Rehber : Dış Ticaret Şirketleri Firmaları


Antalya Şehrindeki Dış Ticaret Şirketleri Firmalarının Listesidir. Eğer sizinde Antalya Şehrindeki Dış Ticaret Şirketleri kategorisinde firmanız varsa firmanızı ekleyerek Antalya Şehrindeki Dış Ticaret Şirketleri ile ilgilenen müşterilerinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
* Sıralama Girilen şehir sayısının azlığına ve Google Pagerank Değerlerine Göre Yapılmaktadır. Aynı pagerankde olan iki sitenin birisi istanbul ve Antalya Şehrindeki Dış Ticaret Şirketleri seçmişse, diğeri sadece Antalya Şehrindeki Dış Ticaret Şirketleri seçmişse, sadece Antalya Şehrindeki Dış Ticaret Şirketleri şehrini seçen üstte yer alır.


1 - ASLANDO DIS TICARET KAYSERİ     PR:-1
İTHALAT VE İHRACAAT YAPAN FİRMALARA HER TURLU DESTEK. AYRICA GUNES VE RUZGAR ENERJISI ALANINDA ONEMLİ YATIRIMLAR YAPARAK BU ALANI UYGUN PIYASA KOSULLARINDA HERKESE SUNMAK. SİTEMİZİ ZİYARET EDERSİNİZ GENİŞ ACKLAMA BULURSUNUZ. PROJE OLARAKTA HIZMET VERMEKTEYIZ. YURTDISINDAN ITHAL ETTIGIMIZ AHSAP KUTUK EV LERLE DE PAZARDA YERIMIZI ALMAKTAYIZ. .
http://www.aslando.com.tr
Antalya Dış Ticaret Şirketleri Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

2 - BECİT INTERNATIONAL TRADE     PR:-1
Çin Irak Ukrayna danışmanlık ve muhtelif gıda aracılık hizmetleri ve ORANİC marka hazır içecekler ve mayonez ketçap üretimi yapmaktayız. En uygun koşullarda aracılık ve ticaret için tedarik ve çözüm ortaklılarında hizmet vermekteyiz.
http://www.becittrade.com
Antalya Dış Ticaret Şirketleri Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

3 - Akgümrük Gümrük Müşavirliği     PR:-1
• Yılların vermiş olduğu deneyimli kadrosu ve güçlü teknolojik donanımıyla dış ticaret şirketlerine ihtiyaç talepleri doğrultusunda müşteri memnuniyetini ilke edinerek hizmet vermektedir. • Firmamız gümrük işlerinin takibini ilk safhasından itibaren üzerine alıp, ithalat ve ihracat, transit, antrepo, bilumum gümrük hizmetlerine ilişkin vukuu muhtemel gümrük anlaşmazlıkları ile mevzuatına ait ihtilafları ortadan kaldıracak ya da hata payını asgariye indirecek bilgi ve beceriye sahiptir. • Firmamız ana ilkeleri; hizmette kalite, anlaşmadaki hükümlerini yerine getirmek, müşterilerinin gümrüklerdeki marjinal masraflarını düşürmek düzenli ve doğru bilgi akışını sağlamak, bu düzen ve disiplin içinde her geçen gün portföyüne yeni müşteriler eklemektir. • Kalite Politikamız;Müşteri Odaklı Olmak Müşteriyi dinlemek, ihtiyaçlarını doğru tespit etmek, karşılaşılan her türlü soruna erken ve kalıcı çözümler bulmak. • Güçlü ve Güvenilir Olmak Rakipler ve pazar tehditleri karşısında olması gereken tüm güç unsurlarını bulundurmak, müşterilerimiz ve personelimiz karşısında her zaman güven veren bir konumda olmak Güncel, Yaratıcı ve Değişimci Olmak Dış dünyadaki yenilik ve gelişmelerin farkında olup, işin bütünü ile ilgili yaratıcı fikir ve uygulamalar içinde olmak Hizmet Kalitemizi Sürekli İyileştirmek Kendi performansımızı sürekli değerlendirmek ve iyileştirmek.
http://www.akgumruk.com
Antalya Dış Ticaret Şirketleri Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

4 - ESA Dış Ticaret ve Gümrük Hizmetleri     PR:-1
ESA, uzun yıllar sektörde tecrübe birikiminin verdiği enerjiyi, emek gücümüzle birleştirerek tecrübeli personel kadromuz ile birlikte Bursa merkez ofisimiz ve Gemlik Şubemizle güçlenmiş oluşumumuzla, tekstil, otomotiv, başlıca gıda ürünleri ve mobilya sektörlerinde faaliyet gösteren bir dış ticaret şirketi olmakla beraber Bursa bölgesi ( Gemlik-Mudanya-İnegöl ) gümrüklerinde sizlere çözüm ortağı oluyoruz.
http://www.esadisticaret.com
Antalya Dış Ticaret Şirketleri Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

5 - Cinde kalite kontrol     PR:-1
Çin Kalite Kontrol Hakkında Çin’de faaliyet gösteren bir Türk firmasıyız. Müşterilerimize sunduğumuz değerlerden en önemlisi Çin’deki üretim kalitenizi güvenceye alan bağımsız bir denetim firması olmamızdır. Bu sayede müşterilerimizin zaman ve maliyet tasarrufu yapmasını sağlarız. Bizi diğer kalite kontrol ya da aracı kurumlardan ayıran özelliğimiz nedir? Asya’da faaliyet gösteren bir çok aracı kurum her servisten biraz sunup toplamda tek bir serviste uzmanlaşamamaktadır. Biz Çin Kalite Kontrol olarak yalnızca ve yalnızca uzman olduğumuz Kalite Kontrol servisleri sunmaktayız. Kalite kontrol servislerimiz içerisinde laboratuvar testi, fabrika denetimleri de bulunmaktadır. Bu uzmanlaşma sayesinde denetimcilerimiz düzenli olarak eğitilir ve performansları değerlendirilir. Çok önemli sistemlerimizden bir tanesi de sizden sorumlu bir müşteri temsilcimiz olması ve bütün konuları direkt olarak kendisine sorabilmenizdir. Denetimler sırasında doğru ve net bilgileri sunarak müşterilerimizin istediği kaliteyi yakalamak ve müşterilerimizin memnuniyeti asıl hedefimizdir. Firmamız Türk profesyoneller tarafından Hong Kong’da ve Shanghai’da bulunan ofislerimizde idare edilmektedir. Bunun yanı sıra Çin’in bütün bölgelerinde operasyon takımlarımız bulunmaktadır. Bizi müşterilerimizden dinlemek isterseniz, iletişime geçtiğiniz takdirde müşterilerimizle bağlantıya geçmenizi sağlarız.
http://www.cinkalitekontrol.com
Antalya Dış Ticaret Şirketleri Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

6 - OLİ TEKNOLOJİ VE DIŞ TİCARET     PR:-1
OLİ TEKNOLOJi VE DIŞ TİCARET sektörde edinmiş olduğu yaklaşık 6 yıllık tecrübesiyle, ülkemizde laptoplar ve yedek parça konusunda çözümler üreterek çinden ürün ithal etmek isteyen firmalara çinde ki ofisimiz vasıtasıyla yardımcı olmaktadır. Özellikle, sektörün laptop alanında ihtiyaç duymaya başladığı, başta adaptör , pil , klavye ve LCD panel olmak üzere, birçok laptop yedek parçalarının ithalatını ve satışını yaparak, yedek parça temini konusunda bilgisayar firmalarına ve son kullanıcıya hizmet vermektedir. OLİ TEKNOLOJİ olarak stoklarımızda farklı markaların farklı ebatlarda kullanılan laptoplar için LCD panelleri ile 120 den fazla modelde laptop adaptörü her zaman bulunmaktadır OLİ DIŞ TİCARET olarak ithalatı düşünen Türk iş adamlarımıza Çinden yapmayı düşündükleri ticaretlerinde Çinde ki yerleşik ofisimizde ki Çin diline ve ticaretine hakim dinamik ekibimizle danışmanlık hizmeti sunmaktayız. İTHALATINI YAPMIŞ OLDUGUMUZ ÜRÜNLER. - Notebook Adaptör, Batarya, Klavye, LCD Panel ve diğer aksam ithalatı. - Bilgisayar sarf malzemeleri , Pc Klavye, Pc mouse , kulaklik ve diğer yedek parça satışı. - Cep Telefon aksesuarlari ve parcalari İTHALAT YAPTIGIMIZ ÜLKELER TÜRKİYE , ABD , ALMANYA , AVUSTURYA , DUBAİ
http://www.oliteknoloji.com.tr
Antalya Dış Ticaret Şirketleri Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

7 - Akreditif Danışmanlık Hizmetleri     PR:0
Akreditif Danışmanlık Hizmetleri firması Türkiye'deki firmaların akreditifli işlemleri en etkin ve doğru bir şekilde kullanmasına yardımcı olmak amacıyla Akreditif Uzmanı ( CDCS ) olan Özgür EKER tarafından kurulmuştur. Firmamız akreditif üzerine uzmanlaşmış ilk danışmanlık firması olma özelliğini de taşımaktadır.
http://www.akreditif.biz.tr
Antalya Dış Ticaret Şirketleri Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

8 - Europa Trade     PR:-1
Merkezi Konya\'da bulunan EUROPA Dış Ticaret, kurulduğu günden bu yana sürekli büyüyen yapısı ve kaliteli hizmet anlayışıyla gelişen bir firmadır. EUROPA Dış Ticaret, ürünlerini dış pazarlara ulaştırmayı amaçlayan firmalarla işbirliği ortamı yaratmayı amaçlamış ve bu amaç doğrultusunda, faaliyette bulunduğu alanlar içerisinde güven ve başarı sağlamıştır. Bu güven ve başarının altında yatan önemli unsurlar ise dış ticaretin olmazsa olmazları sayılabilecek; çözüme hızlı ulaşma, doğru pazarlama yöntemleri, koşulsuz müşteri memnuniyeti, iyi organizasyon, yeterli teknik bilgi, geniş dünya görüşü ve ticari etik anlayışıdır. EUROPA Dış Ticaret, Avrupa pazarında artan ticari faaliyetleri sonucu, Londra ve Hong Kong’da temsilcilikler oluşturmuştur. Amaç, bu temsilcilikler vasıtası ile alıcıların her türlü ticari ihtiyaçlarını çözüme kavuştırmaktadır. Başta Avrupa ve Uzakdoğu’dan ithal ve ihraç edilmek istenen ürünün pazar araştırması, kalite kontrolü ve sevkiyatı A’dan Z’ye uzman personel kadrosu ile bizzat yerinde yapılmakta ve alıcıların kaliteli ve sorunsuz bir hizmet alması hedeflenmektedir.
http://www.europa-trade.com
Antalya Dış Ticaret Şirketleri Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

9 - Çinde Ne Kadar - Çinden İthalat     PR:-1
Şüphesiz dünyanın en güçlü ekonomilerinin başında geliyor Çin. 1, 4 milyarlık nüfusuyla dünyanın en büyük işgücü potansiyeline sahip olmanın avantajları tabiki fiyatlarına da yansıyor. Birçok ürün için en uygun fiyat hala burada ve Çinden ithalat hala en popüler ithalat kaynaklarından biri. Sizlere internetin olanaklarından faydalanarak daha önce hiç yapılmamış bir hizmeti sunuyoruz. İster kişisel ihtiyaçlarınız, ister işinizdeki karlılığı artırmak veya günümüzün en gözde işlerinden internetten satışınızlarınıza yeni ve karlı bir boyut kazandırmak için, yepyeni, çok pratik ve çok hızlı bir yöntemle karşınızdayız. Herhangibir ürünün Çin\'de ne kadara satıldığını öğrenmek ve Çinden ithalat konusunda ilk adımı atmak için tek yapmanız gereken sitemizdeki \"Fiyat Talep Formu\"\'nu doldurmak. Talebiniz bize ulaştığı anda Çin\'in 3 büyük şehrindeki ekibimizle istediğiniz ürünün Çin satış fiyatlarını araştırıyoruz ve aldığımız satıcı-üretici orjinal tekliflerini çok küçük bir ücret karşılığında tarafınıza iletiyoruz. Hem de 24-48 saat gibi minimum sürede.
http://www.cindenekadar.com
Antalya Dış Ticaret Şirketleri Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

10 - BAŞAR PRODUKSİYON BASIN YAYIN DIŞ TİC.LTD.ŞTİ.     PR:-1
ELEKTİRİK ELEKTRONİK MAKİNA BİLİŞİM SES IŞIK SAHNE SİSTEMLERİ FUAR ORGANİZASYONLARI STANDLARI SİNEMA FİLMLERİ MÜZİK YAPIM VE ORGANİZASYONLARI KÜLTÜR SANAT ORGANİZASYONLARI BASIN DANIŞMANLIĞI VE TEMSİLCİLİĞİ
http://www.basarproduksiyon.com
Antalya Dış Ticaret Şirketleri Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

11 - eximcenter     PR:-1
eximcenter. com alıcı ve satıcıyı ücretsiz olarak buluşturmayı kendine amac edinmiş bir portaldır. Sitemizde neler yapabilirsiniz? Alim-satim ve isbirligi tekliflerinizi girebilir, Veri tabanina firma bilgilerinizi kaydedebilir, Blog sayfamiz araciligi ile sektorunuze ait problemlerinizi, goruslerinizi ve onerilerinizi yayinlatabilir, Fuar sayfamiz ile tum dunya fuar ve organizasyon bilgilerine ulasabilir, Sosyal paylasim sitelerimizle bizi takip edebilir, e-market uygulamalarimizdan faydalanabilirsiniz… USTELIK TUM BU HIZMETLER UCRETSIZ……! Ilkler daima kazanir ! mantigiyla hemen sitemizi ziyaret ederek, firmanizi ekleyin KAZANAN ILK SIZ OLUN. Firma eklemek icin asagidaki linkle tiklamaniz yeterli olacaktir. http://www. eximcenter. com/form. html Online Destek almak için; eximcenter@hotmail. com Facebook Grubumuza katılmak için; http://www. facebook. com/home. php#!/home. php?sk=group_129942357067633&ap=1 Twitter ‘da bizi takip etmek için https://twitter. com/eximcentercom
http://www.eximcenter.com
Antalya Dış Ticaret Şirketleri Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

12 - Anel Otomotiv Ltd.Sti     PR:-1
Fiberglass oto aksesuarlari imalati konusunda faaliyet gosteren Anel otomotiv sirketi tamami el yapimi , ustun kaliteli ve dunya standartlarina imal ettigi urunlerini hem yur icine hemde yurtdisina bir cok ulkeye urun temin eden bir kurulustur. Fulbox, starbox, camli kabin, aksesuar cesitlerimizi internet sitemizden gorebilirsiniz.
http://www.anelotomotiv.com.tr
Antalya Dış Ticaret Şirketleri Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

13 - B.T.A. Mühendislik İnş Turz. Tic ve San. LTD ŞTİ     PR:0
1991’de kurulmuş olan B. T. A. Mühendislik İnş. Turz. Tic. Ve San. LTD ŞTİ, bünyesinde ByEFEX markası ile dış ticaret danışmanlık hizmetleri de vermeye başlamıştır. Nem alıcılar ve hava yastıkları firmamızın bayiisi olduğu ürünlerdir. Şirketimiz ve ürünlerimiz ilgili daha detaylı bilgi için www. byefex. com internet sitemize bakabilirsiniz.
http://www.byefex.com
Antalya Dış Ticaret Şirketleri Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

14 - GENERAL FOREIGN TRADE     PR:0
GENERAL, genellikle tarımsal malların ve sanayi mamullerinin dış pazarlamasında faaliyet gösteren, mallarını pazarladığı firmalardan bağımsız ancak onlar için bir ithalat-ihracat bölümü gibi çalışan bir tür genel ithalat ihracat yönetimi şirketidir.
http://www.generalforeigntrade.com
Antalya Dış Ticaret Şirketleri Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

15 - GOST STAR SERTİFİKA MERKEZİ     PR:0
RUSYA, UKRAYNA İHRACATI İÇİN ZORUNLU OLAN KALİTE SERTİFİKALARINI VERMEKLE YÜKÜMLÜ RUSYA FEDERESYONU VE UKRAYNA DEVLETİNCE ONAYLANMIŞ BİR FİRMAYIZ. KALİTE SERTİFİKALARINIZI TEMİN ETMEKTEYİZ.
http://www.goststar.xom
Antalya Dış Ticaret Şirketleri Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.