Rehber : Diğer Sektörler Firmaları


Antalya Şehrindeki Diğer Sektörler Firmalarının Listesidir. Eğer sizinde Antalya Şehrindeki Diğer Sektörler kategorisinde firmanız varsa firmanızı ekleyerek Antalya Şehrindeki Diğer Sektörler ile ilgilenen müşterilerinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
* Sıralama Girilen şehir sayısının azlığına ve Google Pagerank Değerlerine Göre Yapılmaktadır. Aynı pagerankde olan iki sitenin birisi istanbul ve Antalya Şehrindeki Diğer Sektörler seçmişse, diğeri sadece Antalya Şehrindeki Diğer Sektörler seçmişse, sadece Antalya Şehrindeki Diğer Sektörler şehrini seçen üstte yer alır.


1 - KADIOĞULLARI RAF     PR:0
Konfeksiyon standlar , portatif standlar, raflı standlar, havuz sepetleri, vitrin mankenleri, kemer/kravat standları, klasik raflı sistemler, kanallı panolar, raylı stand sistemleri, oval direk sistemleri, lüks direk sistemleri, ahşap lüks masa, banko, kabinler
http://www.kadiogullariraf.com
Antalya Diğer Sektörler Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

2 - Deniz Tercüme Ofisi     PR:-1
dTh Tercüme hizmetleri. her dilde Yeminli tercumanlık hizmetleri. Aşagıdakı noterlerde yeminimiz mevcuttur. Antalya : 1. Noter 2. Noter 4. Noter Ankara : 5. Noter (Yenimahalle) 11. Noter (Kızılay) 17. Noter (Kızılay) 44. Noter (Ayrancı) Ankara : 1. Noter (Sincan) H. subaşı Cad. Ekip İşhanı kat:1 Daire:2 Valilik Yanı ANTALYA. E-mail:monatravel@hotmail. com E-posta:Monatravel@gmail. com Tel:0545 673 32 06
http://www.monatravel.com
Antalya Diğer Sektörler Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

3 - ARSAN YAPI - POLİTİM     PR:-1
Arsan Yapı Ltd. Şti. 2002 yılında izolasyon ve kaplama sektöründeki yeni gelişmeleri Türkiye pazarına kazandırmak amacıyla kurulmuştur. Sektördeki gelişmeler doğrultusunda Arsan Yapı Ltd. Şti. Türkiye\'de bir ilki gerçekleştirerek polyurea yapı kimyasallarını ve uygulama makinalarını Türkiye pazarına kazandırarak önemli projeleri başarı ile tamamlamıştır. Uzman ve teknik kadromuzla sizlere en iyi hizmeti vermek ve yeni teknolojileri sizlerle buluşturmak bundan böyle de görevimiz olacaktır
http://www.politimsesizolasyonu.com
Antalya Diğer Sektörler Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

4 - yönel asansör     PR:0
her türlü asansör, montaj, bakımı ve yürüyen merdiven montajları ile firmamız olarak antalya merkezde faaliyet göstermekteyiz. ayrıca; paket malzeme satışımızda mevcuttur.
http://www.yonelasansor.com
Antalya Diğer Sektörler Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

5 - Şahinoğlu Şirketler Grubu     PR:-1
Antalya Trafik Müşavirliği, Antalya Sigorta Hizmetleri, Antalya Sürücü Kursu, Antalya SRC Kursu, Şahinoğlu Şirketler Grubu, www. sahinoglultd. com, Antalya Trafik Takip Müşavirliği, Antalya Groupama Sigorta, Antalya Genel Sigorta, Antalya Liberty sigorta yetkili acentesi
http://www.sahinoglultd.com
Antalya Diğer Sektörler Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

6 - CLEANBOX MOBİL TUVALET KİRALAMA ORGANİZASYON A.Ş.     PR:-1
tüm açıkhava organizasyonlarda kiralık mobil tuvalet, bariyer, çit, karavan ve çevre temizlik hizmetleri. mobil, kiralık, tuvalet, seyyar, konser, festival, organizasyon, açılış, otobüs durakları, şantiyeler, plajlar, piknik alanları, kamplar, kayak pistleri
http://www.cleanboxtr.com
Antalya Diğer Sektörler Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

7 - POYRAZ YANGIN ve GÜVENLİK SİSTEMLERİ LTD.     PR:2
Yangın ve Güvenlik Sistemleri , Hidrostatik Basınç testleri, Daliş tüp testleri, 500 bar test kapasiteli, Alarm Sistemleri CCTV Kamera sistemleri
http://www.poyrazyangin.com
Antalya Diğer Sektörler Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

8 - lapeks asansör     PR:0
Kusursuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile faaliyetini sürdüren firmamız, İmalat, Montaj, Bakım, Proje, Üretim konularında kalite, performans uygun fiyat ve dünya standardları ölçülerine göre çalışmalarını sürdürmekte ve hedeflediği müşteri potansiyeline uLAPEKS Asansör ; 2001 yılından itibaren çeşitli asansör üretim ve bakım hizmetleri vererek, hizmetlerini sürdürmektedir. Halen Konya ve diğer illerimiz ve ilçelerizde de faaliyetini sürdürmektedir. Sektöründe öncü olmayı benimseyen, müşterilerine kusursuz ve kaliteli, profesyonel standardlara göre çalışan, deneyimli, her zaman gelişime ve teknolojiye açık personel kadrosuyla, uzmanlık alanını bir kez daha arttırarak siz değerli müşterilerimiz için var gücüyle yoluna devam etmektedir. Ayrıca ISO 9001:2000 Yeterlilik Belgesi ile de Türkiye ve Dünya standardlarına dahil olarak, taahhütlerine bir yenisini daha eklemek için tüm gücüyle çalışmaktadır. laşmaktadır. Satış ve teslimat sonrası Periyodik Bakım Hizmetleri yanında verdiği Garanti Güvencesi ile de müşteri memnuniyetine de güç katmaya devam etmektedir.
http://www.lapeksasansor.com
Antalya Diğer Sektörler Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

9 - szutest     PR:-1
Ce, Ce İşareti, Ce Belgelendirme, Ce Belgesi, Ce Markalandırma, Ce Markası Web sitemiz Ce işareti, ce, ce markası, ce belgelendirme, ce uygunluk işareti, ce uygunluk işareti ce nedir konularında bilgi vermektedir. ce, ce işareti, ce uygunluk işareti, ce belgelendirme.
http://www.ce.web.tr
Antalya Diğer Sektörler Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

10 - Carl Stahl Paslanmaz Çelik Ağ ve Halat Sistemleri     PR:-1
Carl Stahl paslanmaz çelik halatları ve paslanmaz çelik ağları aracılığıyla, çelik halat kullanılarak yapılmış inşaatların basit korkuluk yapımından, büyük çaplı hayvanat bahçesi çevrelemelerine kadar akla gelebilecek her türlü faaliyeti gerçekleştirebilir.
http://www.carlstahl.com.tr
Antalya Diğer Sektörler Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

11 - AKADEMİ Geri Dönüşüm,İlaçlama,Temizlik,Turizm,Ticaret Ltd.Şti.     PR:-1
Akademi, merkezi Antalya’da bulunan haşere ve kemirgen kontrol hizmetleri firmasıdır. Haşere ve Kemirgenlere karşı uyguladığımız yöntemlerin tamamen bilimsel verilere dayanması ve sunduğumuz hizmet standartları ve raporlama sayesinde koşulsuz müşteri memnuniyetinin sağlanması hedeflenmektedir. Uygulamalarımızda kullanmakta olduğumuz ilaç ve malzemeler, Dünya Sağlık Örgütü ve Sağlık Bakanlığı onaylıdır. Başlıca özellikleri, uygulamalarda koku yayarak rahatsız etmemeleri, mobilyalarda, metal veya ahşap zeminler üzerinde leke bırakmamaları ve uzun süre kalıcı olmalarıdır. İşyerinizde ve evinizde oluşabilecek her türlü Haşere ve Kemirgen problemlerinizde, konusunda deneyimli servis sorumlularımız ve akademik eğitim sahibi yönetici kadromuz ile hizmetinizdeyiz. VERDİĞİMİZ HİZMETLERDEN DOLAYI OLUŞABİLECEK ZARARLARA KARŞI 100. 000. -TL TUTARINDA POLİÇE İLE ANADOLU SİGORTA KAPSAMINDA GÜVENCEDESİNİZ.
http://www.akademiilaclama.com
Antalya Diğer Sektörler Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

12 - Hüsna Hüner - Bebek Şekeri     PR:-1
Firmamız olarak Türkiye\'nin bir çok bölgesine nikah şekeri, bebek şekeri ve mevlüt şekeri hizmetimiz vardır. . En uygun fiyatlar, uygun kargo imkanları ile sitemizden online alışveriş yapabilirsiniz. 2015 yılında faaliyete giren firmamız bugün 1000 üzerinden ürün çeşidimiz bulunmaktadır.
http://husnahuner.com.tr
Antalya Diğer Sektörler Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

13 - Avrasya Dil Hizmetleri     PR:-1
Avrasya Dil Hizmetleri, büyük ihtiyaç duyulan sistemli çevirileri gerçekleştirmek amacıyla 1990 yılında kurulmuştur. İstanbul Esentepe’de mütevazı bir ofiste 5 kişilik bir kadro ile sektöre adım atan şirketimiz, kısa zamanda hızlı yol almıştır. 2003 yılında Maya Akar Center’da 600 m2’lik kendi ofisine taşınan Avrasya Dil Hizmetleri, bugün 30 tam zamanlı, 100’e yakın yarı zamanlı çalışanı vardır. Avrasya Dil Hizmetleri, çevirileri hem zaman hem de maliyet açısından yarı yarıya indiren Trados sistemini Türkiye’ye ilk getiren firmadır. Bunun yanı sıra, gelişen teknolojiyi yakından takip ederek bünyesine katan bir büyüme stratejisi izlemektedir. Başlangıçta çeviri hizmeti veren şirketimiz bugün; çevirinin yanı sıra, danışmanlık, masaüstü yayıncılık ve interaktif CD dizaynından oluşan birçok stratejik iş biriminde, müşteri isteklerine cevap vermektedir. 2004 yılında ISO 9001-2000 Kalite belgesi alarak, sektördeki gelişimin bir kez daha ortaya koymuştur.
http://www.avrasyatranslation.com
Antalya Diğer Sektörler Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

14 - ATA TEKNİK HİZMETLERİ     PR:-1
Ata İlaçlama, Sağlık Bakanlığı’ndan ruhsatlı halk sağlığı ve çevre sağlığı alanında fumigasyon , haşere ilaçlama ve kontrol hizmetleri vermektedir. İşletmelerinizi ve yaşadığınız alanları en iyi şekilde kontrol altına almak, verimini arttırmak, yüksek gıda ve hijyen güvenliğini sağlamak için sürekli kurumsal gelişim ve değişim içindedir. Ata İlaçlamanın kullandığı tüm ilaçlar ve ekipmanlar Avrupa standartlarında olup (CE), TSE ve Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ve T. C. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmıştır. Uygulamalarında en son gelişmiş yöntemleri kullanan firmamız, tüm yaşamsal alanlarda (ev, bina, bahçe, işyeri vb. . gibi) ve yine endüstriyel alanlarda (hangar, depo, çiftlik, gemi, konteyner, hastane, eğitim kurumları, fabrika, tesis, otel, uçak vb. . gibi ) hizmet vermeye devam etmektedir.
http://www.atailaclama.com
Antalya Diğer Sektörler Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

15 - BALTALI HAFRİYAT     PR:-1
2005 yılından bu yana sektöründe hizmet vermeye devam eden BALTALI HAFRİYAT yurt içi hizmetleriyle lider firmalara rakip, pazarında güçlü bir ekip ağına sahiptir. Zemin ve arazi hazırlama, alanın temizlenmesi ile kazı ve; hafriyat işlerine uygun tarımsal arazinin hazırlanması, dinamitleme ve kayaların kaldırılması, inşaat, tarım alanlarının drenajı, hafriyat, kazı dolgu vb. işlerin; en kısa zaman ve iş gücünde bitirilmesi hem alanımızın bir gerekliliği olduğu gibi hem de müşterilerimizden aldığımız güvenle ortaya konmaktadır.
http://www.baltalihafriyat.com
Antalya Diğer Sektörler Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

16 - Erciyes A.Ş     PR:-1
ERCİYESGAZ HAKKINDA 1948 yılından beri sanayinin çeşitli kollarında faaliyet gösteren Kahyaoğlu Ailesi, LPG sektörüne de 1962 yılında bayi olarak girmiş ve 1987 yılında Erciyesgaz’ı kurarak Türkiye’de ki sayılı Lpg Dağıtımı Şirketlerinden biri olmaya hak kazanmıştır. Can ve mal güvenliğini her zaman ön planda tutan Erciyesgaz, 1991 yılında LPG tüpü, stoklama ve taşıma tankları üretimini en son teknoloji ile gerçekleştirmek üzere Tüptaş’ı hizmete geçirmiştir. Her zaman müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiş olan Kahyaoğlu Grubu, Kalite Politikasını bir yaşam tarzı olarak benimsemiş ve ISO 9000’e uygun Kalite Güvence Sistemiyle bu anlayışını uluslar arası platforma taşımıştır. İç Anadolu Bölge Müdürlüğü Boğazköprü mevki 38560 İncesu / Kayseri (T) : 0 352 696 71 45 (pbx) (F) : 0 352 696 71 44 Müşteri Hizmet Hattı 444 55 55
http://www.erciyesgaz.com.tr
Antalya Diğer Sektörler Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

17 - ÇAĞ-HAN İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ MERKEZİ     PR:1
Çağ-Han İş Sağlığı ve Güvenliği, Uzun yıllar boyunca çeşitli kurum ve kuruluşlarda iş sağlığı ve güvenliği konusunda müfettişlik, eğitmenlik, mühendislik ve danışmanlık hizmetleri verenler tarafından; sanayi kuruluşlarını, fabrikaları ve çalışanlarını iş sağlığı ve güvenliği konusunda bilinçlendirmek, danışmanlık ve eğitimlerini vermek ve güncel tutmak, güvenlik sistemlerini oluşturmak ve denetim danışmanlık hizmeti vermek amacıyla 2008 yılında Ankara'da kurulmuştur. Firmamız tüm Türkiye'de Eğitim, Denetim, mühendislik ve danışmanlık hizmetleri vermeye devam etmektedir.  Kişisel koruyucu Ekipman zimmet belgelerinin hazırlanması Çalışma ve sosyal güvenlik bakanlığının istemiş olduğu diğer çalışmalar.
http://www.cag-han.com
Antalya Diğer Sektörler Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

18 - Sermed Havuz Sistemleri Eğt. Sağ. ve İnş. San. Tic. Ltd. Şti.     PR:0
Liner kaplamalı prefabrik hazır havuz sistemleri, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de yaygınlaşmaktadır. Dünyanın alanında lider markalarını bünyesinde bulunduran Sermed Havuz, Türkiye’nin her köşesine birkaç gün gibi kısa sürede havuz kurulumunu tamamlayarak yüzmenin keyfini; kaliteli malzemesi, şık dizaynı, teknolojik yapısı, ekonomisi ve hızlı servisiyle sizlere sunmaktadır. Seramik-betonarme havuzların tüm dünyada uzun ve zor yapım aşamaları, çok yüksek işçilik maliyetleri, yeterli sayılmayan hijyenik koşulları, sıkıntılı bakım şartları yüzünden artık eski popülaritesini yitirmiştir. Sermed Havuz, hızla değişen ve gelişen dünyamızda, prefabrik liner kaplamalı yüzme havuzları ile havuz keyfini doyasıya yaşamanızı, bunu aynı zaman da zahmetsiz, ekonomik ve kalıcı hale getirebilmeyi amaçlamaktadır. Ruhsat gerektirmeyen tasarımı sayesinde sit alanlarının vazgeçilmez projeleri arasında da yerini almaktadır. Sermed Havuz, konusunda tecrübeli satış ekibi, yaşanabilecek sorunlara karşı her zaman hazırlıklı teknik kadrosu, hizmetini koşulsuz müşteri memnuniyeti felsefesiyle uygulayan uzman personeli ile faaliyet gösterdiği sektörlerde öncü ve örnek bir şirketler topluluğu olmak için var gücüyle çalışmaktadır. SERMED HAVUZ AİLESİ
http://www.sermedhavuz.com
Antalya Diğer Sektörler Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

19 - 03122683355 05555855663 İLDEN İLE & EVDEN EVE & SİNCAN EVKUR NAKLİYAT     PR:1
ANKARA SİNCAN EVKUR NAKLİAT sektöründe hizmet vermekte olan Evkur Nakliyat, bir Ankara Naliyat firması olarak 1997 senesinde kurucumuz ADEM SARI'nın Ankara Sincan bölgesinde ilk şubesini açmasıyla sektöre adımını atmıştır. Nakliyat sektöründe uzun bir geçmişi ve güvenilir bir kalite anlayışına sahip olan EVKUR Nakliyat, evden eve sektörde hep öncü olmasını bilmiştir. Nakliyat hizmetinde önce kalite anlayışıyla ve müşteri merkezli çalışma prensibiyle sizlerin güvenini kazanmış ve bir Ankara na
http://www.sincanevkur.com
Antalya Diğer Sektörler Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

20 - Buket Davetiye     PR:-1
Buket davetiye 1991 yılında kurulmuş olup kuruluşundan itibaren davetiye alanında hizmet vermektedir. 20 yıllık tecrübesi ve geniş ürün yelpazesi ile siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmayı hedeflemektedir. Buket, Duvak ve Sünnet kataloğu ile kalite ve uygun fiyatları müşterilerine sunmaktadır. . . Genelde bir ürünün kalitesi ile fiyatı doğru orantıdadır. Fakat bu durum Buket Davetiye için geçerli değildir. Bizi diğerlerinden ayrı kılan özelliğimiz kaliteyi çok daha ucuza veriyor olmamızdır.
http://www.buketdavetiye.com
Antalya Diğer Sektörler Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

21 - Konut Yönetimleri Hizmet Portalı     PR:0
Apartman, site, iş hanı, toplu konut yönetimlerine yönelik yasa ve yönetmelikler hakkında bilgilendirme, hizmet alımlarında, hizmet veren kişi ve kuruluşlarla buluşturmak.
http://www.yapiyonetimleri.com
Antalya Diğer Sektörler Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

22 - elta kantar baskül terazi     PR:0
kantar, baskül, terazi, 2. el kantar, indikatör, loadcell, erte, esit, pwı, pwı-t, fıxum, bx1, bx6, lm6, lm2, loadmate, toledo, elta, taralsa, tamçeki, tunaylar, baykon, tartan, medeni baskül, özkanlar baskül, denge baskülascell, utıcell, keli, zemıc, cas, rewere, phılıps, epelsa, tedea, flıntec, kamyon kantarı, tır kantarı, bant kantarı, aks kantarı, torbalama , imalat ve tamir bakım
http://www.elta-elektronik.com
Antalya Diğer Sektörler Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

23 - BETA NDT HİZMETLERİ     PR:0
TÜM YÖNTEMLERDE ÇATLAK TESTİ RADYOGRAFİ, ULTRASONİK, MANYETİK, PENETRANT, SERTLİK TESTİ, KALINLIK ÖLÇÜMÜ, KAYNAKÇI SERTİFİKASYONU
http://www.BETANDT.COM
Antalya Diğer Sektörler Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

24 - Pan Otomasyon     PR:0
Hedefimizi tüm üretim teknolojilerinde beklenilenden daha iyisini üreterek gerçekleştirmek istiyoruz. . Bu hedefe ulaşmamız için sahip olduğumuz en büyük kaynak tecrübelerimizdir. Tedarikçilerimiz ve müşterilerimiz de bu hedefe ulaşmamızda en büyük yardımcılarımızdır. Projelerimizde izlediğimiz adımlar şu şekildedir : Mekanik sistem tasarımı Elektriksel kontrol sistem tasarımı Mühendislik çalışmaları Montaj ve işletmeye alma Dokümantasyon Bakım ve teknik destek Fabrika otomaso
http://www.panotomasyon.com
Antalya Diğer Sektörler Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

25 - hodobax     PR:3
hodobax zayıflama hapı resmi satış temsilciliği kozmetik faaliyetinde bulunan bir firmayız türkiyenin her yerine ürünlerimizi elektronik ortamda alınan siparişler ile gönderebilmekteyiz.
http://www.hodobax.info
Antalya Diğer Sektörler Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

26 - Beymod Kabin     PR:1
Üretim kapasitesi yüksek , kaliteli işçilik, malzeme ve uygulanan 4 cm poliüretan kalınlığı ile kaliteli ürünler imal etmekteyiz. Üretmekte olduğumuz Beymod kabinlerinde, kabini oluşturan panellere kullanılan ısı ve ses izolasyonunu sağlayan 4cm poliüretan kalınlığı ile ürünlerimizle siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktan onur duyarız.
http://www.beymod.com.tr
Antalya Diğer Sektörler Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

27 - NostaljiGrup     PR:0
Nostalji Grup, 1968'den itibaren Türkiye'nin çeşitli yerlerindeki eski adıyla "Panayır" dediğimiz günümüzde ise "Festival" ya da "Şenlik" diye adlandırdığımız alanlarda sokak satıcıları ve çocuk oyun takımları ile ticari faaliyette bulunarak, Recep Battal tarafından kurulup organize edilmiştir. 1987'den itibaren Gülhane Parkı Yaz Şenliklerinde Sokak satıcıları ve kafeterya işletmeciliği ile, 1995'ten itibaren Sultanahmet Ramazan Şenlikleri ve diğer Ramazan ve yaz festival
http://www.nostaljigrup.com
Antalya Diğer Sektörler Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

28 - İSKON İNŞAAT DANIŞMANLIK PAZ.SAN.LTD.ŞTİ.     PR:0
İSKON İnşaat Danışmanlık Pazarlama Sanayi Ticaret Ltd. Şti departmanımızda konusunda uzman ve deneyimli Mimar, İnşaat, Elektrik, Makine, Harita, Ziraat, Jeoloji, Gıda, Çevre Mühendisleri ve Teknikerler bünyemizde görev yapmaktadır. İSKON İnşaat Danışmanlık Şirketi olarak; Uluslararası Standartlar Örgütü (ISO) tarafından yayınlanan yönetim sistemleri standartları (ISO 9001:2000, ISO 14001, ISO 18001, ISO 22000 v. b) ve ürün standartları konusunda danışmanlık ve eğitim hizmetleriyle en
http://www.iskon.net.tr
Antalya Diğer Sektörler Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

29 - SİNAN ŞAMİL ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLERİ NAKLİYAT GIDA İNŞAAT TURİZM SAN.TİC.LTD.ŞTI     PR:0
SİNAN ŞAMİL ENDÜSTRİYEL ÜRÜNLERİ NAKLİYAT GIDA İNŞAAT TURİZM SAN. TİC. LTD. ŞTI Dübelli Mantolama, Dübelsiz Mantolama, Vitrifiye Armatür Gruplar Isı, Su yalıtımları, Baraj Sistemleri, Mantolama, Söve Stropiyer Alçı Sistemleri, İsoweir Baymak gibi Kuruluş Bayiligi
http://www.sinansamil.com
Antalya Diğer Sektörler Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

30 - ANAHTARCI SARI     PR:0
gaziantep anahtarcılar ve çilingirler derneği anahtarcı sarı ismet paşa mah. inönü cad. no 198 / z eski şahinbey bld si altında 0342 231 49 93 cep : 0532 310 10 92
http://sites.google.com/site/anahtarcisari
Antalya Diğer Sektörler Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.

31 - Ören Marka Patent Dan.Hizm     PR:0
Tanınmak, tercih edilebilir olmak ve taklit edilebilirliği önlemek amacıyla markalaşma gerekli bir aşamadır. Bu doğrultuda güvenilir, sorumluluk sahibi, zamanın değişim ve gelişimlerinin farkında olan ve yeterli bilgi birikimi ve uzman kadrosu ile"ÖREN PATENT", 2005 yılında hukuk alanında başlamış olduğu faaliyetine tecrübesini sınai haklar (marka, patent, endüstriyel tasarım) alanına da taşıyarak fikir ürünlerinizi müşteri memnuniyeti ön planda tutmak koşuluyla en hızlı ve en güvenilir hizmet
http://www.orenpatent.com
Antalya Diğer Sektörler Firmaları Kategorisinde Yer Almaktadır.