREZ, BAHARAT, AROMALI SADE FRUKTOZ, GALETA NU , SİYAH VE BİTKİSEL ÇAYLAR , HAZIR ÇORBALAR, ÜRETİM VE PAKETLEMESİ YAPMAKTADIR. AYRICA ELİMİZDE BUNLARA AİT 500’E YAKIN ÜRETİM İZİNLERİ VE PATENTLERİ MEVCUTTUR. TÜM TÜRKİYE’DE VE YURTDIŞINDA İŞBİRLİĞİ YAPABİLECEĞİMİZ DAĞITICI FİRMALAR ARAMAKTAYIZ. FİRMAMIZIN WEB SİTESİ www. kektoz. com. tr / www. jakito. com. tr DİR. ÜRÜNLERİMİZ VE FİRMAMIZ HAKKINDA BİLGİ EDİNMEK İÇİN LÜTFEN SİTEMİZİ ZİYARET EDİNİZ. (SİTEMİZE AYRICA http://www. gidafuarii. com/ ADRESİNDEN LOGOMUZ- JAKİTO-YU TIKLAYARAK DA ULAŞABİLİRSİNİZ. ) SAYGILARIMLA, HALUK ÖKLEM KEKTOZ GIDA ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ. 605 SOKAK NO:44 ÇAMDİBİ-İZMİR TEL: 0232 4494111 FAX: 0232 4494222 e-mail: info@kektoz. com. tr web: www. kektoz. com. tr
http://www.kektoz.com.tr
Antalya Gıda Sektörü Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.